Naci - žur


U pravu si, ovo nije uopšte mesto za priču o tome, tako da ubuduće ne kvariš podforum sličnim pitanjima.

Ako te baš zanima, pomenuta glupost se desila u Sarajevu, negde 80 -ih. Pravila je žurku na kojoj se zezala sa naci simbolima. To je bio čist egzibicionizam, a ne političko uverenje, kako je i sama izjavila više puta. Policija je intervenisala po nečijoj prijavi, malo su se zezali sa njima, pa su ih sve pustili. Pre mislim da je ona samu sebe prijavila, pošto je žena čist egzibicionista, ali sa pametnim namerama. Da li znaš značenje reči disident?
 
Uglavnom sve naci simbole Hitler je preuzeo iz Starog Rima (kao sto je salutiranje sa rukom podignutom ukoso prema gore) i jos neke fore su germansko plemensko nasledje.Sad druga je stvar sto je on sve to koristio ubijajuci ljude.
A Isidore...pa ona voli da pravi frku.
 
HeBePoBaTaH_:

U pravu si, ovo nije uopšte mesto za priču o tome, tako da ubuduće ne kvariš podforum sličnim pitanjima.

Ako te baš zanima, pomenuta glupost se desila u Sarajevu, negde 80 -ih. Pravila je žurku na kojoj se zezala sa naci simbolima. To je bio čist egzibicionizam, a ne političko uverenje, kako je i sama izjavila više puta. Policija je intervenisala po nečijoj prijavi, malo su se zezali sa njima, pa su ih sve pustili. Pre mislim da je ona samu sebe prijavila, pošto je žena čist egzibicionista, ali sa pametnim namerama. Da li znaš značenje reči disident?
Sta se ponasas ko uciteljica? Ko si ti da odredjujes gde ce ko sta da pita? Objasni Hanibalu sta te je pitao(la) ili nemoj da se javljas za rec! I mene zanima sta je to bilo, posto sam bio dete u to vreme. Ako neko ume da objasni , hvala...
 
SvetlostLutalica:
Sta se ponasas ko uciteljica? Ko si ti da odredjujes gde ce ko sta da pita? Objasni Hanibalu sta te je pitao(la) ili nemoj da se javljas za rec! I mene zanima sta je to bilo, posto sam bio dete u to vreme. Ako neko ume da objasni , hvala...

1. Ne kaže se "šta se ponašaš", već "zašto, ili što se ponašaš"
2. Pitanje nema blage veze sa književnošću
3. Odgovrio sam šta se desilo

4. Ne obraćaj mi se , ako ti se ne obratim

5. Pročitaj sve ovo što sam napisao, nauči napamet i toga se pridržavaj.
 
HeBePoBaTaH_:
SvetlostLutalica:
Sta se ponasas ko uciteljica? Ko si ti da odredjujes gde ce ko sta da pita? Objasni Hanibalu sta te je pitao(la) ili nemoj da se javljas za rec! I mene zanima sta je to bilo, posto sam bio dete u to vreme. Ako neko ume da objasni , hvala...

1. Ne kaže se "šta se ponašaš", već "zašto, ili što se ponašaš"
2. Pitanje nema blage veze sa književnošću
3. Odgovrio sam šta se desilo

4. Ne obraćaj mi se , ako ti se ne obratim

5. Pročitaj sve ovo što sam napisao, nauči napamet i toga se pridržavaj.

Svetlostlutalica je u pravu...mnogo dozvoljavas sebi 8)
 

To je zato što sam u pravu :wink:
Reci mi, na ovu temu, šta sam rekao, a da nisam u pravu? Imaš nešto da dodaš, vezano za istu?. Ako nemaš, za tebe isto važi - 5 nabrojаnih tačaka.

Volim kad izađete vi, sa jednim do 5 postova, pritom ne date nikakvo mišljenje, ne znate ništa, ali pričate o nekome. Bolje čitajte knjige. 8)
 
znaci odgovori na pitanje ili ga zaobidji.ne odlucujes ti gde ce koja tema da bude.ako moderatorima smeta neka je premeste.stavila sam je ovde jer to nije tako poznata stvar u politici ni u istoriji nego je se ljudi vise secaju preko isidore.zasto pitas da li znam sta znaci disident?ne vidim kakve to tek ima veze sa temom?opet hoces da ispadnes pametan?znaci sve sto ne znam ja pitam a ako ne pitam onda znam.nije potrebno da me ti obrazujes.
i prestani da ispravljas tudje pravopisne i gramaticke greske jer prvo bi trebalo da krenes od sebe i naucis da se neverovatan ne pise sa svakim drugim velikim slovom.
 
E svašta... Čovek lepo odgovori na pitanje na koje niko od prisutnih očigledno ne zna odgovor, a zauzvrat dobije prozivke na svoj račun. Kakvih sve likova ima.
 
@hanibal77
Stvar je tvog kućnog vaspitanja, da li ćeš da mi se zahvališ što sam ti dao odgovor. Uvek kada nešto ne znaš ili ne razumeš - pitaj. Pitaj i kako da postaviš pitanje, ako ne umeš. U temama o "japanskim kuglicama" i balavljenju na temu seksa, nisi u zaostatku. Nakon tvog pitanja, otvorena je prava tema o Isidori Bjelici.

Pitanje nema veze sa književnošću, zato što tretira jedan događaj u nečijoj biografiji. Zamisli da neko postavi pitanje: "Ko je imao veći nos, Meša ili Andrić?", ili npr. "Za koje drvo je obešen Branko Miljković?", ili "Da li supružnici Pavić-Mihajlović petkom jedu ribu?". To nema nikakve veze sa književnošču, jer je vezano za nečiji privatan život.

Mislim da sam bio jasan, i tom smilu je potrebno da ovaj podforum ima moderatora.

Jednom prilikom sam ti rekao da si nisko profilisana, ti si me pitala "šta znači taj izraz".

Nije disident, onaj ko objavi u sopstvenoj zemlji, blizu 40 romana za 15-tak godina, kao što je slučaj sa I.B.


hanibal77:
.
i prestani da ispravljas tudje pravopisne i gramaticke greske jer prvo bi trebalo da krenes od sebe i naucis da se neverovatan ne pise sa svakim drugim velikim slovom.

Ovim si potpisala da si analfabet, i naravno, nisko profilisana. Pozdravljam te i želim ti da pročitaš što više knjiga. Knjige oplemenjuju ljude.
 
oh bas si divan hvala na odgovoru koji mi iskreno receno nista ne znaci posto je povrsan
pretresao si mi poruke da vidis na sta da skocis?
pa si nasao japanske kuglice?ahahaha.ok ali ima tu jos toga al tebi je izgleda blam da imas i sexualno obrazovanje.pitaj slobodno ako te interesuje.
bitno da si viiiiisooooko profilisan pa mozes da se spustis na moj nivo i da mi pokazes gde mi je mesto.al sta trazis s nama ovde jer cini mi se da ti bas niko ne odgovara,vidim da se svadjas na svakom koraku.
i nisu tema japanske kuglice niti tvoj visoki profil samo da znas
 
HeBePoBaTaH_:
@hanibal77
Stvar je tvog kućnog vaspitanja, da li ćeš da mi se zahvališ što sam ti dao odgovor. Uvek kada nešto ne znaš ili ne razumeš - pitaj. Pitaj i kako da postaviš pitanje, ako ne umeš. U temama o "japanskim kuglicama" i balavljenju na temu seksa, nisi u zaostatku. Nakon tvog pitanja, otvorena je prava tema o Isidori Bjelici.

Pitanje nema veze sa književnošću, zato što tretira jedan događaj u nečijoj biografiji. Zamisli da neko postavi pitanje: "Ko je imao veći nos, Meša ili Andrić?", ili npr. "Za koje drvo je obešen Branko Miljković?", ili "Da li supružnici Pavić-Mihajlović petkom jedu ribu?". To nema nikakve veze sa književnošču, jer je vezano za nečiji privatan život.

Mislim da sam bio jasan, i tom smilu je potrebno da ovaj podforum ima moderatora.

Jednom prilikom sam ti rekao da si nisko profilisana, ti si me pitala "šta znači taj izraz".

Nije disident, onaj ko objavi u sopstvenoj zemlji, blizu 40 romana za 15-tak godina, kao što je slučaj sa I.B.


hanibal77:
.
i prestani da ispravljas tudje pravopisne i gramaticke greske jer prvo bi trebalo da krenes od sebe i naucis da se neverovatan ne pise sa svakim drugim velikim slovom.

Ovim si potpisala da si analfabet, i naravno, nisko profilisana. Pozdravljam te i želim ti da pročitaš što više knjiga. Knjige oplemenjuju ljude.
Nisko profilisana? He! Dobar ti izraz!
E, nvrovtani, ovaj nevrovatni, a sta mislis koji parfem kritsi Isdora Bjlca? Leba ti napishi, ako iko zbna ti si taj!!!!! :lol:
 

Back
Top