SEXUALNO OBRAZOVANJE

hanibal77:
dobro,moze.tako se i mom selu radi :wink:
ajde kao ja sam ta devojka.ja ti odgovorim "dobro vece"kako sad ti preuzims inicijativu pod pretpostavkom da sam starog kova i cekam tebe da krenes u akciju.pazi :!: imam burmu

Pa sad da zanemarimo to sto o tebi znam dosta ........sad kao ja te apsolutno nepoznajem.........

Pa najverovatnije.........bih ti prisao i na brzinu bih te pitao neku glupost..........cisto da se zbunis............misli da ti ne dam vremena da uzmes gard................Na primer........Izvini da li mozda znas gde mogu da nadjem ovde duboke snezne staze....[napolju bar kod mene +25].............he,he...... :wink:
 
E a onda na brzinu...........se ispravim.........pa kazem............ma zezam se ............ali stvarno bih voleo da mi zavestaju tvoje telo posle smrti jer tesko da cu takvu osobu jos sresti u zivotu........
 
I mozda je sve ovo glupo sto ti pricam............ali jednostavno sebi nikad ne bih oprostio a da bar nisam cuo tvoj glas...............mada koliko god ti mislila da je sve ovo seljacki i navalentno.........morao sam bar na tren da ti se priblizim...........
 
hanibal77:
iznenada upada tvoj drug i ne obracajuci paznju na mene dovikuje
"laveee eno ti je jelena dolazi sa drugaricama"
ajde sad izvuci se elegantno

E pa..............sta znam mozda ovako.........zamolio bi te da mi ucinis uslugu.......posto ce sad doci moja bivsa zena.......koja je imala tesku saobracajnu nesrecu i jos tezi pormecaj licnosti tako da ima problema sa realnoscu i cas misli da smo i dalje u braku cas da ja hocu da je ubijem..........pa ne znam da sam ja vozio kamion koji je udario.........da ja rusim vladu za koju je ona glasala.......i tako to...........molim te zbog njenog zdravlja.......da u odnosu kako ona pocne da se ponasa tako i ti prihvatis tu situaciju i pomognes mi da je bar malo ucinimo ovaj svet lepsim...............naravno ona vecera i dalje vazi................

A ti:Koja vecera............

Ajd DA NE DUZIM JA NISAM POZNAT PO DUGIM POSTOVIMA...........
 
We all know, from what we experience with and within ourselves, that our conscious acts spring from our desires and our fears. Intuition tells us that that is true also of our fellows and of the higher animals.

We all try to escape pain and death, while we seek what is pleasant. We are all ruled in what we do by impulses; and these impulses are so organised that our actions in general serve for our self preservation and that of the race.

Hunger, love, pain, fear are some of those inner forces which rule the individual's instinct for self preservation. At the same time, as social beings, we are moved in the relations with our fellow beings by such feelings as sympathy, pride, hate, need for power, pity, and so on.

All these primary impulses, not easi ly described in words, are the springs of man's actions. All such action would cease if those powerful elemental forces were to cease stirring within us.

Though our conduct seems so very different from that of the higher animals, the primary instincts are much aloke in them and in us. The most evident difference springs from the important part which is played in man by a relatively strong power of imagination and by the capacity to think, aided as it is by language and other symbolical devices.

Thought is the organising factor in man, intersected between the causal primary instincts and the resulting actions. In that way imagination and intelligence enter into our existence in the part of servants of the primary instincts.

But their intervention makes our acts to serve ever less merely the immediate claims of our instincts.
Knowledge of what is does not open the door directly to what should be.

If one asks the whence derives the authority of fundamental ends, since they cannot be stated and justifed merely by reason, one can only answer: they exist in a healthy society as powerful traditions, which act upon the conduct and aspirations and judgements of the individuals; they are there, that is, as something living, without its being necessary to find justification for their existence.

They come into being not through demonst ration but through revelation, through the medium of powerful personalities. One must not attempt to justify them, but rather to sense their nature simply and clearly.

Few are those who see with their own eyes and feel with their own hearts.
 
Poljubac je najčešće uvod u neku drugu seksualnu aktivnost, ali ponekad on predstavlja sve, npr. kod mladih tinejdžera, koji mogu da se ljube celu noć u atomobilu, ili kod odraslih kad požele da se vrate na to vreme. Ali nikad nemojte potcenjivati značaj poljupca. Nekad može imati veću snagu nego bilo koja druga seksualna aktivnost.
Kao i svaka druga stvar u zivotu i poljubac se mora naučiti. Ali ono najvažnije što treba naučiti nije sama tehnika, vec pre svega kako vaš partner voli da je/ga ljubite. Druga važna stvar: naucite da budete nežni. Ljubljenje nije rat jezika, usana i zuba. To je, kao što smo napred istakli, jedan od najintimnijih dogadjaja vezanih za ljudsku seksualnost.
Prvi poljubac: Prvi poljubac je veliki dogadjaj u našem zivotu. Kad to kažemo mislimo na prvi, pravi poljubac, ne na one na koje smo navikli kao deca. Nekad se to zvalo "filmski poljubac". Većina mladih nije spremna na to, ili pak suviše forsira da to što pre uradi. Dalje, kod svih postoji strah da to neće uraditi kako se od njih očekuje. Mislimo da bi, koliko god to delovalo na prvi pogled smešno, jako dobar način da se pripremite za taj dugo očekivani trenutak, bio da "vežbate" poljubac na svojoj šaci. Ljubeći svoju šaku steći ćete dobar osećaj kako treba ljubiti nju/njega.
Tehnike poljupca: Za početak je dovoljno samo dodirnuti usne partnera. To ponovite par puta u kraćim razmacima. Kad budete spremni, povećajte lagano pritisak kad vaše usne počnu da se spajaju. Na kraju dodirnite vrhom svog jezika usne partnera Pošto su vaše usne bile spojene jedno vreme, polako ih otvorite i vašim jezikom lagano dodirnite površinu prednjih zuba vašeg partnera. To će biti signal za vašeg partnera da i on rastvori svoje usne. Još jednom da ponovimo, nemojte gurati vaš jezik kao da želite da ugušite partnera (mada ima, doduše veoma mali procenat, ljudi koji ovo vole). Posle toga bi vaši jezici trebalo da se ponovo sretnu. Ovaj susret izaziva veliko uzbudjenje u telu oba partnera. Milujte se jezicima. Vratite se opet polako na usne. Ako vidite da se oči partnera zatvaraju, ili su vec zatvorene, odvojite vaše usne i nežno ga(nju) poljubite zatvorene kapke. Prvo na jednom oku, pa drugom. Zatim polako silazite nadole preko nosa povremeno se zaustavljajući da utisnete poljubac. Kad dodjete do nozdrva, nežno poljubite prvo jednu pa drugu. Kad se usne otvore, dopustite svom jeziku da udje samo malo, ali ne pokušavajte na silu da otvorite usne partnera. Jednom kad se usne otvore možete istraživati i nalaziti ono što vam se najviše dopada.Mada postoji mnogo vrsta poljubaca, ono što se obično podrazumeva pod tim se zove "francuski" poljubac. Anegdota govori da je ovakav poljubac bio jedini način da Francuzi primoraju suprotnu stranu da prestane da priča Francuski poljubac je tzv. duboki poljubac. Budite aktivni u ovakvom poljupcu. Stavite svoj jezik u usta partnera, ali ne tako kao da hocete da ga ugušite (nikako ne primenjivati bukvalno žargonski izraz "krljanje"). Mnogi imaju problem sa svojim partnerima koji ljubljenje, jedno od najintimnijih dogadjaja, pretvaraju u rat jezika. Obično se radi ili o neiskusnim dečacima (ili redje devojčicama), kojima se to može oprostiti, ali i o odraslim muškarcima (redje ženama) koji misle ako jezik gurnu što dublje mogu u usta svog partnera da je to pravi poljubac. U slučaju da se javi ovakav problem, treba izabrati neutralni momenat i objasniti svom partneru kako vi volite da se ljubite sa njim, ali da nije ideja da budete ugušeni njegovim (ili njenim) jezikom. Ako vas voli razumeće vas. I trudiće se da i vama i njemu (njoj) bude lepo. Ukoliko ne promeni svoje ponašanje, vreme je da nadjete drugog (drugu).
Zato je najbolje da kod poljupca nežno i polako gurnete vaš jezik u usta partnera, istražujte njime unutrašnjost usne duplje, ispod obraza, sa unutrašnje strane usana, sa unutrašnje strane zuba, možete milovati i njegov jezik. Budite "Indiana Jones" u ustima vašeg partnera. S vremena na vreme, zauzmite pasivnu ulogu. Relaksirajte usne i jezik i pustite da vaš partner istražuje svojim jezikom sad vaša usta. Dišite kroz nos, lagano. Ovo jako produžava dužinu trajanja poljupca. Neiskusni mladići i devojke imaju problema sa ovim jer posle izvesnog vremena zbog nedostatka vazduha moraju da prekinu poljubac. Znači, disanje mora biti kroz nos. S vremena na vreme zatvorite vaše oči da bi se koncentrisali na osećaje. Ponekad, ostavite oči otvorene tako da možete da pratite na licu partnera koliko uživa u ljubljenju sa vama. Ispuštajte zvuke zadovoljstva, to doprinosi povećanju uzbudjenja, i kod vas, i kod vašeg partnera. Za naprednije: uvrćite vaš jezik oko jezika vašeg partnera. Možete se "rvati" vašim jezikom sa jezikom vašeg partnera. Lickajte vrh jezika, ili unutra ili ga zamolite da "isplazi" jezik pa lickajte ili ližite vrh jezika ili bilo koji njegov deo. Prvo nežno a zatim snažnije "usisavajte" njen/njegov jezik u dubinu vaših usta. Možete i grickati zubima jezik vašeg partnera. Nežno ugrizite donju ili gornju usnu. Možete i obuhvatiti usnu vašim usnama i usisati. Budite pri tome nežni, jer što su usne partnera punije, veća je mogucnost da cete ostaviti "modricu", odnosno da ce njene (njegove) usne poplaveti i biti otečene nekoliko dana, ukoliko vaš "usisivač" bude suviše jak. Kapci, ušne školjke, nos, obrazi, čelo sve su to delovi koji su ponekad idealni za poljupce. I posebno, vrat, koji je kod velikog broja i žena i muškaraca, vrlo osetljivo mesto za poljupce. 9 od 10 žena "otkida" na poljupce na vratu. Naravno, ne treba izigravati vampira, mada ponekad uglavnom mladji vole da snažnije ljube vrat ne bi li ostavili "ljubavne modrice" (hickeys) kojima se posle ponose ili hvale. Ovo ostavljamo svakom pojedinom paru da uradi kako oni žele, ali naše je mišljenje da je mnogo bolje ne ostavljati modrice, vec sećanja na divna osećanja izazvana nežnim ljubljenjem vrata vašeg partnera.
Zubi na koži mogu se osećati veoma lepo ili veoma neprijatno. Tu se teško nadje sredina, pa treba pitati partnera i pratiti njegove reakcije. Većina ljudi voli lagano grickanje koje se kombinuje sa poljupcima, ali samo mali broj zaista uživa u ujedima (sado-mazohisti).
Otvorene ili zatvorene oči: Vecina ljudi drži oči zatvorene dok se ljube. Verovatno jer tako imaju bolji osećaj pri poljupcu ili zbog blizine nečijeg lica što može da predstavlja problem za akomodaciju očiju. Drugi, pak, misle da postoji posebno zadovoljstvo kod otvorenih očiju. Možete videti male borice oko očiju i lice vašeg partnera ciji izraz se menja kako se menja zadovoljstvo. U ovom slučaju imate kombinaciju dva čula, dodira i vida. Udruženo sa mirisom (parfem, koža) može da poljupcu da izvanredan doživljaj. Na vama je da na osnovu iskustva i želja odlucite da li cete držati oči otvorene ili zatvorene pri ljubljenju.
Kako ljubiti žene (muškarce) sa razlicitom veličinom usta: ako su usta vašeg partnera mala, kao ružin pupoljak, onda nema velikih problema. Samo pratite uputstva koja smo vam dali. Ali, ako vaš partner ima široka usta sa punim usnama, onda se mora koristiti različita tehnika. Ovde umesto da se koncentrišete na centar usta, podignite vaše usne i putujte po usnama vašeg partnera, povremeno zastajući i utiskujući poljubac na svako mesto. Prvo to uradite sa gornjom usnom, pa sa donjom, pa na kraju obe zajedno. Na kraju se opet vratite na centralni deo i tu utisnite vaše usne u usne vašeg partnera.
Ako nosite proteze: Posebno treba biti oprezan ako vaše proteze imaju gumice koje se mogu zakačiti za jezik i praviti probleme. Takodje, treba upozoriti partnera da njihov jezik može biti povredjen od metalnih ivica proteza. Ukoliko se držite ovih saveta, nema nikakvog razloga ni za osobe koje nose proteze da ne uživaju u ljubljenju na isti način kao i one koje ih ne nose.
Vrste poljubaca:
"Vakuum" poljubac: rastvorite vaše usne, dajte signal vašem partneru da uradi isto i onda počnite da usisavate njene/njegove usne kao da hoćete da isisate pomorandzu. Za kratko vreme vazduh iz usta i vaših i partnera biće istisnut. Vaše ce usne biti potpuno spojene, i moze se osećati laki bol, ali to je bol zadovoljstva. Naravno, podrazumeva se da ovakav poljubac može trajati samo kratko vreme. Postoji i specijalna tehnika da se on završi. Nemojte odvojiti naglo usne od partnera. Svaki vakuum koji se naglo oslobodi prema vazduhu daje glasan zvuk. Zato je najbolje otvoriti samo ugao usana. Čućete samo šištanje, pritisak u ustima pada, mišići se relaksiraju i osećaj zadovoljstva prolazi kroz vaše telo. Sačekajte malo, pa utisnite laki poljubac na usne vašeg partnera, da pokažete koliko vam je bilo lepo. Poljubac trepavicama: ovo je jedna varijanta poljupca, pri cemu ne koristite usne koje su se umorile od prethodnih. Dodirnite vašim obrazom obraz partnera, a onda vašim trepavicama trepavice vašeg partnera. Naravno, prvo na jednom kapku, pa na drugom. Vrlo je teško opisati osećaj koji se javlja pri ovakvom poljupcu. To morate sami doživeti. Vrlo lepa varijanta je i "plesni" poljubac. Preduslov je da i tela budu pripijena kao i usne, što daje dodatno zadovoljstvo. Znači u toku plesa, pripijenih tela, nagnite se kao da hoćete da šapnete nešto partneru, pa ga nežno poljubite u ušnu školjku, potiljak, vrat, obraz i bradu. Poljubac "iznenadjenje": ovo se primenjuje kad jedan od partnera zaspi na kauču ili u fotelji. Kad udjete u sobu, polako na prstima pridjete partneru, i spustite na usne mekan, širok poljubac. Prvi poljubac je lak, ali oni koji slede su jači sve dok se voljena osoba ne probudi iz sna. Efekat ovakvog budjenja je predivan. Osoba u početku misli da se radi o snu, zatim polako iako još spava oseća da se poljupci nastavljaju. Kad polako počinje da se budi, osoba shvata da su poljupci suviše stvarni da bi bili deo sna. Ali je još uvek sigurna da sanja. U medjuvremenu počinje da oseća aktuelne poljupce na svojim usnama. Otvara oči i ugleda svoju voljenu osobu koja se nagla preko nje i ljubi je. Zadovoljstvo koje se pri tome oseća je veliko.
Dalje ćemo vam dati niz ideja kako da obogatite vašu maštu i tehniku, kad je u pitanju ljubljenje. Savršen poljubac: posle seksualnog odnosa, kad vaš partner uzme vaše lice u ruke, pa vas poljubi mekano izmedju očiju, pa u vrh nosa, i dugačak poljubac utisnut na usne, ali ne dubok, jer se upravo oporavljate od orgazma. Eskimski poljubac: poljubac nosevima, mada smo već objasnili da to nije pravi Eskimski. Trljajte nežno jedan drugom nos, dok ležite u krevetu. Prvo sa jedne strane, pa sa druge. Onda jedno vreme držite priljubljene noseve i posle toga polako promenite položaj i lagano poljubite partnera u usta. Lickajući poljubac: polako i mekano krećite vrh vašeg jezika po usnama vašeg partnera, kao da ih lagano lickate; "Vratni" poljubac: gricnite uho, poljubite ušnu školjku sa unutrašnje strane. Zatim lagano ljubite po vratu i donjoj vilici, prateći njen put sve do usana. Odvojite usne od lica partnera, pa onda utisnite strastveni poljubac u usta; "Bebeći" poljubac: to su laki, ovlaš poljupci, jedan za drugim u nizu. Možete bebeće poljupce spuštati samo na pege na licu partnera ili neka druga mesta koja vi mislite da ce se partneru svideti. "Mamin"poljubac: držite glavu svog partnera sa obe šake i polako pomerajte glavu partnera u pravcu gde želite da ga/nju poljubite. Zatim utisnite nežan i vlažan poljubac, prvo u jedno, pa drugo zatvoreno oko; "Voćni" poljubac (jagode i drugo pogodno voće): stavite jagodu u usta, i krenite da poljubite partnera. Zagrizite jagodu u ustima i dok ljubite partnera dajte mu deo jagode da pojede. "Ledeni" poljubac: stavite kockicu leda u usta a da vaš partner ne zna. Onda idite iza njega/nje i poljubite u vrat, pri čemu led treba nežno da dodiruje kožu dok ljubite. Cyber poljubac: sa programom "sound recorder" na kompjuteru snimite svoj poljubac i sačuvajte kao .wav fajl. Pošaljite onom koga volite ljubavnu poruku sa poljupcem u attachment-u.
Usne nisu jedini deo tela vašeg partnera koje treba ljubiti. Područja na telu koja preporučujemo za poljupce jer mogu biti veoma osetljiva od osobe do osobe su:
a. nabori kože: pregib lakta (prednja strana), pregib kolena (zadnja strana), potiljak, ispod grudi, kapci, pazušne jame, iza ušnih školjki, izmedju prstiju ruku i nogu.
b. Pupak: neke osobe obožavaju da im se ljubi i liže pupak, dok se druge užasavaju toga. Možete ljubiti i deo stomaka izmedju pupka i genitalija, kao i kožu iznad kukova.
c. Donji deo ledja i zadnjica. Ti delovi mogu biti izuzetna mesta za poljupce. Neke osobe izuzetno reaguju na poljupce duž kičmenog stuba. Počnite lagano sa poljupcima u predelu potiljka pa silazite polako niz kičmeni stub utiskujuci poljupce i duvajući vlažan i topao dah, pri čemu treba pratiti reakcije vašeg partnera, i prema tome podešavati vaše akcije.
d. Telo može poslužiti i kao poslužavnik: voće, slatkiši, neka vrsta pića, mogu biti "servirana" na pojedinim delovima tela i preko toga poljupci.
 
lav607:
hanibal77:
iznenada upada tvoj drug i ne obracajuci paznju na mene dovikuje
"laveee eno ti je jelena dolazi sa drugaricama"
ajde sad izvuci se elegantno

E pa..............sta znam mozda ovako.........zamolio bi te da mi ucinis uslugu.......posto ce sad doci moja bivsa zena.......koja je imala tesku saobracajnu nesrecu i jos tezi pormecaj licnosti tako da ima problema sa realnoscu i cas misli da smo i dalje u braku cas da ja hocu da je ubijem..........pa ne znam da sam ja vozio kamion koji je udario.........da ja rusim vladu za koju je ona glasala.......i tako to...........molim te zbog njenog zdravlja.......da u odnosu kako ona pocne da se ponasa tako i ti prihvatis tu situaciju i pomognes mi da je bar malo ucinimo ovaj svet lepsim...............naravno ona vecera i dalje vazi................

A ti:Koja vecera............

Ajd DA NE DUZIM JA NISAM POZNAT PO DUGIM POSTOVIMA...........
pa stvarno,koja vecera? :roll: :wink:
 
Neverbalni seksualni signali

Postoje brojni vrlo suptilni neverbalni seksualni signali koje muškarac i žena mogu slati jedno drugom. Snaga letimičnog pogleda, slučajnog dodira ruku, dodir stopala...
Korisno je i muškarcima i ženama da vrlo dobro poznaju neverbalne seksualne signale jer na taj način mogu svjesno komunicirati neverbalnim seksualnim jezikom.

FAZA 1. PRIPREMA ZA UDVARANJE
1. Sjaj u očima
2. Mišići postaju izraženiji
3. Telo više podignuto
4. Koža crveni

FAZA 2. POZIRANJE ZA UDVARANJE
1. Zadiranje u osobni prostor i spajanje prostora
2. Međusobno približavanje tela
3. Govor: ton i jačina slabiji

FAZA 3. OBRAĆANJE I POZIV
1. Doterivanje
2. Znojenje
3. Autoerotsko dodirivanje
4. "Slučajno" dodirivanje
5. Nesputani udarci; taktika "gurnem te - gurni me"
6. Zavodljivi pogledi, dugi pogledi
7. Klimanje glavom
8. Njihanje kukovima
9. Prebacivanje noge preko noge da se pokažu bedra
10. Ruka na boku
11. Pokazivanje dlana
12. Isticanje grudi
13. Lagano udaranje prstima s gornje strane bedra i bočno
14. Blaži izrazi lica
15. Otvoreni smeh
16. Oponašanje i imitiranje
 
if you don't know the things you're dealing
i can tell you, darling, that it's sexual healing :P
jel neko uspeo sam sebi da popusi..ja bih sama sebi..ne mogu da dohvatim :( curi mi voda na usta
:(
nisu dzabe rekli patience is a type of action..bzv kad uvek hoces odmah i sad i popizdis
:x

 

Vaš ljubavni horoskop za period:
30.05.2005. - 12.06.2005.
:D :P



OVAN
Povremeno imate velika emotivna očekivanja i različite zahteve. Čini Vam se da partner nema dovoljno razumevanja za Vaše potrebe, učestali konflikti dodatno utiču na Vaše mrzovoljno raspoloženje. Skloni ste iznenadnim izlivima ljutnje, na takav način pokušavate da se oslobodite od negativne tenzije. Ali impulsivna reakcija ili veliki izlivi emocija, mogu da Vas zanesu na pogrešnu odluku. Nedostatak optimizma pokušavate da nadomestite u nekim spoljašnjim zabavama ili u alternativnom društvu. Ako ste mladi ili slobodni, u periodu od 14. juna očekuju Vas novi susreti i različiti pozivi. Ipak, više ste zainteresovani za neformalne kontakte nego za emotivno vezivanje. Ljubavna romansa je ponekad čudna, ali bez iskrene razmene osećanja ona gubi svoju pravu vrednost i smisao. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12. i 15. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Bikom, Rakom, Lavom, Devicom, Vagom, Škorpionom, Strelcem, Jarcem i Ribama. Budite oprezniji: 4, 6, 8, 13. i 14. juna. Izbegavajte konflikte sa: Ovnom, Vodolijom i Devicom.

BIK
Povremeno Vam nedostaje optimizam, ali ne i potreba za romantikom ili avanturističkim doživljajima. Zahvaljujući domišljenosti uspevate da osvojite nečiju emotivnu pažnju i pronalazite efikasno rešenje za svoje dileme. Izbegavajte konfliktne situacije sa bliskom osobom, kako biste sačuvali dragocenu energiju i psihološku ravnotežu. Ljubavni nesporazumi koji uzburkavaju Vaš partnerski odnos nisu porazni, ali zahtevaju veliko strpljenje i zajedničko uvažavanje. Godi Vam interesovanje, komplimenti ili pažnja koju dobijate u društvu suprotnog pola. Imate predosećaj da Vam predstoji nova ljubavna romansa ili zanimljivi emotivni susreti. U skladu sa svojim temperamentom, delujete vrlo izazovno i neodoljivo. Neko u Vama podstiče emotivni zanos i inspiraciju, uživate u saznanju da Vas drugi vide kao privlačnu ili šarmantnu osobu. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11. i 13. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa Ovnom, Vagom, Strelcem, Vodolijom i Ribama. Budite oprezniji: 2, 3, 8, 10, 12, 14. i 15. juna. Izbegavajte konflikte sa Rakom, Lavom, Bikom, Devicom, Blizancima, Škorpionom i Jarcem.

BLIZANCI
Imate dobar predosećaj i priželjkujete harmoničan odnos ili novu ljubavnu romansu. U naletu strasti i osećanja Vašu pažnju privlače neobični susreti, umete da prepoznate emotivne signale na različitim stranama. Nema potrebe da se zadržavate na nekim neostvarenim ili ružnim situacijama iz svoje ljubavne prošlosti. Važno je da odredite svoje prioritete u zajedničkom životu. Partner ne može da odoli pred Vašom pojavom i šarmom. Delujete vrlo zavodljivo u situacijama kada jasno izražavate svoja iskrena osećanja. Ljubav ima najjaču snagu, ali nju treba pokrenuti razmenom osećanja. Pokažite voljenoj osobi lepšu i uzbudljiviju stranu svoje ličnosti. Ako ste mladi ili slobodni, predstoji Vam nova ili iznenadna ljubavna romansa koja će zadovoljiti Vaša očekivanja i raznovrsne aspiracije. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 2, 3, 6, 7, 10, 11, 12. i 15. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Bikom, Rakom, Devicom, Škorpionom, Strelcem, Jarcem i Ribama. Budite oprezniji: 1, 4, 5, 8, 9, 13. i 14. juna. Izbegavajte konflikte sa: Ovnom, Blizancima, Lavom, Vagom i Vodolijom.

RAK
Pod udarom snažnih emocija često menjate svoje raspoloženje ili odluke. Ne želite da Vas neko dovodi u podređenu poziciju ili da vrši psihološki pritisak, stoga odbijate pokornu ulogu. Ipak, voljena osoba vešto koristi »zaobilazan način« da ostvari svoje namere, što dodatno podstiče Vašu emotivnu nesigurnost. Nema potrebe da se zadržavate na hladnoj emotivnoj distanci, svoja osećanja ne možete dozirati. Dobra volja, nežnost ili emotivna pažnja, predstavljaju najbolji odgovor. Važno je da osećate emotivni fluid i zadovoljstvo u nečijoj blizini. Ako ste mladi ili slobodni, igra zavođenja može da Vas inspiriše na novo zadovoljstvo. Ljubavna romansu treba pažljivo podsticati, bez iskrenosti ona gubi svoju pravu vrednost i značenje. Krajem meseca, očekuje Vas uspon i »ljubavni procvat«. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12. i 14. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Ovnom, Bikom, Rakom, Lavom, Devicom, Škorpionom, Jarcem, Vodolijom i Ribama. Budite oprezniji: 1, 5, 8, 13. i 15. juna. Izbegavajte konflikte sa: Blizancima, Strelcem i Vagom.

LAV
Stalo Vam je da prevaziđete »emotivnu krizu« i nalazite se pred novom odlukom koju želite da saopštite dragoj osobi. Ali, partner izražava negodovanje i pokušava da Vas uveri u drugačiji način razmišljanja. Privremeno udaljavanje od voljene osobe ili emotivna distanca, treba da Vas podstakne na dobro rešenje. U rasvetljavanju ljubavnih dilema, važno je da sačuvate unutrašnju energiju ili psihološku ravnotežu. Sve se dobro rešava, po principu dogovora i uz zajedničku emociju. Učinite sve što je potrebno da sačuvate svoju ljubavnu sreću i osobu do koje Vam je stalo. Ako ste mladi ili slobodni, česti ljubavni susreti i kontakti deluju kao »zamena« za neke neostvarene želje koje imate. Na sreću, očekuje Vas dobar ljubavni epilog i zajedničko zadovoljstvo. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13. i 14. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa Bikom, Rakom, Devicom, Škorpionom, Vagom, Jarcem i Ribama. Budite oprezniji: 3, 4, 10, 11. i 15. juna. Izbegavajte konflikte sa: Lavom, Vodolijom, Strelcem, Blizancima i Ovnom.

DEVICA
Osećate emotivno previranje, tako da često menjate svoje raspoloženje ili odluke. Stalo Vam je da prevaziđete emotivnu krizu ili različite nesporazume, koje imate u odnosu sa voljenom osobom. Umerenost u izražavanju osećanja predstavlja veliku vrlinu, ponekad svaku odluku treba dobro osmisliti. Važno je da usrećite svog partnera ili da osećate uzajamnu naklonost. U ljubavnoj perspektivi, dobro se dobrim vraća. Ako ste mladi ili slobodni, ljubavne avanture deluju kratkoročno kao zamena za neke neispunjene želje. Uživajte u ljubavnim izazovima, ali budite i dovoljno iskreni u izražavanju svojih osećanja. Ljubavna sreća je dostižna. Potrebno da sačuvate svoju ljubavnu sreću, kao i osobu do koje Vam je stalo. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 1, 3, 5, 8, 9, 11, 13. i 14. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Lavom, Vagom, Strelcem, Škorpionom, Vodolijom i Ribama. Budite oprezniji: 2, 4, 6, 7, 10, 12. i 15. juna. Izbegavajte konflikte sa: Ovnom, Blizancima, Rakom, Devicom, Jarcem, Vodolijom i Bikom.

VAGA
Stalo Vam je da delujete vrlo promišljeno u ljubavnom životu ili u odnosu prema voljenoj osobi. Imate utisak da na Vašu psihološku i emocionalnu sigurnost, najjače deluju dobro isplanirane ili »unapred izrežirane situacije«. Međutim, u emotivnom ili strasnom zanosu učinićete ono što osećate srcem. Pre ili kasnije, emocije donose prevagu nad razumom. Ukoliko postoji dobra prilika, prihvatite novu ljubavnu romansu. Ako ste mladi ili slobodni potencirajte stil zavođenja i osvajanja, ali sačuvajte i dobru meru ukusa u svakom pogledu. Korektno ispoštujte nečija osećanja, ne treba da se zanosite prolaznim strastima. Tek kada pokažete pozitivnu stranu svoje ličnosti, osetićete novo zadovoljstvo koje Vas približava zajedničkoj sreći. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13. i 14. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Rakom, Bikom, Devicom, Lavom, Škorpionom, Jarcem, Strelcem, Ribama i Blizancima. Budite oprezniji: 1, 8, 9. i 15. juna. Izbegavajte konflikte sa: Vagom, Vodolijom i Ovnom.

ŠKORPIJA
Umete da ostvarite svoje ljubavne namere i da se »nametnete« na očaravajući način. U skladu sa inspiracijom delujete vrlo zanosno, energično ili zahtevno pred bliskom osobom. Ponekad u emotivnom zanosu, mislite da je sve moguće ili lako. Vaš ljubavni stil ili sposobnost zavođenja deluju vrlo efikasno. Godi Vam nečija emotivna naklonost i pažnja koju pobuđujete u društvu. Svesni ste svojih kvaliteta i da privlačite različite poglede ili komentare. Osobi koja Vam se dopada jasno dajete do znanja da priželjkujete harmoničan odnos, uzbudljivu ljubavnu romansu ili strasnu vezu. U skladu sa svojim temperamentom ili emotivnim statusom odgovorite na najlepši izazov, nema razloga da sumnjate u svoju »ljubavnu sreću« i uticaj. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 1, 3, 4, 7, 8, 9, 13. i 15. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Rakom, Bikom, Lavom, Vagom, Škorpionom, Jarcem i Vodolijom. Budite oprezniji: 2, 5, 6, 10, 11, 12. i 14. juna. Izbegavajte konflikte sa: Blizancima, Devicom, Ribama, Ovnom i Strelcem.

STRELAC
Prolazite koroz različite faze emotivnog raspoloženja, ali rešili ste da preuzmete stvari u svoje ruke. Zbog brojnih susreta ili dinamičnih događaja koji Vas prate u društvenom životu, delujete atraktivno i privlačno na suprotni pol. Međutim, povremeno ne možete da kontrolišete svoje strasti ili zanos koji osećate prema bliskoj osobi. Ponekad spontanost u izražavanju osećanja predstavlja najbolji odgovor. Važno je da usrećite svog partnera ili da osećate uzajamnu naklonost. U ljubavnoj perspektivi, dobro se dobrim vraća. Ljubav ili osećanja daju najjaču snagu, ako ih pravilno usmeravate. Nema razloga da sumnjate u svoju ljubavnu sreću – ona je dostižna. Ako ste mladi ili slobodni uživajte u novim ljubavnim izazovima, ali budite i dovoljno iskreni u izražavanju svojih osećanja. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13. i 14. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Ovnom, Blizancima, Lavom, Vagom, Strelcem, Vodolijom i Ribama. Budite oprezniji: 2, 3, 5, 10, 11. i 15. juna. Izbegavajte konflikte sa: Bikom, Rakom, Devicom, Škorpionom i Jarcem.

JARAC
Nedostaje Vam nečije emotivno razumevanje, imate utisak da se polako udaljavate od jedne drage osobe. Potrebno je da iskreno razgovarate sa svojim partnerom ili da otvoreno preispitate zajedničke planove. U ljubavi ne treba igrati »pogrešnu ulogu«, zavaravajući sebe kako je moguće sve držati pod strogom kontrolom i tako se zaštititi od emotivnog razočarenja. Važno je da korigujete svoje propuste, sve je moguće ispraviti i ulepšati pod uslovom da se oslonite na svoja osećanja. Ako ste mladi ili slobodni, osećate emotivnu nesigurnost i Vašu pažnju često privlače osobe različitih profila. Tek kada shvatite svoje emotivne zablude, možete da napravite dobar izbor. Na sreću Vaši »ljubavni snovi« i planovi mogu da se ostvare. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 2, 4, 6, 7, 8, 12, 13. i 15. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Devicom, Vagom, Rakom, Strelcem i Ribama. Budite oprezniji: 1, 3, 5, 9, 10, 11. i 14. juna. Izbegavajte konflikte sa: Ovnom, Bikom, Blizancima, Škorpionom, Vodolijom, Jarcem i Lavom.

VODOLIJA
Nalazite se u sjajnoj formi i stalo Vam je da se predstavite u savršenom svetlu pred osobom koja Vam se dopada. Delujete snalažljivo ili zavodljivo u različitim susretima i umete da šarmirate svoju okolinu. Ljubavnu sreću je moguće ostvariti uz odgovarajućeg ili očaravajućeg partnera. Atmosfera ljubavi, pozitivnih emocija i bliski kontakti, imaju posebnu čar koja Vas pokreće na akciju. Sve je lako, kada se »ljubavne kockice« slože u romantičnu sliku. Prijaće Vam sentimentalna nota koju partner unosi u zajednički život, momenti romantike i uzavrelih strasti. Ako ste mladi ili slobodni, predstoje Vam zanimljivi kontakti. Zablistaćete u ljubavnoj romansi, priželjkujete vezu sa jednom zanimljivom i nesvakidašnjom osobom. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13,. i 15. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Bikom, Ovnom, Rakom, Devicom, Vagom, Škorpionom, Strelcem, Jarcem i Ribama. Budite oprezniji: 1, 6, 9, 11. i 14. juna. Izbegavajte konflikte sa: Blizancima, Lavom i Vodolijom.

RIBE
Delujete zanosno i vodite aktivan društveni život, često se nalazite u prilici da ostvarite nove ili neobične emotivne kontakte. Ipak, Vaše emotivno interesovanje za određenu osobu nije trajnog karaktera. Nema potrebe da igrate »pogrešnu ulogu«, jer loši potezi mogu da Vam iskomplikuju ljubavni život. Ako priželjkujete strasnu avanturu, onda Vas ništa neće sprečiti da ostvarite svoje »tajne namere«. Imponuje Vam saznanje da pobođujete pažnju i da ostavljate veliki utisak na okolinu. Ako ste mladi ili slobodni, očekuju Vas zanimljivi susreti. U prepoznatljivom maniru, umete da primenite odgovarajuću taktiku i da zavedete određenu osobu. Važno je da osvojite nečije iskrene simpatije i da imate pravi podsticaj ili emotivnu inspiraciju. SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13. i 14. juni. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Rakom, Lavom, Vagom, Devicom, Škorpionom i Strelcem. Budite oprezniji: 2, 6, 9, 12. i 15. juna. Izbegavajte konflikte sa: Jarcem, Bikom, Vodolijom, Ribama, Ovnom i Blizancima.
 

Na koji nacin unaprediti i sacuvati kvalitet ljubavnog zivota?

RAZUMEVANJE

Postoje razliciti oblici ljubavi, kao i razlicitosti kvaliteta ostvarene ljubavne veze ili odnosa izmedju ljubavnika. Potrebno je pravilno razumeti razlicite aspekte koji uticu na kvalitet ljubavnog odnosa i zajednickog zivota.
Ljubav je proces koji se vremenom formira izmedju dve osobe: od fizickog privlacenja, strasti i nagona, preko elementarnih osecanja zadovoljstva, do osecanja bliskosti, pripadnosti, poverenja i simbioze u ljubavnom ili zajednickom odnosu.


UVAZAVANJE

Ljubavnu srecu moguce je ostvariti samo kroz zajednicko prilagodjavanje. Ljubav utice na promene ponasanja partnera (menja ih); partneri uticu jedno na drugo, kao sto uticu i na promene u odnosu -- na ljubav.


RAZGOVOR

O svemu se moze razgovarati ako postoji osecaj bliskosti, razumevanja i poverenja. Selektivni razgovor, prikrivanje istine ili "nekih detalja", zatim tajnovitost i neiskrenost definitivno vodi ka udaljavanju. Ukoliko se ne formira i sacuva osecaj poverenja u partnera, neminovna su razlicita razocaranja koja podrivaju, ponistavaju ili unistavaju zajednicki zivot.


TOLERANTNOST -- POPUSTLJIVOST -- PRASTANJE

Ljubav je stanje svesti i splet najrazlicitijih kompleksnih osecanja. Ako nekog zaista volimo na potpuni nacin, onda smo spremni i da prihvatimo razlicite mane, nedostatke ili greske. Onaj ko voli, ume i da prasta. Ljubav uvek podrazumeva i odredjene stepene zrtvovanja, odricanja i prastanja. Voleti znaci pomerati pragove tolerancije i imati dovoljno sluha za partnerove greske. Ipak, treba razluciti sado-mazohisticki odnos u kome postoje "zrtva" i "mucitelj". Nijedna od ove dve uloge sama po sebi nije dovoljna kao "opravdanje" za ocuvaje ljubavne veze.


INSPIRACIJA

Potencijali inspiracije su u nama samima, a spoljasnji dogadjaji i partner mogu da ih podsticu. Niko nam ne moze biti kriv za nedostatak ljubavne inspiracije, maste ili potrebe da ulepsamo i unapredimo svoj ljubavni odnos. Gubitak interesovanja za partnera je "porazan", a uzrok lezi u narusenom zajednickom odnosu i u nama samima.


RADOST

Osecaj radosti koji u nama pobudjuje voljena osoba konstantno se manifestuje u najrazlicitijim situacijama. Svaki izraz, znak, dodir ili gest je dovoljan povod za radost srca. Ukoliko sacuvamo osecaj radosti kao jednu od primarnih reakcija na voljenu osobu, nas ljubavni zivot protice u vedrim tonovima. Pricinjavati, davati i osecati radost pred voljenim bicem je veliko zivotno umece.



LJUBOMORA

Treba razlikovati potrebu za teatralnim uzbudjenjima od zestokih izliva ljubomore ili posesivnosti. Odredjena doza misticnosti, tajanstvenosti, nesigurnosti i ljubomore moze da bude stimulativna za zajednicki odnos, ali ne i preko granice poverenja. Nedostatak poverenja u partnera predstavlja licni psiholoski problem i nesigurnost u samoga sebe.



DESTRUKTIVNOST

U svakoj ljubavnoj prici ima i suza. Osecaj nezadovoljstva, tuge ili ljutnje ne treba potiskivati, a nesporazume treba zajednicki ispravljati. Ukoliko potiskujemo nezadovoljstvo ili negativna osecanja, otvaramo nepregledni prostor za destruktivne reakcije. Pre ili kasnije, one ce sigurno isplivati na povrsinu, a na direktan ili indirektan nacin, podrivaju odnos. Svako ima i svoju "tamnu stranu prirode", ali nju je moguce kontrolisati.


AFIRMACIJA

Zaljubljeni par uvek deluje pozitivno na svoju okolinu..stabilni partneri koji su formirali "zrelu ljubav", deluju vrlo afirmativno jedno na drugo, ali i pojedinacno, kao i na svet oko sebe. Vazno je izgraditi razlicite oblike naklonosti: emocionalne, duhovne, intelektualne; pruzati i davati razlicite oblike podrske svome partneru. Afirmisati kompetan odnos podrazumeva uzajamnu ljubav, prijateljstvo i poverenje.



PRIVRZENOST

Osecaj uzajamne privrzenosti i pripadnosti jeste jedno od najuzvisenijih osecanja. Naravno, potpuna privrzenost zajednickom zivotu i svom ljubavnom partneru ne iskljucuje pravo na licnu slobodu i nije u suprotnosti sa licnom afirmacijom. Poverenje i sloboda se zasnivaju na privrzenosti voljenom bicu.



SIMBIOZA

Kompletan ljubavni odnos podrazumeva osecaj duhovnog i telesnog sjedinjavanja. Osecati svog partnera kao "svoju drugu polovinu" predstavlja vrhunac ljubavnog odnosa. Ako zaista ostvarimo tu vrstu kvaliteta u ljubavnom odnosu, delujemo potpuno ispunjeno i nas ljubavni zivot ima svoj najuzviseniji smisao.



PLEMENITOST

Osobe koje pate deluju nesigurno, frustrirano ili "bolesljivo", dok osobe koje su sebe ostvarile u ljubavi deluju zadovoljno i srecno. Naravno, ljubav oplemenjuje dusu i deluje vrlo "lekovito". Osecati zadovoljstvo usled davanja i primanja ljubavi podrazumeva sposobnost razmene osecanja, ne samo sa svojim ljubavnim partnerom, vec i sa svetom oko sebe. afirmisati sebe u potpunosti, podrazumeva osecanje ljubavi prema sebi, partneru, drugim ljudima i prema svetu oko sebe -- umece ljubavi je najuzvisenije osecanje..plemenitost se stvara i neguje tokom celog zivota.

 
Devilishgirl:
ona tema vise ne postoji..so..copy/paste

Kako pronaci veliko G?

Zamislite vašu partnerku kako leži na ledjima raširenih nogu i sebe medju njenim nogama. Lagano, jedan prst, a najbolje srednji, stavite u vaginu, tako da vam je dlan otvoren prema gore. Nakon toga nežno i vrlo sporo savite prst, kao da dozivate nekoga. To gornje podrucije vagine koje dodirnete je vrlo verovatno i vrlo blizu G-taèke. Napipajte mokracnu cev, pa polako pomerajte prst njenom dužinom. Kada osetite laganu nabubrelost (koju cete osetiti samo ako je vaša partnerka uzbudjena), pronašli ste veliko G.

Dakle, vaša ljubavnica mora biti uzbudjena i vrlo željna pre G “igre”, inace igra nece uspeti. G tacka nije mesto cijom stimulacijom ce se ona uzbuditi.

Ali, kad je uzbudjena, to podrucije je zlatna nit kojom cete vašu voljenu dovesti do nebeskog vrhunca (možda i više puta). Dakle, pre same G igre morate uciniti sve one dobre i carobne stvari u sklopu predigre koje ce je uzbuditi i za koju je bolje da traje i traje (oralno je najbolje). Kada uocite da je ona zakoracila na stepenice ka nebu, vrlo nežno i lagano zapocnite masažu usnica i ostalog podrucija spoljašnjeg dela vagine. Nakon toga lagano prodrite u nju. Sigurnije cete G pogoditi sa dva prsta, ali takvo prodiranje može za nju biti neprijatno, što zavisi od toga koliko je u tom trenutku “uska”. Kada dodjete prstima do pravog mesta (gore opisanog) nežno ga pritiskajte - ali ne prebrzo! Neka vam pokreti budu što ritmicniji. Bilo bi dobro da u isto vreme zadovoljavate svoju dragu oralno, putem klitorisa ili uskog podrucija oko njega. To ne bi bilo loše jer ona ne sme biti svesna vaše male pretrage. Mora biti uverena da je klitoris primarno mesto na koje ste se usredsredili.

Kada pronadjete pravo podrucije, ona ce se još više uzbuditi. Medjutim, morate znati da unutrašnja površina vagine nije preterano seksualno osetljiva. Veliki deo uzbudjenja koje žena doživljava pri prodiranju prstima temelji se na psihološkoj stimulaciji, više nego na fizickoj. Nakon što pronadjete veliko G nastavite nežnim pritiscima uz istovremeno ljubljenje njenog klitorisa i usnica.

Cilj i ishod je orgazam! Nezamisliv, poseban, produženi orgazam!

Taj orgazam je drugaciji od svih ostalih. Kod drugih orgazama, poput vaginalnih, klitorialnih ili analnih, moguce su razne vrste i kvalitet, ali G-orgazam je nešto sasvim drugacije.

Kako cete ga prepoznati? G-orgazam cesto uzrokuje “gurajuci” orgazam. Podrucije oko vagine ili iznad vaših prstiju, pa i dublje, nabubri i zgrci se prema otvoru. Ako u tom trenutku uspete da pronadjete pravu kombinaciju njenog otpuštanja i pritiskanja velikog G, uspecete toliko produžiti orgazam da ce on trajati znatno duže nego ikada. A on može trajati i trajati i trajati, i ako u tome uspete, on prestaje ne zato što je gotov, vec što je ona toliko iscrpljena da jednostavno morate prestati.[/b]

Мислим да ниси поменула њену ејакулацију која се може десити при стимулацији те тачке. Наравно, нема сперме, али је истог састава као код мушкарца (с обзиром да у мушкарчевом свршу има само 10% сперме)...
 
evo malo pozica, sorry zbog loshe fotke

31046tv.jpg
 
sad mi dodze svasta na pamet:D

you`re a freak, sweet freak
you like to play
hypnotic, erotic, sexy little games
you like to play
just look at you
all those subtle little movements
you like to play
baby believe me when i say
i just love to play with you.

(chorus)
come on come on girl
come on come on girl
come on come on girl
come here baby
i can`t stand it, i can`t much more
the way you dance ,oh baby
you move your body like you`re teasing me
oh baby,ah baby

i`ll love you day and night
i`m with you wrong or right
i`ll keep you satified cause satifaction`s guarenteed
girl i need your love
just give me all your love
love you, oh baby, oh right now
right here baby

(chorus)
there`s no other like you in this world
oh no baby, nah baby
you`re so pretty i could eat you girl
don`t stop baby, ahh baby

i love you night and day
in this this all the way
my love will always be satisfaction guarenteed
oh baby, sure enough
you mean that much to me
oh baby, sure enough you mean that much to me

girl i need you to give me all your love
love you oh baby,oh right here
right now

come on come on girl :D sve njegove pesme su takooo mmmmmmmm kao stvorene za to..moze cak i da se masturbira :P
 

Back
Top