Tito je prodao svemirski program Amerikancima

Svemirski program

Poznajem neke vanzemaljce. Da. Neke od njih. Postojao je svemirski program nekad kod nas, u planini, negdje u onoj krajini. Na granici uvijek. Na stanici sam stajao kratko, u vazduhu oštrom parao stih, i baš kraj njih.

Mogu da kažem nešto o tom, kako da ne, iako se desio slom, da program stari ostao je. Tamo u njoj. Ona zna. I ja ponešto o tom znam, pa ću i da kažem vam. Vi pitajte i ribara koji usamljen dugo tamo je.U planini.

Toliko mnogo prostora je, tunela i vrata ogroman broj. Stari je kroj. Ma ima nešto ljudi u njoj, u toj velikoj planini. Tad bio sam konj. A život je slon. Mnogo neznanja u tmini kod nas je, ne znadoh stanja, a nekad bili smo vanzemaljci s pasošom za države sve, sad više ne. Nekada smo živjeli sne.

I gle, veliki lav sa grivinom zlatnom, glavni lav, još prije nas, u dubokoj se ledenoj planini našao. Od žita klas. A kao u snu mi došli smo tu. Došli smo, i otišli ... Gruuu! I sada kažem, nažalost.


5.jpg
 
Да ниси можда чуо за фабрику „Слобода” из Чачка у којој се производила ракетна горива почетком 70тих? Изнад усисивачи, а испод ракете...

Но видим да си "упознат" са Ураганом, али ниси ли можда покушао да се распиташ о развојној фази Оркана и Урагана која је трајала безмало 20 год?
:hahaha:
 
Lozi se na Iran?
Ja sam samo pokazivao ljudima da je Iran daleko od neke vuko.je.bine kako pokusavaju da ga prikazu ti kojima se ti ne izvlacis iz gu.zice.
Sto se tice "pauze izmedju dva koitusa", moram reci da si ti suvise gl.up da shvatis poentu te recenice, tako da ce za tebe to uvek ostati tajna.

A inace si bas tipican primer recenice na koju si dao "komentar", ako se ta recenica u kojoj ima vise gluposti nego reci moze nazvati kometarom..

само опуштено тзв коста, само опуштено..
не може мене изнервирати лик којем је сва памет у ***** отишла и који цени научни допринос хезболаха
 
само опуштено тзв коста, само опуштено..
не може мене изнервирати лик којем је сва памет у ***** отишла и који цени научни допринос хезболаха

Jesi ti prirodno toliko gl.up ili svakodnevno treniras?
Ja sam naveo CINJENICE, a to sto se ti sprdas sa njima je tvoj problem.

Staviti pridev gl.up uz tvoj nik bi bio pleonazam.
 
Znači, čuveni podzemni aerodrom u Bihaću je u stvari bila baza gde se sprovodio kosmički program. Da nas ima barem 50 miliona zgazili bismo celu Evropu. Masoni i katolička crkva se šibaju preko nas, podelili su nas na Srbe, Hrvate, Bošnjake i Crnogorce, iako smo jedan narod, a mi ispaštamo... Tito :. :. :. kralju.

Titova izjava u pismu jednoj od svojih mnogobrojnih žena je bila da je oduvek želeo da bude gospodin. Ta želja mu se u potpunosti ostvarila.

Manipulacjom i zloupotrebom moći uspeo je i ostvario svoj životni san: da od kmetovskog deteta postane gospodin (čitaj kralj) i da živi u bogatstvu, slavi i veselju do smrti, kao što to rade sve elitaške kreature koje u sebi nose DNA kraljevskih porodica.

E, sad, od toga je nešto malo koristi imao i narod koji je živeo u Titovom kraljevstvu, ali to se raspalo 10 godina nakon smrti “kralja”, jer je dil bio takav.

Elita Titu: “Dok si živ, živećeš kao kralj u svom kraljevstvu. Kad umreš, kraljevstvo ti više ne treba, i mi ćemo ga razbiti u paramparčad.”

Tito eliti (žustro se rukujući, uz smešak od uva do uva): “Bogami, gospodo, pošteno, nema šta, pošteno. Gospodo, misljim da imamo dil, kak bi rekel moj dobri priatel Kenedi.”

Gospodo, mi sad imamo problem.
 

Back
Top