KAKVA IGRICA!.....Vampire, Bloodlines..FRP ljubitelji OVAMO

Poruka
9.015
Okej... bio sam jako skeptichan oko cele fame oko ove igrice, medjutim... Kad sam je konachno probao... pa josh ne mogu da se odlepim od nje. Peti dan. Izgleda da ce kraj. Ako iole gotivite vampire i teorije o njima i ako (kao i ja) obozavate kompleksne FRP igre... ovo ne smete zaobici. Na momente me je izbor dijaloga i mogucnosti podsetio na legendarni fallout 2. Pricha je toliko dobro spakovana, balansirati izmedju raznih klanova nije lako, posebno dok ti suparnichki tabor radi o glavi.
Mogao bih do besvesti, ali malo i o manama...
Igra je loshe spakovana... slabije mashine, ne rachunajte na ovo ostvarenje. Grafika je po HL2 engine-u, medjutim... ne znam shta su mu radili sa rezolucijom, tako da na mnogim ekranima (da ekranima) nije moguce chak ni smanjiti rezoluciju (ja sam probao na dva monitora, i oba su mi blokirali igricu na 800x600 i 1024x768). Meni je ostala samo 1204x1280... pa vi vidite koliko to secka. Medjutim, ponece vas pricha tako da je verovatno da cete mozda zanemariti taj bag. Nego... da ne smaram vishe... mrsh po igricu. Odma.
C-yaz.
 
Lord British:
Ne, Bloodlines je radila bash Troika.

I toliko su dobro proshli sa Vampirima da je firma bankrotirala pre mesec dana


Tim Cain, Leonard Boyarsky and Jason Anderson su posle Fallout 1 napustili Black Isle i napravili Troiku.

Sto se tice bankrotiranja. Pa, bankrotirao je ceo Interplay koji je napravio bar 5 od 10 najboljih igara svih vremena i nista zivot tece dalje. Cak je TC najavio da bi radio sa Interplayom na Fallout 3.
 
Sto se tice bankrotiranja. Pa, bankrotirao je ceo Interplay koji je napravio bar 5 od 10 najboljih igara svih vremena i nista zivot tece dalje. Cak je TC najavio da bi radio sa Interplayom na Fallout 3.

Fallout je sada Bethesdin, end of story.
Troika je propala jer su bili totalno nerealni i na kraju sa prepolovljenim timom izbacili najbagovitiju igru u zadnjih godinu dana. Shto bi se reklo "great promise, but failed to deliver".
 

Back
Top