Stariji muskarac-mladja zena

treba,ima zena kojima takav odnos odgovara
meni ne
i zato mi se ne svidja da me koto uci kako su muskarci dobri stariji,kad meni za mene to nije cool
ja sam zena s energijom,treba to da se isprati,i ne samo isprati nego povremeno i da se povede igra
sem toga,ako vec u jednom periodu zivota moram da budem s nekim matorim,nek to bude kad i ja budem matora
mm je moje godiste,starimo zajedno

pa meni taj stariji vise odgovara dok sam ja mladja, a on je opet u nekim godinama da energetski mozemo da se pratimo..
mislim, ipak muskarac treba da bude jaci i pokretac..
da se ogradim odmah, da me ne bi posuli perjem :D, ima muskaraca koji vode racuna o sebi i koji su vitalni i u zrelim godinama..
moje iskustvo na zalost nije takvo..
moj stariji muskarac i moji prijatelji koji su stariji, a i neki koji su mladji po desetak godina su kilava prica..i energetska i fizicka..
jesam tu da pomognem i saslusam, ali ako u njemu nema zivota da kad je u ispravnom stanju nesto promeni kvalitativno za sebe, jer kad je u feler fazi ja ga vozim od kostolomca do kostolomca, onda ja stavrno ne mogu energetski i ja da tonem pored njega..
ako mu je smor da napravi krug oko ade i svaka moja inicijativa se svodi na - ajde da sednemo na kafu! ok, sedni ti, odoh ja..
 
kako bre ti nama da otkrijes tajnu
valjda je stvar ukusa?vise od 5 god razlike ako je on stariji je meni previse,mislim i 5,to znaci da on ima 40 :bljak:
da sam ostala sa stefanom bila bih sad s dedom od 48 :sad2: nema sanse
ps da izvinU osetljive i starije osobe :lol:
izvini, ja sam se obratila mladim zenama koje jos ne znaju sve..
to se definitivno ne odnosi na tebe:mrgreen::zper::rotf:
 
i zato mi se ne svidja da me koto uci kako su muskarci dobri stariji,kad meni za mene to nije cool
ja sam zena s energijom,treba to da se isprati,i ne samo isprati nego povremeno i da se povede igra
Pojedini muškarci su toliko mlohavi, da nemaju tu energiju o kojoj govoriš ni sa 25. Mogu samo da ti priznam da ja nekad ne poztizavam da ispratim ovog mog, matorog, koji samo na seks misli.
Osim toga, ko što reče, da si ostala sa... Vidiš, uvek možeš da promeniš kad prestane da funkcioniše. Mislim da ima više vršnjačkih nesuglasica nego u ovakvim slučajevima, kao što je moj. Da se ne lažemo, i kod nas ima varnica, ali to nema veze sa starošću.
 
Pojedini muškarci su toliko mlohavi, da nemaju tu energiju o kojoj govoriš ni sa 25. Mogu samo da ti priznam da ja nekad ne poztizavam da ispratim ovog mog, matorog, koji samo na seks misli.Osim toga, ko što reče, da si ostala sa... Vidiš, uvek možeš da promeniš kad prestane da funkcioniše. Mislim da ima više vršnjačkih nesuglasica nego u ovakvim slučajevima, kao što je moj. Da se ne lažemo, i kod nas ima varnica, ali to nema veze sa starošću.

krasuljak :eek:

za ovo drugo si u pravu..
ja sam u okruzenju imala mahom kilave muskarce koje je uvek nesto bolelo i mnogo ih je mrzelo i jaoooo sto su im se ukocila ledja..
ili sam ja prijemciva za kilavce :think:
i posle kazu jaka si..ma nisam bre, nezna sam i mala sam maca po karakteru...
mene su ovakvom muskaci napravili..
 
Stariji muskarac-mladja zena?Za ili protiv!

www.alo.rs/ljudi/44860/Mirjana_Bozovic_seta_stomacic
Sve cesce imamo priliku videti mlade devojke koje se zabavljaju sa starijim muskarcima,radjaju decu i udaju se za takve.Pri cemu je razlika u godinama preko 20 ili 30 godina.Dali je razlog ovoj masovnoj pojavi kriza u drzavi,nezaposlenost,materijalna nesigurnost,besparica ili ljubav?
Koji je Vas stav?
Nisam protiv.
Prirodno mi je nekako da je muskarac stariji. Pre sebe vidim pored nekoga 15 god. starijeg, nego 5 god. mladjeg. Vise mi i imponuju, mislim da znaju sta hoce i umeju da izaberu.

Sto se tih velikih razlika tice... Verujem da moze doci do jake privlacnosti, ali ne znam koliko to moze trajati. Kapor je u jednoj knjizi pomenuo vezu izmedju (cini mi se) slikara i njegove mnogo mladje ljubavnice, i napisao da je njihov najveci problem ljubomora, ali ne jedno na drugo. Ona je ljubomorna na njegovu proslost, a on na njenu buducnost. Mislim da tu malo ima istine...
 
Nisam protiv.
Prirodno mi je nekako da je muskarac stariji. Pre sebe vidim pored nekoga 15 god. starijeg, nego 5 god. mladjeg. Vise mi i imponuju, mislim da znaju sta hoce i umeju da izaberu.

Sto se tih velikih razlika tice... Verujem da moze doci do jake privlacnosti, ali ne znam koliko to moze trajati. Kapor je u jednoj knjizi pomenuo vezu izmedju (cini mi se) slikara i njegove mnogo mladje ljubavnice, i napisao da je njihov najveci problem ljubomora, ali ne jedno na drugo. Ona je ljubomorna na njegovu proslost, a on na njenu buducnost. Mislim da tu malo ima istine...
Potpisujem.
 
Pojedini muškarci su toliko mlohavi, da nemaju tu energiju o kojoj govoriš ni sa 25. Mogu samo da ti priznam da ja nekad ne poztizavam da ispratim ovog mog, matorog, koji samo na seks misli.
Osim toga, ko što reče, da si ostala sa... Vidiš, uvek možeš da promeniš kad prestane da funkcioniše. Mislim da ima više vršnjačkih nesuglasica nego u ovakvim slučajevima, kao što je moj. Da se ne lažemo, i kod nas ima varnica, ali to nema veze sa starošću.

ma ja na sex nisam ni pomislila veruj mi :lol:
mislim na zivot
i zasto si sad dosla da branis te kombinacije radojka?koliko je moje ne volim,toliko je tvoje volim
nema univerzalne istine
jos sam ja i pazljiva,zbog nekih dragih forumasa,pa pazim sta pricam
inace sam bas radikalna po ovom pitanju
 
Nisam protiv.
Prirodno mi je nekako da je muskarac stariji. Pre sebe vidim pored nekoga 15 god. starijeg, nego 5 god. mladjeg. Vise mi i imponuju, mislim da znaju sta hoce i umeju da izaberu.

Sto se tih velikih razlika tice... Verujem da moze doci do jake privlacnosti, ali ne znam koliko to moze trajati. Kapor je u jednoj knjizi pomenuo vezu izmedju (cini mi se) slikara i njegove mnogo mladje ljubavnice, i napisao da je njihov najveci problem ljubomora, ali ne jedno na drugo. Ona je ljubomorna na njegovu proslost, a on na njenu buducnost. Mislim da tu malo ima istine...

Potpuno tacno.
 
Ako si mislila na lovu, to nije problem, love nema...:lol:

hebem mu zivot aj na forumu znam da samo to postoji,al u rl imamo malo vise toga sto nas povezuje :lol:
mislim na zivotne odluke,na avanturu,na provod,nemoj sad da me teras da budem konkretna kad sam strogo filozofski nastrojena od one krofne s cokoladom jutros :azdaja:
sa mm imam jos 5god da napravimo 2-3 komada dece
s likom od 50 teska posla,zar da slavi u pelenama polazak na faks drugog deteta? :rotf: (salu ce razumeti moje nenadhebive drugarice,i ostali koji zele)
to je jedno
drugo,mi jos nismo resili u kojoj cemo zemlji da ostanemo,ali imamo vremena i energije da istrazujemo
trece morala bih da izlazim i sa njegovim matorim prijateljima i slusam sale iz 60 i neke
:rida:
sve to mi uopste nije privlacno
imam nekoliko starijih drugarica,starijih od mene,ali mladih u dusi i spremnih na akciju,ali smatram da su one izuzetak
 

Back
Top