Zene koje ne mogu bez seksa

21. avgust 2006.
ISPOVEST NIMFOMANKE
Vranjanka V. S. (30) bavi se prostitucijom jer ne može bez seksa
VRANJE - Zabavljala sam se sa starijim momcima, od 35 do 40 godina. Imala sam 16. Za odlazak u krevet dobijala sam krpice i to markirane. Uglavnom sam kupovala u Skoplju, gde smo odlazili u provod - počinje priču V. S., tridesetogodišnja prostitutka iz Vranja. Prvo ljubavno iskustvo, sa jednim gradskim krimosom, bilo je nezaboravno. Osetila je da bez muškarca i seksa ne može da izdrži duže vreme.
Udala se za policajca, koji je službovao na Kosovu. Dobili su sina. Ludela je zbog učestalog seksualnog apstiniranja. Nije mogla da podnese svog "kosovskog junaka", spakovala se i sa detetom vratila majci. Rešila je da nađe posao. Uzalud.
- Slučajan susret sa vlasnicom jedne kafane usmeriće moj život u željenom pravcu. Ponudila mi je da radim kao konobarica. Plata 100 evra. Jedne večeri gazdarica, nakon fajronta, upita: "Znam da menjaš muškarce, a to znači da voliš seks više nego leba, kao i ja. Reći ću otvoreno. Hajde da radiš za mene, nabavljaću ti mušterije, a za uzvrat imaćeš platu 200 evra". Pristala sam. Radila tako godinu dana. Vremenski, po osobi 30 minuta. Obrađivala sam po dvojicu za veče. Uživala sa raznim muškarcima. Klijentela bogata, bilo je Srba i Šiptara najviše - priča V. S.
Bilo je jutro, popili su malo više. Pored nje, gazdarica, njen suprug i klijent Šiptar. Trebalo je da odradi posao, ali Šok je zapeo da povali gazdaricu. Smeh je prekinuo gazdaričin suprug rečima: "Daj 250 evra i imaš 15 minuta na raspolaganju"! Nakon toga počela je da deli sa gazdaricom po principu pola-pola. Naplaćivala je od 25 do 50 evra. Imala po petoricu mušterija za noć. Usluge su svedene na 20 minuta.
Među mušterijama i dede od 80 godinaOdemo u stan kod koleginice šefice i na kompjuteru gledamo i biramo. Bila sam švorc i birala sam najbolje plaćene ponude. A najviše su plaćali starci. Da, starci u proseku od 70 do 80 godina. Imala sam dva slučaja gde sam se muški oparila. Kod jednog samca, koji je ležao šlogiran u krevetu i imao 74 godine, zaradila sam 200 evra. Zadatak je bio da se skinem gola i da me posmatra 10 minuta. Jadnik, onako iskrivljenih ustiju oblizivao se jezikom. Drugi slučaj je za Riplija. Bila sam na usluzi dekici koji je imao 82 godine. Kao dete u licu, nigde bora, ni traga od popucalih kapilara. "Poigraj se, sine, ništa drugo ne tražim", platio je 200 evra za 15 minuta igre "hoću-neću", kaže V. S.
- Gazdarica je zarađivala i po 2.000 do 3.000 evra mesečno. Ja do 1.000, nikad više. Cene njenih usluga bile su minimum 200 evra, pa naviše. Njenu požudu i pohotu usmeravao je suprug batinama. Kada bi primetio da manjka novca, prebijao je kao kučku. Da nije to radio, ne bi menjao kola svake godine, i to strane marke, potom kuća na dva sprata, unutra "od popa uvo". Nisu znali koliko su zlata na sebi imali. Deca su im bila velika, sin i ćerka studenti, imali su svoj stan, kola. Sve je to zarađeno na prostituciji, gazdaričinoj i mojoj. Pet godina radila sam za nju - kaže V. S.
Napustila ju je kad je dovela još jednu žensku, devojku od 18 godina. Prihodi su se umanjili i ludela je. Otišla je, bez povratka. Zahvaljujući poznanicama ušla je u novi posao prostituisanja. Bilo ih je šest u grupi. Četiri udate, dve razvedene. Sve drčne na lovu, a pre svega na onu stvar. Jedna je bila glavna. Sve se radilo preko mobilnih telefona i kompjutera. Svaka mušterija morala je da da podatke, sliku, opis, bračno i imovno stanje.
Grupa sličnih njenoj ima mnogo po Vranju. Neke operišu isključivo u Bujanovcu, Preševu.
- E, čoveče, koje ribe, pa znaš li da među njima ima i onih sa fakultetima, raznih profesija? Muževi su im ugledni građani ovog usranog grada. Sada sam situirana, klijentelu iz kafane sam odbacila. Radim po najvišim standardima i lepo je. Em zadovoljstvo, em lova.
- Za kraj navešću ispovest jedne prostitutke, koju beleži rimski hroničar Petronije, a koja je tako bliska meni: "Dabogda ako se sećam da sam uopšte ikada bila nevina. Još kao malo dete brljala sam nešto sa svojim vršnjacima, sledećih godina jebuckala sam se sa odraslima, i tako sve dok stigoh u ove godine. Otuda je, verujem, i nastala ona izreka: 'Ko je nosio tele, može i bika'" - završava priču V. S.
 
koliko se secam, nimfomanija je bolest iz viktorijanskog doba, kada je bilo nedolicno da zenaska pomisli na seks, kada je zelja za seksom kod zenske bila poistovecivana sa nemoralom
i onda ona koja stalno treba seks je obolela, a mi majmuni koji stalno trebamo seks smo razdragani i zdravi
mislim, sve to znate, a ja padam u vatru bez veze
 
21. avgust 2006.
ISPOVEST NIMFOMANKE
Vranjanka V. S. (30) bavi se prostitucijom jer ne može bez seksa
VRANJE - Zabavljala sam se sa starijim momcima, od 35 do 40 godina. Imala sam 16. Za odlazak u krevet dobijala sam krpice i to markirane. Uglavnom sam kupovala u Skoplju, gde smo odlazili u provod - počinje priču V. S., tridesetogodišnja prostitutka iz Vranja. Prvo ljubavno iskustvo, sa jednim gradskim krimosom, bilo je nezaboravno. Osetila je da bez muškarca i seksa ne može da izdrži duže vreme.
Udala se za policajca, koji je službovao na Kosovu. Dobili su sina. Ludela je zbog učestalog seksualnog apstiniranja. Nije mogla da podnese svog "kosovskog junaka", spakovala se i sa detetom vratila majci. Rešila je da nađe posao. Uzalud.
- Slučajan susret sa vlasnicom jedne kafane usmeriće moj život u željenom pravcu. Ponudila mi je da radim kao konobarica. Plata 100 evra. Jedne večeri gazdarica, nakon fajronta, upita: "Znam da menjaš muškarce, a to znači da voliš seks više nego leba, kao i ja. Reći ću otvoreno. Hajde da radiš za mene, nabavljaću ti mušterije, a za uzvrat imaćeš platu 200 evra". Pristala sam. Radila tako godinu dana. Vremenski, po osobi 30 minuta. Obrađivala sam po dvojicu za veče. Uživala sa raznim muškarcima. Klijentela bogata, bilo je Srba i Šiptara najviše - priča V. S.
Bilo je jutro, popili su malo više. Pored nje, gazdarica, njen suprug i klijent Šiptar. Trebalo je da odradi posao, ali Šok je zapeo da povali gazdaricu. Smeh je prekinuo gazdaričin suprug rečima: "Daj 250 evra i imaš 15 minuta na raspolaganju"! Nakon toga počela je da deli sa gazdaricom po principu pola-pola. Naplaćivala je od 25 do 50 evra. Imala po petoricu mušterija za noć. Usluge su svedene na 20 minuta.
Među mušterijama i dede od 80 godinaOdemo u stan kod koleginice šefice i na kompjuteru gledamo i biramo. Bila sam švorc i birala sam najbolje plaćene ponude. A najviše su plaćali starci. Da, starci u proseku od 70 do 80 godina. Imala sam dva slučaja gde sam se muški oparila. Kod jednog samca, koji je ležao šlogiran u krevetu i imao 74 godine, zaradila sam 200 evra. Zadatak je bio da se skinem gola i da me posmatra 10 minuta. Jadnik, onako iskrivljenih ustiju oblizivao se jezikom. Drugi slučaj je za Riplija. Bila sam na usluzi dekici koji je imao 82 godine. Kao dete u licu, nigde bora, ni traga od popucalih kapilara. "Poigraj se, sine, ništa drugo ne tražim", platio je 200 evra za 15 minuta igre "hoću-neću", kaže V. S.
- Gazdarica je zarađivala i po 2.000 do 3.000 evra mesečno. Ja do 1.000, nikad više. Cene njenih usluga bile su minimum 200 evra, pa naviše. Njenu požudu i pohotu usmeravao je suprug batinama. Kada bi primetio da manjka novca, prebijao je kao kučku. Da nije to radio, ne bi menjao kola svake godine, i to strane marke, potom kuća na dva sprata, unutra "od popa uvo". Nisu znali koliko su zlata na sebi imali. Deca su im bila velika, sin i ćerka studenti, imali su svoj stan, kola. Sve je to zarađeno na prostituciji, gazdaričinoj i mojoj. Pet godina radila sam za nju - kaže V. S.
Napustila ju je kad je dovela još jednu žensku, devojku od 18 godina. Prihodi su se umanjili i ludela je. Otišla je, bez povratka. Zahvaljujući poznanicama ušla je u novi posao prostituisanja. Bilo ih je šest u grupi. Četiri udate, dve razvedene. Sve drčne na lovu, a pre svega na onu stvar. Jedna je bila glavna. Sve se radilo preko mobilnih telefona i kompjutera. Svaka mušterija morala je da da podatke, sliku, opis, bračno i imovno stanje.
Grupa sličnih njenoj ima mnogo po Vranju. Neke operišu isključivo u Bujanovcu, Preševu.
- E, čoveče, koje ribe, pa znaš li da među njima ima i onih sa fakultetima, raznih profesija? Muževi su im ugledni građani ovog usranog grada. Sada sam situirana, klijentelu iz kafane sam odbacila. Radim po najvišim standardima i lepo je. Em zadovoljstvo, em lova.
- Za kraj navešću ispovest jedne prostitutke, koju beleži rimski hroničar Petronije, a koja je tako bliska meni: "Dabogda ako se sećam da sam uopšte ikada bila nevina. Još kao malo dete brljala sam nešto sa svojim vršnjacima, sledećih godina jebuckala sam se sa odraslima, i tako sve dok stigoh u ove godine. Otuda je, verujem, i nastala ona izreka: 'Ko je nosio tele, može i bika'" - završava priču V. S.




ovo je neki poremećaj :)
 
niko nije savrsenz;)

Dubravka sreco,hoces da snimimo jednu pilot epizodu,cisto da razbijemo maler?:whistling:
Ron_Jeremy_alaise.jpg
 
21. avgust 2006.
ISPOVEST NIMFOMANKE
Vranjanka V. S. (30) bavi se prostitucijom jer ne može bez seksa
VRANJE - Zabavljala sam se sa starijim momcima, od 35 do 40 godina. Imala sam 16. Za odlazak u krevet dobijala sam krpice i to markirane. Uglavnom sam kupovala u Skoplju, gde smo odlazili u provod - počinje priču V. S., tridesetogodišnja prostitutka iz Vranja. Prvo ljubavno iskustvo, sa jednim gradskim krimosom, bilo je nezaboravno. Osetila je da bez muškarca i seksa ne može da izdrži duže vreme.
Udala se za policajca, koji je službovao na Kosovu. Dobili su sina. Ludela je zbog učestalog seksualnog apstiniranja. Nije mogla da podnese svog "kosovskog junaka", spakovala se i sa detetom vratila majci. Rešila je da nađe posao. Uzalud.
- Slučajan susret sa vlasnicom jedne kafane usmeriće moj život u željenom pravcu. Ponudila mi je da radim kao konobarica. Plata 100 evra. Jedne večeri gazdarica, nakon fajronta, upita: "Znam da menjaš muškarce, a to znači da voliš seks više nego leba, kao i ja. Reći ću otvoreno. Hajde da radiš za mene, nabavljaću ti mušterije, a za uzvrat imaćeš platu 200 evra". Pristala sam. Radila tako godinu dana. Vremenski, po osobi 30 minuta. Obrađivala sam po dvojicu za veče. Uživala sa raznim muškarcima. Klijentela bogata, bilo je Srba i Šiptara najviše - priča V. S.
Bilo je jutro, popili su malo više. Pored nje, gazdarica, njen suprug i klijent Šiptar. Trebalo je da odradi posao, ali Šok je zapeo da povali gazdaricu. Smeh je prekinuo gazdaričin suprug rečima: "Daj 250 evra i imaš 15 minuta na raspolaganju"! Nakon toga počela je da deli sa gazdaricom po principu pola-pola. Naplaćivala je od 25 do 50 evra. Imala po petoricu mušterija za noć. Usluge su svedene na 20 minuta.
Među mušterijama i dede od 80 godinaOdemo u stan kod koleginice šefice i na kompjuteru gledamo i biramo. Bila sam švorc i birala sam najbolje plaćene ponude. A najviše su plaćali starci. Da, starci u proseku od 70 do 80 godina. Imala sam dva slučaja gde sam se muški oparila. Kod jednog samca, koji je ležao šlogiran u krevetu i imao 74 godine, zaradila sam 200 evra. Zadatak je bio da se skinem gola i da me posmatra 10 minuta. Jadnik, onako iskrivljenih ustiju oblizivao se jezikom. Drugi slučaj je za Riplija. Bila sam na usluzi dekici koji je imao 82 godine. Kao dete u licu, nigde bora, ni traga od popucalih kapilara. "Poigraj se, sine, ništa drugo ne tražim", platio je 200 evra za 15 minuta igre "hoću-neću", kaže V. S.
- Gazdarica je zarađivala i po 2.000 do 3.000 evra mesečno. Ja do 1.000, nikad više. Cene njenih usluga bile su minimum 200 evra, pa naviše. Njenu požudu i pohotu usmeravao je suprug batinama. Kada bi primetio da manjka novca, prebijao je kao kučku. Da nije to radio, ne bi menjao kola svake godine, i to strane marke, potom kuća na dva sprata, unutra "od popa uvo". Nisu znali koliko su zlata na sebi imali. Deca su im bila velika, sin i ćerka studenti, imali su svoj stan, kola. Sve je to zarađeno na prostituciji, gazdaričinoj i mojoj. Pet godina radila sam za nju - kaže V. S.
Napustila ju je kad je dovela još jednu žensku, devojku od 18 godina. Prihodi su se umanjili i ludela je. Otišla je, bez povratka. Zahvaljujući poznanicama ušla je u novi posao prostituisanja. Bilo ih je šest u grupi. Četiri udate, dve razvedene. Sve drčne na lovu, a pre svega na onu stvar. Jedna je bila glavna. Sve se radilo preko mobilnih telefona i kompjutera. Svaka mušterija morala je da da podatke, sliku, opis, bračno i imovno stanje.
Grupa sličnih njenoj ima mnogo po Vranju. Neke operišu isključivo u Bujanovcu, Preševu.
- E, čoveče, koje ribe, pa znaš li da među njima ima i onih sa fakultetima, raznih profesija? Muževi su im ugledni građani ovog usranog grada. Sada sam situirana, klijentelu iz kafane sam odbacila. Radim po najvišim standardima i lepo je. Em zadovoljstvo, em lova.
- Za kraj navešću ispovest jedne prostitutke, koju beleži rimski hroničar Petronije, a koja je tako bliska meni: "Dabogda ako se sećam da sam uopšte ikada bila nevina. Još kao malo dete brljala sam nešto sa svojim vršnjacima, sledećih godina jebuckala sam se sa odraslima, i tako sve dok stigoh u ove godine. Otuda je, verujem, i nastala ona izreka: 'Ko je nosio tele, može i bika'" - završava priču V. S.

ovde ne vidim problem, osim odnosa ,,madam" i njenog supruga koji je povremeno tuche
jer, JEEERRRR
bih odsekao ruke muskarcu koji udari zenu
(osim ako je to ucinio u samoodbrani, ili na njen zahtev kao deo seksualne igre)
o konta indikacijama i tako dalje obratite se...


i tako dalje
 
Da li je nezasitna seksualna želja blagoslov ili kazna? O tome i drugim pitanjima razgovarali smo s jednom nimfomankom.

''Dođem na posao, sjednem, i ne mogu raditi, jer jedino na što mislim je seks. A, objektivno, nije da ga nemam. Vodila sam ljubav sa svojim dečkom prije nego što smo zaspali i još jednom ujutro prije posla. I, sad sjedim za računalom, sva, ali baš sva mokra. Opet!'', rekla je mlada djevojka u razgovoru za Javno.

Nimfomanija i satirijaza

Hiperseksualnost je karakterizirana povećanom željom za seksualnom stimulacijom, a može se čak reći da je to opsjednutost seksom. U muškaraca se zove satirijaza, a u žena nimfomanija. Danas se više ne smatraju bolestima.



Požuda

Požuda je izrazita želja ugoditi samome sebi, a u seksualnom smislu to je intenzivno erotsko uzbuđenje i želja da se zadovolji isto. U kršćanskoj vjeri jedan je od sedam smrtnih grijeha.

Muškarci

''Pale me svakakvi muškarci, dugokosi i kratkokosi, dlakavi i depilirani, nabildani i kržljavi.
Ponekad je dovoljna samo jedna riječ na cesti, i poželim ga odvesti u krevet,'' kaže naša sugovornica, i dalje opisuje: ''U krevetu želim zadovoljiti samo sebe, nije mi toliko bitno jel partner uživa. Sigurna sam da mu je lijepo, ali nije mi to na prvom mjestu.''

Veze i partneri

Vrlo je mlada, ima tek nešto više od dvadeset godina. Do sada je imala 5 ozbiljnih veza, i poveći broj seksualnih partnera. Izrazito je lijepa i nježna djevojka, na prvi pogled nikad ne bi pomislili da se ispod lijepog lica krije požudna ratnica. Kaže da je u spolne odnose prvi puta stupila s 15 godina, te da je mogla imati i više seksualnih partnera da je htjela, ali se ''suzdržava''. Najduže što je izdržala bez seksualnog kontakta bilo je sedam mjeseci. Posljednjeg dečka je ostavila jer se ponašao kao ''curica''. ''Htjela sam da me redovito zadovoljava, ali onda mi je počeo govorit stvari kao boli me glava, umoran sam, ne mogu, loše mi je… i slične isprike. Što si on misli, pa ja moram biti zadovoljena da bih mogla sutra dan funkcionirati.''

Idealna noć

Na pitanje kako bi idealno provela noć, kaže: '' Želim samo seks, seks, seks, nije mi do odmora, mogla bih se seksati cijelu noć i sutra ujutro najnormalnije raditi, zapravo, to mi je idealan način za provesti vrijeme kad ostatak grada sniva.''

Najduži spolni odnos

Kaže da joj je najduži odnos trajao 8 sati, no to joj nije bilo dovoljno, htjela je još, ali tadašnjem dečku iscrpila je svu energiju. ''Što ću s njim? Nije više mogao.'' Zbog toga su se svađali i kasnije prekinuli.

Sretne su one kojima ne treba toliko, a sretni su i njihovi partneri

Iako mnogi muškarci sanjaju da zadovolje takvu djevojku, niti jedan do sad nije uspio. Naša
sugovornica bila bi najsretnija da joj ne treba toliko seksa, da ne razmišlja o tome toliko intenzivno, da joj ne nedostaje toliko. I zbog toga poručuje muškarcima ''Nije to nikakav blagoslov, nemate pojma kako je teško zadovoljiti curu poput mene, i zadovoljavati ju svaki dan, cijeli život''. Sama smatra da je dobar i kvalitetan spolni život temelj uspješne veze, i dodaje da se boji da ju nitko neće moći zadovoljiti onako kako joj treba.
 

Back
Top