Da li ste za legalizaciju marihuane?

Da li ste za legalizaciju marihuane?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma nazadovali smo jer-smo dozvolili da manipulisu nama tipovi kao Slobodan Milosevic i slicni, jer teramo inat za pogresne stvari, jer imamo puno privrednih i intelektualnih potencijala a nikakvu privredu, izuzetne prirodne resurse neiskoriscene, itd, itd...I mani me tog kvazi-patriotizma-o kakvim ti antirpski stavobvima pricas? Ja anti-srbin NISAM ali nisam ni zaludjenik da smo mi neki nebeski narod, da smo/bicemo Velika Srbija i sl.


Xaxaxaa . Nismo izgubili vojsku za vreme Slobodana....tad smo je bar imali. Nebeski narod jesmo...a da li cemo biti velika Srbija to se ne zna. Kao sto je Patrijarh Pavle govorio "Bog na nebu, kralj na zemlji".... doduse bese to mnooogo mudar covek....pricao je dosta i o savremenim trendovima koji unistavaju...pardon o drogama. Preporucujem da poslusate malo.
 
Xaxaxaa . Nismo izgubili vojsku za vreme Slobodana....tad smo je bar imali. Nebeski narod jesmo...a da li cemo biti velika Srbija to se ne zna. Kao sto je Patrijarh Pavle govorio "Bog na nebu, kralj na zemlji".... doduse bese to mnooogo mudar covek....pricao je dosta i o savremenim trendovima koji unistavaju...pardon o drogama. Preporucujem da poslusate malo.

Izvini molim te-ti si godiste koje bese..? po Tvojoj prici na pp sam zakljucio da imas 20-25 godina-znaci za vreme Milosviceve vladavine Ti si imala maximalno 10tak godina ako i toliko sta Ti mozes da znas o tom vremenu i ne daj boze politici mislim alooooo dete od 10 a nek je i 15 godina!!!:rtfm::dontunderstand:
A za veliku Srbiju pa ocito nisi u toku-eto bila je neka prica da Srbija da bi dosla sa natalitettom na nivo od 80tih godina treba narednih valjda 50 godina da ima tipa 5 dece po braku i t znaci da bi DOSLI NA NULU! A dve osnovne stvario da b neka drzava mogla da dobje epitet VELIKA su-brojnost populacije i velicina teritorije...a ne zna se gde smo jachi...tako da daj molim Te nemoj me zahebavati...Za Patrijarha Pavla se slazem da je bio izuzetan covek...
 
Poslednja izmena:
Izvini molim te-ti si godiste koje bese..? po Tvojoj prici na pp sam zakljucio da imas 20-25 godina-znaci za vreme Milosviceve vladavine Ti si imala maximalno 10tak godina ako i toliko sta Ti mozes da znas o tom vremenu i ne daj boze politici mislim alooooo dete od 10 a nek je i 15 godina!!!:rtfm::dontunderstand:
A za veliku Srbiju pa ocito nisi u toku-eto bila je neka prica da SArbija da bi dosla sa natalitettom na nivo od 80tih godina treba narednih valjda 50 godina da ima tipa 5 dece po braku i t znaci da bi DOSLI NA NULU! A dve osnovne stvario da b neka drzava mogla da dobje epitet VELIKA su-brojnost populacije i velicina teritorije...a ne zna se gde smo jachi...tako da daj molim Te nemoj me zahebavati...Za Patrijarha Pavla se slazem da je bio izuzetan covek...

Veruj mi da znam dovoljno. No to nije tema.
 
Ako bi zeleo da porazis neku vojsku, dovoljno je da ih napusis kanabisom i sacekas da se smore.
Na stranu to sto mnogi mogu da padnu u ocaj i paranoju.

Odlican nacin kako da porazis protivnika;

da li bi voleo da budes na toj strani gubitnika?

lol baš si me nasmejao

To je potsojalo od vajkada. Sljivovica, visnjevaca, viljamovka...bar su nase "droge". Ako vec imamo nase zasto sad treba da uvozimo tudje?

Znači dvostruki standardi su u pitanju, to je stara licemerna fora, "ne može gandža čula sam da je to droga" a ovamo može rakija koja rasturi toliko brakova i porodica, ubi toliko ljudi u saobraćaju i ko zna koliko tuča napravi.
Pa dal znaš šta je lula mira?! Zato nikom ne odgovara, kad se puši trava niko neće da se bije da napada da pljačka i hara, svi bi da se opušteno zezaju a to kapitalističkom društvu nikako ne odgovara. Zna se da su ovi stari imperijalisti najveći protivnici toga, a čemu se oni protive (baš kao što sad zlostavljaju one jadne ljude što proizvode zdrave namirnice) to sigurno ne može biti loše.
tako je, inace poznato je da vojnici nikada, a pogotovo pre 100-200 godina, nisu pili alkohol... :lol: :hahaha:
Ma jook pa ni ovi ameri po Avganistanu, Iraku, Siriji i svuda gde su otišli da terorišu narod, uopšte nisu navučeni na heroin.. ne ne :whistling:

Svaki od psihijatara, ili studenata psihijatrije koji je posetio Drajzerovu će ti potvrditi da je početak heroinskih zavisnika trava, možda u nekom zanemarljivom broju amfetamini.
Svi zavisnici od trave s preko dvadesetak godina staža jesu zavisnici u punom smislu te reči, a nezavisno od toga su propali ko kojoti.

Zaboravljaš kome psihijatrija služi. I zaboravljaš šta sve rade psihijatri, evo samo po našoj zemljici jadnoj, kako klamfaju i globe narod, kljukaju tabletama bez razgovora i terapije, jednostano rečeno - služe sistemu.
Samo njih mi ne pominji kao neke dobročinitelje.
 
lol baš si me nasmejao



Znači dvostruki standardi su u pitanju, to je stara licemerna fora, "ne može gandža čula sam da je to droga" a ovamo može rakija koja rasturi toliko brakova i porodica, ubi toliko ljudi u saobraćaju i ko zna koliko tuča napravi.
Pa dal znaš šta je lula mira?! Zato nikom ne odgovara, kad se puši trava niko neće da se bije da napada da pljačka i hara, svi bi da se opušteno zezaju a to kapitalističkom društvu nikako ne odgovara. Zna se da su ovi stari imperijalisti najveći protivnici toga, a čemu se oni protive (baš kao što sad zlostavljaju one jadne ljude što proizvode zdrave namirnice) to sigurno ne može biti loše.

Ma jook pa ni ovi ameri po Avganistanu, Iraku, Siriji i svuda gde su otišli da terorišu narod, uopšte nisu navučeni na heroin.. ne ne :whistling:



Zaboravljaš kome psihijatrija služi. I zaboravljaš šta sve rade psihijatri, evo samo po našoj zemljici jadnoj, kako klamfaju i globe narod, kljukaju tabletama bez razgovora i terapije, jednostano rečeno - služe sistemu.
Samo njih mi ne pominji kao neke dobročinitelje.

Americki marinci koji uzimaju heroin, kada se vrate u domovinu, vise ne mogu da se adaptiraju.Postaju balast sopstvenoj drzavi.

Usput , uputi se malo u istoriju: Kako je je srpska vojska izgubila na Marici.

Ne budi pun sebe nego uci;inace ces najebati kao mnogi .

Vas naivni pokusaj da se opravdate alkoholizmom je cista budalastina.
Alkoholizam je takodje bolest.
 
Poslednja izmena:
lol baš si me nasmejao



Znači dvostruki standardi su u pitanju, to je stara licemerna fora, "ne može gandža čula sam da je to droga" a ovamo može rakija koja rasturi toliko brakova i porodica, ubi toliko ljudi u saobraćaju i ko zna koliko tuča napravi.
Pa dal znaš šta je lula mira?! Zato nikom ne odgovara, kad se puši trava niko neće da se bije da napada da pljačka i hara, svi bi da se opušteno zezaju a to kapitalističkom društvu nikako ne odgovara. Zna se da su ovi stari imperijalisti najveći protivnici toga, a čemu se oni protive (baš kao što sad zlostavljaju one jadne ljude što proizvode zdrave namirnice) to sigurno ne može biti loše.

Ma jook pa ni ovi ameri po Avganistanu, Iraku, Siriji i svuda gde su otišli da terorišu narod, uopšte nisu navučeni na heroin.. ne ne :whistling:



Zaboravljaš kome psihijatrija služi. I zaboravljaš šta sve rade psihijatri, evo samo po našoj zemljici jadnoj, kako klamfaju i globe narod, kljukaju tabletama bez razgovora i terapije, jednostano rečeno - služe sistemu.
Samo njih mi ne pominji kao neke dobročinitelje.
Мало ко се куне у психијатре и резултате њихових истраживања као заговорници траве.
Бтв тврдња о трави као уводу у хероин је чиста констатација, нема везе с научношћу, или ненаучношчу саме психијатрије, као када би осетио земљотрес, али га не би тумачио.

- - - - - - - - - -

Izvini molim te-ti si godiste koje bese..? po Tvojoj prici na pp sam zakljucio da imas 20-25 godina-znaci za vreme Milosviceve vladavine Ti si imala maximalno 10tak godina ako i toliko sta Ti mozes da znas o tom vremenu i ne daj boze politici mislim alooooo dete od 10 a nek je i 15 godina!!!:rtfm::dontunderstand:
A za veliku Srbiju pa ocito nisi u toku-eto bila je neka prica da Srbija da bi dosla sa natalitettom na nivo od 80tih godina treba narednih valjda 50 godina da ima tipa 5 dece po braku i t znaci da bi DOSLI NA NULU! A dve osnovne stvario da b neka drzava mogla da dobje epitet VELIKA su-brojnost populacije i velicina teritorije...a ne zna se gde smo jachi...tako da daj molim Te nemoj me zahebavati...Za Patrijarha Pavla se slazem da je bio izuzetan covek...
Ово је халуцинација неког ко везе нема с математиком.
 
Мало ко се куне у психијатре и резултате њихових истраживања као заговорници траве.
Бтв тврдња о трави као уводу у хероин је чиста констатација, нема везе с научношћу, или ненаучношчу саме психијатрије, као када би осетио земљотрес, али га не би тумачио.

- - - - - - - - - -

Ово је халуцинација неког ко везе нема с математиком.

Vidi ja nisam tu nista izmislio-a sta Ti misli a koliko moze Srbija da dovede natalitet ne na pozitivnu nulu-vec u neki bitan plus-pogotovo u okolnostima u kojiam se zemlja i drustvo nalaze-i ocigledno se nece bitno nista skorije promeniti...? 'ajde prosvetli me...
 
Vidi ja nisam tu nista izmislio-a sta Ti misli a koliko moze Srbija da dovede natalitet ne na pozitivnu nulu-vec u neki bitan plus-pogotovo u okolnostima u kojiam se zemlja i drustvo nalaze-i ocigledno se nece bitno nista skorije promeniti...? 'ajde prosvetli me...
За исто онолико времена колико је требало рецимо Русији око 7 година, или Израелу(од око 75 до око 84., у то доба су само ултраортодоксни Јевреји који су чинили тек неколико процената, имали више деце, а остали око двоје, данас је тај просек за јевреје око 4) око нешто испод 10 година, не рачунајући велики механички прилив становништва.
Битно је такође и да све околне земље имају или исто депопулацију попут Србије, или праву демографску катастрофу попут Бугарске, и Румуније па и Мађарске.
Изненађујуће за већину, али арнаути су најгори!
http://forum.krstarica.com/showthread.php/570004-Iseljavanje-Albanaca-sa-Balkana
 
Кад питаш хероинске зависнике како су почели чујеш само једну реч: Џоинт.
Иначе је лаж да марихуана не ствара зависност.

U pravu si, ali zaboravljaš jednu premisu. Kad bi stvarno upitao heroinske zavisnike od čega su počeli odgovor bi bio kofein i alkohol. Jer i to spada u droge. Samo što je marihuana ilegalna, a ovo dvoje legalni.
 

Back
Top