Registry Mechanic

Ja ga koristim vec mesec dana i sve sto mi pri skeniranju nadje kao greske ja brisem i do sada nisam imao probleme...a i posle brisanja uvek mozes da uradis backup toga sto si obrisao ako nesto nije uredu i sve vratis na staro, mada mislim da ti sa tim programom to nece trebati.
 
E sada,to zavisi od coveka do coveka,ja sam koristio par programa za ciscenje registar baza SpringCleaning3-deluje super!!! puno opcija itd. ali je u sushtini bezveze za prosecnog korisnika nije.Zatim Sistem mehanic malo bolji od prethodnog ali... e nako isprobavanja josh par slicnih programa (i pogadjate isto toliko formatiranja kompa)probao sam Registry mehanic i evo vec skoro tri meseca rado k'o sat i zaista se oseca po radu kompa da je sve u redu.Sigurno postoji daleko bolji programi ali moj predlog za slabije poznavaoce definitivno Registry,brz je i sve sto nadje treba obrisati (mada uvek je tu i backup)za tebe je dovoljna opcija "Get rid of Junk Files" i videces koliko je dobar :lol:
 
Posle gomile isprobanih programa za registry bazu, mislim da je najbolja kombinacija Ashampoo WinOptimizer Platinum Suite 2 i Registry mechanic...kad oni obrisu i srede r.bazu drugi programi ne pronalaze nista vise..a i laki su za koriscenje...
 

Back
Top