Sirota deca Haskih optuzenika

PETOKOLONAS

Početnik
Poruka
13
Zele bih da mi neko kaze, da li znaci da ja sutra obijem trafiku (mali Jocic),mogu ocekivati javni poziv policije da se predam i pri tome moja porodica biti materijalno zbrinuta.Znaci li da porodice i deca ljudi koji su ostavili kosti na ratistima bivse Jugoslavije,ne znaju da voze nove automobile od svega 17 000 eura,ili deca tih generala imaju vece guzove pa im treba vise para da zderu,veci auto da mogu da se vozikaju itd..
 
PETOKOLONAS:
Zele bih da mi neko kaze, da li znaci da ja sutra obijem trafiku (mali Jocic),mogu ocekivati javni poziv policije da se predam i pri tome moja porodica biti materijalno zbrinuta.Znaci li da porodice i deca ljudi koji su ostavili kosti na ratistima bivse Jugoslavije,ne znaju da voze nove automobile od svega 17 000 eura,ili deca tih generala imaju vece guzove pa im treba vise para da zderu,veci auto da mogu da se vozikaju itd..

Pa saaaaad..... :lol: sve zavisi u kojim si godinama (nisam ti gledala profil): naime, ako si u adekvatnim godinama da se tvoje obijanje trafike proglasi 'mladalachkim nestaslukom' (ali za to moras biti mlad!) - onda mogu samo da ti kazem 'Go for it!' jer kod ovog ministra to prolazi ko po loju! A onda verovatno imas sanse da dobijes i auto, ko zna! Moja mama je pre neki dan odlucila da (dobrovoljno!) posalje tatu u Hag. Kaze - nova kola su im neophodna, a kako je to sada izgleda trend..... :idea:
 
Da ti kazem da je i moj Cale tog razmisljanja.Hteo je da pise Karli (da je pita)koliko treba da ubije ljudi da dodje u Hag.Kaze,dobijemo(porodica)nov auto,lovu kakvu ne mozemo zaraditi ni jednim postenim poslom(ako si sreckovic pa ga uopste imas),putujemo njemu u posetu
pa usput vidimo i Evrope, a Calu tamo bas lepo:cita stampu gleda satelit,napise neki roman(to je sada IN) i
porh svega bude jos i Srpski heroj.Sreca,sreca,radost uzivancijaaaaaaaaaaaaa
Ovde je On celoga svog zivota radio i mucio se pa nema bas neke "valjde",kaze Tamo ce mu biti odmor kao na Havajima, a usput i mi(porodica)lepo cemo se okoristiti
Pisi CALE Karli, POZURI, da te neko ne preduhitri,puna je Srbija ljudi sa slicnim idejama!!!!!!Ziveo drug KOSTUNICA!!!!!Zivela VLADA!!!!! Ima jos nade da se moze ziveti u zemlji SRBIJI !!!!!!!!!!!!
 
Da ti kazem da je i moj Cale tog razmisljanja.Hteo je da pise Karli (da je pita)koliko treba da ubije ljudi da dodje u Hag.Kaze,dobijemo(porodica)nov auto,lovu kakvu ne mozemo zaraditi ni jednim postenim poslom(ako si sreckovic pa ga uopste imas),putujemo njemu u posetu
pa usput vidimo i Evrope, a Calu tamo bas lepo:cita stampu gleda satelit,napise neki roman(to je sada IN) i
porh svega bude jos i Srpski heroj.Sreca,sreca,radost uzivancijaaaaaaaaaaaaa
Ovde je On celoga svog zivota radio i mucio se pa nema bas neke "valjde",kaze Tamo ce mu biti odmor kao na Havajima, a usput i mi(porodica)lepo cemo se okoristiti
Pisi CALE Karli, POZURI, da te neko ne preduhitri,puna je Srbija ljudi sa slicnim idejama!!!!!!Ziveo drug KOSTUNICA!!!!!Zivela VLADA!!!!! Ima jos nade da se moze ziveti u zemlji SRBIJI !!!!!!!!!!!!
 
a gde je sad "patriotska" struja da ovo objasni.
izgleda da im nestalo debilnih prichica, il josh uvek nije stigla ona Shesheljeva redovna poruka, veshto skrivana da zlikovcima ne padne shaka... :wink: ili sta vec beshe... pa neznaju kako da odgovore.

ej molim te, ajde nadji te mi neku zemlju u svetu u kojoj jedna vrsta kriminalaca prima toooooooolke plate za to shto je u zatvoru.mislim ne razumem. strashno... :roll:

p.s. odo da teram caleta da napravi neki masakr :))) treba i meni auto :wink:
 
Alooooooo momak ne kradi ideju :idea::D
Razmisljao sam kako da je realizujemo tu ideju,posto trebaju "osnovna sredstva"(hekleri,bombe i naravno NOZ)
a kapitala za tu investiciju nemamo,pa mi samo preostaje da konurisem u RAZVOJNI fod za kredit.
Mislim da nece biti problema da ga dobijem jer cu da uradim "biznis" plan(koga,koliko i kada),a investicija je sigurna 100%jer novac cu da vratim kada ga dobijem od Vlade RS. :D
 
БРАЋО НЕ ДО ВАМ БОГ ТАКВИХ МУКА. БОРИШ СЕ ЗА ДРЖАВУ А ОДЈЕДНОМ ТЕ ОКУПИРАЈУ ТУ ИСТУ ДРЖАВУ И КАЖУ ТИ ДА СИ ЗЛОЧИНАЦ. СРАМОТА.
СВИ СУ ЈУНАЦИ.
НОЖ ЖИЦА СРЕБРЕНИЦА
 
crow:
a gde je sad "patriotska" struja da ovo objasni.
izgleda da im nestalo debilnih prichica, il josh uvek nije stigla ona Shesheljeva redovna poruka, veshto skrivana da zlikovcima ne padne shaka... :wink: ili sta vec beshe... pa neznaju kako da odgovore.

ej molim te, ajde nadji te mi neku zemlju u svetu u kojoj jedna vrsta kriminalaca prima toooooooolke plate za to shto je u zatvoru.mislim ne razumem. strashno... :roll:

p.s. odo da teram caleta da napravi neki masakr :))) treba i meni auto :wink:

Ne razumem zasto ce ti znaci navoda na reci PATRIOTSKA, drugo ja licno uopste ne
pripadam Radikalima.
Mislim da je ispod svakog nivoa da jednog generala (kao sto je Lazarevic)nazivas
KRIMINALCEM... ILI COVEKOM KOJI JE NAPRAVIO MASAKR... pa vama Karla treba
samo da namigne ili upre prstom u nekoga pa da pocnete da grakcete.
Dalje, sta se Tebe tice kome cu ja (tj. u ovom slucaju Velja Ilic) da poklonim auto,
jel' treba da pitam ovaj forum sta cu sa svojim novcem, Karlu... :shock: :shock: :shock:
 
Fora je u tome shto nisi morao ubiti mnogo ljudi (pa ni jednog) da bi zavrshio u Hagu :idea: . Dovoljno je shto si imao neku funkciju u JNA, da si uchestvovao u borbama, da nisi preduzeo akcije da sprechish neki zlochin u Vukoyebinskom krshu za koji nisi znao, da si Srbin, da si rekao u medijima ono neoprostivo 'volim srpski narod i branicu ga' (smrtni greh, kako neko uopshte moze braniti Srbe, pa oni su kriviii i zli), i da si nekada, nekad, igde, ikad, pomislio da Velika Srbija i nije losha ideja (metak, bez sudjenja! Zivotinjo!) itd itd. E ako si ispunio neshto od ovog, i nisu te zvali u Hag, imash prava da se zalish! :)
 
i shta to opet imamo
pa naravno radikalski :) opet zamena teze ;)

pa niko nije njima doneo presudu, da su krivi il nevini, o tome odluchuje sud.

mi ovde pitamo kako je to legalistichko, poshteno pravoslavno srpski da osumnjichene za neke zlochine veoma dobro nagradjujemo, a neke druge (recimo 16 godishnju devojcicu za koju se sumnja da je ukrala mobilni) prebijamo danima ...
 

Back
Top