RAMBO II

iskoristicu samo priliku da pastujem ovde neshto stho neko vec napisa na nekoj drugoj temi :arrow:
Quote of the day : "Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience"

srecom pa ne poznajem ni jednog :roll: (od vas dvojice)
 
DOKONI UM:
Svaki put ću da iskoristim priliku da te nervirama s a YAMAHOM TDM 850 TWIN. Samo iz razloga što tebe baš nervira što je ti nemaš. :lol: :lol: :lol:
Ali za to treba malo i raditi i zaraditi. :idea:
I još nešto da ti dodam... kada je budeš imao(čitaj NIKADA), shvatićeš da nemoraš čak ni da je pokazuješ "sve" već gledaju u nju.
Toliko o motocikulu koji te baš nervira.
Sto se tice moje zelje da ja imam motor ovako: Kad sam imao 15 godina onda je to bilo kao klinacka popala, onda je imati motor kao nesto znacilo. Ja spopao matorce da mi kupe. Cale umesto u prodavnicu, odvezo me na groblje i rekao - gledaj. I ja tako gledam ona godista na onim grobovima, sve likovi 15, 16 godina, stotine njih, ja zino. :shock: :shock: :shock: Horde tih godista. Kaze cale svi su ti ovi na motoru poginuli i dok sam ja ziv ti neces sesti na motor. Tad sam ipak morao da se slozim sa njim da je to stvarno extremno glup potez imati motor. Naravno da sam posle i sedao na motor i vozio i sve, ali nikad vise nisam imao zelju ja da imam motor.
 
DOKONI UM:
Glumim facu ? A NE - to se tebi čini. Ja jesam faca. :idea:
Ova recenica dovoljno govori, ne moram je komentarisati.

Sto se tice predloga da nas prokomentarisu naravno da prihvatam, samo da se Stormikin glas ne racuna. Sve ostalo je ok. Sta ti mislis kakve sam ja price o tebi cuo. Hehe. :wink: Mada znam da naravno ono sto su mi rekle u 4 oka nece reci uzivo nikad. Jer imaju samilosti. :idea:
 
Pera_Zdera:
DOKONI UM:
Svaki put ću da iskoristim priliku da te nervirama s a YAMAHOM TDM 850 TWIN. Samo iz razloga što tebe baš nervira što je ti nemaš. :lol: :lol: :lol:
Ali za to treba malo i raditi i zaraditi. :idea:
I još nešto da ti dodam... kada je budeš imao(čitaj NIKADA), shvatićeš da nemoraš čak ni da je pokazuješ "sve" već gledaju u nju.
Toliko o motocikulu koji te baš nervira.
Sto se tice moje zelje da ja imam motor ovako: Kad sam imao 15 godina onda je to bilo kao klinacka popala, onda je imati motor kao nesto znacilo. Ja spopao matorce da mi kupe. Cale umesto u prodavnicu odvezo me na groblje i rekao gledaj. I ja tako gledam ona godista na onim grobovima, sve likovi 15, 16 godina, stotine njih, ja zino. :shock: :shock: :shock: Horde tih godista. Kaze cale svi su ti ovi na motoru poginulu i dok sam ja ziv ti neces sesti na motor. Tad sam ipak morao da se slozim sa njim da je to stvarno extremno glup potez imati motor. Naravno da sam posle i sedao na motor i vozio i sve, ali nikad vise nisam imao zelju ja da imam motor.

Nije, Petre, poenta u motoru, poenta je da je to neki Kavasaki, Micubiši extra - turbo - super 7hj65zg9, ili bar bedni Harli, ali najvažnije je da ga IMAAAAŠ !!! :lol:
 
DOKONI UM:
A taj pojam "psiho-fizičke sposobnosti" si pokupio na regrutaciji, i ne foliraj mi se ovde sa njim.
Ovo te izgleda pogadja, bas se pitam zasto.

Btw, ja nikad nisam rekao da si ti meni konkurencija, jer naravno da nisi niti to ikad mozes i biti, ali sam rekao da tripujes da sam ti konkurencija. Daleko si ti da bi meni bio konkurencija Domali Ude.

A sa motorom si smorio zesce. Jel ima neka toliko glupa pa da padne na motor, kad nec na tvoje psiho fizicke osobine naravno da nece da padne?
 
storm cloud:
Neki ljudi nikako da shvate da nije svima jedina svrha postojanja na forumu da bi se nešto smuvalo. O čemu ti pričaš? Kakva konkurencija? Alo, bre, shvati više da ovo nije sajt za bračno posredovanje ili lične oglase, nego forum. Za tvoju informaciju, postoje ljudi koji nemaju problema u socijalizaciji i mogu da nađu sebi partnera i u stvarnom životu, a ne samo virtuelno. :roll:
Ti (nisam znao kako da te nazovem, a reko aj necu da je vredjam) nemas pojma ni o muvanju ni o zivotu, ni o netu, edukuj se malo. Ja te necu komentarisati, al vidim da uvek moras da ubacis svoj nos nepozvana i neprozvana, da lecis svoj kompleks vise vrednosti, i dozivotno nezaboravne mailove i dogadjaje.

Posebno se secam kad su "pojedini"
otvarali teme tipa "Kako kvalitetno prevariti tipa u NS-u". :wink: Pa da bude svima jasno kome net za sta sluzi.
 
Pera_Zdera:
Posebno se secam kad su "pojedini"
otvarali teme tipa "Kako kvalitetno prevariti tipa u NS-u". :wink: Pa da bude svima jasno kome net za sta sluzi.

Ha, pre svega, to nije naziv teme , ali ajde dobro.

I ja se sećam nekih koji su pomenutu temu ozbiljno shvatili :lol: :lol: :P i rado bih ih zaboravila. :roll:

Tema je postavljena kao pitanje "Kako...", a ne "Javite se..." :!: :P :P :P
 
storm cloud:
Pera_Zdera:
Posebno se secam kad su "pojedini"
otvarali teme tipa "Kako kvalitetno prevariti tipa u NS-u". :wink: Pa da bude svima jasno kome net za sta sluzi.

Ha, pre svega, to nije naziv teme , ali ajde dobro.

I ja se sećam nekih koji su pomenutu temu ozbiljno shvatili :lol: :lol: :P i rado bih ih zaboravila. :roll:

Tema je postavljena kao pitanje "Kako...", a ne "Javite se..." :!: :P :P :P
Ako koza laze, rog ne laze. :wink:
Mnogo mi ti Stormika izvrces istinu po svojim nahodjenjima, ne valja ti to.
Al eto vidim uspela si da pokrenes pljuv-pljuv komunikaciju, to ti ide.
 
storm cloud:
Pera_Zdera:
Sto se tice predloga da nas prokomentarisu naravno da prihvatam, samo da se Stormikin glas ne racuna. Sve ostalo je ok.
Pitam se zašto. :roll: Računao ga ili ne, ja sam svoje mišljenje davno rekla. A ja sam bogami obojicu lično upoznala. :P
Previse si emotivno vezana za svoju bibliju. :wink:

Jedan kompliment za tebe:
Ti si stvarno jedina devojka od svih ...koju bi voleo da nisam nikad ni upoznao. :P
 
2.gif
 
etotako:
Pera Ždera je baš sooper momak i meni je drag.

I vi se slažete sa mnom :)
inače ne bi dizale takvu frku oko nekog bolesnika... jel tako?
etotako
E,BAS TAKO,ETOTAKO :!: :!: :!: :wink:
da se ne shvati pogresno...nemam o DU lose misljenje! 8) (mp3 predlog:divlje jagode-"motori")
@pera-posluzi se slobodno citatom iz JEDNOG filma: "I AM THE LAW"! :P
 
krvolok:
Pera_Zdera:
DOKONI UM:
Svaki put ću da iskoristim priliku da te nervirama s a YAMAHOM TDM 850 TWIN. Samo iz razloga što tebe baš nervira što je ti nemaš. :lol: :lol: :lol:
Ali za to treba malo i raditi i zaraditi. :idea:
I još nešto da ti dodam... kada je budeš imao(čitaj NIKADA), shvatićeš da nemoraš čak ni da je pokazuješ "sve" već gledaju u nju.
Toliko o motocikulu koji te baš nervira.
Sto se tice moje zelje da ja imam motor ovako: Kad sam imao 15 godina onda je to bilo kao klinacka popala, onda je imati motor kao nesto znacilo. Ja spopao matorce da mi kupe. Cale umesto u prodavnicu odvezo me na groblje i rekao gledaj. I ja tako gledam ona godista na onim grobovima, sve likovi 15, 16 godina, stotine njih, ja zino. :shock: :shock: :shock: Horde tih godista. Kaze cale svi su ti ovi na motoru poginulu i dok sam ja ziv ti neces sesti na motor. Tad sam ipak morao da se slozim sa njim da je to stvarno extremno glup potez imati motor. Naravno da sam posle i sedao na motor i vozio i sve, ali nikad vise nisam imao zelju ja da imam motor.

Nije, Petre, poenta u motoru, poenta je da je to neki Kavasaki, Micubiši extra - turbo - super 7hj65zg9, ili bar bedni Harli, ali najvažnije je da ga IMAAAAŠ !!! :lol:

NOVA Stara crnogorska poslovica kaže :
" BOLjE IMAT' NO NEMAT' "

U slučaju Vas obojice "surovih zezatora" to važi i za mozak i znanje i motor ( :lol: YAMAHA TDM 850 TWIN :lol: )...

"PEPELJARKO" nešto si ućutao pri pomenu devojaka i Beograda... :shock: ... tanak led :?: ...proleće je...
 
@peach
Kazes da ne poznajes ni Dokonog ni Peru.Sto se ne upoznas,sa nekim od njih?To bi bilo zanimljivo iskustvo. :wink: Jos bolje,zakazes im obojici na isto mesto,u isto vreme,tek to bi bilo zanimljivo videti. :D :wink:
 
milost:
@peach
Kazes da ne poznajes ni Dokonog ni Peru.Sto se ne upoznas,sa nekim od njih?To bi bilo zanimljivo iskustvo. :wink: Jos bolje,zakazes im obojici na isto mesto,u isto vreme,tek to bi bilo zanimljivo videti. :D :wink:
sto bas ja? :? licim ti na neku komisiju jezuitskog tipa?(pa da malko lincujem obojicu!) ili vise na lazanjskog sto svake godine ucestvuje u ziriju za izbor za mis? (da ih detaljno ispregledam i prepipam):lol: ma,jok,bre! OK su obojica,samo imaju vrlo razlicit psiho-fizicki profil (DU,nisam bila na regrutaciji :wink: )a to sta ja od njihovih osobina licno vise preferiram nije za javnu raspravu. :oops: sem toga,sumnjam da bih uopste mogla da dodjem do reci prilikom takvog susreta.to bi bila varijanta emisije "suocavanje":ja-b.lekic,pera-dinkic,DU-karic.tema:pare,salata,sponzoruse,fensi snajke... :x
mozda ipak da ih suocim,al' ako organizujete skup motorasa...na novom groblju! 8)
 
DOKONI UM:
NOVA Stara crnogorska poslovica kaže :
" BOLjE IMAT' NO NEMAT' "

U slučaju Vas obojice "surovih zezatora" to važi i za mozak i znanje i motor ( :lol: YAMAHA TDM 850 TWIN :lol: )...

"PEPELJARKO" nešto si ućutao pri pomenu devojaka i Beograda... :shock: ... tanak led :?: ...proleće je...

Ma, iz'eda me strah i ljubomora, ona se JAKOOOOO pali na Yamahu BuNdes ... itd. !!! :lol:
 
DOKONI UM:
NOVA Stara crnogorska poslovica kaže :
" BOLjE IMAT' NO NEMAT' "

U slučaju Vas obojice "surovih zezatora" to važi i za mozak i znanje i motor ( :lol: YAMAHA TDM 850 TWIN :lol: )...

"PEPELJARKO" nešto si ućutao pri pomenu devojaka i Beograda... :shock: ... tanak led :?: ...proleće je...
Ma nije problem sto ti to imas, nego je problem sto se tako seljacki foliras i puvas sa time i sto ocekujes da ce ti neka devojka leci na tu pricu. A mozda znas da neka mozda i padne na motor, al na tebe samog...tesko.
Smanji pricu o tom motoru, vec 6 meseci citam o njmu, smorio si vise sa njim...al to nije nista novo.
 
peach:
etotako:
Pera Ždera je baš sooper momak i meni je drag.

I vi se slažete sa mnom :)
inače ne bi dizale takvu frku oko nekog bolesnika... jel tako?
etotako
E,BAS TAKO,ETOTAKO :!: :!: :!: :wink:
da se ne shvati pogresno...nemam o DU lose misljenje! 8) (mp3 predlog:divlje jagode-"motori")
@pera-posluzi se slobodno citatom iz JEDNOG filma: "I AM THE LAW"! :P
Hvala Etotako, hvala Peach, al ja ipak necu koristiti takve citate, jer bi se onda spustio na nivo Domalog, i to bi bilo samo jos jedno JamesBondiranje, ili ti foliranje, a ja nisam u tom fazonu. Txs :wink:
 
krvolok:
DOKONI UM:
NOVA Stara crnogorska poslovica kaže :
" BOLjE IMAT' NO NEMAT' "

U slučaju Vas obojice "surovih zezatora" to važi i za mozak i znanje i motor ( :lol: YAMAHA TDM 850 TWIN :lol: )...

"PEPELJARKO" nešto si ućutao pri pomenu devojaka i Beograda... :shock: ... tanak led :?: ...proleće je...

Ma, iz'eda me strah i ljubomora, ona se JAKOOOOO pali na Yamahu BuNdes ... itd. !!! :lol:
Ahha jako ti je smešno...
Tanak led PEPELJARKO ali ne zbog toga što se ona pali ili ne pali nego što je kada dama "virtuelna" kao sami Perini snovi o muvanju sa devojkama sa foruma :idea:
:lol:
 
Pera_Zdera:
DOKONI UM:
NOVA Stara crnogorska poslovica kaže :
" BOLjE IMAT' NO NEMAT' "

U slučaju Vas obojice "surovih zezatora" to važi i za mozak i znanje i motor ( :lol: YAMAHA TDM 850 TWIN :lol: )...

"PEPELJARKO" nešto si ućutao pri pomenu devojaka i Beograda... :shock: ... tanak led :?: ...proleće je...
Ma nije problem sto ti to imas, nego je problem sto se tako seljacki foliras i puvas sa time i sto ocekujes da ce ti neka devojka leci na tu pricu. A mozda znas da neka mozda i padne na motor, al na tebe samog...tesko.
Smanji pricu o tom motoru, vec 6 meseci citam o njmu, smorio si vise sa njim...al to nije nista novo.

Ovo "NjMU" ću shvatiti kao "NJEMU" :idea:
Elem, ma nije uopšte problem da li ja imam ili nemam taj motor ( :lol: YAM...TWIN :lol: ) uzrok tvog problema je što ti to smeta, jer ti nemaš.
I zato ti se i čini da ja nekoga muvam na tu priču o motorima i zato ti se i čini da si mi konkurent u nečemu (a nisi :idea: ).
Naposletku, osnovna razlika među nama je ta što ti misliš da ovde nekoga treba muvati i smuvati i biti faca i dokazati se a ja se samo silno zezam i nikoga ne muvam. Par dama ovde znaju da smo bili o nekim kontaktima povodom nebitnih stvari i neka slobodno kažu jesam li nekoga smarao, zivkao, pozivao, slao nepristojne poruke, private mailove, zloupotrebio dati mi broj telefona... :?:
NE :!:
Meni je ovo zezanje a Tebi ozbiljan pristup da se istakneš i ako je moguće (a nije :!: :!: ) nešto smuvaš. :idea:
Razmisli malo. 8)
 
peach:
etotako:
Pera Ždera je baš sooper momak i meni je drag.

I vi se slažete sa mnom :)
inače ne bi dizale takvu frku oko nekog bolesnika... jel tako?
etotako
E,BAS TAKO,ETOTAKO :!: :!: :!: :wink:
da se ne shvati pogresno...nemam o DU lose misljenje! 8) (mp3 predlog:divlje jagode-"motori")
@pera-posluzi se slobodno citatom iz JEDNOG filma: "I AM THE LAW"! :P
Nešto sam razmišljala... dobro ide ovo sa sloganima.
Možda bi mogle da krenemo u taj posao... ja već imam neka iskustva sa tak'im stvarima, a vidim da ni tebi talenta ne fali... možemo i Peru da uzmemo kao partnera :)
 

Back
Top