UROS TRIPKOVIC

Veliki talenat, dosta koristi prvi korak u driblingu što nije karakteristično za naše igrače i ima odličan šut. Takođe, nema respekt, hrabar je i ulazi u duele što je vrlo bitno. Ipak, mora još dosta da uči a za NBA mu treba još bar 3 godine konstantnog napretka. Ja sam optimista, dosta očekujem od njega :D
 
Ima dosta talenta, samo da ne dodje neka usijana glava koja ce ga unistiti. Tripkovic je dokaz da nasa kosarka ima buducnost, ako ne u rezultatima, onda barem u talentu

Pozdrav od Koraca
 
ne svidja mi se...ranije jeste...upoznala sam se ja sa njim i deluje kao dobar decko...ali decko se zaljuio u...jednu osobu i od tad je prestao da mi se svidja,jer shvatila sam da nemam sanse... :lol: eto...sta jos ima? :D
 
Moram i ovde da ti se obratim...Pogodi kome je Tripkovic omiljen igrac?Deca od 10 do 15 godina koja vise na kompu umesto da se igraju napolje sa ostalom decom.A koji ozbiljnog basketa nisu igrali ni u skolskim dvoristima,a kamoli da su gledali neki mec ozbiljnih igraca.
 
Problem je sto mozda uopste nije onakvim kakvim pokusavaju da ga nameste mediji.Dao je 4 trojke i?Kad ce to da ponovi?I kad ce tako da igra konstantno?Kad pocne da daje 15,20 poena svaki mec,pricacemo o velikom igracu.A oni sto se tripuju da ce Tripko put NBA,smesni su...Ako je iko ikada gledao igrace poput Parkera ili Djinobilija pre odlaska u USA,bice vam jasno sta se u NBA trazi od bekova.
 
Imam neki los osecaj pred ovu utakmicu.Da se nas analizirali sa svih strana i da necmo dobro proci,nisam hteo ovo da napisem na temi o Partizanu jer bi me svi pljuvali jer rusim kolektivni optimizam.Tripko je krenuo malo bolje da igra ali koliko mu je trebalo da stigne do te forme.
 

Back
Top