bezobrazno visoke cene mobilnih impulsa u Srbiji

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Ljudi pa ovo je strasno!Mislim da je to bezobrazluk,visoke cene i 063 i 064.A sta prodaju maglu?Najgori su,pa posle kao daju neke popuste,sve je to bagra najgora.Pa sms cena 2,6-2,8 din.Pa prosek od 12 dinara po minutu telefoniranja.Pa oni mongoloidni paketi kupis kao fon moras da potpises ugovor na dve godine a svi fonovi baguju.Uzas jedan!!!Nigde u svetu nije toliko visoka cena impulsu kao kod nas u odnosu na standard gradjana.Onaj mobtel je NAJGORI,kod njih i korisnicki servis kada zoves se naplacuje.Telekom je tuzna prica,zoves ih da ti aktiviraju gprs,a oni to urade posle deset zvanja ako imas srece.Znaci strasno!!!
Ima li jos neko komentar?
 
Ok iste su cene,ali kolika je kod nas plata prosecna?Kako je moguce da jedan minut kosta 15centi bez pdv-a?!?Pa izracunajte Telekom ima oko milion korisnika,od toga neka je 700000 aktivnih brojeva sa kreditom na racunu,pa neka svako od njih prica jedan ebeni minut dnevno,koliko je to kesa?A sta ako pricaju vise?Pa koliko sms poruka se pusti DNEVNO?Po 2,8 din bez pdv-a?A u sta se ulaze novac,sve je to staticna oprema,kojoj ne treba neko preterano odrzavanje?
Pa bezobrazluk tipa ne moze da se salje mms sa mobtela na telekom i obrnuto.Kao da zivimo u nekoj ogromnoj drzavi pa to ne moze da se odradi.Pa kao ovi likovi iz telekoma su izjavili da bi cene trebale da budu realno oko 8 centi za minut razgovora u pravcu bilo kog domaceg pozivnog broja,ali da imaju precutan dogovor sa mobtelom da ne prave jedni drugima veliku konkurenciju,pa su resili da to srede preko nas potrosaca.Sljam i jad,uzasni su!!!Jos ce sada i Rusi da uzmu Mobtel pa ce tek onda biti zezanje.
Mislite o tome :shock:
 
"Jos ce sada i Rusi da uzmu Mobtel pa ce tek onda biti zezanje"

Zasto mislis da je tako? Ja sam u Rusiji vec tri godine i za to vreme cene su drasticno pale jer je konkurencija veoma jaka: MTS, Megafon, BeeLine glavni su igraci na federalnom nivou, plus jos po dva-tri ili cak i vise operatera na lokalnom, tj. nivou regiona ili oblasti. Utrkuju se ko ce vise privilegija dati korisnicima. Prosle godine se pojavio i TELE 2, sada tek pocinje zurka na ruskom trzistu! :shock:
 
Ma deru nas ko zečeve!
Ma neka dođe bilo ko sa strane da unese dar-mar među ove naše uspavane idiote, što veća konkurencija to bolje za nas zečeve (ostaće nam i nešto kože :lol: )
Treba uzeti u obzir naš standard pa tek onda meriti (mada je to smešno) sa cenama u normalnom svetu.
Samo što me šlog nije strefio kada sam proverila kredit!
 
KARICE U ZATVOR,jos pre 5 godina.Bogoljuba prvog za primer.Oni su oteli pejging uz pomoc drzave Bel Paggete.Kad je pocela da radi mobilna telefonija kartica je kostala 40000 maraka u ono vreme,strasno.Lopovi,masovna kradja.A Telecom je druga prica,naravno isto lopovska.Lopovi treba da idu u zatvor a ne da zive slobodno i jos da prete i da otimaju narod.Nema treceg operatera do 2010 to je bio uslov kad su Karici uzimali vecinski deo od "drzave".
 

Back
Top