Ko češće upotrebljava ozbiljne laži?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Ko češće upotrebljava ozbiljne laži , ali bez računanja faze muvanja i u vezi sa muvanjem?

Znači u životu, u odnosima van veza.
Ozbiljno znači da će imati velike posledice na onoga o kome je laž.

----------------------------------------------
Ko više podržava ozbiljno laganje kod svojih prijatelja, muškarci ili devojke?
 
Postovanje Gigo...
b050.gif


 
:lol: :lol: hanibal pa što nisi? baš je super... :wink:




aaa ti misliš da zavisi od toga ko nešto napiše pa se prema tome ljudi određuju...kao super je jer je to napisao XX ali je glupo ako to isto napiše ZY...
viš, moguće...
ja to radim ponekad...ali ne uvek...šta ćeš...nisma ti ja baš bistra...
e neću više da lupetam više
 
Tuzni_patak:
Ko češće upotrebljava ozbiljne laži , ali bez računanja faze muvanja i u vezi sa muvanjem?

Znači u životu, u odnosima van veza.
Ozbiljno znači da će imati velike posledice na onoga o kome je laž.

----------------------------------------------
Ko više podržava ozbiljno laganje kod svojih prijatelja, muškarci ili devojke?
Onaj ko je patoloski lazov ne brine kakve ce to posledice doneti i uopste koga ce da laze...jedino se treba nauciti kako da ih prepoznamo...a oni su meni za sazaljevanje...mogu umreti kad ih neko provali...najozbiljnije
 
vidi temu :shock:
Ko OZBILJNIJE laže, jel to pitanje....
Svi lažu ponekad, ali muškarce teže nahvataš jer lažu o stvarima o kojima nemaš pojma :wink:

A žene se lako odaju. :lol: Ne umeju, pa se zaborave, pa pre ili kasnije kažu istinu.



Mene često lažu, ali me baš briga, nisam ja inspektor, ne tiče me se dokle god nije privatna laž.
E, a super je nešto drugo - kad barataš argumentima (ispravnim, validnim) i uspeš da ubediš nekoga u ono što želiš (a znaš da nije baš tako).
nevažno zašto se ovo radi i ko to radi, ali mi je ta moć totalno super 8)
Eristika - moć ubeđivanja.
 
Betty:
E, a super je nešto drugo - kad barataš argumentima (ispravnim, validnim) i uspeš da ubediš nekoga u ono što želiš (a znaš da nije baš tako).
nevažno zašto se ovo radi i ko to radi, ali mi je ta moć totalno super 8)
Eristika - moć ubeđivanja.

Ako vec nisi, procitaj knjigu "Eristichka dijalektika" Artura Shopenhauera... sigurna sam da ce ti se dopasti
Pozz B.
 

Back
Top