Mi smo vecni

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Jedan od onih Sorosevih medija, list Vreme, koji bi trebalo da se zove VRIJEME (ranije je stampan u Hrvatskoj) prednjaci i takmici se sa B92 u pljuvanju svega sto je srpsko.
Poznat je tu izvesni Dragan Todorovoci sa svojim PSEUDOduhovitistima. Naravno, sve je to pseudo, prava duhovitost je kada se nasalimo sa Srebrenicom :twisted:

Evo pogledajte tekst:
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=409516

A poslao sam im i komentar, cenim da nece imati mu... ovaj petlju da objave.
Komentar: Organizovanje stranke kao preduzeca nije izum Velje Ilica, to je izum Zorana Djindjica.
Iz celog teksta izbija zloba, kao i iz ostalih tekstova Dragana Todorovica - zloba uperena protiv svega sto je nacionalno i demokratsko.
Ali gospodo malo ste se za****, kako rece Aksentije u Maratoncima. Kostunica je i dalje premijer, Ceda je najuren iz DS, predsednik Tadic sve veci patriota, a EU ne samo da uspesno saradjuje sa takvom Srbijom, nego je i hvali.
A Velju mozete da uhvatite povise Jajca.
Mi, klerofasisti, smo neunistivi.

I za kraj, evo lepotana, vidjenog njihovim ocima:
409516_18-12.jpg
 
Eh, to VREME - kakvi su to jadnici, pa samo pogledajte koji su to novinari sa kojim
radnim i "politickim" biografijama - mislim da oni nemaju nikakav uticaj kao novina -
njima uticaj stvaraju elektronski mediji koji ih iz "samo njima znanih razloga" neprestano
guraju i popularizuju.
Medjutim, to ne prolazi u Srbiji.

A sto se Velje tice, stvarno mogu da ga malo u'vate...mislim sta to znaci PIJAN
COVEK - PA STA... PIJAN COVEK CE SUTRA DA SE ISTREZNI A BUDALA UVEK OSTAJE BUDALA.
 
Jedan od onih Sorosevih medija, list Vreme, koji bi trebalo da se zove VRIJEME (ranije je stampan u Hrvatskoj) prednjaci i takmici se sa B92 u pljuvanju svega sto je srpsko.

AKO NISI ZNAO I OVAJ FORUM PO KOME TI PISES JE SOROSHEV, bas me cudi od takvog "patriote" da mu se ne gadi da pise po forumu ciji je vlasnik doticni ......
 
Glas Sauronov:
Jedan od onih Sorosevih medija, list Vreme, koji bi trebalo da se zove VRIJEME (ranije je stampan u Hrvatskoj) prednjaci i takmici se sa B92 u pljuvanju svega sto je srpsko.
Poznat je tu izvesni Dragan Todorovoci sa svojim PSEUDOduhovitistima. Naravno, sve je to pseudo, prava duhovitost je kada se nasalimo sa Srebrenicom :twisted:

Evo pogledajte tekst:
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=409516

A poslao sam im i komentar, cenim da nece imati mu... ovaj petlju da objave.
Komentar: Organizovanje stranke kao preduzeca nije izum Velje Ilica, to je izum Zorana Djindjica.
Iz celog teksta izbija zloba, kao i iz ostalih tekstova Dragana Todorovica - zloba uperena protiv svega sto je nacionalno i demokratsko.
Ali gospodo malo ste se za****, kako rece Aksentije u Maratoncima. Kostunica je i dalje premijer, Ceda je najuren iz DS, predsednik Tadic sve veci patriota, a EU ne samo da uspesno saradjuje sa takvom Srbijom, nego je i hvali.
A Velju mozete da uhvatite povise Jajca.
Mi, klerofasisti, smo neunistivi.

I za kraj, evo lepotana, vidjenog njihovim ocima:
409516_18-12.jpg

Nek mu je u zdravlje i ziveli!

Saurone, odlican komentar si im napisao... sad kad im se budem ja prikljucio, natrticu ih redom, nadam se da mi nece zabranjivati pristup po IP, kao Budjavi 92?!
 
Moj komentar:

Cinjenica da vas grize savest sto vam glavni guzovnik, Cerovic, nije primljen za ambasadora u USrAn, vec neki sipac (znaci da je jedan sipac bolji od vaseg guzovnika) sada ste raspalili po ovoj vladi, koja osim borbe protiv siromastva i unistenja drzave koje su napravili Zloba i njademokratskija ********* Mindjic, vise nemate o cemu pisati, osim omalovazavanja pomenute vlade i velicanje pederasluka i debilizma u Srbiji.

Recnik je apsolutno prigodan vasem karakteru i radi vaseg boljeg razumevanja!

S nepostovanjem!






Vaš komentar na tekst "Paz’te, vid’te" je poslat redakciji nedeljnika "Vreme". Najzanimljivije komentare objavićemo u rubrici Pošta.

Hvala na saradnji!



Molim i drugi put!
 
Kazanova:
Moj komentar:

Cinjenica da vas grize savest sto vam glavni guzovnik, Cerovic, nije primljen za ambasadora u USrAn, vec neki sipac (znaci da je jedan sipac bolji od vaseg guzovnika) sada ste raspalili po ovoj vladi, koja osim borbe protiv siromastva i unistenja drzave koje su napravili Zloba i njademokratskija ********* Mindjic, vise nemate o cemu pisati, osim omalovazavanja pomenute vlade i velicanje pederasluka i debilizma u Srbiji.

Recnik je apsolutno prigodan vasem karakteru i radi vaseg boljeg razumevanja!

S nepostovanjem!
Evo citiracu Velju JA CU DA BUDEM SPONZOR TVOG LECENJA
 
"Време" јесте изразито антисрпски лист, али откуд то да овај форум финансира Сорош?!!?? Искрен да будем, први пут чујем тако нешто.
 
Vreme nije ANTI-SRPSKI list, to je ANTI-KONZERVATIVNI list...isto je i sa B92...

i svih vas koji ne mozete da shvatite da SRBIJA nije = KONZERVATIVIZAM...mi je iskreno jako zao...

hvala, dovidjenja...
 
Нешто нисам приметио да је "Време" икада критиковало појаву вахабита - изразито "КОНЗЕРВАТИВНЕ" и екстремне мухамеданске секте - на југу Србије и у Рашкој области.
Нисам приметио ни да су критиковали тзв. Хрвате зато што не дозвољавају да наше фирме послују у Хрватској. Дакле, још један пример "КОНЗЕРВАТИВИЗМА". Исти случај је и са Словенијом.
Нисам приметио ни да критикују Европску унију која не дозвољава да се тек-тако увозе производи из земаља које не припадају тој творевини. Другим речима, нисам приметио да критикују економски "КОНЕЗЕРВАТИВИЗАМ" ЕУ.
Никада у "Времену" нисам могао да прочитам критике на рачун "КОНЗЕРВАТИВНИХ" Арбанаса који праве по десеторо деце да би завладали Косметом.

Али сам зато увек имао прилику да читам рубрике Теофила Панчића и осталих примитиваца, који нападају искључиво СРБЕ којима је стало до очувања отаџбине, вере, нације, породице и приватне својине.

Из тога изводим закључак да је "Време" АНТИСРПСКИ И САМО АНТИСРПСКИ МЕДИЈ!
 
panther:
A nazalost vi cete ostati "patriote" sto je mnogo gore od budale

Ne razumem, u cemu je Tvoj problem :?: Zasto stavljas pod navodnike rec patriota - i
zasto je biti patriota nesto lose. Da li Ti mozda imas problem sa sopstvenim identitetom,
recimo ne znas ko ti je tata ili slicno, ja te uopste ne razumem. Osim toga ako je Tvoj
post meni upucen ja sam pre svega NACIONALISTA, sto naravno podrazumeva i patriotizam. :roll:
 
Pobunjenik:
Нешто нисам приметио да је "Време" икада критиковало појаву вахабита - изразито "КОНЗЕРВАТИВНЕ" и екстремне мухамеданске секте - на југу Србије и у Рашкој области.
Нисам приметио ни да су критиковали тзв. Хрвате зато што не дозвољавају да наше фирме послују у Хрватској. Дакле, још један пример "КОНЗЕРВАТИВИЗМА". Исти случај је и са Словенијом.
Нисам приметио ни да критикују Европску унију која не дозвољава да се тек-тако увозе производи из земаља које не припадају тој творевини. Другим речима, нисам приметио да критикују економски "КОНЕЗЕРВАТИВИЗАМ" ЕУ.
Никада у "Времену" нисам могао да прочитам критике на рачун "КОНЗЕРВАТИВНИХ" Арбанаса који праве по десеторо деце да би завладали Косметом.

Али сам зато увек имао прилику да читам рубрике Теофила Панчића и осталих примитиваца, који нападају искључиво СРБЕ којима је стало до очувања отаџбине, вере, нације, породице и приватне својине.

Из тога изводим закључак да је "Време" АНТИСРПСКИ И САМО АНТИСРПСКИ МЕДИЈ!

ne bih da se ponavljam...ako ne mozes da shvatis da SRBIJA ne mora da ide uz KONZERVATIVIZAM, tvoj problem...
 
[color=blue:
panther][/color]
AKO NISI ZNAO I OVAJ FORUM PO KOME TI PISES JE SOROSHEV, bas me cudi od takvog
"patriote" da mu se ne gadi da pise po forumu ciji je vlasnik doticni ......

Ja bas volim ako je i ovaj Forum Sorosev - taman nam je prilika da mu MI SRBI postanemo
NOCNA MORA. :lol: :lol: :lol:

Poznata je stvar da je taj belosvetski Civutin navalio kao lesinar na Srbiju, pa kada
je kupio kablovsku televiziju i to sa dvosmernim kabl sistemom i kada sada svakog moze
da prisluskuje u stanu koji ima kablovsku TV - zasto ne bi bio i vlasnik ovog Foruma.
To je super - imace direktne poruke od mene :!:
 
Nexus 6:
Vreme nije ANTI-SRPSKI list, to je ANTI-KONZERVATIVNI list...isto je i sa B92...

i svih vas koji ne mozete da shvatite da SRBIJA nije = KONZERVATIVIZAM...mi je iskreno jako zao...

hvala, dovidjenja...

O..Nexus-e 6, kako teske reci upotrebljavas k'o da si djak pokojnog Stambolica i to onaj fini
"liberal".
Vidis konzervativci se BORE DA NESTO OCUVAJU A U OVOM NASEM SLUCAJU, VERU, NACIJU, TRADICIJU -
a za Tebe je to nesto zastarelo, nesto zaostalo, itd. Pa pogledaj malo parlamente, recimo, V.Britanije, pa nemoj lupati, molim te...
sto je mnogo mnogo je...
 
eremita:
Nexus 6:
Vreme nije ANTI-SRPSKI list, to je ANTI-KONZERVATIVNI list...isto je i sa B92...

i svih vas koji ne mozete da shvatite da SRBIJA nije = KONZERVATIVIZAM...mi je iskreno jako zao...

hvala, dovidjenja...

O..Nexus-e 6, kako teske reci upotrebljavas k'o da si djak pokojnog Stambolica i to onaj fini
"liberal".
Vidis konzervativci se BORE DA NESTO OCUVAJU A U OVOM NASEM SLUCAJU, VERU, NACIJU, TRADICIJU -
a za Tebe je to nesto zastarelo, nesto zaostalo, itd. Pa pogledaj malo parlamente, recimo, V.Britanije, pa nemoj lupati, molim te...
sto je mnogo mnogo je...

Zar ne vidiš da Nexus6 vježba za moderatora Krstarice? :shock:
 
analiticar:
eremita:
Nexus 6:
Vreme nije ANTI-SRPSKI list, to je ANTI-KONZERVATIVNI list...isto je i sa B92...

i svih vas koji ne mozete da shvatite da SRBIJA nije = KONZERVATIVIZAM...mi je iskreno jako zao...

hvala, dovidjenja...

O..Nexus-e 6, kako teske reci upotrebljavas k'o da si djak pokojnog Stambolica i to onaj fini
"liberal".
Vidis konzervativci se BORE DA NESTO OCUVAJU A U OVOM NASEM SLUCAJU, VERU, NACIJU, TRADICIJU -
a za Tebe je to nesto zastarelo, nesto zaostalo, itd. Pa pogledaj malo parlamente, recimo, V.Britanije, pa nemoj lupati, molim te...
sto je mnogo mnogo je...

Zar ne vidiš da Nexus6 vježba za moderatora Krstarice? :shock:

Pa dobro, nemam nista protiv da i njemu Soros udeli neku napojnicu kao i tolikim nasim
slepcima - ali ne mora zbog toga da toliko nisko pada. :oops: :oops: :oops:
 
eremita:
analiticar:
eremita:
Nexus 6:
Vreme nije ANTI-SRPSKI list, to je ANTI-KONZERVATIVNI list...isto je i sa B92...

i svih vas koji ne mozete da shvatite da SRBIJA nije = KONZERVATIVIZAM...mi je iskreno jako zao...

hvala, dovidjenja...

O..Nexus-e 6, kako teske reci upotrebljavas k'o da si djak pokojnog Stambolica i to onaj fini
"liberal".
Vidis konzervativci se BORE DA NESTO OCUVAJU A U OVOM NASEM SLUCAJU, VERU, NACIJU, TRADICIJU -
a za Tebe je to nesto zastarelo, nesto zaostalo, itd. Pa pogledaj malo parlamente, recimo, V.Britanije, pa nemoj lupati, molim te...
sto je mnogo mnogo je...

Zar ne vidiš da Nexus6 vježba za moderatora Krstarice? :shock:

Pa dobro, nemam nista protiv da i njemu Soros udeli neku napojnicu kao i tolikim nasim
slepcima - ali ne mora zbog toga da toliko nisko pada. :oops: :oops: :oops:
Pa što niže padne, napojnica je veća! :shock:
Ti eremita, baš ništa neznaš! :roll:
 
Ja jednostavno ne mogu izdrzati a da ne doprinesem demokratizaciji, nasega vrlog lista "(sto ga) Usere"

Vala sto je Janjusevic jak svedok, yebalo majku, znamo da je dobro sto je iz prve ruke svedocio o svom mafijasluku sa Kolesarom, sada kada svedoci o aferi Bodrum i glasanju iz Soluna, mnoge ce stvari izaci na cistac... samo da li ce narod opet setati i biti revolucionaran kao 2000-te, ili su ovi novi Milosevicevci jednostavno simpaticniji, narodu da ga i dalje ovako gladnog trti...

Recnik je prilagodjen vasem intelektualnom nivou!

S nepostovanjem!


Vaš komentar na tekst "Priče četiri svedoka" je poslat redakciji nedeljnika "Vreme". Najzanimljivije komentare objavićemo u rubrici Pošta.

Hvala na saradnji!


U svako doba!
 
panther:
Jedan od onih Sorosevih medija, list Vreme, koji bi trebalo da se zove VRIJEME (ranije je stampan u Hrvatskoj) prednjaci i takmici se sa B92 u pljuvanju svega sto je srpsko.

AKO NISI ZNAO I OVAJ FORUM PO KOME TI PISES JE SOROSHEV, bas me cudi od takvog "patriote" da mu se ne gadi da pise po forumu ciji je vlasnik doticni ......

A vidi batice, ja bas volim da sticem bodove u gostima. Tako ih rasturam i na forumu DO. Prednost toga je sto, kako god se okrene (osim ako me ignorisu, a to je tesko jer sam yebitacan) ja sam pobedio:
1. Banovali ste me (kao B92)- pokazali ste da ne smete da podnesete kritiku a i kolike ste "demokrate".
2. Banovali su nekoga zbog reformskog ekstremizma po mojoj prijavi (sto se desavalo na forumu DO). Jos bolje - repriza izbacivanja Cedomira iz DS u malom :twisted:
3. Nervirate se sto sam jos uvek tamo, sto nisam banovan. NAJBOLJE, APSOLUTNA POBEDA :D 8)
A jos kad se pojave ljudi koji kriticki misle, kao i ja... pa kad takvo misljenje postane dominantno.
LELEEEE MILINEEE 8)

Kazanova:
Moj komentar:

Cinjenica da vas grize savest sto vam glavni guzovnik, Cerovic, nije primljen za ambasadora u USrAn, vec neki sipac (znaci da je jedan sipac bolji od vaseg guzovnika) sada ste raspalili po ovoj vladi, koja osim borbe protiv siromastva i unistenja drzave koje su napravili Zloba i njademokratskija ********* Mindjic, vise nemate o cemu pisati, osim omalovazavanja pomenute vlade i velicanje pederasluka i debilizma u Srbiji.

Recnik je apsolutno prigodan vasem karakteru i radi vaseg boljeg razumevanja!

S nepostovanjem!






Vaš komentar na tekst "Paz’te, vid’te" je poslat redakciji nedeljnika "Vreme". Najzanimljivije komentare objavićemo u rubrici Pošta.

Hvala na saradnji!



Molim i drugi put!

Eh ... stvorio sam monstruma.... pokrenuo lavinu
Kakva sreca!

Nexus 6:
Vreme nije ANTI-SRPSKI list, to je ANTI-KONZERVATIVNI list...isto je i sa B92...

i svih vas koji ne mozete da shvatite da SRBIJA nije = KONZERVATIVIZAM...mi je iskreno jako zao...

hvala, dovidjenja...

Iskopavanje hladnjaca, siptarskih grobnica...
To je bilo za nase dobro je li tako.

Osim toga, sta ces kad je srpski narod konzervativan, DOMACINSKI

eremita:
panther:
A nazalost vi cete ostati "patriote" sto je mnogo gore od budale

Ne razumem, u cemu je Tvoj problem :?: Zasto stavljas pod navodnike rec patriota - i
zasto je biti patriota nesto lose. Da li Ti mozda imas problem sa sopstvenim identitetom,
recimo ne znas ko ti je tata ili slicno, ja te uopste ne razumem. Osim toga ako je Tvoj
post meni upucen ja sam pre svega NACIONALISTA, sto naravno podrazumeva i patriotizam. :roll:

Sto rece Boban Stanojevic, aktivista Zena u Crnom:
"Kao mirovni i gej aktivista, gradjanin, prigovarac savesti, feminista, pacifista I OSOBA CIJI JE OSNOVNI IDENTITET - IDENTITET NEPRIPADANJA..."

Kazanova:
Ja jednostavno ne mogu izdrzati a da ne doprinesem demokratizaciji, nasega vrlog lista "(sto ga) Usere"

Vala sto je Janjusevic jak svedok, yebalo majku, znamo da je dobro sto je iz prve ruke svedocio o svom mafijasluku sa Kolesarom, sada kada svedoci o aferi Bodrum i glasanju iz Soluna, mnoge ce stvari izaci na cistac... samo da li ce narod opet setati i biti revolucionaran kao 2000-te, ili su ovi novi Milosevicevci jednostavno simpaticniji, narodu da ga i dalje ovako gladnog trti...

Recnik je prilagodjen vasem intelektualnom nivou!

S nepostovanjem!


Vaš komentar na tekst "Priče četiri svedoka" je poslat redakciji nedeljnika "Vreme". Najzanimljivije komentare objavićemo u rubrici Pošta.

Hvala na saradnji!


U svako doba!

Da, da, kako rekoh
LAVINA

Svakome prema zasluzi...
 
Glas Sauronov:
Nexus 6:
Vreme nije ANTI-SRPSKI list, to je ANTI-KONZERVATIVNI list...isto je i sa B92...

i svih vas koji ne mozete da shvatite da SRBIJA nije = KONZERVATIVIZAM...mi je iskreno jako zao...

hvala, dovidjenja...

Iskopavanje hladnjaca, siptarskih grobnica...
To je bilo za nase dobro je li tako.

Osim toga, sta ces kad je srpski narod konzervativan, DOMACINSKI

ne, nego treba da se cuti o tome...? :roll:

pa, eto...ja kada izjavim da sam liberal, onda nisam Srbin, jel' da?
 
ja moram da se slozim sa nexusom (ponovo, malo mi je muka)...
nego...
moramo da pocistimo svoje dvoriste, ali s obzirom na to da bi NEvirenje u tudje dvoriste bio civilizacijski podvig, verovatno nista od toga...
 
Ti Srbin?? XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
Nekad je biti Srbin bila stvar za ponosti. Toliko ste uspeli da devalvirate tu casnu rec da postenog coveka
bude sramota od toga sto je Srbin.

eremita:
[color=blue:
panther][/color]
AKO NISI ZNAO I OVAJ FORUM PO KOME TI PISES JE SOROSHEV, bas me cudi od takvog
"patriote" da mu se ne gadi da pise po forumu ciji je vlasnik doticni ......

Ja bas volim ako je i ovaj Forum Sorosev - taman nam je prilika da mu MI SRBI postanemo
NOCNA MORA. :lol: :lol: :lol:

Poznata je stvar da je taj belosvetski Civutin navalio kao lesinar na Srbiju, pa kada
je kupio kablovsku televiziju i to sa dvosmernim kabl sistemom i kada sada svakog moze
da prisluskuje u stanu koji ima kablovsku TV - zasto ne bi bio i vlasnik ovog Foruma.
To je super - imace direktne poruke od mene :!:
 

Back
Top