Kad narod zaćuti ?!

vaga55

Zainteresovan član
Poruka
328
Prođoše godine čekajući bolje sutra.Narod na ivici bede i egzistencije? Dođoše na vlast moji bivši đaci: ponavljači.Četiri godine gledam polu pismene kako čerupaju ovu zemlju, kao lešinari 8) na ulici sve više onih koji koji pričaju sami sa sobom. Zadnji izbori su bili izazov za mene.Bez i jedne mrlje u svojoj profesionalnoj karijeri, odlučim da se kandidujem za odbornika. Beše to za jednu ženu mnogo niskih udaraca, ali nađoh se tu gde jesam. Moj jedini moj motiv je bio da pokušam nešto da promenim,jer nisam mogla da gledam da političari, nisu ispunili ni jedno predizborno obećanje narodu.Bez putera na glavi krenemo u borbu protiv organizovane kriminalne mafije, protiv građevinske mafije, protiv kriminilazovanog sudstva i tužilaštva,protiv devijacija privatizacije preduzeća itd. Šta se desilo :?: Brzo se prepoznaše i udružiše kriminalci i lični interesi :wink: Gicaju se paranoično,jer ne mogu da se odreknu privilegija :? Svaki pokušaji onih koji žele da uspostave bar malo reda, nailazi na žestok otpor.Zbog čega ? Prvo, u mojoj stranci okupiše se istrošeni i izlizani bivši političari, koji još uvek ne mogu da se odreknu vlasti :roll: O narodu niko i ne misli. Pošteni odbornici su u manjini, i skoro uvek , kod raščišćavanja sa starim i kriminalizovanim kadrovima, uglavnom su u manjini i skoro uvek preglasani.Svoj mandat ću iskoristiti, u borbi da krivično odgovaraju svi koji su se ogrešili o Zakon. To je Sizifov poisao, jer kada bi glasači znali da ovom državom upravljaju kriminalizovani , ministri, predsednici sudova , javni tužioci, visoki političari...bez izuzetka, razočarao bi se i organizovao neki novi 5. oktobar. Nogama smo dotakli dno. Ja ne vidim ni jadnu svetlu tačku na dnu tunela. Mislim da nam ja protektorat jedino rešenje. :?:
 
vaga55:
Prođoše godine čekajući bolje sutra.Narod na ivici bede i egzistencije? Dođoše na vlast moji bivši đaci: ponavljači.Četiri godine gledam polu pismene kako čerupaju ovu zemlju, kao lešinari 8) na ulici sve više onih koji koji pričaju sami sa sobom. Zadnji izbori su bili izazov za mene.Bez i jedne mrlje u svojoj profesionalnoj karijeri, odlučim da se kandidujem za odbornika. Beše to za jednu ženu mnogo niskih udaraca, ali nađoh se tu gde jesam. Moj jedini moj motiv je bio da pokušam nešto da promenim,jer nisam mogla da gledam da političari, nisu ispunili ni jedno predizborno obećanje narodu.Bez putera na glavi krenemo u borbu protiv organizovane kriminalne mafije, protiv građevinske mafije, protiv kriminilazovanog sudstva i tužilaštva,protiv devijacija privatizacije preduzeća itd. Šta se desilo :?: Brzo se prepoznaše i udružiše kriminalci i lični interesi :wink: Gicaju se paranoično,jer ne mogu da se odreknu privilegija :? Svaki pokušaji onih koji žele da uspostave bar malo reda, nailazi na žestok otpor.Zbog čega ? Prvo, u mojoj stranci okupiše se istrošeni i izlizani bivši političari, koji još uvek ne mogu da se odreknu vlasti :roll: O narodu niko i ne misli. Pošteni odbornici su u manjini, i skoro uvek , kod raščišćavanja sa starim i kriminalizovanim kadrovima, uglavnom su u manjini i skoro uvek preglasani.Svoj mandat ću iskoristiti, u borbi da krivično odgovaraju svi koji su se ogrešili o Zakon. To je Sizifov poisao, jer kada bi glasači znali da ovom državom upravljaju kriminalizovani , ministri, predsednici sudova , javni tužioci, visoki političari...bez izuzetka, razočarao bi se i organizovao neki novi 5. oktobar. Nogama smo dotakli dno. Ja ne vidim ni jadnu svetlu tačku na dnu tunela. Mislim da nam ja protektorat jedino rešenje. :?:
Stvarno je zalosno da su ljudi snadom usli u promene za koje su mislili da ce im doneti boljitak, al suocili su se sa veoma surovim obrtom situacije, umesto boljitka ljudi zavrsise na ulicama, gladni, bez posla, psihicki posustali bez vere da ce biti bolje! Ono sto mene poprilicno buni u svemu ovovme je to sto kad god gledam reportaze sa ulica u kojima pitaju ljude kako se sad zivi 90% njih odgovara da je sad bolje nego ranije, a ja onako zacudjen ostah da gledam sirom otvorenih ociju i pitam se koju televiziju oni gledaju da i ja pocnem da je gledam pa da i meni bude bolje, jer kad pogledam oko sebe jedno za drugim mesta propadaju, fabrike se zatvaraju, trzista rada poprimaju oblik kafana od broja ljudi kaja tamo svakodnevno dolazi u potrazi za poslom. Nervira me jedna stvar zasto je uvek narod iz velikih gradova ispitivan po pitanju kako se zivi, sto ne dodju malo do manjih mesta da ljudi saznaju kako se zapravo zivi, jer svako iole pametan moze doci do zakljucka da se mir i nazovimo blagostanje mora drzati u Beogradu jer je tu ogromna koncentracija ljudi koja, kad bi se i pobunila doslo bi do padanja vlasti i to se zna.Ljudi koji zive u manjim mestima zapravo znaju pravu situaciju a njima se drze usta zatvorena. Imam rodbinu u Beogradu koja ne moze da veruje da se ne moze naci posao jer ga nema ili radi korumpcija za ta mesta, ili jos bolje kad je jedan radnik iz firme sa sedistem u Beogradu poceo da obilazi Vojvodinu da ispita trziste za svoje proizvode iskreno se iznenadio kad je, ovo su njegove reci, video kolko ljudi nemaju para, a zaista nemaju jer se nema posla. Hajde da neko organizuje reportazu o zivotu u Vojvodini (ali, u manjim mestima jer Novi sad, Subotica nisu nosioci zivota u Vojvodini)ili o zivotu u juznoj Srbiji za koju pretpostavljam da nije mnogo veselija, nema sanse da vi to vidite u vestima kao udarnu vest, mozda kao statisticki podatak, a ko jos zivi od te statistike. Znam ja da zemljom upravljaju mafijasi to samo budala ne zna, zivo se nasmejem kad cujem podatke koji govore o rastu proizvodnje i o drustvenom proizvodu, boze koga oni lazu, a lazu obican narod! Kad cujem taj podatak prosto se zapitam dal ja to sad bolje zivim (a ne ziviiim sto je istina)ili me neko posteno zaj***. :!:
 
pa dobro...kome da se okrene ovaj narod?
socijalisti-bagra
ds-bagra
dss=srs=spc-bagra
jel ima neka stranka (mislim na pravu politicku partiju, ne na smejuriju tipa sdu i tako dalje), a da u njoj ima ljudi koji razmisljaju glavom, ali onom gornjom i da razmisljaju za narednih 100 godina, kao "hegemonisticki nastrojeni nam neprijatelji anglo-saxonci"?
 
Kazanova:
Ti sigurno citas "kurir" kada ne vidis da zivis bolje. Sa' ce ti hed hanter objasniti da imas sada i od ptice mleko... al' dzabe ti opet to ne vidis.
Ako nista drugo barem si mi rekao koju televiziju da gledam da bi video da se zivi bolje, samo, dal ti to mene malo zezas kad mi kazes da sad ima i ptica mleko ili si iz begesa pa neznas ko daje mleko :lol: Inace, nadam se da je to ipak bila samo sala stvoje strane! 8)

Gledaj malo B92 da vidis kako se lepo zivi, bato moj!
 
kaurloto:
Kazanova:
Ti sigurno citas "kurir" kada ne vidis da zivis bolje. Sa' ce ti hed hanter objasniti da imas sada i od ptice mleko... al' dzabe ti opet to ne vidis.
Ako nista drugo barem si mi rekao koju televiziju da gledam da bi video da se zivi bolje, samo, dal ti to mene malo zezas kad mi kazes da sad ima i ptica mleko ili si iz begesa pa neznas ko daje mleko :lol: Inace, nadam se da je to ipak bila samo sala stvoje strane! 8)

Gledaj malo B92 da vidis kako se lepo zivi, bato moj!
ma, b92 ima istu ulogu koju je imao punk tjekom devesetih. Pink i B92 i jesu jedno te isto, samo je B92 u "urbanijem" pakovanju i nema onih skotova iz GRAND-a i iz "emisija kratke forme", da im ne spominjem imena...
To je sve isto, samo sto se na pinku pusta stoja, a na b92 kajli, sto je isto, kada se gleda kroz kulturolosko-socijalnu prizmu...
obe televizije treba da zmajavaju vlasnike skromnih mislenih aparata, a takvih ima onoliko u Srbiji, pa eto...
najmanje je bitno ko ih placa, ja isto kao sto ne volim sto ih Sorosh placa, ne bih voleo ni da ih placa neka "slovenska bratija"...Sve su to ista gomna...
 
Vi ste totalno nenormalni, ja dam potpuno neutralan komentar- da ne treba da se predajemo, i da prihvatimo neki strani protektorat(kao sto sam skapirao prvi post teme-autora) A vi naskociste po navici na mene, na b92(niko ga nije spomenuo),... a pedere ste zaboravili? :shock: :oops:

Da li vi ista procitate, pre nego sto to napadnete?
Kakvi mozgovi brate mili... :oops: :oops:
 
kaurloto:
Kazanova:
Ti sigurno citas "kurir" kada ne vidis da zivis bolje. Sa' ce ti hed hanter objasniti da imas sada i od ptice mleko... al' dzabe ti opet to ne vidis.
Ako nista drugo barem si mi rekao koju televiziju da gledam da bi video da se zivi bolje, samo, dal ti to mene malo zezas kad mi kazes da sad ima i ptica mleko ili si iz begesa pa neznas ko daje mleko :lol: Inace, nadam se da je to ipak bila samo sala stvoje strane! 8)

Gledaj malo B92 da vidis kako se lepo zivi, bato moj!

Zezao sam se, da budem jasniji. Tvojim komentarom se apsolutno slazem navodeci ovog izvrsnog poznavaoca stvari iznad mene.

Srecom, nisam iz tog sela koje pominjes, dzaba ti lepa kuca da sam odatle. Po njima mnogi, da ne kazem svi, uporedjuju Srbe a jadna je Srbija kada se dice tim selom!
 
92
Kazanova:
Ti sigurno citas "kurir" kada ne vidis da zivis bolje. Sa' ce ti hed hanter objasniti da imas sada i od ptice mleko... al' dzabe ti opet to ne vidis.
Samo da znas da gledam B92, ima dobrih serija, al neke novosti u smislu politike i ne gledam, al mogao bi ti preporuciti Animal planet ako imas kablovsku, mnogo je opustajuca! Pa ako pozelis da malo odlutas u svet lepote lepih i slatkih zivotinjica pogledaj malo! 8)

Gledaj malo B92 da vidis kako se lepo zivi, bato moj!
 
Nemam kablovsku, tj. retko gledam TV pa mi nije ni trebalo, odmah sam pitao da li ima prikljucak za internet, pa posto nema rekoh zasta ce mi. Inace i ja volim da gledam politicke emisije: opstanak, animal planet... kao i mnoge druge, skinute sa discoverija... nisam verovao da dozivljavam opstanak na svojoj kozi a tako sam se divio, kada sam bio mali gledajuci ga... Ko bi verovao da cu to doziveti... Ali eto, sada i mnoge strasnije emisije o zivotinjskom svetu koje gledam i na B92 shvatam kao cisto politicke prognoze... Gledas li ti animal planet Serbian skupstina?
 
Kazanova:
Nemam kablovsku, tj. retko gledam TV pa mi nije ni trebalo, odmah sam pitao da li ima prikljucak za internet, pa posto nema rekoh zasta ce mi. Inace i ja volim da gledam politicke emisije: opstanak, animal planet... kao i mnoge druge, skinute sa discoverija... nisam verovao da dozivljavam opstanak na svojoj kozi a tako sam se divio, kada sam bio mali gledajuci ga... Ko bi verovao da cu to doziveti... Ali eto, sada i mnoge strasnije emisije o zivotinjskom svetu koje gledam i na B92 shvatam kao cisto politicke prognoze... Gledas li ti animal planet Serbian skupstina?
Ranije kad je skupstina bila prava razonoda u vreme rucka, obozavao sam da je gledam, samo su sad neki akteri malo na putu i po hotelima Haga pa mi vise nije toliko veselo, mada gledam i sad kad imam vremena, al lepse mi je da citam po forumu ljudska zezanja. :wink: 8)
 
Kazanova:
Ti sigurno citas "kurir" kada ne vidis da zivis bolje. Sa' ce ti hed hanter objasniti da imas sada i od ptice mleko... al' dzabe ti opet to ne vidis.

Gledaj malo B92 da vidis kako se lepo zivi, bato moj!
:roll: narod je čudo :?: mirno gledaju kako nam se poslanici narugaše :twisted: zaštićeni kao beli medvedi, bez i malo stida što pušači kupe pikavce sa asfalta, jer nenaju novac za cigare, što je sve više onih što traže hranu po kontejnerima, podigoše sebi mesečnu platu kao jednogodišnju jednog profesora :twisted: ovo je kolektivno samoubistvo na koje sami pristajemo :lol: narod čeka "vođu", da ih povede, a takvih trenutno u našoj zemlji nema, jer i Vuk, i Pešićeva...vodiše ovaj narod dok samo sebe ne obezbediše :P trenutno sam u poziciji da želim da nešto pokrenem sa mrtve tačke :?: no,to u ovom trenutku nije moguće :?: u jednom gradu koji se zove NEDOĐIJA, odbornici na čelu sa svojim predsednikom opštine krenu sa čišćenjem mafije iz ovog grada :roll: krenemo prvo od predsednika suda, i javnog tužioca...i direktora jednog giganta :?: sva zla u ovom gradu počiniše gore pomenuti, a grad ne može da funkcioniše kada su ova gospoda mali bogovi :roll: oni rade ono što im kriminalci narede :roll: privatizuju preduzeća za sitne pare...izigravaju zakonske odluke... :!: donesu odbornici ovoga grada jednoglasnu odluku, da se pokrene inicijativa, da se od ministarstva pravde i svih drugih subjekata traži smena ovih grobara :? danas, ministar pravde kaže da baš insistira da gospodin NN, bude ponovo postavljen za predsednika okružnog suda :roll: tog predsednika suda neće narod, neće silne neke komisije...ali hoće ministar :?: moj grad nedođija ima 100.000 stanovnika :roll: u stalnom radnom odnosu je samo 1600 ljudi 8) koga u ovom trenutku to interesuje :?: šačica entuzijasta je nemoćna da se izbori sa ovoim belosvetskim mangupima :roll: u predizbornoj kampanji svi prizivaju narod, pa se zaklinju kako će raditi za narod...a kada dođu na vlast,zaborave šta su obećali, pa rade samo za sebe :oops: hej narode ! ovo je više nego ozbiljno :roll: možda se nekome čini? biće bolje :wink: ja vam odgovorno tvrdim, biće još i gore :?: čini mi se da se mora desiti neki novi 5. oktobar, ali šta posle :?: ova država je "očerupana",da više nema šta da se "čerupa" :oops: ako neko misli drugačije neka me demantuje, ali samo argumentovano :!:
 
Ma nema sta da te ko demantuje, osim da tupi neke stvari i vrti se u krug. Ja isto ovu vlast uporedjujem sa proslom, koja i jeste, samo navodno otmenija i prikrivenija, ali situacija i karakter ljudi je isti. Mozda i gore (a jeste gore). Mnoge stvari me podsecaju, koje si naveo, na situaciju '93-e, kada je bila uka i buka oko Sainovica, koji je bio republicki premijer... i nakon tog ake koke, dodjose izbori i on postade savezni premijer. Znaci nista ne promenismo, samo ljude alavih na pare i sto je gore, jos gladnijih od ovih prvih. Mada je situacija bila drugacija, ratovi a kada drzava ratuje situacija je prilicno... (ne mogu da opisujem sada).

Ovi danas (mislim na nas obicne smrtnika, ali onu opciju koja je privrzena ovoj vlasti) ne shvataju ono sto im neko kazuje da i oni podrzavaju ljude koji su u rangu Legije i slicnih. Normalno, sada ce uslediti njihova pitanja kako to u rangu Legije, jer je Legija mafijas... po njima mafijasi su samo oni koji kokaju narod na svakom koraku, iz cefa, ne shvataju nikakav drugi i drugaciji pojam mafije... Pitam se, da je Legija stvarno na vlasti i kada bi ga mi podrzavali, kakva bi to halabuka bila, boze me sacuvaj, od strane demo opcije. Oni jednostavno ne shvataju, da mnogi od nas to njima i ovde, kao i svugde u zivotu, koji ovako razmisljaju, ne svi, to hoce i da dokazu... Ali slepac vise vidi od slepca kod ociju.
 
Kazanova:
Ma nema sta da te ko demantuje, osim da tupi neke stvari i vrti se u krug. Ja isto ovu vlast uporedjujem sa proslom, koja i jeste, samo navodno otmenija i prikrivenija, ali situacija i karakter ljudi je isti. Mozda i gore (a jeste gore). Mnoge stvari me podsecaju, koje si naveo, na situaciju '93-e, kada je bila uka i buka oko Sainovica, koji je bio republicki premijer... i nakon tog ake koke, dodjose izbori i on postade savezni premijer. Znaci nista ne promenismo, samo ljude alavih na pare i sto je gore, jos gladnijih od ovih prvih. Mada je situacija bila drugacija, ratovi a kada drzava ratuje situacija je prilicno... (ne mogu da opisujem sada).

Ovi danas (mislim na nas obicne smrtnika, ali onu opciju koja je privrzena ovoj vlasti) ne shvataju ono sto im neko kazuje da i oni podrzavaju ljude koji su u rangu Legije i slicnih. Normalno, sada ce uslediti njihova pitanja kako to u rangu Legije, jer je Legija mafijas... po njima mafijasi su samo oni koji kokaju narod na svakom koraku, iz cefa, ne shvataju nikakav drugi i drugaciji pojam mafije... Pitam se, da je Legija stvarno na vlasti i kada bi ga mi podrzavali, kakva bi to halabuka bila, boze me sacuvaj, od strane demo opcije. Oni jednostavno ne shvataju, da mnogi od nas to njima i ovde, kao i svugde u zivotu, koji ovako razmisljaju, ne svi, to hoce i da dokazu... Ali slepac vise vidi od slepca kod ociju.
Jednom prilikom sam cou najbolju definiciju demokratije koja glasi da stvari postavim kao razgovor dveju osoba, demokratija je kad imas pravo da kazes sta mislis to nema problema al ce stvar biti resena kako ja kazem. Dosta je poistovecuju sa fazonom stare vladavine, mislim na komunizam. Znas Kazanovo, da je Legija kojim slucajem bio prefinjen mafijas i da nije ubijao kao sto kazu ne bi se ni razlikovao od sadasnjih "kulturnih" mafijasa. Ali sta ces neko mora da bude okrivljen da bi kulturni mafijasi vladali. Idemo na jedan intermeco uz bajaginu pesmu ovo je ovde 20.vek :wink: 8)
 
DisMisaL:
Što je izjavio Đole Balašević:
"5. Oktobra smo se ponadali da su na vlast konačno došli naši. A potom smo shvatili da nema naših."

Balasevic se svojevremeno palio na Tita (a niko ga nije terao, custe li onu: "necu da budem clan mafije")

A kad je Djindjic bio gradonacelnik, Djoka mu se slihtao sa otprilike recima: "Konacno me nije sramota sto nastupam pred jednim gradonacelnikom"...

Ko jos slusa Djoku sta prica... (ima on jos bisera- tipa sta ce deci hemija i fizika u skoli) :roll: :oops: :oops:
 
kaurloto:
da je Legija kojim slucajem bio prefinjen mafijas i da nije ubijao kao sto kazu ne bi se ni razlikovao od sadasnjih "kulturnih" mafijasa. Ali sta ces neko mora da bude okrivljen da bi kulturni mafijasi vladali. 8)

Upravo sam to tako i rekao, ali praznoglavci slicni punoglavcu, to ne mogu da shvate, velike su ovo misli za njihove tintare.
 
Kazanova:
kaurloto:
da je Legija kojim slucajem bio prefinjen mafijas i da nije ubijao kao sto kazu ne bi se ni razlikovao od sadasnjih "kulturnih" mafijasa. Ali sta ces neko mora da bude okrivljen da bi kulturni mafijasi vladali. 8)

Upravo sam to tako i rekao, ali praznoglavci slicni punoglavcu, to ne mogu da shvate, velike su ovo misli za njihove tintare.

A da ti malo "punoglavcu"...kao malo dete lilihip :oops:
 
Headhunter:
Kazanova:
kaurloto:
da je Legija kojim slucajem bio prefinjen mafijas i da nije ubijao kao sto kazu ne bi se ni razlikovao od sadasnjih "kulturnih" mafijasa. Ali sta ces neko mora da bude okrivljen da bi kulturni mafijasi vladali. 8)

Upravo sam to tako i rekao, ali praznoglavci slicni punoglavcu, to ne mogu da shvate, velike su ovo misli za njihove tintare.

A da ti malo "punoglavcu"...kao malo dete lilihip :oops:
AAAAAAAAuuuuu, gle ti malog sto bi da se ovajdi, a kad smo ti otvorili temu "daj da nadjemo devojku hederu" ti se nadje uvredjen pa si urgirao kod glavonje foruma pa ogledalo i ja ostadosmo bez najbolje teme, skinuse nas samo tako, a sad bi da se lilihipises, zar te tome Tito ucio, a posle kazes da su komunjare ******, ja htedoh lepu evropskih shvatanja devojku da ti nadjem al me sprecise vlasti foruma. 8) :D
 
vaga55:
Kazanova:
Ti sigurno citas "kurir" kada ne vidis da zivis bolje. Sa' ce ti hed hanter objasniti da imas sada i od ptice mleko... al' dzabe ti opet to ne vidis.

Gledaj malo B92 da vidis kako se lepo zivi, bato moj!
:roll: narod je čudo :?: mirno gledaju kako nam se poslanici narugaše :twisted: zaštićeni kao beli medvedi, bez i malo stida što pušači kupe pikavce sa asfalta, jer nenaju novac za cigare, što je sve više onih što traže hranu po kontejnerima, podigoše sebi mesečnu platu kao jednogodišnju jednog profesora :twisted: ovo je kolektivno samoubistvo na koje sami pristajemo :lol: narod čeka "vođu", da ih povede, a takvih trenutno u našoj zemlji nema, jer i Vuk, i Pešićeva...vodiše ovaj narod dok samo sebe ne obezbediše :P trenutno sam u poziciji da želim da nešto pokrenem sa mrtve tačke :?: no,to u ovom trenutku nije moguće :?: u jednom gradu koji se zove NEDOĐIJA, odbornici na čelu sa svojim predsednikom opštine krenu sa čišćenjem mafije iz ovog grada :roll: krenemo prvo od predsednika suda, i javnog tužioca...i direktora jednog giganta :?: sva zla u ovom gradu počiniše gore pomenuti, a grad ne može da funkcioniše kada su ova gospoda mali bogovi :roll: oni rade ono što im kriminalci narede :roll: privatizuju preduzeća za sitne pare...izigravaju zakonske odluke... :!: donesu odbornici ovoga grada jednoglasnu odluku, da se pokrene inicijativa, da se od ministarstva pravde i svih drugih subjekata traži smena ovih grobara :? danas, ministar pravde kaže da baš insistira da gospodin NN, bude ponovo postavljen za predsednika okružnog suda :roll: tog predsednika suda neće narod, neće silne neke komisije...ali hoće ministar :?: moj grad nedođija ima 100.000 stanovnika :roll: u stalnom radnom odnosu je samo 1600 ljudi 8) koga u ovom trenutku to interesuje :?: šačica entuzijasta je nemoćna da se izbori sa ovoim belosvetskim mangupima :roll: u predizbornoj kampanji svi prizivaju narod, pa se zaklinju kako će raditi za narod...a kada dođu na vlast,zaborave šta su obećali, pa rade samo za sebe :oops: hej narode ! ovo je više nego ozbiljno :roll: možda se nekome čini? biće bolje :wink: ja vam odgovorno tvrdim, biće još i gore :?: čini mi se da se mora desiti neki novi 5. oktobar, ali šta posle :?: ova država je "očerupana",da više nema šta da se "čerupa" :oops: ako neko misli drugačije neka me demantuje, ali samo argumentovano :!:
:cry: kakav apsurd :roll: u nekim opštinama demokratska stranka je opozicija :( narod se uzjogunio pa poverenje podelio nekim drugim strankama :roll: bivši moćnici, a sada opozicija pljuje po narodu što im nije dozvolila da dovrše svoje kriminalne radnje, pa sada kao opozicija za govornicom izgledaju smešno :oops: optužuju SPS da su krivi za ovo i ono :roll: mnogi su verovali DOS-u, jer su obećali da će pohapsiti sve one koji su doveli državu u ovakvo stanje :roll: narod im dao poverenje...oni postaviše svoje ministre...ali niko se ne nađe u zatvoru, nego nastaviše da čerupaju zajedno ovaj narod :lol: narod kažnjava neposlušne...pa kazniše demokratsku stranku, a socijalisti to iskoristiše pa u zagrljaj sa nekim novim koalicionim partnerima, drugim rečima :socijalisti su ponovo u vlasti :!: ko sa kim koketira to ni narod nije siguran, ali znam da sve ide po grbači napaćenog naroda :roll: tužno je gledati u gradu NEDOĐIJA, kako DS, cvili što su izgubili vlast :? mogu vam reći, sudeći po njihovom ponašanju, da je zaista teško izgubiti PRIVILEGIJE, i sve što ide uz to :?:
 

Back
Top