Devojke,kako reagujete...

sa drugima mi je smetalo ali mom muzu verujem tako da mi je ok(svakako ne mozemo da se vidimo sutra nego mora da dodje kuci da spava)tako da jedva cekam da dodje da skocim na njega(volim to kad je neko od nas ili oboje pijan-i)
e ako bi mi rekao "vidimo se sutra" to bi bio problem sto je razumljivo
 
Ja sam prestao da pijem,pre 3 godine,tako da mi se to ne desava.A inace kad se napijem nisam u stanju da zovem i da pricam sa bilo kim,hehehe.Jedino sto sam uspeo je da dva puta pozovem hitnu pomoc... :D .Odyebali su me pa sam morao da zovem taxi.Jedva sam ubo prave brojeve.
Znam da se jednom liku desilo da se napio kao zver,pred prvi sudar sa jedno ribom.Bio je totalno naupotrebljiv za bilo sta.Uspeo je da se dovuce do mesta gde su trebali da se nadju i kad ga je ova videla,odvela ga kuci,obula mu pidzamu i stavila ga da spava.Zabavljali su se nekoliko godina.Mozda su jos zajedno...ne znam.
 
n_i_c_k_y:
...kad vam se decko napije? Tacnije,devojka kod kuce celo vece,on u provodu "nalizao" se k'o budala. Zove na mob... Pricate... Posle par sekundi se ne seca ni da je on zvao... I onda "aj laku noc,cujemo se sutra".
I ja sam sad popi*dela. :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote
pa, ja zaista ne volim tipove koji se toliko olese, ali mozda i nije tako lose
I- nisi bila sa njim da bi te blamirao ili zapostavio time sto pijanci
II- zvao te je da pricate
III- sta drugo da ti kaze? nisi valjda ocekivala da pijan pocne da se izvinjava?
a opet, ti znas kako si se osecala. ne kazem da je pogresn, ali mozda je malo preterano :roll:
 
daj mu pijanom temu o brijanju moshnica nalozi ga kako je super pa nek ramizmishlja
mozda nemate dobar dijalog jer si ga smorila kao ja sada i onda te je otkacio nisi shvatila njegovu decacku dushu. mozda je bio u shvaleraciji ali en deluje mi tako. mozda vidi u tebi majku.
 
e,slatka,oguglaces ti na to vremenom! :wink:
ja sam to s mojim ex-om redovno dozivljavala. :? eto,ja nesto bas ne volim da izlazim,a i kontam,koji cu u gradu s njim i petoricom njegovih drugova u nekoj rupi koja im valja samo zato sto ima "dobro veliko toceno"i on redovno londrao bez mene.i tako,proradi mu savest posle 6-7 tocenog pa nazove i cvrkuce (a kad je trezan bude:ja macho,nikad romantican,mrzim unjkanje,tepanje,mazenje!),cak su se onomad kad na TV bio prenos evrovizije zapili u kladionici gde im je radio neki drug i nazove onaj moj skot mene u 2 nocu i otpeva mi CELO "LANE MOJE!" :shock:
sta vise reci...il' se pomiri s tim il' ga ostavi...neke stvari se nece zbog tebe promeniti.pice,drustvo...teska je to kategorija.
ps.ja sam se navikla.cak mi je nekad bilo i simpaticno.al' on je sad ex ne zbog toga vec zbog drugih stvari.gorih.i ni u kakvoj vezi s topic-om.
 
peach:
e,slatka,oguglaces ti na to vremenom! :wink:
ja sam to s mojim ex-om redovno dozivljavala. :? eto,ja nesto bas ne volim da izlazim,a i kontam,koji cu u gradu s njim i petoricom njegovih drugova u nekoj rupi koja im valja samo zato sto ima "dobro veliko toceno"i on redovno londrao bez mene.i tako,proradi mu savest posle 6-7 tocenog pa nazove i cvrkuce (a kad je trezan bude:ja macho,nikad romantican,mrzim unjkanje,tepanje,mazenje!),cak su se onomad kad na TV bio prenos evrovizije zapili u kladionici gde im je radio neki drug i nazove onaj moj skot mene u 2 nocu i otpeva mi CELO "LANE MOJE!" :shock:
sta vise reci...il' se pomiri s tim il' ga ostavi...neke stvari se nece zbog tebe promeniti.pice,drustvo...teska je to kategorija.
ps.ja sam se navikla.cak mi je nekad bilo i simpaticno.al' on je sad ex ne zbog toga vec zbog drugih stvari.gorih.i ni u kakvoj vezi s topic-om.

Ne mogu da verujem da je još neko na forumu u ovo vreme.
 
:evil: :evil: :evil:
Eto tako reagujem.
Poludim!!!
Što reče Peach i mene je moj bivši zvao iz kafane i pevao mi "Jesen dođe" zajedno sa muzikantima.
Nikada mi nije bilo jasno zašto to radi kad zna da ćemo se svađati posle toga pet dana.
Ali to je prošlost isto kao i on.
Jednostavno,mrzim to,najkraće rečeno.
 
peach:
etotako:
Nemoj da se nerviraš... treba da se zapitaš zašto si privukla takvog partnera.
ma,ne! :wink:
treba da se zapita zasto je nju on takav privukao! :?
to sam se ja bar cesto pitala...nisam dosla do nekog pametnog zakljucka. :roll:

Magnet za budale?
Ne znam,mislim da sam uvek ja bila izabrana.
Imala sam samo jednu dugu,ozbiljnu vezu za koju sada mislim da je bila više kao borba sa vetrenjačama.
ali neću o tome.
Dosta je!
 
Ma nije važno ako je budala... ako je tvoja budala više nije tako strašno :wink:
Lakše je kada je budala :lol:
Upoznala sam nedavno jednog savršenog muškarca i prestravila sam se. Ostavio mi je e-mail, a ja se još uvek plašim da bilo šta napišem :oops:
 
ma,niko nije savrsen. :wink:
ima i on poneku manu! :? nazalost.
zar nisi nestrpljiva da otkrijes sta mu fali?! :shock:
a,ako je stvarno savrsen,pa super! zar ti nije zao da propusis takvu sansu i da se do kraja zivota zamlacujes budalama...pardon,nekom tvojom slatkom budalom? :lol:
 

Back
Top