Devojke,kako reagujete...

Selena:
lav607:
Selena:
lav607:
Selena:
Ma ne boj se!
Piši mu,šta te briga.
Jedno poznanstvo više,ne može da škodi.
A još ako je savršen,super!!!

Dobro jutro,sad sam stigao..... :lol:

Pa gde si lepi :D

Pa evo...kao sto znas pet dana ludnice i trcanja zbog gluposti,ali sada je ok...sta ima....da li sam ti nedostajao... :?:

Pa šta ti misliš?


Mislim da je u pitanju potvrdan odgovor.... :?:
 
Selena:
lav607:
Selena:
Evo javno da jesi :!:

Lutko moja.......kiss.... :wink:

:oops:

Kad se gledamo da mi das poklon za rodjendan....
7.gif
 
n_i_c_k_y:
...kad vam se decko napije? Tacnije,devojka kod kuce celo vece,on u provodu "nalizao" se k'o budala. Zove na mob... Pricate... Posle par sekundi se ne seca ni da je on zvao... I onda "aj laku noc,cujemo se sutra".
I ja sam sad popi*dela. :evil: :evil: :evil: :evil:

Uhvati jedno vece kada je trezan i kada sedi sam u kuci, a ti izadji sa svojim jatacima, napij se iz prave, pozovi ga telefonom i posle sve to zaboravi... Da vidis da li ce ponovo da zaboravi da te ponudi picem pre nego sto se obeznani :lol:

Od zvocanja nema vajde - jedino sta deluje jeste instrumentalno ucenje :lol:
 
guda:
n_i_c_k_y:
...kad vam se decko napije? Tacnije,devojka kod kuce celo vece,on u provodu "nalizao" se k'o budala. Zove na mob... Pricate... Posle par sekundi se ne seca ni da je on zvao... I onda "aj laku noc,cujemo se sutra".
I ja sam sad popi*dela. :evil: :evil: :evil: :evil:

Uhvati jedno vece kada je trezan i kada sedi sam u kuci, a ti izadji sa svojim jatacima, napij se iz prave, pozovi ga telefonom i posle sve to zaboravi... Da vidis da li ce ponovo da zaboravi da te ponudi picem pre nego sto se obeznani :lol:

Od zvocanja nema vajde - jedino sta deluje jeste instrumentalno ucenje :lol:
ma,jock! probala sam ja i to! on ostao kod kuce s nekim drugom,kao,frka razgovaraju,poverljivo uz kaficu,drug se razvodi,treba mu saosecanje i prijateljsko uho,nece on izlaziti to vece.ja kazem,dooooooobro,odo' sa moje 2 drugarice i drugom u grad.i zove on mene u gluvo doba,mi se bas "opustili" i ja mu lupetam na telefon k'o on meni.onda pita gde sam.ja kazem.budala.i eto njega,za 5-10 minuta,shatro:vozio sam druga kuci,pa k'o velim:da vidim sta radite,al' idem ja kuci.ja htedoh reci:ma idi,al' onaj moj drug poceo:ostani,poludecu od ovih kokosaka i njihovih "sex i grad" prica,popij pivo sa mnom...onda se to pretvorilo u 5 piva i na kraju se meni vec prispavalo,a njemu-super!
naravoucenije:varijanta klin-se-klinom ovde ne pomaze! :wink:
 
Breskvice - napravila si par kardinalnih gresaka :lol:

Prvo - mora da bude SAM u kuci (da nema izgovor kako bi dosao)

Drugo - napravis situaciju i lepo objasnis da ides SAMA tj. bez njega u grad

Trece - drzis se prva dva :lol:

I jos nesto - mislis li da to sto je to vece dotrcao kod tebe polupijane u klub, nije potez nesigurnog coveka, koji bi ipak da licno motri na svoju mezimicu,aaaa :lol: :lol: :lol:
 
guda:
Breskvice - napravila si par kardinalnih gresaka :lol:

Prvo - mora da bude SAM u kuci (da nema izgovor kako bi dosao)

Drugo - napravis situaciju i lepo objasnis da ides SAMA tj. bez njega u grad

Trece - drzis se prva dva :lol:

I jos nesto - mislis li da to sto je to vece dotrcao kod tebe polupijane u klub, nije potez nesigurnog coveka, koji bi ipak da licno motri na svoju mezimicu,aaaa :lol: :lol: :lol:
1.dovoljno je mastovit da u svakoj prilici nadje izgovor
2.objasnim ja to trezna,al' kad me cuje "u elementu" on misli da to vise ne vazi
3.jedina greska koju sam napravila je sto sam dugo ostala s njim u vezi
i,naravo,da je dotrcao sto je zeleo licno da motri...al' to nije odraz nesigurnosti vec balkanskih muskih dvostrukih standarda :!: (cast izuzecima)
 
Ne znam da li će se još neko ovde oglašavati,ali ima različitih shvatanja na ovu temu. :roll: .Ne znam da li devojke koje nemaju ovo iskustvo gube ili dobijaju ali u svakom slučaju su nešto propustile.
Ja lično cirkam ne nešto preterarano ali volim da se opustim sa društvom pogotovo kad gledamo ligu šampiona.
Što se tiče muškaraca koji se raspevaju samo kad su cirke,po meni to je samo nesigurnost u sebe,u stvari
nisu suviše prema sebi iskreni.Sa druge strane ima i muškaraca koji cirkaju iz navike ili imaju neke probleme koje zato što su duhovno slabi rešavaju flašom. :x
A da se na lažemo posle par čašica čovek zna da se malo više opusti što dovodi do odličnog sexa :lol: .
 
peach:
guda:
Breskvice - napravila si par kardinalnih gresaka :lol:

Prvo - mora da bude SAM u kuci (da nema izgovor kako bi dosao)

Drugo - napravis situaciju i lepo objasnis da ides SAMA tj. bez njega u grad

Trece - drzis se prva dva :lol:

I jos nesto - mislis li da to sto je to vece dotrcao kod tebe polupijane u klub, nije potez nesigurnog coveka, koji bi ipak da licno motri na svoju mezimicu,aaaa :lol: :lol: :lol:
1.dovoljno je mastovit da u svakoj prilici nadje izgovor
2.objasnim ja to trezna,al' kad me cuje "u elementu" on misli da to vise ne vazi
3.jedina greska koju sam napravila je sto sam dugo ostala s njim u vezi
i,naravo,da je dotrcao sto je zeleo licno da motri...al' to nije odraz nesigurnosti vec balkanskih muskih dvostrukih standarda :!: (cast izuzecima)

e ovo si u pravu... delimicno :lol: :wink:

...a sto se tice greske da si dugo u vezi - pa nema tu greske, da je ima ne bi bila, zar ne? :lol: Ajde, sad, ne preteruj :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top