Literatura za Flash

Majstor ces postati tek kad procitas i ucis iz barem dve dobre knjige i nakon toga mnogo rada i eksperimentisanja :)
Inace, Mikroknjiga ima dva izdanja Flash MX 2004 kompletan prirucnik, od dva razlicita pisca. Oba su dobra. Ja sam jednu kupio, bio sam totalni pocetnik u Flash-u, knjiga mi je pomogla da rascistim pojmove, naucim osnovne tehnike i uradim ponesto.
Dakle napred :)
 
codemaker:
Mikroknjiga ima dva izdanja Flash MX 2004 kompletan prirucnik, od dva razlicita pisca. Oba su dobra. Ja sam jednu kupio, bio sam totalni pocetnik u Flash-u, knjiga mi je pomogla da rascistim pojmove, naucim osnovne tehnike i uradim ponesto.
Dakle napred :)

Sta kazes na "Macromedia Flash MX 2004 kompletan prirucnik"...?
 
codemaker:
Mikroknjiga ima dva izdanja Flash MX 2004 kompletan prirucnik, od dva razlicita pisca. Oba su dobra. Ja sam jednu kupio, bio sam totalni pocetnik u Flash-u, knjiga mi je pomogla da rascistim pojmove, naucim osnovne tehnike i uradim ponesto.
Dakle napred :)

Sta kazes na "Macromedia Flash MX 2004 iz prve ruke"...?
 
codemaker:
Mikroknjiga ima dva izdanja Flash MX 2004 kompletan prirucnik, od dva razlicita pisca. Oba su dobra. Ja sam jednu kupio, bio sam totalni pocetnik u Flash-u, knjiga mi je pomogla da rascistim pojmove, naucim osnovne tehnike i uradim ponesto.
Dakle napred :)

Sta kazes na "Macromedia Flash MX 2004 iz prve ruke"...?
 
a da li neko zna gde moze da se skine free FLASH pdf izdanje ili neko drugo sa neta.ja imam dreamwever bibliju na srpskom (3614k) neznam kako ce da ide ali mozemo da probamo ako nekom treba neka ostavi mail pa cu mu poslati.
 

Back
Top