Ne mogu da updatujem Avast 4.6 Home Edition

shone83

Zainteresovan član
Poruka
474
Ne znam zašto neće. Prvo skinuo sam free verziju ali mi je opet tražila serial. Dobro i to sam našao i ubacio, ali sad ne mogu da downloadujem update. Kada skinem direktno sa linka on mi kaže da je novija verzija već instalirana.

Ali, kad pokušam da on to sam uradi, ide sledeće:

Downloading Packages

pa onda:

Summary

Information about current update:
Total time: 10 s

- Vps: Already up to date
(current version 0510-1)

Server: download13.avast.com (67.19.162.146)
Downloaded files: 3 (0.03 KB)
Download time: 10 s
 
jesi li pogledao u samom Avastu sta je taj VRDB?

dakle, right click na avast ikonicu, pa dalje kao na slici:

avastvrdb5zx.png


~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Koristim istu verziju Avast-a i kod mene nema problema.Po default podesavanjima update baze virusa je automatsko sto znaci da svaki put se kad se nakacis na net update se vrsi automatski.U principu to znaci instaliraj program i zaboravi na njega.Po zavrsetku update-a dobijes obavetenje(slicica i zvuk) da je avast uspesno zavrsio obnavljanje baze virusa.
Ako koristis neki firewall promeni mu malo podesavanja i dozvoli da Avast izlazi na net.
 
@ZoNi

Bre, previše si ratoboran :D
Što se tiče ovog Avasta, dok nisam provodio vreme na ovom dorumu sve sam sam ukapirao, sad samo čekam na gotovo. :oops: Epa nećeš ga više :twisted:

@virked

Firewall sam izbacio, smetao mi je mreži i nikako ne mogu da podesim. Sad sam naštelovak Avast tako da super radi :wink:
 
virked:
Da li si resio problem sa Avastom?Danas u toku dana je izasla nova verzija programa.Potrebno je samo da odes na Update pa na program update.
Sto se tice firewal-a probaj Agnitum Outpost Pro 2.5.
Po nekim testovima je on 1an od najboljih ako ne i najbolji.
www.agnitum.com

Rešio sam problem. Što se tiče nove verzije ne prijavljuje mi da postoji novija, moja je 4.6.623, nema ni na njihovom sajtu.
 

Back
Top