Ceca Raznatovic ili Jelena Karleusa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
girl_love:
pa sad.........Ceca je ipak nekako ''pitomija'',a Jelena deluje dosta isfolirano.......

Ceca

da, Ceca je bas "pitoma" s obzirom na to da je bila u bajboku, zbog cega je bila u bajboku, i s obzirom sto je drzala one pucajuce igrackice u svojoj malenoj kucici :lol:
a sto se muzike i imidza tice, nijedna ni druga nisu "pitome", silikonchici prshte na sve cetiri strane sveta, tamo-vamo guza, i jos ponesto :wink: a muzika sto je divna, IJOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJ
 
Keeper:
Courtney:
jana107:
Zanimljvoo je to...........ja nosim martinke a ne slusasm vrstu muzike uz koju ide ta obuca......a opet ih obozavam.Neskidam ih ni leti
Skidati...martinke.....ne razumem :shock:

skidati ... martinke ... oprati ... noge ...
ponekad ......
:lol: :lol: :lol:
heheheheh
salim se.
O P R A T I ? :shock: Opet ne razumem
 
Courtney:
Keeper:
Courtney:
jana107:
Zanimljvoo je to...........ja nosim martinke a ne slusasm vrstu muzike uz koju ide ta obuca......a opet ih obozavam.Neskidam ih ni leti
Skidati...martinke.....ne razumem :shock:

skidati ... martinke ... oprati ... noge ...
ponekad ......
:lol: :lol: :lol:
heheheheh
salim se.
O P R A T I ? :shock: Opet ne razumem

oprati ..... skinuti martinke .... pustiti toplu vodu ... staviti noge pod vodu ... ili u lavor ... onda uzeti sapun ... i trljati ... trljati ... trljati .... noge vise ne smrdeti ...... :lol:
 
emy:
Dve nejavece rivalke.....vasi komentari mogu biti presudni......
Ma dajte ljudi malo realnije.
Kako mozete uopste da uporedite ceca i jelena.
Kad je ceca dostigla vrhunac slave jelena je jos piskila,a i kad je postala popularna,reko bih vise na silu nego sa pesme,opet ne moze da dostigne cecu.
Jedina pesma koja je uradila i bila veliki hit jeste kume a ceca ih ima preko 100 takvih.
Dakle da rezimiram,mislim da Jelena ima jos furne leb da jede,da bi se priblizila ceci,jer da je stigne ne moze,jer je ceca jedna.
P.S.iskreno ne volim je puno ali fakti su fakti
Pozdrav!!!
 
mico29:
emy:
Dve nejavece rivalke.....vasi komentari mogu biti presudni......
Ma dajte ljudi malo realnije.
Kako mozete uopste da uporedite ceca i jelena.
Kad je ceca dostigla vrhunac slave jelena je jos piskila,a i kad je postala popularna,reko bih vise na silu nego sa pesme,opet ne moze da dostigne cecu.
Jedina pesma koja je uradila i bila veliki hit jeste kume a ceca ih ima preko 100 takvih.
Dakle da rezimiram,mislim da Jelena ima jos furne leb da jede,da bi se priblizila ceci,jer da je stigne ne moze,jer je ceca jedna.
P.S.iskreno ne volim je puno ali fakti su fakti
Pozdrav!!!

karleusha ce dostici cecu tek kad izdrzi koji mesec u bajboku 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top