Снимак "атентата" 12.3.2003.

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
Реч АТЕНТАТ сам ставио под знаке навода зато што се на том снимку уопште не види види атентат, већ ситуација када Зоран Јанушевић улази у кола која панично јуре до Ургентног центра. Проблем је у томе што се нама сугерише да је то снимак атентата, па су многи чак помислили да је особа која улази у кола, заправо, Зоран Ђинђић, иако се, када се уради зумирање, јасно види да је то Јанушевић.

Овај снимак је изузетно важан, и могао би да представља кључ решења атентата 12.3.2003. Наиме, тај снимак НЕМА ПОЧЕТАК! Он траје неколико секунди, а почиње од оног тренутка када се Јанушевић сагиње како би ушао у аутомобил. Међутим, поставља се јасно питање: ШТА ЈЕ БИЛО ПРЕ ТОГА? Ако поверујемо у званичну теорију, према којој се камера Бе92 сасвим случајно нашла преко пута зграде Владе Србије, онда морамо да замислимо следећу ситуацију:

- Камера је искључена, јер камерман нема појма шта ће се догодити;
- Почиње пуцњава, и камерман укључује камеру;
- Потребно је 2-3 секунде док се камера укључи, и прве секунде снимка би биле мутне, док се не зумира сам догађај.

Ми овде имамо потпуно супротну ситуацију. Наиме, камера је очигледно ВЕЋ БИЛА УКЉУЧЕНА када је дошло до пуцњаве, НЕМА мутног снимка на почетку, све је беспрекорно одрађено, и не виде се прве 2-3 секунде снимка.

Намеће се закључак је камера Бе92 доведена да сними цео овај догађај, јер како објаснити да је била постављена баш преко пута зграде Владе, да је била на стативама, и да је неопажено снимила пуцњаву и јурњаву колима?

Објашњење које нам нуде бранитељи званичне теорије јесте да се телевизијска екипа тамо нашла игром случаја, како би, тобоже, снимила Гашу Кнежевића. Како то да се ниједна друга камера није нашла на том месту у то време?! Једино разумно објашњење јесте да је екипа Бе92 постлата управо да би снимила догађај који не представља НИШТА, а за који нам се сугерише да представља снимак атентата.

Моје уверење је да се у те прве 2-3 секунде снимка може видети нешто много значајније од уласка Јанушевића у аутомобил, али је тај део исечен приликом монтаже, и никада нам неће бити приказан. Такође је врло вероватно да је постојала и ДРУГА КАМЕРА, која је била постављена у згради ЦИП-а, такође преко пута Владе Србије, али ће јавност и за тај снимак остати ускраћена.

Све у свему, неко је унапред добио информацију да се спрема атентат на премијера, па је послао екипу да то сними. Није први пут да се овако нешто дешава; многи атентати су остали забележени камерама, на пример атентат на краља Александра, или убиство Кенедија.

Да бисмо дошли до истине о овом атентату, неопходно је извршити РЕКОНСТРУКЦИЈУ целог догађаја, и утврдити, између осталог, шта је камера Бе92 тражила преко пута зграде Владе у тренутку убиства Зорана Ђинђића.
 
Da li si svestan covece?

"Ако поверујемо у званичну теорију, према којој се камера Бе92 сасвим случајно нашла преко пута зграде Владе Србије, онда морамо да замислимо следећу ситуацију:..."

Pre svega to je bila kamera rojtersa,naseg lika koji je snimao za isti. A kao drugo i najvaznije preko puta ulaza u vladu se uvek nalaze tv kamermani! Tu snimatelji 'hvataju' dolaske zvanicnika u vladu,i crne limuzine. I milion puta su bili takvi snimci dolazaka/odlazaka na tv-u, i pre i posle... :o

Pitam se na kojoj planeti zivis, ako to nisi znao...
Ali ok, slatka teorija zavere, tu negde sa "spavala sam sa vanzemaljcima".
:cry:
 
Ни краћег коментара ни више неистина.

Првобитна теорија је била да су то снимали неки Енглези, можда и из агенције "Ројтерс", који су, ето, оставили траку нашима и упутили се у непознатом правцу. Дакле, замислите неке случајне енглеске шетаче који се мотају испред зграде Владе, снимају убиство премијера и никоме не бивају сумњиви.

Узгред, београдски аеродром је тога дана доста касно затворен, мислим нека два сата након атентата. Ваљало би проверити списак путника који су се налазили у авиону који је последњи напустио Београд. Али, тужилаштву две године касније још увек не пада на памет да то уради.

Дакле, када је отпала та теорија о некаквим Енглезима, онда се појављује Бе92 која тврди како се њен сниматељ у Немањиној улици нашао сасвим случајно, вероватно да снима Гашу Кнежевића како се паркира.

Много пута су приказани доласци разних званичника у зграду Владе, али то онда снимају СВЕ те-ве екипе, и претходно добију потребне АКРЕДИТАЦЈЕ, што 12.3.2003. није био случај.

Интересанто је да љубитељи лика и дела Зорана Ђинђића тако олако прихватају ове малоумне званичне теорије. Па ваљда би требало да вам је стало до тога да се сазна ко је убио "Великог реформатора".
 
"Много пута су приказани доласци разних званичника у зграду Владе, али то онда снимају СВЕ те-ве екипе, и претходно добију потребне АКРЕДИТАЦЈЕ, што 12.3.2003. није био случај."

Akreditacija ti je potrbna da snimas sa ulice? To si sada izmislio i ostao ziv, tamo su snimatelji non-stop i ne treba im akreditacija da budu na suprotnoj strani ulice. (do mozda i samo novinske legitimacije)
Akreditacije je nesto sto dobijas na ulazu u neku zgradu/konferencijsku salu.
:oops:

A ko je ubio Djindjica se znalo dok ljudi nisu poceli da citaju Kurir i clanke koje pisu Legija,Bagzi i ostali optuzeni... Kako se bese ono izjasnio Zvezdan kad su ga uhapsili, nesto tipa brani se cutanjem,i da je 'patriota'... (u kontekstu uradio sam pravu stvar i necu zbog toga u zatvor)
:x
 
Свако ко живи у Београду, или је некада пролазио Немањином улицом, могао је да види да се преко пута зграде Владе, дакле тамо где се налази Министарство иностраних послова и ЦИП, НЕ НАЛАЗЕ никакви сниматељи.

Било где у свету, ако хоћете да снимате државне објекте, морате имати посебну дозволу. Ако снимате долазак неке длегације, морате бити АКРЕДИТОВАНИ. Уосталом, пробајте сада да одете пред зграду Владе са профи-опремом за снимање, па ћете видети да ће изаћи неко из обезбеђења да види шта и за кога то снимате.

На крају крајева, чак и да није потребна било каква дозвола за снимање, а ЈЕСТЕ, али хајде да се поверујемо да није, и даље остаје питање:

ШТА ЈЕ ТЕЛЕВИЗИЈСКА ЕКИПА ТРАЖИЛА ИСПРЕД ЗГРАДЕ ВЛАДЕ У ТРЕНУТКУ АТЕНТАТА НА ЗОРАНА ЂИНЂИЋА?

Само ме поштедите оне смешне приче да су чекали да сниме Гашу Кнежевића како се паркира.
 
Bas se potpuno slazem sa tvojim vidjenjem Pobunjenice. Taj podatak da je ono bio Janusevic, procitao sam na sajtu DOS-a (debilske govladine Srbije), ponadao sam se da imas snimak tog atentata, kako pise u naslovu, ali to izgleda nikada se nece prikazati, osim na B92 i to isto, u tih par sekundi.

Bekstvo Janjusevica i telohranitelja, mi nikako nije jasno?! Telohranitelji bas nasuprot trebaju ostati bas oko Mindjica, ako je stvarno upucan? Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze, a kamerman je mozda zamisljao da je u pitanju neki proamericki film koji se trenutno snima, sta li je?

Da bas treba vise zanimati demo opcije o istini atentata, cini mi se da je bas suprotno. Oni su toliki debili da covek vise i da se krsti ne moze, ostaje nem, ali zato za svakoga imaju prigodne reci prostakluka, kojim u stvari opisuju sebe.

Izgleda da je njima ipak vise stalo da se samo trabunja o Mindjicu kao klovnu koji je dosao da zabavlja svet. Sve sto se drugo bude reklo o tome... citaj njihove prigodne reci, koje su jedine koje umeju da izgovaraju, jer drugo ne znaju ili im jos nisu utuvili njihovi u prazne glave, sta da lupetaju i pritisli potom ENTER.
 
Kako izgleda jedan tipicni kromanjonski radikalni post?
Evo Kazanche nam je demonstriralo svoje oralne nesposobnosti:


Uvrede,uvrede - Lupanje gluposti - Uvrede,uvrede,uvrede
citati:

"(debilske govladine Srbije)"
"Mindjica"

"Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze"
- To su debilu* nijedan vozili ranjene Djindjica i telohranitelja u bolnicu!

" Oni su toliki debili da covek vise i da se krsti ne moze, ostaje nem"
"Mindjicu "
"jer drugo ne znaju ili im jos nisu utuvili njihovi u prazne glave, sta da lupetaju "


*(Nemoj da se cudis, sam si trazio istom merom)
 
Headhunter:
Kako izgleda jedan tipicni kromanjonski radikalni post?
Evo Kazanche nam je demonstriralo svoje oralne nesposobnosti:


Uvrede,uvrede - Lupanje gluposti - Uvrede,uvrede,uvrede
citati:

"(debilske govladine Srbije)"
"Mindjica"

"Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze"
- To su debilu* nijedan vozili ranjene Djindjica i telohranitelja u bolnicu!

" Oni su toliki debili da covek vise i da se krsti ne moze, ostaje nem"
"Mindjicu "
"jer drugo ne znaju ili im jos nisu utuvili njihovi u prazne glave, sta da lupetaju "


*(Nemoj da se cudis, sam si trazio istom merom)

Ja se ne cudim, sta ti je? Sada da ti kazem da mnoge podatke mozes sam procitati na sajtu DOS-a (debilne govladine Srbije) i to da je Mindjic ostao da se izlezava na stepenicama, kao Demosten (posto je filozof) i da kuka: "jaoj, jaoj, DUPEEEE! BOLI ME DUPEEE!"

Nacin na koji razgovaram sa debilnom govladinom Srbije je inace nihov nacin razgovora, posto ne razumeju drugaciji, a inace su elitna govladina, to i sami kazu!

Inace, hvala ti za indirektan kompliment "debilu nijedan", ja bih tebe uvredio sa debilu jedan! Izvini prijatelju, ali mislim da je bolje da si jedan nego mnozina... Gde li se skupise toliki debili u jednoj osobi, bilo bi pitanje.
 
Headhunter:
Kazanova je jedan nepismeni debil koji glumi neku finocu, a kakav je - pokazao je gore u postu punom mrznje i svojih gluposti... :x

Eh, sad nepismen, pa znam da pisem vidis valjda?

Obrati paznju, samo na komentare debilne govladine Srbije kako se odnose prema bilo kom koji sebe smatra rodoljubom, kakav je odnos prema njima? Kulturom i dostojanstvenoscu ih ne mozes preobratiti, jer to smatraju/te slaboscu, ali kad im udaris kajlu/klin, e onda se oni sete i kulture i bontona i svega i svacega. Ovde ne mislim na sve i ne smatram sve debilnom govladinom Srbije, primer ti je Nexus - koga bih izuzeo iz ove moje ocene o demo govladini.

Prijatelju, da ne nastavljamo dalje da se prepucavamo, nije lepo smoricemo narod i unisticemo konacno pravu temu o nasem vrlom reforseratoru Mindjicu!

Slazes se valjda... ili ti je krivo sto je neko konacno postavio temu sa odlicnim vidjenjem?
 
Headhunter:
Kazance, jos uvek nisi odgovorio na svoju neverovatnu glupost:

"Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze"
- To su debilu nijedan, vozili ranjene Djindjica i telohranitelja u bolnicu!
:oops: :oops: :oops:

Dobro bre punoglavac, kako ne mozes sam zakljuciti neke stvari? Mindjic je istezao papke na stepenicama, to sam ti rekao gde sam pronasao (na sajtu debilne govedine Srbije - Neka mi oproste Bruno Mezenga i Zeremias Berdinaci, poznati stocarski kraljevi). A ti manje krekeci, ipak je jos rano za tvoj uzrast, kako i gde je Mindjic pogodjen u poznato mesto koje sam naveo i kako se to nije videlo na snimku, kad kazu da je bio pred vratima narodne stale, kad li je stigao, onako drzeci se za pozadinu, da uskoci u kola a mi ni za tih par sekundi nismo videli njega, vec Janjusevica koji se iznenada setio da je zaboravio da skloni mleko sa sporeta i da ce mu prekipeti?! Mozda se ipak snimao neki proamericki film o jurnjavi kolima a snajperista (ruka mu se pozlatila) gadjao kola ili donji deo ledja, nasega reforseratora... to i mene sad stavlja u dilemu: zasto je zlatnoruki snajperista ispromasivao tolike vrapce pa pogodio u donji deo ledja sveckog reforseratora? Ovo ni clanovi MENSE ne umeju da rese!

Ako su ti instalirane svakave gluposti u tvoju praznu glavu i ovo ne shvatas, idi na opciju uninstall stupid softwear in my head... ili start - control panel - add/remove softwear... i pronadji program koji ti je instaliran in your stupid head pa ponovi slucaj. Ili bolje otvori AV pa skeniraj celu tikvu i izbaci budjavo seme, verovatno imas neki bad sektor mozda... proveri, ne znam sta sve jedna tikva ili dulek moze da sadrzi?!
 
Mozes da vredjas i psujes, lupas gluposti citiram:

"Dobro bre punoglavac"

"Mindjic je istezao papke "

"na sajtu debilne govedine Srbije "

"A ti manje krekeci, ipak je jos rano za tvoj uzrast"

"kad kazu da je bio pred vratima narodne stale, kad li je stigao, onako drzeci se za pozadinu"

"nismo videli njega, vec Janjusevica koji se iznenada setio da je zaboravio da skloni mleko sa sporeta i da ce mu prekipeti?! "

"Mozda se ipak snimao neki proamericki film o jurnjavi kolima"

" a snajperista (ruka mu se pozlatila) gadjao kola ili donji deo ledja, nasega reforseratora"

"zasto je zlatnoruki snajperista ispromasivao tolike vrapce pa pogodio u donji deo ledja sveckog reforseratora? "

"Ako su ti instalirane svakave gluposti u tvoju praznu glavu i ovo ne shvatas, idi na opciju uninstall stupid softwear in my head"

"pronadji program koji ti je instaliran in your stupid head pa ponovi slucaj"

"Ili bolje otvori AV pa skeniraj celu tikvu i izbaci budjavo seme, verovatno imas neki bad sektor mozda... proveri, ne znam sta sve jedna tikva ili dulek moze da sadrzi?!"


Pored sve svoje mrznje i sopstvene gluposti, lupio si i ostao ziv A nisi odgovorio na pitanje >
Kazance, jos uvek nisi odgovorio na svoju neverovatnu glupost: :shock: :shock: :shock:

"Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze"
- To su biseru,u zurbi vozili ranjene Djindjica i telohranitelja u bolnicu!
:oops: :oops: :oops:
 
Headhunter:
Kazance, jos uvek nisi odgovorio na svoju neverovatnu glupost:

"Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze"
- To su biseru,u zurbi vozili ranjene Djindjica i telohranitelja u bolnicu!
:oops: :oops: :oops:
ja se izvinjavam ali moram da se umesam.
otkud ti znas???
hiljadu puta su pokazali taj snimak i ja nikada nisam videla premijera ni telohranitelja.
nikada mi nije bilo jasno gde tako besomucno jure????
 
vecavestica:
Headhunter:
Kazance, jos uvek nisi odgovorio na svoju neverovatnu glupost:

"Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze"
- To su biseru,u zurbi vozili ranjene Djindjica i telohranitelja u bolnicu!
:oops: :oops: :oops:
ja se izvinjavam ali moram da se umesam.
otkud ti znas???
hiljadu puta su pokazali taj snimak i ja nikada nisam videla premijera ni telohranitelja.
nikada mi nije bilo jasno gde tako besomucno jure????

PA VALJDA U BOLNICU ?!?!?!?!?!
LJUDI, JESTE LI VI OPERISANI OD MOZGA ?
 
Headhunter:
vecavestica:
Headhunter:
Kazance, jos uvek nisi odgovorio na svoju neverovatnu glupost:

"Sad ne razumem, to njihovo bekstvo i koga su oni zavaravali, kamermana ili snajperistu? Snajperista sigurno nije hteo da prati kola koja beze"
- To su biseru,u zurbi vozili ranjene Djindjica i telohranitelja u bolnicu!
:oops: :oops: :oops:
ja se izvinjavam ali moram da se umesam.
otkud ti znas???
hiljadu puta su pokazali taj snimak i ja nikada nisam videla premijera ni telohranitelja.
nikada mi nije bilo jasno gde tako besomucno jure????

PA VALJDA U BOLNICU ?!?!?!?!?!
LJUDI, JESTE LI VI OPERISANI OD MOZGA ?
a jesu li tebi operisali mozak???
voze u bolnicu?????
jesi li ti video da su oni u kolima ili su ti to huljadu puta rekli pa si prihvatio da je istina.??
covece ,premijer je bio sa stakama i ranjen-znaci treba vreme da se stavi u kola.
telohranitelj je takodje bio ranjen -znaci treba vreme a i mesto da se stavi u kola.
nemoj mi reci da su obojica onako ranjeni bili na zadnjem sedistu????
a to se sve na snimku ne vidi?????????
 
Boze kako ne shvatas, ljudi slucajno naisli, videli neka mocna kola pa rekose daj da snimim ova dobra kola pa da pokazem deci kad ono cvrc, nesto puce i nastade atentat, oni povikase iiijjjuuu neki lik ulece u kola, neki lik se dere na druga kola da stanu kako bi se otislo u bolnicu jer je Zoki pogodjen! A po Hederu tu ti stoji glavno istureno odeljenje zute stampe koja snima kad neko prdne iz skupstine, a posto sad niko vise ne prdi sem paukova, posto je rekao da sad ima samo paukova u skupstini nema ni isturenog odeljenja zzaa zutu stampu! :lol:
 
Veca Vestica me ponovo zasmejava:
Posle tvrdnje da je Iracanima sa Sadamom bilo super (isto kao i nama sa Slobom), evo ima jos:


"a jesu li tebi operisali mozak???"
Nisu, jer ne citam kurir,hvala bogu

"voze u bolnicu?????"
Ne to je samo bila simulirana voznja za "naivne" dok si ti pametna.

"jesi li ti video da su oni u kolima ili su ti to huljadu puta rekli pa si prihvatio da je istina.?? "
A jesi li ti videla da nisu u kolima ili si to stotinu puta cula i prihvatila da je istina??

"covece ,premijer je bio sa stakama i ranjen-znaci treba vreme da se stavi u kola.
telohranitelj je takodje bio ranjen -znaci treba vreme a i mesto da se stavi u kola."

Treba, ali manje od pola sata provereno...

"nemoj mi reci da su obojica onako ranjeni bili na zadnjem sedistu????
a to se sve na snimku ne vidi?????????"


Nemas pojma.PA TI NI NE ZNAS DA JE BILO 2 AUTOMOBILA! :roll: :roll: :oops: :oops:
Koje "zadnje sediste" singular? Bila su dva automobila, prvi kamerman nije uhvatio odmah u prvih par sekundi-tek kad je izlazio (indikator zatecenosti). U njemu je bio Djindjic(njega su prvog ubacili,kao prioritet u prva kola), o telohranitelju su razmisljali posle-njega su ubacili u druga kola, i to je ono na snimku uhvaceno kako nekog ubacuju u dvoristu, i onda skripa, onaj sto mase kolima da stanu...

Voleo bih da su ljudi bar nesto videli pre nego kazu. Nek su i zaludjeni, mogu onda bar da se prizovu svesti. Covece kakvi mozgovi, kakvi mozgovi... :shock: :shock: :shock: :shock:
 
kaurloto:
Boze kako ne shvatas, ljudi slucajno naisli, videli neka mocna kola pa rekose daj da snimim ova dobra kola pa da pokazem deci kad ono cvrc, nesto puce i nastade atentat, oni povikase iiijjjuuu neki lik ulece u kola, neki lik se dere na druga kola da stanu kako bi se otislo u bolnicu jer je Zoki pogodjen! A po Hederu tu ti stoji glavno istureno odeljenje zute stampe koja snima kad neko prdne iz skupstine, a posto sad niko vise ne prdi sem paukova, posto je rekao da sad ima samo paukova u skupstini nema ni isturenog odeljenja zzaa zutu stampu! :lol:

Da li ti slusas sebe...
 
Headhunter:
Veca Vestica me ponovo zasmejava:
Posle tvrdnje da je Iracanima sa Sadamom bilo super (isto kao i nama sa Slobom), evo ima jos:


"a jesu li tebi operisali mozak???"
Nisu, jer ne citam kurir,hvala bogu

"voze u bolnicu?????"
Ne to je samo bila simulirana voznja za "naivne" dok si ti pametna.

"jesi li ti video da su oni u kolima ili su ti to huljadu puta rekli pa si prihvatio da je istina.?? "
A jesi li ti videla da nisu u kolima ili si to stotinu puta cula i prihvatila da je istina??

"covece ,premijer je bio sa stakama i ranjen-znaci treba vreme da se stavi u kola.
telohranitelj je takodje bio ranjen -znaci treba vreme a i mesto da se stavi u kola."

Treba, ali manje od pola sata provereno...

"nemoj mi reci da su obojica onako ranjeni bili na zadnjem sedistu????
a to se sve na snimku ne vidi?????????"


Nemas pojma.PA TI NI NE ZNAS DA JE BILO 2 AUTOMOBILA! :roll: :roll: :oops: :oops:
Koje "zadnje sediste" singular? Bila su dva automobila, prvi kamerman nije uhvatio odmah u prvih par sekundi-tek kad je izlazio (indikator zatecenosti). U njemu je bio Djindjic(njega su prvog ubacili,kao prioritet u prva kola), o telohranitelju su razmisljali posle-njega su ubacili u druga kola, i to je ono na snimku uhvaceno kako nekog ubacuju u dvoristu, i onda skripa, onaj sto mase kolima da stanu...

Voleo bih da su ljudi bar nesto videli pre nego kazu. Nek su i zaludjeni, mogu onda bar da se prizovu svesti. Covece kakvi mozgovi, kakvi mozgovi... :shock: :shock: :shock: :shock:
za tvoju informaciju ni ja ne citam Kurir ali nemam nista protiv ljudi koji ga citaju.
boze kako si ti obavesten kao da si bio tamo???
a mi se svi smejali penzionerima i ljudima koji se kunu u Slobu???
covece ,pa ti radis isto????
SVE JE ISTO SAMO NJEGA NEMA.
i samo da znas Iracanima je bilo bolje kada je bio Sadam nego sada????
-ovo je samo da se nerviras
 
Veco- najlakse je kad te neko tresne argumentima, da padas na taj nivo.
Ne smes nista da kazes do to?
Dakle preko argumenata ces proci sa "boze kako si ti informisan..."

Tvoj ego je sacuvan, preko svoje nesposobnosti za dijalog si preskocila...

Sta je babi milo- sa pilulama za spavanje forsira!
Ajde, ako ti je to najlakse (a jeste)... 8)
 

Back
Top