Vase misljenje o Vodolijama?

Moja najbolja drugarica je dupla Vodolija. Ona je predivna devojka, a jedina mana koju mogu da joj pripišem je da je previše okrenuta drugim ljudima i da često zapostavlja sebe. U prevodu: radi stvari koje ne želi da bi pomogla drugim ljudima, a oni to redovno zloupotrebljavaju.
 
Nestasna Ameba:
Hvala, hvala...
Ja cu se rasplakati od miline :cry:
Ali...
Dajte da cujemo lose strane malo, znam da ih ima, ne ustrucavajte se :!:

7 godina san proveo sa vodolijom, nikad dosadna, bolesno intelegentna, i proveo bih jos 77, ali me je smorila sa svojom ljubomorom, ali vole da zujuckaju, uzasno tesko ih je vezati za kucu,na kraju se zakopala sa tipom i dvoje dece iz sazaljenja,previse su dobre, skroz su van ovog vremena i prostora. Kad sam rekao da su fijuci,svakako sam mislio u pozitivnom smislu.
 
To FIJUCI sam i shvatila kao kompliment.
Hvala, hvala, mnogo hvala :D
Ali, ta bolesno ljubomorna Vodolija s kojom si bio 7 godina verovatno je u podznaku Škorpija, a možda i nije, mada su moja iskustva s Vodolijama/Škorpijama takva. Možda je bila i Lav...
Ma, nebitno :wink:
Hvala još jednom, ali ja bih zaista volela da vidim da neko kaže onako objektivno nešto loše o Vodolijama :roll:
 
Pa Amebice, zar nisi nimalo ljubomorna? Ja jesam, i priznajem. I posto za Vodolije vazi kako su extra tolerantne u tom pogledu, ja sam mislila da sam neka crna ovca, ali sam (na srecu :oops: ) skoro negde procitala da je to bas jedna od osnovnih karakteristika Vodolija: ljubomora. E sad, ko zna :roll: ... Ima nas raznih.
 
Evo jos jednog predstavnika tog znaka!!!
Zar stvarno niko ne moze da nadje nesto lose o Vodolijama? Iz iskustva znam da mozda preterano brinemo o drugima i onda nam se to lepo obije o glavu!!! Al to mu tako dodje, uvek oni dobri na kraju ispadnu budale!
Ma, dosta ljudi kaze da su Vodolije najbolji ljudi, verovatno da ima istine u tome!!!
 
Al izgleda da se Vodolije najvise hvale kako su najbolji znak!!! To do sada nisam cula od nekih drugih...samo od nas!?
Pa, s pravom se hvalimo, kad smo stvarno i drustvene i pametne i hocemo uvek da pomognemo.........
A najvise mi za nas izleda da smo skroz van granica ovog vremena i prostora!
 
Nestasna Ameba:
To FIJUCI sam i shvatila kao kompliment.
Hvala, hvala, mnogo hvala :D
Ali, ta bolesno ljubomorna Vodolija s kojom si bio 7 godina verovatno je u podznaku Škorpija, a možda i nije, mada su moja iskustva s Vodolijama/Škorpijama takva. Možda je bila i Lav...
Ma, nebitno :wink:
Hvala još jednom, ali ja bih zaista volela da vidim da neko kaže onako objektivno nešto loše o Vodolijama :roll:
Bravo,opet pamet na sve strane,podznak Lav;zar su lavice tako ljubomorne?Ko bi mogao da kaze nesto toliko lose, kad ste ispred vremena, mozda ste malo preterano boemi i kockari, ali i to ima smisla, kad se dosadjujete sa onima koji kaskaju za vama.!
 
Chiara:
Pa Amebice, zar nisi nimalo ljubomorna? Ja jesam, i priznajem. I posto za Vodolije vazi kako su extra tolerantne u tom pogledu, ja sam mislila da sam neka crna ovca, ali sam (na srecu :oops: ) skoro negde procitala da je to bas jedna od osnovnih karakteristika Vodolija: ljubomora. E sad, ko zna :roll: ... Ima nas raznih.

Abebo(mebo), ajde ti budi malo objektivna, pa nam otkri svoje cari(mane).
 
Ana_0802:
Al izgleda da se Vodolije najvise hvale kako su najbolji znak!!! To do sada nisam cula od nekih drugih...samo od nas!?
Pa, s pravom se hvalimo, kad smo stvarno i drustvene i pametne i hocemo uvek da pomognemo.........
A najvise mi za nas izleda da smo skroz van granica ovog vremena i prostora!

Ana draga, to se one sujetne Vodolije hvale da su naj, naj. Ja o sebi nemam takvo mišljenje. Naprotiv, puna sam mana koje pre svega meni smetaju. Umem, recimo, da budem užasno razdražljiva, kao danas :roll:
Umem da udavim kad nekoga volim, nisam ljubomorna, ali zahtevam full attention all the time :oops: tako da bih verovatno veoma lako otkrila kad me neko vara u bilo kojem smislu. Nervira me moja intuicija, a još više me nervira što se uvek trudim da ne verujem svojoj intuiciji, te često ubrzo potom budem povređena, a onda sebi kažem da sam samoj sebi kriva što sam se pravila blesava kad sam znala koliko je sati.
E, da, i nervira me što uvek za sve prvo sebe okrivim. Ne umem da mrzim i da se svetim, a i ne volim to.
Eto, ko je tražio moje loše osobine, evo nekoliko...

I da dodam, kad volim, dajem sve od sebe, bilo da su to prijatelji, rodbina ili momak, ali mi se dosad kao po nekom pravilu dešavalo da me momci napuste upravo kada najviše dajem. Pretpostavljam da ih ugušim pažnjom, ali niko neće da mi kaže iskreno u čemu grešim.
Ne umem da se svađam, a trebalo bi da savladam tu veštinu.
Svako ko me upozna, prvo se oduševi kao sam ja kao super osoba, dobra i bla, bla, truć, i kad im kažem da sam ja zaista prilično normalna osoba, prosečna, oni se smeju, ali se brzo verovatno i sami uvere u to i onda zbrišu bez objašnjenja.

Uh... Ala sam ja odužila... :oops:
 
Nestasna Ameba:
Ana_0802:
Al izgleda da se Vodolije najvise hvale kako su najbolji znak!!! To do sada nisam cula od nekih drugih...samo od nas!?
Pa, s pravom se hvalimo, kad smo stvarno i drustvene i pametne i hocemo uvek da pomognemo.........
A najvise mi za nas izleda da smo skroz van granica ovog vremena i prostora!

Ana draga, to se one sujetne Vodolije hvale da su naj, naj. Ja o sebi nemam takvo mišljenje. Naprotiv, puna sam mana koje pre svega meni smetaju. Umem, recimo, da budem užasno razdražljiva, kao danas :roll:
Umem da udavim kad nekoga volim, nisam ljubomorna, ali zahtevam full attention all the time :oops: tako da bih verovatno veoma lako otkrila kad me neko vara u bilo kojem smislu. Nervira me moja intuicija, a još više me nervira što se uvek trudim da ne verujem svojoj intuiciji, te često ubrzo potom budem povređena, a onda sebi kažem da sam samoj sebi kriva što sam se pravila blesava kad sam znala koliko je sati.
E, da, i nervira me što uvek za sve prvo sebe okrivim. Ne umem da mrzim i da se svetim, a i ne volim to.
Eto, ko je tražio moje loše osobine, evo nekoliko...

I da dodam, kad volim, dajem sve od sebe, bilo da su to prijatelji, rodbina ili momak, ali mi se dosad kao po nekom pravilu dešavalo da me momci napuste upravo kada najviše dajem. Pretpostavljam da ih ugušim pažnjom, ali niko neće da mi kaže iskreno u čemu grešim.
Ne umem da se svađam, a trebalo bi da savladam tu veštinu.
Svako ko me upozna, prvo se oduševi kao sam ja kao super osoba, dobra i bla, bla, truć, i kad im kažem da sam ja zaista prilično normalna osoba, prosečna, oni se smeju, ali se brzo verovatno i sami uvere u to i onda zbrišu bez objašnjenja.

Uh... Ala sam ja odužila... :oops:

Uuuuu, ala bi se lepo slagali, potpuno te razumem,pa tebe je divno imati kraj sebe...
 
Potpuno te razumem!!! Normalno je da smo svi puni i vrlina i mana, samo sto jedno od ta dva ume da preovlada!
I znam kako izgleda kad menjamo raspolozenja i kad puno poklanjamo paznju nekome, a posle ispadnemo budale!
Ljudi cesto znaju da iskoriste tu nasu dobrotu. Sreca, pa sam tokom godina naucila da se "svadjam" i uvek sam za najzescu odbranu svojih stavova...
A intuicija??? E, to je sasvim druga prica. Nekad mi bas odgovara, a nekad stvarno ume da smara i da me nervira kao i tebe!
 
Ma, ja na tzv. mane i vrline gledam ovako.
Ljude krase izvesne osobine. Sad, da li ce one biti dobre ili loše, zavisi od okolnosti. Na primer, ta vodolijska mnogo puta pomenuta dobrota. Dobro nama kad činimo drugome dobro, dobro njima, onda neko eventualno zloupotrebi tu dobrotu, pa mi patimo, i onda shvatimo (ja svaki put) da sam samoj sebi kriva što ne znam meru.
Eto kako jedna tako plemenita osobina može da bude i mana :wink:
 
Ajd sad, sad cete me bombardovati. Tri zene znam i dvojicu muskih u znaku vodolije.I ono sto sam citala o znakovima uopste :? Pa nepredvidljivi su, za dosta nas, veoma humane i usluzne, samo prema najblizima kazu vec nisu toliko.Jako malo iskrenih prijatelja imaju,ako imaju jer slabo se otvaraju, oni su podjednako dobri prema svima.Vecina ljudi ih dozivljava malo cudnima.Vole da eksperimentisu, zahtevaju slobodu kao ivazdusni znakovi uopste i pa ne definisu ih bas kao verne osobe.E sad jako puno zavisi od ostalih planeta, od njihovih aspekata, a ponekad je podznak jaci, pa gde se nalazi mesec koji utice na veze i emocije...Mislim da su i sami svesni da mozda vide ispred svog vremena, ali zbog toga se mogu osecati i usamljenima, ako ih drugi ne shvataju.
Eto toliko
Svi mi bi voleli da nas ostali smatraju dobrima, ispravnima sta li, valjda :?
A to vec samo od nas zavisi :D
 

Back
Top