Dugo gasenje

marko47

Zainteresovan član
Poruka
495
Kad pritisnem svich off komp radi saving files i loging off ali kad dodje windows is shuting down anda prestane da radi i ceka minut zatim pocne i ugasi se.Pomozite mi ovo me izuzetno nervira
 
marko47:
Kad pritisnem svich off komp radi saving files i loging off ali kad dodje windows is shuting down anda prestane da radi i ceka minut zatim pocne i ugasi se.Pomozite mi ovo me izuzetno nervira
Uzimaj redovno Vitamin B kompleks sa ekstraktom zelenih biljaka (preporučena doza: 1 tableta dnevno uz obrok).
Pored opšteg blagotvornog dejstva, vitalizuje rad nervnog sistema (posebno kod prevencije od stresa).
Svako dobro...samo cool..
 
Omen:
marko47:
Kad pritisnem svich off komp radi saving files i loging off ali kad dodje windows is shuting down anda prestane da radi i ceka minut zatim pocne i ugasi se.Pomozite mi ovo me izuzetno nervira
Uzimaj redovno Vitamin B kompleks sa ekstraktom zelenih biljaka (preporučena doza: 1 tableta dnevno uz obrok).
Pored opšteg blagotvornog dejstva, vitalizuje rad nervnog sistema (posebno kod prevencije od stresa).
Svako dobro...samo cool..
U sto si mi pomogo.
 
Da li koristis IE? Moze da dodje do toga ukoliko ti je Temporary internet file folder prebukiran. Ukoliko je to problem jednostavno resenje: Otvoris internet explorer, kliknes na Tools->Internet Options->General i tu imas Temporary Internet File gde kliknes Delete files. Ako zelis da ti se Temporery Internet file sam prazni lepo odes na Start->Settings->Control Panel, izaberes Internet, otvoris Advanced i pod Security oznacis Empty Temporary Internet file folder when browser is closed.
 
marko47:
Omen:
marko47:
Kad pritisnem svich off komp radi saving files i loging off ali kad dodje windows is shuting down anda prestane da radi i ceka minut zatim pocne i ugasi se.Pomozite mi ovo me izuzetno nervira
Uzimaj redovno Vitamin B kompleks sa ekstraktom zelenih biljaka (preporučena doza: 1 tableta dnevno uz obrok).
Pored opšteg blagotvornog dejstva, vitalizuje rad nervnog sistema (posebno kod prevencije od stresa).
Svako dobro...samo cool..
U sto si mi pomogo.

Omen je dama pa joj se tako i obraćaj.

A što se tiče tvog problema ako koristiš Norton Antivirus možda je on uzrok pa bi njegova reinstalacija mogla da pomogne (ovo je predlog iz iskustva)...
 

Back
Top