Kako hakovati FB nalog ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najlakši način za hakovanje FB naloga...

Znam da nije dozvoljeno, al' šta sada, rizikovaću...

Uneseš mejl osobe kojoj hoćeš da hakuješ profil...a u šifru ukucaš HACKINGTHISPROFIL.

100% radi...al' šta će ti to u životu...
 
Najlakši način za hakovanje FB naloga...

Znam da nije dozvoljeno, al' šta sada, rizikovaću...

Uneseš mejl osobe kojoj hoćeš da hakuješ profil...a u šifru ukucaš HACKINGTHISPROFIL.

100% radi...al' šta će ti to u životu...

I to sa sve PROFIL, bez Profile za eng reč...

'vako, možeš na najgluplji način resetovanjem lozinke što uopšte nije hakovanje nego lame-ovanje. Možeš da provališ gmail (osobe koju hoćeš da hakuješ) i 'ladno se prijaviš preko gmailovog naloga jer dozvoljava ulazak na profil i bez lozinke (za slučaj da ti neko hakuje profil - kako ironično)... I najteži i delotvorniji način je phishing... Pecanje... Osoba nema pojma šta joj uradi a ti dobio lozinku.. Neću ti reći kako to da uradiš jer mislim da zaista nije vredno hakovati nečiji profil jer na fejsbuku nema ništa...
Mrzim fejsbuk i slobodno nauči da hakuješ i odradi to a ne kao anonimusi koji rekoše da će 20-tog novembra oboriti face a eno ga i dalje tu...
 
Najlakši način za hakovanje FB naloga...

Znam da nije dozvoljeno, al' šta sada, rizikovaću...

Uneseš mejl osobe kojoj hoćeš da hakuješ profil...a u šifru ukucaš HACKINGTHISPROFIL.

100% radi...al' šta će ti to u životu...

E hvala ti carinooooooooooooooooooo :worth::worth::worth::worth::worth::worth:
Potrebno je samo bilo upisati umesto PROFIL, PROFILE kako je i dusankovacevicsrbija rekao :hvala:

Usao sam do sada na 3 profila, cuda cinim, jojjjjjjjjjjjjjjjjjjj kako ovo nisam pre znao :worth: :zurka: :pivce:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top