>OCI<

mis-mali

Zainteresovan član
Poruka
240
sta me intresuje je: dali se gledate u oci za vreme seksa,mislim ako poza dozvoljava ili su vam oci zatvorene???kako vam je lepse i dali nesto drugo osecate dok su vam oci zatvorene ili otvorene???
 
Zavisi...
Mislim da stvari stoje ovako - što devojku više volim, češće ću je za vreme seksa gledati u oči.
Što opet ne znači da onu koju baš nešto i ne volim nikad ne gledam u oči, niti da onu koju volim stalno fiksiram. :shock:

S druge strane - zavisi i od devojke. Jedna moja bivša je pravila takve bolne grimase za vreme seksa da mi je to rušilo erekciju, tako da je obično nisam gledao uopšte. :?
 
Đenka:
Zavisi...
Mislim da stvari stoje ovako - što devojku više volim, češće ću je za vreme seksa gledati u oči.
Što opet ne znači da onu koju baš nešto i ne volim nikad ne gledam u oči, niti da onu koju volim stalno fiksiram. :shock:

S druge strane - zavisi i od devojke. Jedna moja bivša je pravila takve bolne grimase za vreme seksa da mi je to rušilo erekciju, tako da je obično nisam gledao uopšte. :?

ma bitno je da si ti gurao.
Ko zna,mozda se svidis djavolici
 
mis-mali:
sta me intresuje je: dali se gledate u oci za vreme seksa,mislim ako poza dozvoljava ili su vam oci zatvorene???kako vam je lepse i dali nesto drugo osecate dok su vam oci zatvorene ili otvorene???

Pa ima valjda i treca varijanta, da su ti oci otvorene al' da ne gledas partnera u oci, nego da gledas u nesto drugo. :D
Pukotinu na zidu, recimo. :wink: :lol:

Ja kombinujem. :)
 
Znaci ne ovako- :shock:...
Mislim da sam naucila...
11.gif
 
Zar su toliko bitni ti tehnicki detalji kada je vodjenje ljubavi u pitanju.Kao da je u pitanju zanat koga treba usavrsiti.Ej,ljudi,to je najmanje bitno,tehnicki detalj kako kome vise odgovara.
Ili kao sto kaze Hansi iz Blind Guardian:
"Bright Eyes,blinded by fear of light,betrayed by sunrise."
ali ja samo kazem neka ostanu Bright Eyes.
 
mis-mali:
sta me intresuje je: dali se gledate u oci za vreme seksa,mislim ako poza dozvoljava ili su vam oci zatvorene???kako vam je lepse i dali nesto drugo osecate dok su vam oci zatvorene ili otvorene???

Volim da gledam u oci, narocito dok ulazim........a kasnije kad mi padne roletna zazmurim, mislim da niko nemoze da drzi oci otvorene u momentu vrhunca a i izgledalo bi smesno pretpostavljam........! 8)
 

Back
Top