НЕЗАВИСНА РЕПУБЛИКА СРПСКА

Poruka
22.423
Задњим одлукама венецијанске комисије Србима у Републици Српској се укида и надлежност над полицијом, одузели су царину и војску а сада и полицију. Како србија може помоћи Србима у Западним територијама тј. Византијским предстражама.
 
Михајло:
Задњим одлукама венецијанске комисије Србима у Републици Српској се укида и надлежност над полицијом, одузели су царину и војску а сада и полицију. Како србија може помоћи Србима у Западним територијама тј. Византијским предстражама.

Najbolje bi bilo teritorije blize nama, a koje su sa koncentracijom Srpskim zivljem vecinske, lepo pridodati matici Srbiji! 8)
 
Михајло:
Задњим одлукама Vенецијанске комисије Србима у Републици Српској се укида и надлежност над полицијом, одузели су царину и војску а сада и полицију. Како Sрбија може помоћи Србима у Западним територијама тј. Византијским предстражама.

Ne znam, Mihajlo, OVO JE UZASNO PITANJE, ne znam ko sme i ko ce biti dovoljno pametan
I HRABAR da kaze: ovako ili onako.

Jedno je sigurno MORA SE NAPRAVITI OZBILJAN I DRASTICAN REZ PREMA SVINJARIJAMA
MEDJUNARODNE ZAJEDNICE. :( :( :(
 
Па ми хтедошмо Србији али нас Србија нехтеде, а сада када нас уништававју Србија нема. Као са Р. С. Крајином. Синоћ на Усташкој (ХТВ) телевизији славље јер се прича код њих да ће Косово и Метохија, Црна Гора и Воводина добити независност уз помоћ ЕУ и САД - а, па ће остати само Београдски пашалук чак интервијусали неке Београђане из отпора који рекоше како је само битна ЕУ и добар живот а нација најмање важна.Ето о ОТПОРАШИМА И ДС. Да незаборавим и Чеда Јовановић( Дрога) даде интервију, како је Хр демократска а Србија неваља.
 
Михајло:
Па ми хтедошмо Србији али нас Србија нехтеде, а сада када нас уништававју Србија нема. Као са Р. С. Крајином. Синоћ на Усташкој (ХТВ) телевизији славље јер се прича код њих да ће Косово и Метохија, Црна Гора и Воводина добити независност уз помоћ ЕУ и САД - а, па ће остати само Београдски пашалук чак интервијусали неке Београђане из отпора који рекоше како је само битна ЕУ и добар живот а нација најмање важна.Ето о ОТПОРАШИМА И ДС. Да незаборавим и Чеда Јовановић( Дрога) даде интервију, како је Хр демократска а Србија неваља.

Mihajlo, tragicno, sta covek da kaze, bez teksta sam, neka nam je Bog u pomoci! :cry: :cry: :cry:
 
Такозвани Хрвати су коплексаши и исфрустрирани параноици који смисао свог живота виде у мржњи према Србима. Оног тренутка када Срби буду "нестали" са историјске сцене, Хрвата више неће бити, јер неће постојати основа за њихово постојање. Исто важи и за тзв. Црногорце, Бошњаке и сличне изроде.

Оно што душмани не знају јесте да Срби имају изузетно репсектабилне заштитнике, и да никада нећемо нестати у правом смислу те речи. Наше време тек долази, а територија која нам припада (ту спада, наравно, и оно што ми данас зовемо Републиком Српском) поново ће нам бити дата на чување.
Можда ће до тада проћи и тисућу (не заборавите, ово је српска реч!) година, али до тада треба да радимо на свом духовном оздрављењу, и као народ и као појединци.
 
Михајло:
Задњим одлукама венецијанске комисије Србима у Републици Српској се укида и надлежност над полицијом, одузели су царину и војску а сада и полицију. Како србија може помоћи Србима у Западним територијама тј. Византијским предстражама.Steta,steta.Niko se nije nadao da prijatelj moze da postane neprijatelj!
Gde su Srbi napravili gresku da se Francuzi i Englezi,i ako su sa nama izgonili Ausrtougarsku,da se okrenuti protiv nas?
Prvu "gresku" naprvili smo,sto parolom bolje rat nego "pakt",bolje grob nego rob.
Drugu,...1943 prihvatamo nametnuti rezim tyranta Josip broza.
Trecu,...mrtvac tyrant Josip broz na racun Srba,protiv Francuza i Engleza,..pomaze Alzirce Egiptcane itd.
Cetvrtu,...poverovali mo u brtstvo i jedinstvo drugih a izgubili svoje.
Moj Mihajlo,sta bi u ovakvom slucaju mi trbalo da radimo?
1)Nikako se nebi smelo pokleknuti na kolena pred mocnog neprijateja jer je njemu dosao kraj,pa takvom zverstvu prema Srba jasno zaso.
S' gospoda Boga i naseg spasitelja Isusa Hrista,..Satonje koja se grabi naseg zivota, brzo ce je cudotvorni "mac"udarit u Srce!!!
 
Videli smo te zastitinike. Najebala Srbija, umesto da se utalila sa Amerikom i Nemackom pa da joj je procvetalo.
\
Pobunjenik:
Такозвани Хрвати су коплексаши и исфрустрирани параноици који смисао свог живота виде у мржњи према Србима. Оног тренутка када Срби буду "нестали" са историјске сцене, Хрвата више неће бити, јер неће постојати основа за њихово постојање. Исто важи и за тзв. Црногорце, Бошњаке и сличне изроде.

Оно што душмани не знају јесте да Срби имају изузетно репсектабилне заштитнике, и да никада нећемо нестати у правом смислу те речи. Наше време тек долази, а територија која нам припада (ту спада, наравно, и оно што ми данас зовемо Републиком Српском) поново ће нам бити дата на чување.
Можда ће до тада проћи и тисућу (не заборавите, ово је српска реч!) година, али до тада треба да радимо на свом духовном оздрављењу, и као народ и као појединци.
 
Америка се показала у Републици Српској, терају нас у унију са балијама и усташама, а Србија остаде без Македоније, Црне Горе, Косова и Метохије ,а сада полако и у Војводини пале Србску заставу ето вам Америке и Немачке.
 
Pa sta? Ti nikada nisi spalio srpsku zastavu? Gde ti zivis covece?

Михајло:
Америка се показала у Републици Српској, терају нас у унију са балијама и усташама, а Србија остаде без Македоније, Црне Горе, Косова и Метохије ,а сада полако и у Војводини пале Србску заставу ето вам Америке и Немачке.
 
Gwydion:
Pa sta? Ti nikada nisi spalio srpsku zastavu? Gde ti zivis covece?

Михајло:
Америка се показала у Републици Српској, терају нас у унију са балијама и усташама, а Србија остаде без Македоније, Црне Горе, Косова и Метохије ,а сада полако и у Војводини пале Србску заставу ето вам Америке и Немачке.
Veruj mi ja sam iz Vojvodine, sta mislis kako je nama, kad se sa ove strane, trudimo da nas shvate da su Srbi u Vojvodini(izuzimam velike gradove i njihova prigradska naselja)ugrozeni, a da se to lepo krije jer to kako vidim, pojedinci iz Beograda neznaju jer nas nazivaju nacionalistima, a onda nam spale srpsku zastavu. Kako bi bilo kad bi mi sad otisli u Budimpestu i onako nonsalantno spalili njihovu, garant bi Srbija bila ponovo bombardovana :evil:
 
kaurloto:
Gwydion:
Pa sta? Ti nikada nisi spalio srpsku zastavu? Gde ti zivis covece?

Михајло:
Америка се показала у Републици Српској, терају нас у унију са балијама и усташама, а Србија остаде без Македоније, Црне Горе, Косова и Метохије ,а сада полако и у Војводини пале Србску заставу ето вам Америке и Немачке.
Veruj mi ja sam iz Vojvodine, sta mislis kako je nama, kad se sa ove strane, trudimo da nas shvate da su Srbi u Vojvodini(izuzimam velike gradove i njihova prigradska naselja)ugrozeni, a da se to lepo krije jer to kako vidim, pojedinci iz Beograda neznaju jer nas nazivaju nacionalistima, a onda nam spale srpsku zastavu. Kako bi bilo kad bi mi sad otisli u Budimpestu i onako nonsalantno spalili njihovu, garant bi Srbija bila ponovo bombardovana :evil:

Ma izgleda da su u Vojvodini su svi nešto ugroženi i već mi se se.re od tih jadikovki...ugroženi Srbi ugroženi Mađari ugroženi Slovaci ugrožene žirafe ...ma, svi su ugroženi..mislim stvarno stvarno bezveze...
 

Back
Top