Stariji muskarac-mladja zena

viktorija_00

Zainteresovan član
Poruka
329
Stariji muskarac-mladja zena?Za ili protiv!

www.alo.rs/ljudi/44860/Mirjana_Bozovic_seta_stomacic
Sve cesce imamo priliku videti mlade devojke koje se zabavljaju sa starijim muskarcima,radjaju decu i udaju se za takve.Pri cemu je razlika u godinama preko 20 ili 30 godina.Dali je razlog ovoj masovnoj pojavi kriza u drzavi,nezaposlenost,materijalna nesigurnost,besparica ili ljubav?
Koji je Vas stav?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ако није утрениран/а, може да рикне приликом возјебанија.
Мада, мислим да се ти матори само пипају, ако нису као Роберт де Ниро који је добио сад бебу у 68, гледају и пипају z:D Није то за просечног пеМзионера који не може ни себе да одржава, ови западни сви имају лајф-коучове, једу песак с Месеца, све на ноте, мењају им крв на пола године..
 
Ne znam zašto svi grakću-kako je to SADA popularno, kada je to ranije bilo i masovnija pojava, kroz istoriju posmatrano-da li zbog interesa plemstav i krune, ili kod raje sirotinje-da udome kćeri...Dakle, rekla bih da je to danas ređa pojava, ako izuzmemo retardirane sponzoruše, koje ne znaju ni gde su šuplje. Inače, ako smo razgraničili da pričamo o emotivnoj vezi dvoje ljudi ( a da mlađa članica te veze nije baš klinka), zašto da ne? Vremenom, taj odnos ili će prerasti u nešto kvalitetno ili će svako otići na svoju stranu. opet imam potrebu da naglasim da u ovo nisam uračunala oženjenog klimakteričnog muškarca i osamnaestogodišnjakinju i slične primere. Mada po prirodi stvari, ljudi imaju više zajedničkih interesa za svet oko sebe i u sebi, sa onima koji su im približnih godina.
 
Kakva se poruka salje mladim devojkama koje su zavrsile fakultet,ulozile najbolje godine (npr.medicinski gde sam fax traje 6g.plus apsolventski,plus staz,specijalizacija pusti san ) i koje su na birou za nezaposljavanje gde je posao bez debele porodicne i rodbinske veze pusti san,neki stancic i materijalna sigurnost pusti san (sem ako nisu dobile u amanet nasledstvo od neke pokojne babe),a plus gde su tu deca,brak i ostalo?Kako takva devojke da se OSAMOSTALE?
Kakav utisak treba da steknu devojke kada procitaju ovakve naslove po novinama?Da poderu diplome i idu u manekenke i da ganjaju nekog polupismenog baju ili da cekaju neku promenu na bolje u drustvu?
 
Vidis kakva si ti viktorija, odmah kriza sponzoruse blabla
Zasto mislis da stariji muskarac Nije vredan ljubavi i da samo vrsnjakinja moze da ga voli???
Meni su stariji muskarci sve odbojniji kako jà starim i sve manju razliku bihmogla da podnesem
Znaci do 5 god, da Sam slobodna naravno
Ovi stariji bi bili ok za flert , sve dalje njet
Ali ima devojaka koje vole, pa neka im
Eto to je moj stav lol
 
Kakva se poruka salje mladim devojkama koje su zavrsile fakultet,ulozile najbolje godine (npr.medicinski gde sam fax traje 6g.plus apsolventski,plus staz,specijalizacija pusti san ) i koje su na birou za nezaposljavanje gde je posao bez debele porodicne i rodbinske veze pusti san,neki stancic i materijalna sigurnost pusti san (sem ako nisu dobile u amanet nasledstvo od neke pokojne babe),a plus gde su tu deca,brak i ostalo?Kako takva devojke da se OSAMOSTALE?
Kakav utisak treba da steknu devojke kada procitaju ovakve naslove po novinama?Da poderu diplome i idu u manekenke i da ganjaju nekog polupismenog baju ili da cekaju neku promenu na bolje u drustvu?
Nemoj da se zanosish tim prichama o visokom obrazovanju,karijeri,parama,aristokratiji.Trazi sama svoj put,svoj posao,svoju sudbinu i svoj novac zato shto smo u zadnjih 20 godina svi svedeni na robu,vredimo samo dok smo zdravi i dok se krechemo.
 
Da li neko cita link koji sam postavila u drugoj poruci?Osecam prezir i gadjenje kada to vidim,a gledamo to svaki dan uzivo,na ulici,u kaficima,na televiziji?
Baja sumnjive sadasnjosti i jos sumnjivije proslosti,ozenjen i sa petero dece na putu sesto sa 2 decenije mladjom ex-misicom?Stanovi na Dedinju,jaguari i ostalo?
Dali se ovako prave bajkovite price, pa onda ovo cita neka devojcica iz Gornje Nedodjije i misli da se u velikom gradu jede sve sto leti, dovoljno je samo da si mlad i lep.
Jer ONA je Ex-miissica, ucesnica TV shaw-a, osvojila je “uspesnog” biznismena i sada jedva ceka “da se ostvari u ulozi majke” jer pored borbe za mir u svetu to je najveca uloga o kojoj svaka devojka moze samo da sanja, ako Bog da. Ona UOPSTE nije znala cime se on bavi, osvojio ju je mladoscu, lepotom, lepim manirima, sitnim znacima paznje, svojom ljubavlju i patrijarhalnim vaspitanjem. Njoj i nije bitno cime se on bavi i da li se pre zenio i koliko dece ima, vazno je da je dobar covek i u zivotu treba gledati unapred, a ne unazad.
Smesno!!!!
 
Da li neko cita link koji sam postavila u drugoj poruci?Osecam prezir i gadjenje kada to vidim,a gledamo to svaki dan uzivo,na ulici,u kaficima,na televiziji?
Baja sumnjive sadasnjosti i jos sumnjivije proslosti,ozenjen i sa petero dece na putu sesto sa 2 decenije mladjom ex-misicom?Stanovi na Dedinju,jaguari i ostalo?
Dali se ovako prave bajkovite price, pa onda ovo cita neka devojcica iz Gornje Nedodjije i misli da se u velikom gradu jede sve sto leti, dovoljno je samo da si mlad i lep.
Jer ONA je Ex-miissica, ucesnica TV shaw-a, osvojila je “uspesnog” biznismena i sada jedva ceka “da se ostvari u ulozi majke” jer pored borbe za mir u svetu to je najveca uloga o kojoj svaka devojka moze samo da sanja, ako Bog da. Ona UOPSTE nije znala cime se on bavi, osvojio ju je mladoscu, lepotom, lepim manirima, sitnim znacima paznje, svojom ljubavlju i patrijarhalnim vaspitanjem. Njoj i nije bitno cime se on bavi i da li se pre zenio i koliko dece ima, vazno je da je dobar covek i u zivotu treba gledati unapred, a ne unazad.
Smesno!!!!
Znash kako,na linku je rech o crnogorskoj vezi.Crnogorci nikad nisu ono za shta se predstavljaju,ni ''misice'' a mushkarci josh manje.
 
ovakve price su za povrac..
isto kao sto sam cula jednu pre neki dan..
poznanik..
on sin uspesnog oca, sam se poslovno nikad nije potvrdio..
uglavnom je trosio tatine pare..
sa dvadeset i nesto se ozenio i dobio dva sina..ubrzo se zbog misice koju je upoznao i razveo..
vec je imao trideset i nesto i od iste te misice bio stariji punih 18 god kad je odlucio da se ozeni po drugi put..njenim roditeljima je sakrio svoje godiste proizvodnje..
u braku sa njom se smirio samo malo..dobio jos jedno dete, a onda poceo sebi da trazi izazov..
nasao je proverenog poslovnog preduzimaca koji mu je za 200eu nalazio nevine devojke kojima je istu oduzimao..
uglavnom su imale oko 16 - 17 god..
kako je stario, tako mu je trebao mladji izvor mladosti..
za ono sto je radio saznala sam od njegovog oca koji je krsio prste dok mi je pricao..plakao je i stideo se svog sina..lakse mu je bilo da na to gleda kao na bolest, a na lecenje nije znao gde da ga salje..
a nije znao ni kako da mu kaze..
a sta mu je sin radio je saznao od najmladjeg unuka koji jimao posebnu ocevu paznju kao njegov miljenik ukoliko mu iz skole dovede svoje drugarice koje su imale 11, 12 god..
malo bi pricali zajedno u sobi, a onda bi ga tata poslao negde i ostajao sa njegovom drugaricom sam u sobi..
 
Знам жене које су се одлично уновчиле и то је сасвим легитиман животни избор.
Ако ће неко да буде са 40 год. старијим, ожењеним, неожењеним, импотентним, кримосом..што би се то икога тицало.
 

Back
Top