Sujeta

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Naveden mislima koje su mi trenutno u mozgu a opet kao neka osveta za ovo sto mi se desava.Padju mi razne stvari na pamet.PODLE naravno1
Koju ste stvar kao najgoru pakost ucinili posle raskida sa voljenom osobom koju ste voleli ali vezu za koju je on ona ipak odlucio da privede kraju.
Pa npr napadali mu trenutno voljenu.Pricali kako je los u krevetu itd.
Ili sta bi ste mu uradili pod uslovom da nepostoje kazne za te stvari.Znaci ukidamo i kaznu za ubistvo sa predumisljajem.
Pa pustimo nerazumu da lincuje one koje smo voleli a koji su nasu osvetu zasluzili.
 
ja privodila kraju, ali niko se nije svetio, mnogo su me voleli haha..nemoj, nije fora, sta ce ona jadna posle..e yebiga..to je ono kad nije dala..pa znam..i ja sanjam tako neke kako jure da me ubiju, onako svi skupa, daces nego sta ces:P
 
Devilishgirl:
ja privodila kraju, ali niko se nije svetio, mnogo su me voleli haha..nemoj, nije fora, sta ce ona jadna posle..e yebiga..to je ono kad nije dala..pa znam..i ja sanjam tako neke kako jure da me ubiju, onako svi skupa, daces nego sta ces:P

Jos ce neko da pomisli da si u mladosti bila dobra riba....ali ako ti to nesto znaci neka ti bude.... :wink:
 
Želja za osvetom, poniženjem ili uništenjem je mržnja... a ona znači još jaču vezanost od ljubavi za tu devojku u tvom slučaju.

Period tugovanja će te spremiti za nova iskustva. Jednostavno se pomiriš sa tim da ona više nije dostupna za tebe... nije ni prva, a ni poslednja... nije jedina žena na svetu. Znam da je teško pronaći pravu osobu, ali ima ih još dosta... veruj mi.

Nemoj samo da bežiš od osećanja tuge i upadaš u neku fiksaciju... ili još gore da blokiraš osećanja jer će se vratiti u još većem intenzitetu... jednom, ko zna kada :(

Meni nikada nije palo na pamet da se svetim nekom koga volim. To je destruktivno ponašanje, ne postižeš time ništa, samo sebe uništavaš. Jednom sam napravila neku sitnu i smešnu pakost drugarici, ali sam to posle par sati ispravila.
 
Uradila sam mnogo toga,u cestim naletima bijesa i ljubomore,spustala se mnogo nisko...radije ne bih o tome...
A da mogu...samo bih GA razdvojila od jedne osobe koja ga psihicki unisti i nikad mu se ne bih vratila,pustila bih ga da zivi svoj zivot,ali bez nje...
 
ne mogu sebe zamisliti da se svetim nekom gadoshcu osobi koju josh uvek volim...kao nije dovoljno shto te taj neko vec ne smatra vrednim svoje ljubavi...nego treba da mi ostanesh u josh gorem secanju...a nishta nisi napravio nego se spustio josh i u sopstvenim ochima...neka hvala !
 
Bustura:
Naveden mislima koje su mi trenutno u mozgu a opet kao neka osveta za ovo sto mi se desava.Padju mi razne stvari na pamet.PODLE naravno1
Koju ste stvar kao najgoru pakost ucinili posle raskida sa voljenom osobom koju ste voleli ali vezu za koju je on ona ipak odlucio da privede kraju.
Pa npr napadali mu trenutno voljenu.Pricali kako je los u krevetu itd.
Ili sta bi ste mu uradili pod uslovom da nepostoje kazne za te stvari.Znaci ukidamo i kaznu za ubistvo sa predumisljajem.
Pa pustimo nerazumu da lincuje one koje smo voleli a koji su nasu osvetu zasluzili.
E kako u tom trenutku zelimo i kucu da mu zapalimo :D Daleko bilo sta padne povredjenoj osobi na pamet...licno imam . :oops: :oops: bujnu mastu ali i samokontrolu pa osim tako eto nekih sitnih blamova nisam nista krupno napravila doticnom, i sad sam srecna zbog toga jer kazem daleko bilo...ali se secam da par povredjenih zenskih nisam mogla da smirim vec su ogorceno konstantovale kako sam slaba a uz to i naivna i radile nesto zbog cega se sad stide...jedna je na pr odmah otisla i doticnog prijavila da ima neprijavljeno oruzje pa su mu preturili kucu i bastu prekopali...druga je presla ekserom po tek kupljenom autu tek da ga mora farbati a treca mu je razbila prozore na kuci da je sva stakla morao da promeni...i svaka je mozda vrlo kratko uzivala u toj pakosti a sve plakale vrlo brzo...eto :oops:
 
ariela:
Bustura:
Naveden mislima koje su mi trenutno u mozgu a opet kao neka osveta za ovo sto mi se desava.Padju mi razne stvari na pamet.PODLE naravno1
Koju ste stvar kao najgoru pakost ucinili posle raskida sa voljenom osobom koju ste voleli ali vezu za koju je on ona ipak odlucio da privede kraju.
Pa npr napadali mu trenutno voljenu.Pricali kako je los u krevetu itd.
Ili sta bi ste mu uradili pod uslovom da nepostoje kazne za te stvari.Znaci ukidamo i kaznu za ubistvo sa predumisljajem.
Pa pustimo nerazumu da lincuje one koje smo voleli a koji su nasu osvetu zasluzili.
E kako u tom trenutku zelimo i kucu da mu zapalimo :D Daleko bilo sta padne povredjenoj osobi na pamet...licno imam .

:oops: :oops: bujnu mastu ali i samokontrolu pa osim tako eto nekih sitnih blamova nisam nista krupno napravila doticnom, i sad sam srecna zbog toga jer kazem daleko bilo...ali se secam da par povredjenih zenskih nisam mogla da smirim vec su ogorceno konstantovale kako sam slaba a uz to i naivna i radile nesto zbog cega se sad stide...jedna je na pr odmah otisla i doticnog prijavila da ima neprijavljeno oruzje pa su mu preturili kucu i bastu prekopali...druga je presla ekserom po tek kupljenom autu tek da ga mora farbati a treca mu je razbila prozore na kuci da je sva stakla morao da promeni...i svaka je mozda vrlo kratko uzivala u toj pakosti a sve plakale vrlo brzo...eto :oops:

:shock: :shock: :lol: Pa ti si bre skroz blesava.
ma jokproslomeje ludilo ostala mi neka tuga samo.
Ali ja sam barem na to navikao tugu podnosim lakse od srece.Jer sa tugom i duze zivim.a bas sam smor a rekao sam da necu vise da kukam.
Pa ok ima li neka na forumu koja ce me zaludi sestmeseci pasutne ciste da minebude dosadno.
 

Back
Top