SEXUALNO OBRAZOVANJE

htedoh reci neshto o pojmu anorgazmije..nesposobnost da zena dozivi orgazam..to se moze dogoditi usled pomanjkanja zelje i nedovoljne uzbudjenosti, ali i nezavisno od toga, uprkos tome shto prethodne dve pretpostavke postoje..mozda nema veze s njom..mozda je s bolidom, qrcevit na rechima a u krevetu nula..mozda nekad uspe..ali retko..i shta ce jadna..ne znam..neke se foliraju, zashto damn..zene zashto se folirate i udovoljavate..shta to treba da znaci..da je on neko moodo? e grozote i strahote..ima slucajeva..mada jedna pametna cica je neshto pametno rekla..a ja nisam radio mileva i shta znam rekla kazala..nije ni bitno..da nastavim hehehehe...

postoje 2 vrste anorgazmije..tj sexolozi razlikuju 2 tipa zena kod kojih izostaje orgazam prilikom polnog odnosa...

u prvom slucaju zena nikada nije dozivela orgazam...OH NEBESA OOO UZASA I STRAHOTE ..(i sad se pitamo s kim je to bila i shta je radila ili shta joj je radio muchenici crnoj hehehehe uzas)

u drugom slucaju ne moze vishe da ga postigne..znachi bilo, pa proshlo(ne ponovilo se hehehehe)


primarna anorgazmija redja je od sekundarne, a javlja se obichno u prvim godinama polnog zivota, kada zena josh nije dovoljno upoznala svoje telo....
najchesce kod zena koje su vrlo strogo vaspitane, koje strahuju od snaznih emocija, boje se gubitka kontrole nad sobom i svojim postupcima ne samo u sexu vec i u svim drugim situacijama...
al' shta fali kad se pogubimo:D

sekundarna anorgazmija... later :lol:
 
poshto se tamo pricha o pichccci, pichicccci pichetinama i tako redom, zashto kuchici imaju dugaciju picu..nekako je okrugla i visoka ili mi se chini..mislim nisam kuche, ali primecujem..podsvesno me vuche animal a..hmmm..okrutna majka priroda..nikad ne znash shta ti sprema hehehe loopaaaam...aj da nastavim..

so..stigli smo do sekundarne

izazivaju je vec pomenuti problemi..koji dovode do pada polne zelje..tupavi su..:D
gubitak telesne privlachnosti ili opshte nezadovoljstvo zajednichkim zivotom s partnerom..
to se tako kaze mada mozda mu nije krut pa iz toga proistiche nezadovoljstvo opshtim stanjem, i kad nema onoga onda kako da dodje do orgazma..nemoguce, sem ako nije na kosmichkom nivou..

slushajte dragi nashi qrati musharci i vi koji to niste hehehe..dakle..anorgazmija je cesto prouzrokovana mushkarchevom nesposobnoscu da zadovolji zenu, ali i zeninim strahom od prepushtanja-iako voli partnera strahuje da ce ga razocarati..muchenica..
 
u ovom poslednjem sluchaju problem se moze reshiti kako jacha medjusobno poverenje izmedju partnera..
poverenje je kao postojalo..a sad samo jacha..jer da nije postojalo ne yebe se nepoverljivo valjda shta znam..
anyway..
pitanje je kako prevazici?
odgovor je: 1. masturbacija je prva etapa u ucenju postizanja orgazma..mi koji ne volemo da to radimo, volimo da nas masturbiraju..samo kazite 'dragi dodji da me masturbirash' znace on shta treba da radi:D
2. jednom kada nauchi da postigne orgazam masturbacijom, zena se lakshe opushta i u zagrljaju partnera..-onda je sve lakshe:lol:
3.kod masturbacije je bitno da se opustite
4.dobra metoda za uklanjanje napetosti su kegelove vezbe za mishice dna karlice...
 
Pera_Zdera:
I kako se "anorgazmija" leci? :roll:
pa tako kako rekoh..prvo malo tu i tamo poverenje..shta znam to ima veze s mozgom ,kao shto i kod vas ima veze s mozgom kad vam se digne na sisu..znachi cica se opusti i tako to i ne ***** da je orgazmirala ako nije..i ondak tip zna na chemu je i onda se kreshu ko ljudi dok se ne istopi severni pol...napisacu kasnije za kegelove..
 
Samantha Jouns:
Ti bas imas neki cudan smisao za humor......
Kome Peri!!!:shock: AJD PERO VADI GA...........:D:D:D:D:D:D
hehe dobre ste...
Pa rekli oni tamo da imas 50 godina... :roll:

Mp3 predlog
"Celovecernji the kid" - Balasavec...ili se zvala "Don Francisko long play"...sad sam zaboravio...

Zbog stiha
"Malo se cudim tvom gestu
ja nikad ne vadim na javnom mestu"
 
Devilishgirl:
pa tako kako rekoh..prvo malo tu i tamo poverenje..shta znam to ima veze s mozgom ,kao shto i kod vas ima veze s mozgom kad vam se digne na sisu..znachi cica se opusti i tako to i ne ***** da je orgazmirala ako nije..i ondak tip zna na chemu je i onda se kreshu ko ljudi dok se ne istopi severni pol...napisacu kasnije za kegelove..
Pa da napisala si onaj post dok sam ja citao....
Nego...da ti sapnem nesto u poverenju... ja znam kako se to leci... saznao sam jednom sasvim slucajno... :lol: Nego bitno je da i ti saznas.... :wink: Ali ako znas onda ok... Aj daj tog Hegela... :lol:
 
Pera_Zdera:
hehe dobre ste...
Pa rekli oni tamo da imas 50 godina... :roll:

Mp3 predlog
"Celovecernji the kid" - Balasavec...ili se zvala "Don Francisko long play"...sad sam zaboravio...

Zbog stiha
"Malo se cudim tvom gestu
ja nikad ne vadim na javnom mestu"


Ko ima 50???
Hahhaahahaahhahaa e kakvi su to ljudi koji spajaju godine sa avatarom...a i ja sam kreten sto stavljam slike od Samanthe....pa ne znam moracu da otkrijem uskoro svoje godine da me ne bi proglasili BABOM ILI MATORKOM.......
 
Pera_Zdera:
Pa da napisala si onaj post dok sam ja citao....
Nego...da ti sapnem nesto u poverenju... ja znam kako se to leci... saznao sam jednom sasvim slucajno... :lol: Nego bitno je da i ti saznas.... :wink: Ali ako znas onda ok... Aj daj tog Hegela... :lol:
shta u poverenju..
nego ok kad nekad izostane, shta da se radi, ako nije do nje..jelte..chovek svrshi posle par sekundi, napaljeno satima pa prsne, ima sluchajeva..kao shto ima i onih kojima je normalan,sexualni odnos sat vremena..
kako bre :P pricaj iz iskustva:))
 
Pera_Zdera:
Pa da... jel volis ti da se igras tih lez igrica... Ono kao glupavi tip gleda sa strane i mi mislimo da mu se srce lomi... Da nas sad zeli ...kao....
nije poenta da se cice maze i da tip gleda...neeee nikako to..ok ako neko voli, ali meni je trulo..ja kao sad neshto radim da bi se nekom moronu dig'o polni organ, jer njega to tako uzbudjuje, a nakon toga ce se pridruziti i opaliti jednu od nas skoro skroz, u stvari, taman da predje na drugu, a ono oseti da svrshava uhh bedak..i ondak taj svrsh baci onoj preko ochiju..e to je feeling hehehe..ne, nije to to..:lol:
 
Devilishgirl:
shta u poverenju..
nego ok kad nekad izostane, shta da se radi, ako nije do nje..jelte..chovek svrshi posle par sekundi, napaljeno satima pa prsne, ima sluchajeva..kao shto ima i onih kojima je normalan,sexualni odnos sat vremena..
kako bre :P pricaj iz iskustva:))
Pa stidim se da ti pricam :oops: ovde javno... :lol: A svejedno je to duza prica...nije od par sekundi...sad retko kad imam inspiraciju da pricam price od sat vremena ali kad ispricam po 2 3 pricice nakupi se tu i po par sati... :lol:
No nije glavna poenta u tome... poenta je totalna opustonost...a ostalo je majka priroda... i filing koji te kao magicna prasina ponese u oblake.... i onda puknes... ko balon... :lol: I posle pitas "hebote, sta je ovo bilo" :lol:

A ti dok ti ja ne ispricam tu pricicu.... probaj tu foru sa masturbacijom... :lol: Ne moze da skodi....
 
Pera_Zdera:
Pa stidim se da ti pricam :oops: ovde javno... :lol: A svejedno je to duza prica...nije od par sekundi...sad retko kad imam inspiraciju da pricam price od sat vremena ali kad ispricam po 2 3 pricice nakupi se tu i po par sati... :lol:
No nije glavna poenta u tome... poenta je totalna opustonost...a ostalo je majka priroda... i filing koji te kao magicna prasina ponese u oblake.... i onda puknes... ko balon... :lol: I posle pitas "hebote, sta je ovo bilo" :lol:

A ti dok ti ja ne ispricam tu pricicu.... probaj tu foru sa masturbacijom... :lol: Ne moze da skodi....

samo ti pricaj...ako sam ja u stanju da obajvim svoju sliku u profilu i svoje godine onda mozes i ti jednu pricu da nam ispricas;););)
 

Back
Top