BalkaniYUm.TV na Samsung Smart TV ?

Tozovac_Jeremija

Početnik
Banovan
Poruka
17
Jedno pitanje za zemljake,
Kako da gledam kanale sa BalkaniYUm.tv na televizoru? Imam odnedavno televizor Samsung Smart TV.Nadam seda ga ne trebam povezivati kablom za PC.Na koji nacin da to uradim? Koliko se secam u jednoj reklami su govorili da je to moguce uraditi sa Smarta TV. Molim vas ko zna! z:poz: Sretan Božić!
 
Jedno pitanje za zemljake,
Kako da gledam kanale sa BalkaniYUm.tv na televizoru? Imam odnedavno televizor Samsung Smart TV.Nadam seda ga ne trebam povezivati kablom za PC.Na koji nacin da to uradim? Koliko se secam u jednoj reklami su govorili da je to moguce uraditi sa Smarta TV. Molim vas ko zna! z:poz: Sretan Božić!


Jeste, moguce je i tu opciju ja koristim....uzeo sam zupcasti ili kako se vec zove taj kabl, u glavnom je iglicast na krajevima, i spojio ga sa TVom, ali dodatno sam i zvucnike dodao koji su ukljuceni u Comp, i sad je kao original, odlican ton, prenos slike itd....savetujem dodatno Bezicni Miš da uzmes, bezicnu Tastaturu, da olaksas pretrazivanje po TVu a i sutra na Internet kad ides, bice ti lakse preko TVa nego da cucus na stolici ;)
 

Back
Top