SEXUALNO OBRAZOVANJE

HOW TO SATISFY A WOMAN:
Caress, praise, pamper, relish, savor, massage, make plans, fix, empathize, serenade, compliment, support, feed, tantalize, bathe, humor, placate, stimulate, jiffylube, stroke, console, purr, hug, coddle, excite, pacify, protect, phone, correspond, anticipate, nuzzle, smooch, toast, minister to, forgive, sacrifice for, ply, accessorize, leave, return, beseech, sublimate, entertain, charm, lug, drag, crawl, show equality for, spackle, oblige, fascinate, attend, implore, bawl, shower, shave, trust, grovel, ignore, defend, coax, clothe, brag about, acquiesce, aromatize, fuse, fizz, rationalize, detoxify, sanctify, help, acknowledge, polish, upgrade, spoil, embrace, accept, butter-up, hear, understand, jitterbug, locomote, beg, plead, borrow, steal, climb, swim, nurse, resuscitate, repair, patch, crazy-glue, respect, entertain, calm, allay, kill for, die for, dream of, promise, deliver, tease, flirt, commit, enlist, pine, cajole, Anglicize, murmur, snuggle, snoozle, snurfle, elevate, enervate, alleviate, spotweld, serve, rub, rib, salve, bite, taste, nibble, gratify, take her places, scuttle like a crab on the ocean floor of her existence, diddle, doodle, hokey-pokey, hanky-panky, crystal blue persuade, flip, flop, fly, don't care if I die, swing, slip, slide, slather, mollycoddle, squeeze, moisturize, humidify, lather, tingle, slam-dunk, keep on rockin' in the free world, wet, slicken, undulate, gelatinize, brush, tingle, dribble, drip, dry, knead, fluff, fold, blue-coral wax, ingratiate, indulge, wow, dazzle, amaze, flabbergast, enchant, idolize and worship, and then go back, and start again.

HOW TO SATISFY A MAN:
Show up naked with food.
 
Sve zavisi od osobe do osobe,kako prvo sexualno iskustvu utice!
Meni je pao kamen sa srca kada sam to prvi put uradio,jer sam relativno kasno izgubio nevinost ( sa 18 godina)! E sad to "kasno" je vrlo diskutabilna tema!
Kao prvo uopste nisam imao strah,i nisam se tresao od straha kako sam mislio da ce biti!
Kao drugo prilicno dugo mi je trebalo da dozivim orgazam,dal je stvar opustanja ili ne stvarno ne znam!
I kao trece imao sam prilicno problema da dozivim erekciju,sto mislim da je iz razloga prevelike opterecenosti gubljenjem nevinosti!
A nakon toga,dobio sam veliku dozu sigurnosti u sebe i od tada mi je "krenulo"!

Toliko od mene!
Pozdravcina!
 
Devilishgirl:
HOW TO SATISFY A WOMAN:
Caress, praise, pamper, relish, savor, massage, make plans, fix, empathize, serenade, compliment, support, feed, tantalize, bathe, humor, placate, stimulate, jiffylube, stroke, console, purr, hug, coddle, excite, pacify, protect, phone, correspond, anticipate, nuzzle, smooch, toast, minister to, forgive, sacrifice for, ply, accessorize, leave, return, beseech, sublimate, entertain, charm, lug, drag, crawl, show equality for, spackle, oblige, fascinate, attend, implore, bawl, shower, shave, trust, grovel, ignore, defend, coax, clothe, brag about, acquiesce, aromatize, fuse, fizz, rationalize, detoxify, sanctify, help, acknowledge, polish, upgrade, spoil, embrace, accept, butter-up, hear, understand, jitterbug, locomote, beg, plead, borrow, steal, climb, swim, nurse, resuscitate, repair, patch, crazy-glue, respect, entertain, calm, allay, kill for, die for, dream of, promise, deliver, tease, flirt, commit, enlist, pine, cajole, Anglicize, murmur, snuggle, snoozle, snurfle, elevate, enervate, alleviate, spotweld, serve, rub, rib, salve, bite, taste, nibble, gratify, take her places, scuttle like a crab on the ocean floor of her existence, diddle, doodle, hokey-pokey, hanky-panky, crystal blue persuade, flip, flop, fly, don't care if I die, swing, slip, slide, slather, mollycoddle, squeeze, moisturize, humidify, lather, tingle, slam-dunk, keep on rockin' in the free world, wet, slicken, undulate, gelatinize, brush, tingle, dribble, drip, dry, knead, fluff, fold, blue-coral wax, ingratiate, indulge, wow, dazzle, amaze, flabbergast, enchant, idolize and worship, and then go back, and start again.

HOW TO SATISFY A MAN:
Show up naked with food.
Sad ce ti sinke na ovo odgovoriti:

HOW TO SATISFY A WOMAN:
Show up naked with wallet. (ako se tako pise)
 
ukoliko morate javno nastupiti, stres cete najbolje umanjiti sexom, i to samo penetrativnim, tvrde struchnjaci...pokazalo je to istrazivanje na 24 zene i 22 mushkarca koji su vodili dnevnik svojih sexualnih aktivnosti..pratio se sex na poslu, teskoba i zadovoljstvo u vezi..medjutim uzevshi sve te faktore u obzir, razlike u sexualnom ponashanju ispitanika najbolje su pokazale razlike u stresu..uz to, efekti nisu bili kratkorochni, vec su trajali po nedelju dana, shto se objashnjava hormonalnim aktivnostima koje su doprinele smirenju..
 
prema istrazivanju instituta Andromedical u Shpaniji, Francuzi imaju najobdarenijeg djoku, tj. njihov penis ima 16cm u erekciji..u proseku...slede ih Italijani, koji su kraci za centimetar, britanci su veliki samo u prichama..oni su chak ispod svetskog proseka od 13,97cm..
alatku manju od 10 cm imaju Indijci..shto im ne pravi problem shto se nataliteta tiche..kao imam mali, al sad cu da ti pokazem..rekord u neduzini penisa postavili su Juzni Korejci..anci whatever.. sa 9,37...
 
Devilishgirl:
prema istrazivanju instituta Andromedical u Shpaniji, Francuzi imaju najobdarenijeg djoku, tj. njihov penis ima 16cm u erekciji..u proseku...slede ih Italijani, koji su kraci za centimetar, britanci su veliki samo u prichama..oni su chak ispod svetskog proseka od 13,97cm..
alatku manju od 10 cm imaju Indijci..shto im ne pravi problem shto se nataliteta tiche..kao imam mali, al sad cu da ti pokazem..rekord u neduzini penisa postavili su Juzni Korejci..anci whatever.. sa 9,37...
:lol:
 
Devilishgirl:
'ja sam tebe yeb'o, ne, to nisam treb'o....ja sam tebe vol'o, ne, to nisam mor'o... tuga me obuzela, qurcina se oduzela haha..ovo bi bio dobar text za 'one'..well..


ljuBAVNI JADI NISU BEZAZLENI!!!

od ljubavi se, kažu, ne umire, ali se može patiti, toliko da boli ne samo dusa nego i telo, koje pocinje da iskazuje i prave simptome bolesti: od glavobolje, preko nervoze do tahikardije.


- Kako prepoznati simptome i sprečiti posledice razočaranja?

LJubav ne poznaje starosne granice, ona se ne menja stolećima. Kada se završi ljubavna priča, jednako se pati danas kao i pre hiljadu godina. Nebrojeno puta postavljamo pitanje zašto se to dogodilo, tužni smo, prazni, konfuzni, plačemo...


LJubav nije bolest, ali patnja koju izaziva može to postati. Postoje neki opšti simptomi ljubavnog bola, koji se očituju na telu.

Biohemijska zbrka

Stručnjaci, međutim, znaju da takve pojave nisu retkost. Kao posledica ljubavnog bola javljaju se određeni simptomi, slični onima koji se javljaju u bilo kojoj stresnoj situaciji. To je posledica biohemijske zbrke u organizmu.

Obično se za nekoga ko je upravo doživeo ljubavno razočaranje kaže da je „u depresiji”. To se jasno očituje nedostatkom volje za životom i pratećim znakovima karakterističnim za to duševno obolenje. Česti su, međutim, i respiratorni problemi, manifestacije na koži ili kardiovaskularne smetnje.

LJubavne emocije nastaju u mozgu, tamo se javlja zaljubljenost i nastaje euforija i osećaj sreće. Taj osećaj pretvara se u patnju i očaj u trenutku kada se doživi ljubavno razočaranje.

fu.ck fu.ck....

Kada se ljubav rađa, u mozgu počinje lučenje određene količine dopamina, serotonina i endorfina. Ti hormoni aktiviraju impulse u centralnom nervnom sistemu, te, pored ostalog, uzrokuju osećaj sreće, zadovoljstva, životne radosti. Informacije koje neuroni prenose jedan drugome mogu se indirektno preneti i na druge delove tela, na primer, na nadbubrežne žlezde, koje počinju lučiti posebne hormone. Među njima su i oni koji jačaju polnu želju. Mogu uticati i na kardiovaskularni sistem opuštanjem krvnih sudova, zbog čega dolazi do onog poznatog lupanja srca kod ljubavnog uzbuđenja. Utiču i na mehanizme termoregulacije, zbog čega nam se koža ježi. Sve je to biohemijska zbrka, koja s vremenom prolazi.
No, ta se zbrka ponovo javlja u trenutku raskida, ovoga puta sa suprotnim efektima. Sada se nivo dopamina, serotonina i endorfina smanjuje usled stresa uzrokovanog raspadom veze, a u igru ulaze materije poput adrenalina, koje se raspoređuju u prostore mozga rezervisane za osećaj razočaranja i pojačavaju osećaj bola. Zbog toga nastaju duševna raspoloženja tuge, patnje, razočaranja, umanjenja volje za životom.

Ne pravite se da vam je dobro

Od ljubavi se, dakako, ne umire, a vreme leči rane. S tim se slažu i psihoterapeuti. Ali imajte na umu da je normalno da nakon raskida ljubavne veze nastupi razdoblje tuge i patnje, koje treba prihvatiti bez srama. Pogrešićete ako tugu potiskujete i ne iskazujete. Opasno je negirati tugu, sprečavati potrebu za plakanjem i ne osluškivati signale koje šalje telo. Potrebno je neko vreme da se bol prevlada, upravo njegovim iskazivanjem. Ako ne možemo sami prebroditi to razdoblje, treba potražiti stručnu pomoć: kratka psihoterapija, makar i grupna, pomoći će u prevladavanju osećaja gubitka i beznađa usled ljubavnog bola.
Šta, međutim, kada je patnja tako snažna da ne prolazi i počinje da uzrokuje prave bolesti?
U najtežim slučajevima mogu se koristiti lekovi, ali samo pod stručnim nadzorom i uz preporuku lekara. Kad tuga, na primer, prelazi u depresiju i nedostaje nam volje da se tome odupremo, lekar može oceniti treba li propisati antidepresive koji umanjuju osećaj tuge i pomažu u podizanju raspoloženja. Mogu se prepisati i tablete za spavanje u slučajevima kad nesanica zbog ljubavnih jada ugrožava zdravlje ili se javljaju napadi panike.



Psihoanalitičari su, dakle, potvrdili da se ljubavni bol „preslikava” na one organe uz koje se obično vezuju ljubavni osećaji.
Respiratorni problemi: disanje se simbolički vezuje uz emocije. Tako ćemo često reći da nam ljubljena osoba „oduzima dah”. A upravo se to može dogoditi kada se ljubavna veza raspadne: bol usled raskida može izazvati apneu, odnosno „oduzeti dah”. Mogu se javiti i problemi poput kašlja ili čak stezanja bronhija. Obično se to događa osobama koje ne uspevaju da iskažu i tako „oslobode” bol zbog ljubavnog gubitka.
Glavobolja: napadi glavobolje tipični su za one koji mnogo razmišljaju o uzrocima raspada veze i optužuju sebe zbog onoga što se dogodilo.
Manjak apetita ili bulimija: gubitak apetita jedna je od prvih manifestacija ljubavnog bola. Jedina hrana koja je potrebna napuštenoj osobi je ljubav. Pošto je više ne nalazi, odbija svaku drugu hranu. Ima i suprotnih primera. Neke osobe počinju da trpaju u sebe sve do čega stignu. To je takozvana nervozna glad, koja može dovesti do bulimije, a posebno je usmerena na slatkiše koji izazivaju osećaj zadovoljstva i zapravo nadomeštaju sreću koju izazivaju ljubavni osećaji.
Napad panike: Kod nervoznih osoba kraj ljubavne priče može se ispoljiti pravim napadima panike. Iznenadno odvajanje od voljene osobe, naime, aktivira nemir koji je ljubavna veza smirivala.
Kardiovaskularne smetnje: Srce simbolično „nosi” ljubavne osećaje, a ljubavni jadi se na tom organu i stvarno očituju. Na početku ljubavne priče, već pri samom pogledu na voljenu osobu srce kuca jače. U trenutku raskida njegov je ritam još jedanput poremećen: ovog puta iznenadnim napadima tahikardije, odnosno aritmijom.

]


Svi simptomi su tu... Sta god to znacilo...
 
Devilishgirl:
prema istrazivanju instituta Andromedical u Shpaniji, Francuzi imaju najobdarenijeg djoku, tj. njihov penis ima 16cm u erekciji..u proseku...slede ih Italijani, koji su kraci za centimetar, britanci su veliki samo u prichama..oni su chak ispod svetskog proseka od 13,97cm..
alatku manju od 10 cm imaju Indijci..shto im ne pravi problem shto se nataliteta tiche..kao imam mali, al sad cu da ti pokazem..rekord u neduzini penisa postavili su Juzni Korejci..anci whatever.. sa 9,37...

mislim da podaci bash i nisu tacni....

evropski prosek je 14,44
africki 15,30 (da, da, samo santimetar)
a Korejanci zbog genetske mutacije retko imaju duzi od 10...ali, stvarno retko...
inace, kao nacija su najobdareniji Palestinci...
 
ne verujem..koji vam je svima ****..ybt ne verujem, samo dodju i seru tu ko ebene foke ..aj neshto na temu kresanja..este ebali neshto ili ne...niste..i onda dodjete sa tim isfrustriranim mozgovima da kenjate ovde i da nalazite mane..trazite greshke, drkate mi po qrcu, totalno ste squrcheni i treba vas sve ebati u doope
 
Devilishgirl:
ne verujem..koji vam je svima ****..ybt ne verujem, samo dodju i seru tu ko ebene foke ..aj neshto na temu kresanja..este ebali neshto ili ne...niste..i onda dodjete sa tim isfrustriranim mozgovima da kenjate ovde i da nalazite mane..trazite greshke, drkate mi po qrcu, totalno ste squrcheni i treba vas sve ebati u doope
Jel Devilsice... a koliki je prosek u Srbiji... :mrgreen: :lol:
 
Devilishgirl:
ne verujem..koji vam je svima ****..ybt ne verujem, samo dodju i seru tu ko ebene foke ..aj neshto na temu kresanja..este ebali neshto ili ne...niste..i onda dodjete sa tim isfrustriranim mozgovima da kenjate ovde i da nalazite mane..trazite greshke, drkate mi po qrcu, totalno ste squrcheni i treba vas sve ebati u doope
Au, koji recnik. Ja sam blago receno zapanjen. :shock:
 

Back
Top