Sta vas najvise privlaci?

inspirion:
Master_Chief:



Jedino ako imas neku vrstu rengena za mozak

ali ok,bitno da smo zakljucili da volis pametne devojke.
sto ce mi rengen???Dosta mi je 10 minuta da progovorim sa tom osobom i odmah znam da li je osoba glupa ili pametna...simpley as that... :)
Koji ce mi djavo lepa a glupa,bolje neka primerno lepa al pametna,naravno gaborke ne dolaze u obzir...
 
Prvo sto primetim kod svake devojke je kosa.Mada mi nije tolko vazna kosa,ali to je prvo sto pogledam.

Nesto sto OBAVEZNO mora da ima jeste slatko lice(ili facu,kako ja volim da zovem lice).Nije mi vazno velike grudi ili dupe(mada naravno,ne da bude daska),ako ima lepu facu,odma me zainteresuje.

Kada smo vec kod toga,ako neka stavi Previse sminke,odmah je odbacujem.Zalim,takav sam:)
 
Prvo oci, pa onda osmeh, pa guza :oops: ,pa misici, pa kosa!!! Naravno nije samo izgled vazan. Ako je ta osoba dobra, nezna, ako me zasmejava, ako ume da bude ponekad i ozbiljna, pa cak i nestasna, i ako jos uz sve to ide i ljubav, onda je to osoba moga zivota :!: Uglavnom je uvek najvaznije da me voli, a skoro sve ostale mane mogu da zaboravim. Ali ako vec sve to ima, i po mom ukusu je, jos bolje :!: :roll: :wink:
 
Master_Chief:
inspirion:
Master_Chief:



Jedino ako imas neku vrstu rengena za mozak

ali ok,bitno da smo zakljucili da volis pametne devojke.
sto ce mi rengen???Dosta mi je 10 minuta da progovorim sa tom osobom i odmah znam da li je osoba glupa ili pametna...simpley as that... :)
Koji ce mi djavo lepa a glupa,bolje neka primerno lepa al pametna,naravno gaborke ne dolaze u obzir...
:wink:
 
Pogled...Ako ima lep pogled i osmeh, onda je..Hmmmmmmm 8) Primetim uvek i kako je obucen, a i frizuru...Primetila sam da su SVI moji momci bili zargonski receno UFURANI :lol: tj. puni sebe :arrow:a i veoma simpaticni...Ne volim smotane, stidljive itd. :P :wink:
 
pa...najbitnije mi je da je osoba free spirit,ne podnosim zat*cane osobe...ali se propalica jezim(alkoholicAra,narkomana ma uopste kloshara...)dosta imam pozitivno misljenje o ljudima izvan sistema,no posto je biti izvan postalo inn veoma mi je bitno da skapiram mozak osobe :lol: no nisam objektivna u odmeravanju...nakon godinu i nesto iskreno bili vas uvo sta 1. primecujete hipoteticki kod 2. osoba 8)
 
Iskreno ne privuce me posebno ni jedan deo tela za sebe......celokupni utisak je najvazniji.....a sad ako cemo dalje gledam oci,telo u kompletu(dupe je najmanje vazno :roll: )]
Gledam kako je obucen....
Volim bradicu kad ima (a tek u kombinaciji sa dugom kosom uf uf)....seticu se jos :D
 
Mene uopshte ne privalche sitnice kao ochi, guza, brada... Gledam celinu. Ako odishe nekom energijom, harizmom i ako je free spirit (ko shto reche neko :wink: ) onda ce me 99,9% privuci. Ali jedino shto bih volela jeste da je obuchen po mom ukusu... Ono, moj "tip" dechka... :D
 

Back
Top