Prvi sastanak sa prvim deckom!

Ehhh prvu devojku ali pravu imao sam sa 10 godina znaci a ona je imala 9 xe xe zaljubljeni klinci . Znaci ziveli smo u istoj zgradi znaci ja iznad nje 2 sprata i kada nam roditelji odu negde znaci mi jedno kod drugog i radili smo svakakve stvari a nismo ni znali kako se zovu znaci gledamo na filmu kako se ebu 2-je a neznamo ni sta gledamo xe xe a prvi sastanak nam je bio kada je moja mam isla kod njene znaci i ja sam isao sanjom to je bila ljubav na prvi pogled od tada smo bili nerazdvojni 2 godine i znaci da vam nepricam radili smo svakakve stvari od ucenja kako se ljubi do gledanja jedno srugom onu stvar :oops: :oops: :oops: ebiga bili smo klinci ehehehehehe PS: ebiga imao sam muda ovo da vam kazem posto mi se urezalo u secanje :lol: :lol: :lol:
 
dino.:
Ehhh prvu devojku ali pravu imao sam sa 10 godina znaci a ona je imala 9 xe xe zaljubljeni klinci . Znaci ziveli smo u istoj zgradi znaci ja iznad nje 2 sprata i kada nam roditelji odu negde znaci mi jedno kod drugog i radili smo svakakve stvari a nismo ni znali kako se zovu znaci gledamo na filmu kako se ebu 2-je a neznamo ni sta gledamo xe xe a prvi sastanak nam je bio kada je moja mam isla kod njene znaci i ja sam isao sanjom to je bila ljubav na prvi pogled od tada smo bili nerazdvojni 2 godine i znaci da vam nepricam radili smo svakakve stvari od ucenja kako se ljubi do gledanja jedno srugom onu stvar :oops: :oops: :oops: ebiga bili smo klinci ehehehehehe PS: ebiga imao sam muda ovo da vam kazem posto mi se urezalo u secanje :lol: :lol: :lol:
wau :P
 
ajaoj, jedno od najgorih iskustva u mom zivotu. :cry: :cry: :evil:

upoznali se na zimovanju, i kad smo dosli u bgd. izasli jednom-i nikad vise... :lol:

posle sam shvatila da sam sve vreme mislila da je nesto sto nije bio.


sada se i ne cujem s njim, ali zato moja drugarica je skroz drugarski s njim-ja ga izbegavam :roll:
 
*november rain*:
Moon Child:
on je neko vreme izlazio s mojim drustvom,i jednom kad smo ostali sami otisli smo da se prosetamo,seli na neko mirno mesto,pricali,smuvali se....i bilo je lepooo :oops: :D
same here..(:
samo shto je On bio u nashem drushtvu i inache... :wink:
:wink:
pa i ovaj je......ali nije toliko cesto izlazio s nama dok nismo bili zajedno,iako su mu svi iz mog drustva bili super drugovi.....a kad smo raskinuli nastavio je da izlazi s nama...
 
eh....
muvali se na ekskurziji.... sve 5
a kad smo se vratili,izasli.....
padala kisa,napolju blatnjavo....
setali smo pored rijeke.....
mutne,prljave.....
ja se sva zbunila,on se zbunio....
nismo ni pricali previse......
otpratio me do kuce......
ja stekla pogresno misljenje na pocetku o njemu.....
a potpuno je drugaciji.....
zapravo idiot.....

i to je moj prvi izlazak....

sad se vidimo cesto.....
ne razgovaramo...
iako nam drustva zajedno izlaze....
 
sofffy:
eh....
muvali se na ekskurziji.... sve 5
a kad smo se vratili,izasli.....
padala kisa,napolju blatnjavo....
setali smo pored rijeke.....
mutne,prljave.....
ja se sva zbunila,on se zbunio....
nismo ni pricali previse......
otpratio me do kuce......
ja stekla pogresno misljenje na pocetku o njemu.....
a potpuno je drugaciji.....
zapravo idiot.....

i to je moj prvi izlazak....




iako nam drustva zajedno izlaze....

e vidish,ja sam isto na 1. stastanku ispala seprtljetina a evo do sad smo zajedno
:twisted:
 
Eh...
Imala sam 19 godina. I bilo je to na zurci njegovog brata. Napila sam se, valjda jedini put u zivotu...
Zurka je trajala a mi smo bili goli u njegovom krevetu... Onda je usao njegov otac i rekao: Izvinite, samo vi nastavite... Onda smo zakljucali vrata. Potom je dosao taj moj drug i pred celim razredom viknuo: "Pa oni su se zakljucali!" U ponedeljak sam samo gledala u pod i trcala u crkvu... :oops:
TO je bilo sve i prvi poljubac i prvi koitus...
Nikada posle nisam nista slicno uradila...
 
Tratinčica:
Eh...
Imala sam 19 godina. I bilo je to na zurci njegovog brata. Napila sam se, valjda jedini put u zivotu...
Zurka je trajala a mi smo bili goli u njegovom krevetu... Onda je usao njegov otac i rekao: Izvinite, samo vi nastavite... Onda smo zakljucali vrata. Potom je dosao taj moj drug i pred celim razredom viknuo: "Pa oni su se zakljucali!" U ponedeljak sam samo gledala u pod i trcala u crkvu... :oops:
TO je bilo sve i prvi poljubac i prvi koitus...
Nikada posle nisam nista slicno uradila...
Prvo, pa musko, a? :P
 
DJ_MaRe:
Tratinčica:
Eh...
Imala sam 19 godina. I bilo je to na zurci njegovog brata. Napila sam se, valjda jedini put u zivotu...
Zurka je trajala a mi smo bili goli u njegovom krevetu... Onda je usao njegov otac i rekao: Izvinite, samo vi nastavite... Onda smo zakljucali vrata. Potom je dosao taj moj drug i pred celim razredom viknuo: "Pa oni su se zakljucali!" U ponedeljak sam samo gledala u pod i trcala u crkvu... :oops:
TO je bilo sve i prvi poljubac i prvi koitus...
Nikada posle nisam nista slicno uradila...
Prvo, pa musko, a? :P
:) Prvi kucici se u vodu bacaju...
 

Back
Top