Stariji muskarac-mladja zena

Viktorija- opet zavisi od osobe, i generalizacije su stvarno štetne . Moj muž je, na primer, i kao mlađi bio ozbiljan, povučen i odmeren a takav je i sada. Da me oduševljava djipanje po splavovima verovatno bih našla nekog mlađeg koji ima kondicije a i želje za tim :-D
 
z:hm:
Stariji muskarac-mladja zena?Za ili protiv!

Za ili protiv ... ! ? !
Baš me briga , jer se u 21.veku mnogo razlikujemo međusobno nego npr.u 19.
Mlogo individualno

--
Eto kod mene, to nije išlo kad sam bio klinac... imao sam uvek starije žen(sk)e.
Nisam mogao sa generacijom da nađem ljubavni i seksualni kontakt... jednostavno, bili smo dva sveta... baš sam patio, ali kao i drugo preboli se...

što se tiče ovih današnjih klinki, ne mogu da zamislim sebe sa nekom od njih ... :zcool:
(to bre nije drugi svet, ... već, drugi kosmos bre...)

z:hm:
 
Zapitajte se zasto su neke devojke same ili u vezi sa starijim muskarcem?

Jednostavno posle nekoliko propalih veza (sa svojom generacijom) iz kojih izlaze emotivno prazne, odlucuju da budu singl ili sa starijim muskrcem, jer nasi muskarci vole da se opijaju (mozda za Vas nije opijanje 3-4 piva,ali za mene jeste i generalno imam neki ruzan osecaj kada vidim da muskarac pije pivo,ta scena mu ubije i ono malo muskosti i gospodstine sto ima), da provode vreme sa drugarima, da bulje u igrice i farmu po vasceli dan, da varaju svoje devojke na svakom koraku, da lazu ,da pricaju isprazne price i da nekako imaju neki cudan odnos sa svojom majkom- svi su veciti decaci, nikad spremni da odrastu, mama i familija ce uvek biti tu za njih.

Sa druge strane, zene u Srb. zele pravu ljubav, a dobijaju samo povrsne veze, bez mnogo smisla, u vecini slucajeva su samo iskoriscene. Mislim da su stariji muskarci vec prosli krizu srednjih godina, vec proziveli svasta i imaju dosta iskustva u svim oblastima zivota pa i u ljubavi. I mozda vise paznje posvecuju osobi sa kojom su, vise se trude da upoznaju i shvate partnera.Mozda i da sto mislenije prozive ostatak zivota.

Sto se tice materijalne situiranosti, mozda starije osobe na zapadu, a ovde bas i ne znam...(ukoliko nisu kriminalci razne vrste...)
Mada, u Srbiji muskarci tako lose tretiraju zene, da u koliko udjemo u Evropu, treba da se zabrinu- ne samo zbog starije vec i zbog mladje konkurencije.Ostacete bez zena!!!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top