Sta prvo zapazite na muskarcu ?

DEEP&SEXY

Početnik
Poruka
12
Piatance za vas cure,
sta prvo zapazite na muskarcu, koji deo tela, koji deo odece sta vam je najbitnije kod muskarca u fizickom pogledu :)
Da li volite suve, debele , nabildovane i koliko nabildovane.
I kako obucene muskarce volite da vidite ;)

Hvala, ne stedite reci :):) :wink:
 
Zapazim prvo sopstvene osecaje, pa onda rasclanim na: stil, smek, inteligenciju, stav, nagovestaj bezobraznog sjaja u ocima (onog muzevnog, naravno ne pokvarenog :lol: ), pa onda zapazim koliko vodi racuna o sebi, rukama, zubima...

Ako bas ne vodi racuna o stilu, higijeni, ili na primer poslednje sto je procitao bio je Alan Ford iz '85 - onda prvo zapazim nedostatke i onda mu je dzaba sve ostalo.

Eto :oops:
 
pogled.ako tu ima neke hemijske reakcije,onda gledam dalje...visinu,konstituciju (ne volem mrsave i niske),ponasanje(da je nenametljivo,da nije glupavo,neozbiljno)...slusam sta prica,kako prica (inteligencija,svest o sebi i stvarima oko sebe)...ako to sve prodje,ondak malo bacim oko i na to kako je obucen (da je casual,neopterecen svojim izgledom,cist,al' ne preterano uredan)...e,jos ako ima bradicu,zanimljiv osmeh i pri tom jos ume i mene da nasmeje-pala sam! :oops: na prvi,detaljniji,pogled... :P
 
pa primetim stav...koji zavisi od mnogo faktora
Prvi je visina i drzanje, zatim kultura oblacenja i ponasanja, 'onaj' smek 8) koji nije previse nadmen,tipa ja sam frajer, a opet ima stila u ponasanju i oblacenju,licno volim crne,markantne, ne preterano 'moderno'obucene (citaj :napadno),znaci zavisno prilici vodi racuna o svom izgledu(to jako svaka zena voli sta god pricala- znaci uvece trenerka a idemo na pice,bas i nije toliko privlacno :wink: ,ili idemo na Adu pod punom ratnom opremom sa sve tasnicom ispod miske :lol: :lol: :lol: ), sa umerenom dozom humora koji uvek moze da iznenadi, oni koji svoje karte ne odaju pri prvom susretu sa svakom ribom koja ga iole zainteresuje za bilo sta(bio to krevet, zaljubljivanje, prijateljstvo...),vec te zainteresuju (citaj: procitaju) da prosto zazelis da ga vidis opet..Dovoljno? :P
 
niš.
mora nešto da kaže, ybg, nisam vizuelan tip iz prve.


osim ako nema povez preko oka i ako nije rođak Hromog Dabe, može da bude najzgodniji na svetu, nije mi u vidnom polju dok ne progovori.


Znači, važna mi je boja glasa :lol:

ako ima bariton, mmmm....a i bas je ok, ako je onaj poročan bas, ako se raskalašno smeje :D
A tenori, ne znam, ravnodušna sam.
Svakako, ako nema sluha (ako mu oscilira tonalitet i pada intonacija nezavisno od sadržaja izgovorenog) smorim se, a onda ne mogu ozbiljno da ga shvatim. Isto i sa bilo kojim poremećajem u govoru, odbija me.

eto, to je PRVI utisak.
 
uuuuuhhh pa otprilike mi treba oko 60 sekundi da znam da li mi se doticni svidja ili ne, i fizicki i psihicki...
k'o sto sam vec ranije rekla- da fizicki privlaci, duhovno zadrzava :D

fizicki -U principu "padam" na osmeh, bitna mi je lezernost, urednost

psihicki - spontanost, inteligencija, neznost, odlucnost.. ni slucajno ne sme da bude lenj ili neki propalitet, ili onako "tunjav" k'o neko detence :?
 
Selena:
Prvo zapazim lice,tačnije oči.
Potom miris,ruke i način na koji se rukujemo.
Ponašanje,način na koji se izražava.
Onda pogledam ima li stomačić jer to baš volim.
Naravno da gledam i visinu,držanje,stav.
eto................

Kako je ovo fino i opuštajuće gledanje muškarca...
Prosto ti milina da budeš gledan, pa makar i bio "spaljen" u toj selekciji....

Interesantno , nijedna nije pomenula da prvo gleda u cipele, a njih desetak je meni na isto pitanje to odgovorilo....
 
Pošto je tema bila:"Šta prvo zapazite na muškarcu?" ja sam na nju i odgovorila.
Vidim nekima se dopao moj odgovor,ali moram da kažem da sam dobila veliku kritiku.
Suština iste je da tretiram muškarce kao lutke iz izloga.
To mi zaista nije bila namera!
 

Back
Top