najromanticnija ljubavna pesma za samoubistvo

FOREVER

Početnik
Poruka
21
zanima me koja pesma opisuje ljubavni oprostaj tipa"zelim ti sve najbolje",dok ciota oprostajno pismo,kada je puna vode... i potom izvrsi samoubistvo.Gledao sam i slusao neke,ima ih..Koje su pesme snaznog osecanja ljubavi prema nekome,po vama.Zelim da vidim nazive sto vise pesama,ako mozete da se setite.Znaci sto lepse i neznije pesme,srceparajuce
 
FOREVER:
zanima me koja pesma opisuje ljubavni oprostaj tipa"zelim ti sve najbolje",dok ciota oprostajno pismo,kada je puna vode... i potom izvrsi samoubistvo.Gledao sam i slusao neke,ima ih..Koje su pesme snaznog osecanja ljubavi prema nekome,po vama.Zelim da vidim nazive sto vise pesama,ako mozete da se setite.Znaci sto lepse i neznije pesme,srceparajuce
Jesili ti lud, kakve nre pesme za ubijanje, daj bolje pitaj koje su pesme za ljubav a ne za smrt. Evo predloga za ljubav, ruski voz od Bajage! :roll:
 
Hm...ne pada mi sad na pamet nista,ali recimo nesto kao "Amen"-Sepultura,mada to nije bas zbog ljubavi.Imas ove...HIM,oni su ti specijalizovani za takve pesme.Fade to black-Metallica.
Ima jedna pesma od Guano Apes,govori on paru koji izgubi dete na porodjaju.Pesma se zove Never Born.
Citao sam danas u novinama,ova mucenica sto se ubila na NBGu.Zvala muza u vojsci rekla mu "volim te i zbogom" i mobilni bio ukljucen dok je padala.Ma uzas brate!Tuga.
Licno mislim da neam te ljubavi,zbog koje treba izvrsiti suicid.Sve je trenutno,sve dodje i prodje.Niko nije nezamenljiv.
 
sto naivno? :shock:
ja sam vec u ozbiljnim godinama pa zelim da verujem u ljubav...makar to bilo naivno...u sta lepse da verujem? :(
ma,manite se srcedrapatilnih pesama...samo se sk*njavate,bolje da joj pokazes na neki zanimljiviji nacin da je volis umesto samoubilackom pesmom.shvatice to kao da si jadan,slabic... :x
BORI SE ZA LJUBAV,BRE :!: :!: :!:
 
Nijedna osoba na ovom svetu nije vredna toga da se ubijes zbog nje. Ne treba oduzeti sebi zivot zbog ljubavi! Ako si povredjen/a ne treba da razmisljas o samoubistvu. To je kao prvo kukavicki, a kao drugo je zivot veoma lepa stvar! Zamisli stvarno se ubijes i sta onda? Da li si siguran/a da postoji raj i da ce tamo uopste lepo da ti bude? Mozda onda nikad vise neces moci da vidis voljene osobe i oni ce svi da pate tvojom krivicom. Da li to zaista zelis? I ja sam isto ranije razmisljala o tome kako cu da se ubijem, dok jednog dana nisam shvatila da u zivotu treba da pokusas da uzivas. Naravno ima tu padova i uspona, ali ako ti sam/a uspes to bolje da prihvatis i zivis dalje, onda ce ti biti malo lakse. Samoubistvo nije resenje. Sigurno si proveo/la neke lepe trenutke u zivotu. Ako bi se ubio/la, onda nikad vise ne bi mogao/la da dozivis tako nesto. Zivot je sranye, ali moras ziveti dalje!!! :wink:
 
kao prvo...uopste nisam slabic i nije sve zbog ljubavi.A sve je spremljeno i hocu da joj ostavim neke pesme kako bi joj docarao memenat,ima jos stvari,nije ni bitno...Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)....Kad shvati,mene vise nece biti...ili cu biti sasvim neko drugi.Nije iskljuceno da nju ubijem pre sebe.Mozda malo serem,da kazem tako...Mozda se nece sad desiti,mozda se nikad nece desiti..Ne znam,zavisi kako ce se zavrsiti ova godina.Hajde govorite pesme bre i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?
 
FOREVER:
Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)...


... i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?

Neeeeee... niko nije imao teshka iskustva, ti si patnju izmislio i prvi iskusio. Mi srecne kukavice ostajemo da zivimo na ovom svetu i cimamo se s nekim malim trivijalnim stvarima.
I sta kazes, nezreo razlog za raskid? Sada ces ti zato naci vrlo ZRELO resenje!
 
peach:
bruka...pijete a meni je muka :lol: :lol: :lol:
ja bih se ovde slozila s mladjom.vreme leci sve.kazu.i alkohol je dobar.za prvu pomoc. :wink:

Pade mi na pamet nesto iz neke knjige...
Parafraziram.
Mnogi pokusavaju da utope svoju tugu u alhoholu.Ali na zalost, tuga je dobar plivac... :)

FOREVER:
kao prvo...uopste nisam slabic i nije sve zbog ljubavi.A sve je spremljeno i hocu da joj ostavim neke pesme kako bi joj docarao memenat,ima jos stvari,nije ni bitno...Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.:shock: Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)....Kad shvati,mene vise nece biti...ili cu biti sasvim neko drugi.Nije iskljuceno da nju ubijem pre sebe.Mozda malo serem,da kazem tako...Mozda se nece sad desiti,mozda se nikad nece desiti..Ne znam,zavisi kako ce se zavrsiti ova godina.Hajde govorite pesme bre i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?

Ti si stvarno bolestan.Najozbiljnije to mislim.
 
FOREVER:
kao prvo...uopste nisam slabic i nije sve zbog ljubavi.A sve je spremljeno i hocu da joj ostavim neke pesme kako bi joj docarao memenat,ima jos stvari,nije ni bitno...Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)....Kad shvati,mene vise nece biti...ili cu biti sasvim neko drugi.Nije iskljuceno da nju ubijem pre sebe.Mozda malo serem,da kazem tako...Mozda se nece sad desiti,mozda se nikad nece desiti..Ne znam,zavisi kako ce se zavrsiti ova godina.Hajde govorite pesme bre i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?
oni koji izvrsavaju samoubistvo nicu ni hrabri ni kukavice??
to je jedno veoma tesko psihicko stanje kada je otvoren samo jedan prolaz:prozor,terasa,most,pistolj.....
to mi se desilo posle razvoda i jedva sam se izvukla.
danas mogu sa sigurnoscu da ti kazam-NIKO,APSOLUTNO NIKO NIJE VREDAN TOGA"
odyebi i kreni dalje.
sutra ce ti to izgledati smesno.
p.s
seti se samo koliko ces bola naneti svojim najmilijim???
 
FOREVER:
kao prvo...uopste nisam slabic i nije sve zbog ljubavi.A sve je spremljeno i hocu da joj ostavim neke pesme kako bi joj docarao memenat,ima jos stvari,nije ni bitno...Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)....Kad shvati,mene vise nece biti...ili cu biti sasvim neko drugi.Nije iskljuceno da nju ubijem pre sebe.Mozda malo serem,da kazem tako...Mozda se nece sad desiti,mozda se nikad nece desiti..Ne znam,zavisi kako ce se zavrsiti ova godina.Hajde govorite pesme bre i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?
Za svakog je svoj problem najtezi i najgori.
Losha iskustva nas nagone na loshe i crne misli (tipa samoubistvo itd...)ali zar ne mozesh u sebi pronaci i ono malo ljubavi i zelje da neshto popravish u svom ******* zivotu???! :evil: Zar ne umesh da mashtash,sanjash...da VERUJESH?!zar cesh dozvoliti da te ochaj navede da povredish sebe ili nju zbog neposhtovanja ljubavi koju "ona" nije imala? ma daaaaaj breeee :evil: :x pokazi joj da si jachi...time shto cesh nastaviti da zivish svoj zivot shto bolje umesh i znash...i kada uspesh...onda ce shvatiti shta je izgubila i shta je mogla da ima !
 

Back
Top