Prijemni za farmaciju!

  • Začetnik teme verz happy girl
  • Datum pokretanja
Pre svega obavezno dobro pređi, nauči i razumi teoriju, ništa ti ne vredi da naštrebaš 1500000 zadataka. Dakle sve one oksidoredukcije, zašto, kako... Posle možeš iz koje god hoćeš, ta sa medicinskog( mislim da beše 550+650 zadataka) je sasvim ok, a i prođi te stare testove, čisto da znaš gde si. Ako tu skupiš 30, skupićeš i na prijemnom.
Usput rečeno, ocena nije merilo znanja, kad sam ja upisivala prijavilo se milion vukovaca,a gomila njih je posle pala. Obični smrtnici su imali maksimume! Pazi, mukotrpno stečen bod u srednjoj školi možeš izgubiti ili dobiti jednim potezom na prijemnom
 
Mislim da ću imati sve poene iz gimnazije, imam prilično dobro znanje iz hemije, a i iz matematike. Našla sam zbirku "1000 pitanja i zadataka" , ne znam da li mi je to dovoljno. :roll:
A matematika je samo iz zbirke sa farmaceutskog? Učinilo mi se da ima malo zadataka, ali kada sam počela da radim... ne ide mi baš najbolje, jer ima teških zadataka. Čula sam da ne daju uvek pitanja i zadatke iz zbirki, pa me to malo brine. A i negativni poeni na prijemnom! :? :? :? :roll:
 
Negativni poeni? Za to prvi put čujem! Ja sam polagala 2003. i tada toga nije bilo, a koliko znam ni sada.
Mata definitivno, samo i isključivo samo iz te zbirke. Imaćeš verovatno problema sa trigonometrijom oko iskazivsnja rešenja ( tvoje rešenje će biti tačno, ali je ono iz zbirke drugačije iskazano) pa je tu malo stvar štrebanja napamet besmislenih brojeva, ali ostatak je sasvim ok, stvarno nije teško.
Što se hemije tiče, nikad nećeš biti 100% sigurna,trudi se stvarno da razumeš sve što radiš. Jel to ta zbirka sa medicinskog? Zaboravila sam kako se zove
I naravno ako nešto treba piši
 

Back
Top