Da li ste za legalizaciju marihuane?

Da li ste za legalizaciju marihuane?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Моја жена била у шопингу у петак, купила сијалице, оштрач за нож, велику тефлонску тепсију, клопу, ципеле за клинце... и сва наркотизирана од већ наведеног шопинга легла пре 9 увече да спава.:rotf:
I ti li stvarno misliš da cigare i alkohol (/s onaj od 70% apotekarski ako baš pitaš koji) nisu narkotici?!
Да бре, сви пију апотекарски алкохол и то је главни адут за легалиѕацију наркотика.
Јел читаш/читате ви себе???
 
...vidim ja da ti nemaš pojma... večito tako, ti poznavaoci, kuronje, filozofi i ostali uglavnom kompenziraju kroz npr nick i virtuelnu pretstavu sebe nešto što nemaju,ili imaju malo.

Eee, ne moš bit kalif umesto kalifa dobri Poznavaoče.
Пост не што ти нема везе с темом, него га не мож' оправдати ни са 70% алкохолом.
 
Prijatelji, na fejsbuku osnovana je stranica Legalize pokret Srbija, ako ima zainteresovanih za aktivizam neka se jave, a naravno sto je vise ljudi lajkuje to bolje, bice zanimljivih sadrzaja i svega :mrgreen:
Posto nisam sigurna da li smem da postavim link stranice ovde, zbog forumske politike o reklamiranju, samo ukucate Legalize pokret Srbija i to je to! Imamo i peticiju :lol:
 
Prijatelji, na fejsbuku osnovana je stranica Legalize pokret Srbija, ako ima zainteresovanih za aktivizam neka se jave, a naravno sto je vise ljudi lajkuje to bolje, bice zanimljivih sadrzaja i svega :mrgreen:
Posto nisam sigurna da li smem da postavim link stranice ovde, zbog forumske politike o reklamiranju, samo ukucate Legalize pokret Srbija i to je to! Imamo i peticiju :lol:
Наркомани се организују???:roll:
 
dragi ministre kako da objasnim ti to
da biljka data od Boga ne moze nam biti zlo :lol:


ne nego salu na stranu ... mislim sto se ja moram stekati sa dzointom kada sam na njemu miran fin dobar blazen :P, a flasu piva mogu opusteno da nosim i kupim bilo gdje ... a inace ljudi nikada na travi nece biti agresivni, nije niko koga ja znam, dok vecina na alkoholu bahati totalno ... nema tu logike ... ne mora se ovo legalizovati, ali kako moze ovo da bude zabranjeno, a nesto gore ne ... mislim znam ja odgovor, ovako im se vise isplati, jer morauju nesto zabraniti da bi mazali oci, trava je samo kolateralna steta ... a i onako ko god hoce moze da je uzme ...
 

Back
Top