PROVOKATIVNA PONUDA...

gulum

Zainteresovan član
Poruka
464
U Engleskoj je sada hit tzv"TUTING", gde se preko bluetooth-a, u bilo kom delu grada ljudi dogovaraju na sex na neviđeno. Na pr:
Na mob.telefonu je uključen bluetooth nonstop.Preko njega proverite da li je još neki uređaj u dometu.Ako jeste pošaljete poruku o vašem opisu i gde se nalazite tako da vas osoba koja primi poruku može pogledati i odlučiti da li će pristati na sex ili ne.Ako pristane... pada dogovor o sex-u u obližnjoj ulici, podrumu zgrade,u parku...

Ovde bi to moglo da se odšljaka preko foruma,pogotovo pošto je sadržaj ovog podforuma SEX.Predlažem da se izbegnu smaranja od mesec dana dopisivanja i upoznavanja(čemu to na temu "ljubav i SEX"?)Ima li šta uzbudljivije od sex-a bez obaveza?
Razmena na pp: poruka :arrow: slika :arrow: dogovor = S E X X X !!!!!!!
 
ne mozes ti da poredis Srbiju (i dalje izuzetno konzervativnu sredinu) sa Engleskom.Nema to pojma! Ja sam jednom vode pricao za jedan club u San Francisku u kome devojke oko 12h polu gole igraju na shanku i koju odaberes vodis u WC ispred koga je bure sa kurtonima i trpas.I tako svaki vikend.Devojke nisu profi,vec su samo izasle u provod. Tako nesto kod nas nece da bude nikad!
 
E vidis nisam znao za bluetooth foru. Mada mi je malo bezvezna, nema ni trunke emocija tu, nisu ljudi bas tako samo masine, a i devojke vole bar malo da upoznaju nekog pre. To upoznavanje je kod nekih "koliko zaradjujes" kod nekih "verujes li u ljubav" a kod nekih "da ti vidim zube". :lol:

A ova fora je ista kao i nakaciti na sebi natpis "Ja bi nesto da kresnem, koja oce?" i setati gradom. Mada ko zna ovo je stvarno nesto novo, videcemo da li ce zaziveti, mada sumnjam. A i bluetooth bese ima 10-ak metara radius? Slabo, osim za bus ili za kafic varijantu. Hmm... :idea:

A oglas ti je originalan.
 
uh,ono u San Francisku je bas BLJAK! :x
no,mozda se pojavi i ovde...da povecamo proizvodnju i prodaju buradi :lol:
stvarno,zar nije logicno da se ljudi bar malo poznaju pre no sto se "priheftaju"?! ovo meni lici na prostituciju,al' bez cash-a,ono,na poklon :shock:! a da se ovde zove nesto kao "rent-a-kara" ?:lol:
bezveze... :?
 
gulum:
U Engleskoj je sada hit tzv"TUTING", gde se preko bluetooth-a, u bilo kom delu grada ljudi dogovaraju na sex na neviđeno. Na pr:
Na mob.telefonu je uključen bluetooth nonstop.Preko njega proverite da li je još neki uređaj u dometu.Ako jeste pošaljete poruku o vašem opisu i gde se nalazite tako da vas osoba koja primi poruku može pogledati i odlučiti da li će pristati na sex ili ne.Ako pristane... pada dogovor o sex-u u obližnjoj ulici, podrumu zgrade,u parku...

Ovde bi to moglo da se odšljaka preko foruma,pogotovo pošto je sadržaj ovog podforuma SEX.Predlažem da se izbegnu smaranja od mesec dana dopisivanja i upoznavanja(čemu to na temu "ljubav i SEX"?)Ima li šta uzbudljivije od sex-a bez obaveza?
Razmena na pp: poruka :arrow: slika :arrow: dogovor = S E X X X !!!!!!!

Otidji do grada i učini isto,iznenadićeš se koliko ćeš odgovora dobiti,kafići u Knezu i okolini...
 
ja ne verujem da tako nešto postoji ,,,
ma kakvi ,,to bi vi voleli da ima tako nesto ,,
,,,,čekaj ,,, evo stigla mi pp,,,ijuh ,, kaže lik idi na mejl ,,,ne mogu da veruuujem ,,,sram ga bilo ,,,,on hoce mene ,,, aaaaaa nećeš ga majci
 
. A i bluetooth bese ima 10-ak metara radius? Slabo, osim za bus ili za kafic varijantu. Hmm... :idea:

100 do 1000 metara za grad poput Londona i vise nego dovoljno ako uzmemo u obzir da na 100 kvadratnih metara cirkulise i do 1000 ljudi.
 
PLESsitnihDEMONA:
ne mozes ti da poredis Srbiju (i dalje izuzetno konzervativnu sredinu) sa Engleskom.Nema to pojma! Ja sam jednom vode pricao za jedan club u San Francisku u kome devojke oko 12h polu gole igraju na shanku i koju odaberes vodis u WC ispred koga je bure sa kurtonima i trpas.I tako svaki vikend.Devojke nisu profi,vec su samo izasle u provod. Tako nesto kod nas nece da bude nikad!

DAJ BOZE DA NIKADA NEBUDE!!STA,TREBA COVEK DA BUDE RATARDIRANA-NASTRANA KREATURA DA BI GA NEKO SMATRAO NAPREDNIM I "COOL"?AKO JE ZAPAD TEHNOLOSKI NAJNAPREDNIJI TO NEZNACI DA JE U SVEMU NAJBOLJI I DA SVE TREBA PRIHVATITI.
 
dzerod:
PLESsitnihDEMONA:
ne mozes ti da poredis Srbiju (i dalje izuzetno konzervativnu sredinu) sa Engleskom.Nema to pojma! Ja sam jednom vode pricao za jedan club u San Francisku u kome devojke oko 12h polu gole igraju na shanku i koju odaberes vodis u WC ispred koga je bure sa kurtonima i trpas.I tako svaki vikend.Devojke nisu profi,vec su samo izasle u provod. Tako nesto kod nas nece da bude nikad!

DAJ BOZE DA NIKADA NEBUDE!!STA,TREBA COVEK DA BUDE RATARDIRANA-NASTRANA KREATURA DA BI GA NEKO SMATRAO NAPREDNIM I "COOL"?AKO JE ZAPAD TEHNOLOSKI NAJNAPREDNIJI TO NEZNACI DA JE U SVEMU NAJBOLJI I DA SVE TREBA PRIHVATITI.


da u pravu si ,,, drugovi mi moramo biti uz ruse ,,oni su nasa braca
 
Nerazumem poentu?Ustvari,razumem-tvoj nacin razmisljanja je:"ako neprihvatam sve sa zapada onda sam komunista,za Slobu ili neznam sta li vec".Nemozes tako da razmisljas.Svaki covek ima u sebi ugradjen mehanizam da razlikuje dobro i zlo.Prema tome covek treba da bude principijelan-da se drzi dobrog principa,a odbacuje onaj suprotni zli.Ako se tako razmislja onda se negleda sta odakle dolazi,nego kakvo je sta.A zapad danas jeste na putu starog rimskog carstva-tehnolosko i kulturolosko napredan,ali moralno sve truliji.Ko hoce da vidi istinu to mora da prizna.Nabedjivanje,onda kada se nema nikakvih argumenata,da je neko komunista zato sto nece da prihvati nesto lose za zapada je glupo.Uzmimo sa zapada sta valja,a odbacimo sta nevalja.I,uopste,od svake zemlje na svetu uzmimo sta valja,a odbacimo sta nevalja.To je normalno razmisljanje.
 

Back
Top