SEXUALNO OBRAZOVANJE

.evo je moja mica.... suknjica ... nice..nogice i gooza boginje..... i sve to je moje.... mmmmmmm.... sad kao izigravam 'ladnocu... idemo na kafu... heh... nema veze.... taman da je napalim na kvarnjaka ...seli smo..gledamo se u oci, masiramo prstice, ljubim glavicu, napaljenost raste...osecam kako je vec sad vlazna..kako me samo upija tim djavolskim ocima...nista ne cujem, gledam..kao nemi film...njena ruka na mojoj butini..moja na njenom vratu..ljubimo se...postajem sve kruci.. pripijena majica..grudi koje kao da jedva cekaju da ih zgrabim..pohotno grickajuci bradavice... veceras cu zaroniti svoju glavu medju njene butine pravo tamo.... mmmmm... grebuci svojom bradom njenu glatku picu... piti sokove darujuci joj orgazam za orgazmom..... mojoj ljubljenoj... traje kafa jedno 40ak minuta, pa setnja 20ak pa put kuci 30ak... dovoljno da covek poludi...krecemo...vetar, suknjica leprsa... .. guza...sve se ocrtava...uhh kako bih je zgrabio na sred ulice...

stizemo kuci, u sobicu... ulazimo zatvaramo vrata, lezem na krevet, ona stoji iznad mene .. komentarisemo goozoo u suknjici... ona se kao zali, al naivno se okrece ka zidu.... to je to... padam na kolena i zavirujem ispod... KAKVA SLIKA... animal instict, ne znam, samo je hvatam za butine lagano, guram jednu od druge i pre nego sto je uopste shvatila sta se desava moj jezik je u njoj, duboko, da se strese, da zaboravi na sve drugo...uzdise, ufff, vrelo... njeni sokovi na mojoj bradi, jos malo pa ce mi cureti niz vrat....uzdise, ne zna gde se nalazi, zadizem joj suknjicu da bolje pridjem jezikom otpozadi, guram je ka zidu, kako obozava, i sama vec se malo natrtila... prija joj.... kooperativna je, moja mala mica, uzdise.. dize nogu, pusta me unutra, blize, dublje... moje sake na njenoj goozi, jezikom je *****, a zatim palcem trazim klicu dok mi cela saka prekriva njen venerin breg.... i ja sam tvrd i vreo, i njeni uzdasi, njena svrsavanja me cine samo jos ludjim.... kolena je ne drze vise... ustajem...van sebe je, jako mi steze ruku, naslanja onako vrela yebozovna na hladan zid, uzimam je otpozadi, brzo, strasno, hvata me za kosu, sapuce na uvo "yebi me duso..jako..jache" ... hvatam je za butine i podizem na sebe, zadovoljno me grli i rukama i nogama.. klizim u nju, vlaznu i vrelu i potpuno otvorenu... naslanjam je na zid... yebemo se pohotno, grizuci se gde stignemo...kao zivotinje... svrsavam, par nesvesnih koraka unazad i padam zajedno sa njom na krevet...kiss...nirvana..
 
posto ste mi svi kenjali kako sam sva u sirotoj teoriji, netacnoj teoriji, glupoj teoriji..evo sad cu ukratko da vam kazem nesto o ovom mom istrazivanju u vezi sexa...

prvo...sex ne moze da se planira..nikako..npr. ja nisam ..a ono desilo se..nekako..ehh..odakle da pocnem..dakle...

ja nisam htela u kuhinji..lizao me moj mali..i tako ja pala u trans..onako stojeci..sad..u stvari to je bilo posle..

prvo je bilo kad nisam htela..posle je on usao u kupatilo, pa sam ja usla da operem ruke..ne znam..znam da sam ih oprala..a posle sam ga zagrlila..omeksala mi dusha...
..jaooo kad sam ja ono videla..neko veliko nabreklo stvorenje koje me gleda svojim jednim buljavim okom..auuuuu..nisam se uplasila..nego jos bilo rano..moramo malo da se kontrolisemo..bar neko od nas dvoje..

e ...znaci..zagrlili se mi..uhvati me on, moj dragi.... grudi na plocice, guza ispred, on iza mene..znate vec..ja uzdisem, on ruku dole, ja se gubim, on se gubi ...sve jace, nadosla mi snaga kao neznamsta...uhvatim ga..on me onako..znate ..necu ja sve da pricam..ok, oprali mi ruke..izasli iz kupatila..

gledamo tv..i gledamo..i pricamo..i ja rekla da me lize..necu da stavim smajlija sto se stidi mrzim ga...anyway...ono stvarno, odemo mi opet u kuhinju..on udje ispod suknjice..mali moj slatkis..i i uffff kakav osecaj....i tad je bilo ono kad sam pala u trans..nisam mogla da hodam ni da gledam nekoliko minuta...ma sat vremena..bila sam negde daleko..

onda smo lezali..ne mozemo da se setimo sta smo tacno radili..on se nasao iznad mene..digao mi noge gore kod glavice uhhh..i ono haoticno lepo..

..sad ne mogu svega da se setim ebiga..ah da ustala sam pa sam htela lizalicu, pa sam lizala..onako kafa cigare i nesto da se zasladim..pa uzmem to..pa tako..uzivam, banja ljudi banja..i sta posle bilo...on se mozda nasao preko mene..ili ne..

..mozda sam ja bila preko njega..malo sam ga iskoriscavala..pa sam sisla..pa sam ponovo uzela lizalicu..pa smo..svasta..pa sam legla na stomak..pa tako..i onda..nista..ne znam tacno, necu sve u detalje..bilo je i lizalice juce..e ne znam ..slabo nam mozak radio..

jutros smo samo tako malo pricali i mazili se..malo me ..nista mazim se ..i prijalo nam..pa smo legli jedno drugom okrenuti face2face ..ja stvaila nogu preko njega..on se digo, drago mu sto me vidi..ona vlazna meka socna glatka..zaljubio se covek..ok i ona u njega..dasa i po...i tako to je bilo to..pre toga sam rekla da necemo vise...evo sad stvarno necemo vise za danas..pa ebiga nismo se videli..eto..ma sramota...ok..to je iz iskustva..ako me neko optuzi za nesto..ma nikad vise ne pisem ovako..samo iz udzbenika...a i ovo je na brzaka prica.
 
Devilishgirl:
nisam, pa sta :?
Pa vidi se iz aviona.
Ipak to klinci treba da citaju...do sad nisam bio ni svestan edukativnosti tih casopisa. Tj. nisam bio svestan sexualne neobrazovanosti i neznanja drugih ljudi. A zelja u svima nama je manje vise ista...

Zakljucak:
I erotski casopisi i sex stripovi su sexualno obrazovanje. I to izgleda neophodno.
 
koliko ja znam, u tim 'casopisima' ima samo slicica na koje muskalci dlkaju..ok, nemam ja nista plotiv dlkanja, ali vise moze da me nalozi globlje, nego neki dvoje sto se dlndaju za pale..eto sta da ti kazem..nisam dlkala uz to..i nije zelja ista..i nije manje vise..nemas ti pojma :D
 
Miris vruce zemicke sa cimetom ili pite od bundeva ima vise sanse da sexualno uzbudi muskarca nego parfem :?

Feromoni (pheromones), hemijske supstance za koje se misli da leze u osnovi privlacnosti, se ne mogu svesno osetiti (omirisati), ali ih telo detektuje preko receptora u nosu koji se nalaze u okviru podrucja koje se naziva "vomeronazalni organ". Studije pokazuju da nas feromoni cine privlacnim za osobe koje su genetski razlicite, tako da instiktivno izbegavamo sparivanje sa osobama iz istog genetskog izvora ("gene pool").

Budi mi snažan i dobro mi stoj..

Kineski tao ljubavi tvrdi da penis krasi pet vaznih osobina:

DOBROTA: kao sredstvo za posluzivnje zene, on stalno daje

ISPRAVNOST: on nije sebican. Vrsi svoju duznost, iako je prazan sa unutrasnje strane i nema niceg svog

UCTIVOST: on je uctiv. Napreduje i povlaci se u pravo vreme. On je tvrd ili mekan u pravo vreme. Oblik mu nije ni cetvrtast, niti zasiljen. Nece ozlediti, niti pokazati nedostatak discipline

MUDROST: on zna nacin kako da se svidi zeni, i ucinice sve sto je njegovoj moci da je zadovolji

POSTENJE: on radi sve dok ne izvrsi svoju duznost. Ako ne moze da je ispuni - potpuno odustaje. On je potpuno posten.



 


neki se zale kako nema vise strasti... slasti, vlasti, casti..

evo kako da se ne ubije, tj. da se ubije strast..otprilike ovo treba raditi...tj ne raditi..


1. npr. ako jedan i samo jedan partner radi sve, a drugi ko mrtav konj/krava; tj. jedan partner jadan preuzima svu inicijativu..boriiiing..:(

2. ako bas svaki, ama bas svaki put cutite k'o zaklani, nema onih napaljivackih reci..ono sto budi zivotinje u nama...boriiiing..:(

3. dosada stvarno..sex postaje rutinski..ili kako god..nemate zelju za istrazivanjem..
:(
4. mozete samo da se sexate u totalnom mraku, u tisini..:(

5. uznemiravanje u toku sexa.., zvoni telefon, a vi krenuli bas da ulazite u nju hahaha, ili deca, tv..horor.:(

6. kad ne mozete da kazete NE, ako vam se nece..

7. ne delite svoj 'materijal' o fantazijama..

8. ne pricate o sexu izvan kreveta..:(

9. besni ste zbog nekih nesexualnih aspekata veze

10. plasite se da cete izgubiti kontrolu..mislim u toku sexa

11. ako ste stalno fokusirate na orgazan kao cilj..

12. ako se ne sexate kad je partner suvise umoran..to se ne sme desiti..morate uciniti nesto da ga izbacite iz takta, da vam da ono sto zasluzujete..but be gentle my dear :P

13. ne masturbirate i ne pricate o tome sa partnerom.

14. ljubomora..dovoljno..u stvari bolesna ljubomora..

15. imate konflikte u sexualnom i nesexualnom sistemu vrednosti..:(

16. sami striktno definisete uloge u vezi oko pola i tako to..znate otprilike na sta mislim..

17. verujete da sex treba biti spontana stvar..

18. imate mnogo dece, a malo prostora..i ovo znate..mislim kad ne mozete, tj nemate gde..ali u ovo sama se bi ne verujem..:(

19. ono kad ulazi i izlazi tzv.intercourse u samo i samo jednoj pozi, npr. misionar...boriiiing..:(

20. sex posmatrate kao dA je ozbiljan posao..:(

21. lazni orgazam..znaci nemojte da glumite never.

22. sexualne tajne..

23. sex vam dodje kao duznost..bljakkk:(

24. manjka vam fizicka ili emotivna sigurnost, bezbednost whatever

25. uzecu u obzir i fizicku bolest, naglasavam FIZICKU, s obzirom da se i ludaci ebu sa strascu :shock:

26. ne volite oralni sex, a imate partnera koji ga obozava..

27. povecanje tezine takodje moze uticati na tu divnu strast izmedju dvoje koji se voLU

28. imate neku od sexualnih disfunkcija -anorgazmija, bolni intercourse, brza ejakulacija, problemi sa erekcijom..:(
 

Back
Top