DA LI SU SKINHEDI TOLIKO ZLI KAKO POLICIJA GOVORI

  • Začetnik teme RUS-SKINS
  • Datum pokretanja
To je vrlo relativno pitanje... Znam neke skinheadse koji su skroz ok... samo vole da se tako oblace i slusaju Oi! Punk...

A opet, znam mnoge koji su generalno agresivni, nacisticki opredeljeni, etc.

Sve zavisi od osobe... Onu drugu bih u cuzu, a onu prvu, sta hvali ljudima?... svako ima pravo da se oblaci i slusa sta hoce...

Poz.
 
Ma sto se mene tice sasvim je ok.Slusati oblaciti ponasati zeleti ono sto skinsi inace i rade.Ipak sve je to moguce i bez nasilja.A inace nije mi jasno ako skinsi imaju nesto protiv roma jevreja i neznam koga jos.Sta ako ti isti pocnu da se ponasaju i oblace i misle na isti nacin.Onda su i oni skinsi.A to mu dodje ista orjentacija,Pa onda zasto bi se mrzeli.Eeeeeeeeeeeeeeee ala ja :lol: kenjam.Nemam pojma meni nesmetate a za ostale me zabole.
 
Anonymous:
Ma sto se mene tice sasvim je ok.Slusati oblaciti ponasati zeleti ono sto skinsi inace i rade.Ipak sve je to moguce i bez nasilja.A inace nije mi jasno ako skinsi imaju nesto protiv roma jevreja i neznam koga jos.Sta ako ti isti pocnu da se ponasaju i oblace i misle na isti nacin.Onda su i oni skinsi.A to mu dodje ista orjentacija,Pa onda zasto bi se mrzeli.Eeeeeeeeeeeeeeee ala ja :lol: kenjam.Nemam pojma meni nesmetate a za ostale me zabole.

bas tako!!!!!

a sto se tice banja luke ovde ih ima puno i nisu nimalo nasilni mada bi htjeli tako da ih niko ne dira a i oni nikoga!!!!!!!
 
RUS-SKINS:
HOCU SAMO DA VIDIM KAKO NAROD MISLI.


Ja gajim vrlo lepe odnose sa skinsima iz jednog malog vojvođanskog mesta...Uvek su bili OK prema devojkama, i uvek su bili protiv Miloševića...e ,sad, šta se u Bgd dešava? Kad Cigani u Jerkoviću izbodu 17-godišnjeg belog dečaka onda nikom ništa, a kad se neko drzne na Cigane(Rome, da budem politički korektna), odmah svi u glas poviču nešto o ljudskim pravima....Činjenica je da ni jednimani drugima ne predstavlja ništa izbosti čoveka, govorim o ekstremnim grupama, onim ozloglašenim....
U Češkoj je to sasvim građanski pokret, i u Pragu niti u celoj zemlji nema Cigana....
A da sam protiv nasilja, protiv sam SVAKOG nasilja, .čak i oslobodilačkog....
 
RUS-SKINS:
Betty,potpuno se slazem sa tobom.Mi nismo nasilnici nego gledamo da budemo uzor ljudima.Svi napadaju nas,a niko ne pita sta su oni skrivili.

Kad bi neko pogledao sta ja sve pisem(paznja! Iza svega stojim) na forumu knjizevnost i\ili drustvene nauke, ili ovde, mislio bi da sam cista subverziva. Ujh.
Ponavljam da sam protiv svakog nasilja, a narocito oslobodilackog. Od bilo koga/cega. Ali cinjenica je da, u odnosu na druge devojke mojih godina i obrazovanja, poznajem mnooogo vise skinsa, i sa svima sam OK.
A volim i Cigane, ali tamburase na Petrovaradinu...
 
skinhedsi?
znam nekoliko Ok likova, ali samo su prema meni OK.
a o ostalim da ne pricamo.
ja da mogu ja bih to iskorenio. i gotovo. narocito one nacisticke opredeljene ... ko ima pravo da mrzi i tuce nekog drugog samo zato sto drugacije izgleda?
medjutim, odatle izuzimam odredjene skinse za koje sam skontao da nose valjda zelene spitfajerke i nisu nacisti nego slusaju Oi! i slicne stvari ... ako sam dobro shvatio.
 
da bi shvatili zasto skinsi mrze rome (cige) ispricacu vam jednu pricicu.

resio mali ciga da postane skinhed, pa kupio fajerku, martinke, malko korigovao farmerice, obrijao glavu i eto...
dosao kuci i mama ga pita: "sta si to uradio"?
- postao sam skinhed, zar ne vidis, odgovori on
- skinhed, je li? e sad ces videti svog skinheda!
i mama razbi malisu od batina.
dosao cale s' posla, mama mu prenela sta se dogadja, pa i on premlati malog cigu na mrtvo ime. taman zavrsio da ga bije, mali ciga jedva nekako podize glavu sa poda i rece:
-"evo pola sata ce sto sam skinhed, a cigane mrzim iz dna duse"!
:wink:
 

Back
Top