ZoneAlarm Pro version:5.5.062.000

shone83

Zainteresovan član
Poruka
474
Ovu verziju ZoneAlarm sam instalirao zbog iskačućih poruka na krstarici zbog kojih sam već i otvarao temu.
E sad:

imam dva povezana računara, na jednom sam instalirao zone i on je glavni za net. Drugi koristi internet samo ako je ovaj uključen. Ali otkad sam ubacio zone onstalno blokira vezu izmedju ova dva računara tako da ovaj drugi ne može da se poveže na internet!!!

Kad god se pokuša sa drugog računara zone izbaci poruku da je zabranio ali ne da opciju da se isključi, već samo OK!!!

Kako to da isključim a da ne deinstaliram zone :?:
 
Pa ti iskačući prozori i nisu bili baš neki razlog za instaliranje ZoneAlarma, to su jednostavno bila obaveštenja da je neki link (verovatno baner-a) puk'o i to su sredili ...

A što se tiče ZoneAlarma samo treba da mu kažeš da je taj drugi komp lokalni i da je siguran (?) i omogućiš mu maksimalni pristup ...
 
@Agent Orange

To ne pomaže. Imaš li neku drugu opciju :?:

@Kasper

Iskučući prozori su bili toliko dosadni, da sam morao da ih se rešim. Pojavljivali su se na svakih 20 sekundi, i jedino ih je Zone otklonio :?

To rešenje što si rekao, budi malo precizniji (koja opcija) :oops:
 
Ako je veza prestala nokn sto si instalirao ZA,onda ti ZA blokira vezu izmedju ta dva racunara. Ta lan veza je po defaultu trusted zone ( to samo u wizardu potrvdish). Veza ne radi ako je ZA za trusted zone podesen na high, a ako stavish na low, to jednostavno znaci da zastite u lanu nema tj put od jednog slobodan. Ja kad necu da koristim drugi komp za net, stavim trusted na high i veza je blokirana, a kad hocu stavim na low i to je to...
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije
 
Probah i to sad, i još mnogo toga malopre, ali braćo neće pa neće.

Hoću da kažem da sam odustao, Zone je pobedio. Ja sam se iznervirao na Zone I IZBACIO BAGRU IZ RAČUNARA. :evil: :evil: :evil:

Sad ću mirno da odem da se provozam a sautra ću da probam sa drugim firewall-om.

Hvala svima na trudu :wink:
 

Back
Top