SEXUALNO OBRAZOVANJE

* postoji valjda navlaka za oral za zhenu..mislim kad lizete pishu. ako nista postoje kese.
* ja sam sex zavisna. pogledati i knjigu "zagrcnut" cak palahnjuk. nije o meni. ali takodje sam sex blokirana od stresa. ali danasnje vreme u prvi plan stavlja sex, a radjanje u drugi. da li je to dobro? i zasto? mada...ja zivim van tokova a kad upadnem u njih onda mi lose ide
* postoji ginekoloshka masazha koja moze da malo pomogne ako vam ne ide sa sexom...sedite..zamislite toplotu dole..iza beshike...ako ste mushko u anusu...onda pocnite kontrakcije anusa tj vagine..paznja je na vagini tj anusu..tako radite jedno 200 puta pa onda zamislite hladno pa 200 puta i na kraju zamislite da hladite.
e da dok radite imate prijatan oseca, to treba,i da mislite da ste lepi
moze i lezecki. noge savijete u kolenu..to mogu zene ne znam..mozda i momci
eto nije vam jasno ali to je u sklopu veceg sistema..mada mozda pomogne
ako se skoncentrisete na taj deo, ne mora stalno voljne kontrakcije, oseticete i sami da se pokrenulo...da nesto pulsira tako nekako
da li je meni pomogla, pa shta ynam moguce da se osecam bolje i ne jurim za svakom kitom mozda je to zato. ok ne kazem da necu zauvek ne juriti. e jok i ne jurim. ok ne za bas svakom. ali poshto ste vi sex aktivni onda moze da probate pa da kazete da l vas je us.ralo. mada posto je to opet deo veceg, mozda i nece biti pravi efekat.
* bole me vishe dupe. kako cu platiti telefon. ne volim shto sam pase. necu ga ja ni platiti. opet nisam spavala. sorry na suvisnim recenicama u pola pet covek i nije acionalan. mrzim vas sve, al gorecete u paklu ionako.
 
Devilishgirl:
7.Kamo lepe sreće? Nažalost, i njemu i njoj muška priroda može da pomrsi konce time što je on dostigao „tačku sa koje nema povratka“. Ako ga žena neprestano stimuliše, muškarac će neminovno posle od dva do četiri minuta da doživi vrhunac. U trenutku najintenzivnijih osećanja, kada spermatozoidi krenu svojim putem, muškarac više ne može da zaustavi ejakulaciju. Ma koliko razmišljao o plaćanju poreza ili drugim banalnostima, stvari idu svojim tokom. Ukoliko se ćešće dešava da muškarac prebrzo doživi orgazam, pomaže kontrolisanje ejakulacije. Ako žena još nije blizu vrhunca, trebalo bi da češće prekida svoju ljubavnu igru. Kod metode „kreni-stani“ žena povremeno prekida svoje pokrete da bi muškarcu pružila priliku da se pribere. Sa svakim novim početkom ona će biti bliža orgazmu. Tehnika „gnječenja“ sastoji se u tome da žena palac 20 sekundi drži pritisnut ispod samog glavića da bi tako zaustavila ejakulaciju.
Jest ispod glavica, al u korenu Penisa, dole. Moze i tip sam da pritisne.

10 u istom tekstu je pederska filozofija, a ono za grudi u jednom tekstu pre je lezbejska filozofija.
 
Jagodice, manijak si, sweet:D

Perice..dobro da si ispravio..nisam jos uvek zaustavljala ejakulaciju

:?

..za pedere ne znam..sta s grudima lezbejsko:?


DisMisal, mislim da bi se zamrznuta pizza istopila od vruce kobasice..nisam to uzela u obzir.



pa gde treba da se pritisne, skroz gore ispod glave ili skroz dole? sad sam sva zbunjena.
 
Pa, kako stvari za sada stoje, i kao što se vidi iz priloženog... deca treba da edukuju nas matorce, a ne mi njih. :D Naravno, samo teoretski. :wink:
Što se tiče praktičnog dela obuke... klinke neka podučavaju klince, a mi matorci... mi ćemo se već nekako snaći... desanka šakić i udri! :lol: :lol: :lol:
 
DisMisaL:
Devilishgirl:
...jel' moze mene neko da savetuje i drugu decu ili ne? ovo je forum "mesto za diskusiju"..tako da..ajde..
Savet: praksa.
Ima ovde koji te mogu savetovati, ali ni ne gledaju temu od kako je krenulo zezanje. A sa 23 se ovde očekuje da si advanced user (must check if didn't misspelled something).
Šta god radiš, samo nemoj zavrtati.
i drzi se puta od zute opeke...
neka je shvorc uz tebe!!!
 
sta ce da mu bude ako se zavrne?

eee ja mu malo pre obecala da ga necu pipnuti, znaci nista od prakse..

ma ok..samo sto ponekad skichi kad ga uhvatim..otkud znam..nezna sam..a ono kao da ga koljem..

naucicu..steta sto nema neka muska qurva da platim..i da je jeftina, kao sto bi trebalo...sve zenske.

ali on se nije ni zalio, mozda ne sme..ne znam..plasi se da ga ne izgubi,..volim ih ja obojicu, i ovog gore i ovog dole hehe..hmmm..pa mala sam ja pa mu zao da me istrese..

od vas muskaraca nema vajde..mozda je jedino resenje postati lez..ionako ima vise zena..i nezne su..i valjda imaju vibratore..

ala serem..isfrustrirana sam..ok jacam snagu volje, nema sexa dok ne poludim:P
 
Znas ti ko sta prati...
3.gif
 
DisMisaL:
@Džole Džavo
Ti si gori-a od jagodice.

Inače postoji zaštita koja se koristi prilikom pružanja oralnog sexa ženama, naziv joj je dental dam (brana) i trebalo bi da se kao raširi preko vagine i da sprečava dodir telesnih tečnosti, mada to nisam video kako izgleda.
DOM-PAK...prianjajuca folija za domacinstvo...pa celo telo...nema brige
 
S_K_V_O:
Znas ti ko sta prati...
3.gif
Ma imao sam neki osećaj.
Ajd kad si tu objasni mu/joj šta ga/je zanima, ja sam ovde samo da se zezam.
Ima da stavim u svoj testament da se od moje ostavštine sačini fond iz koga će se obrazovati neupućeni na ovom forumu, bar dok ne dosegnu passable nivo. Ti beše pravnica? Pomozi mi sa tim, please.
 
da vidimo sta nas ceka ove nedelje ...bacamo se na 'ljubav'.

ljubavni horoskop za nedelju
14.- 20. Mart 2005


Ovan 21.3. - 20.4.
Kada je ljubavni život u pitanju vi cenite slobodu iznad svega. Lako se uzbuđujete i brzo ostvarujete kontakte. Nedelja pred vama je atipična u tom smislu. Biće vam potrebno da se čvršće vežete za partnera i da mu se posvetite. Svi ostali tada neće postojati za vas. Ima šanse da vam to pođe za rukom.

Bik 21.4. - 20.5.
Ispoljavate emotivnu nestrpljivost. Svuda vas ima, primećeni ste, nadate se uspehu. Pomalo zaboravljate da vama nisu svojstvene površne veze i kontakti. Usmerite više pažnje ka onome što imate, što je stabilno i za vas najbitnije.

Blizanci 21.5. - 21.6.
Bićete u romantičnoj fazi i tragaćete za zadovoljstvima. Osećate potrebu da izrazite svoju kreativnost na sentimntalnom planu. Lako je moguće da vam neko, koga svakodnevno viđate na radnom mestu ili školi, privuče pažnju. Procenite da li je to zbog te osobe, ili zbog vaše potrebe da ove nedelje doživite nešto novo.

Rak 22.6. - 21.7.
Ništa novo na intimnom planu. Plivate dobro poznatim vodama, i u njima se dobro snalazite. Kao i obično, i ove nedelje se nećete lako odlučiti za bilo kakve radikalne korake. Međutim, u svojoj podsvesti vi želite promene, ali svesno bežite od njih.

Lav 22.7. - 22.8.
Na sentimentalnom planu pred vama je uspešna nedelja. Ukoliko imate stalnog partnera, vaša veza dobija izuzetan podsticaj. Iskoristite što više vremena da provedete zajedno, jer će vam biti lepo i vaša veza će dobiti na kvalitetu. Ako ste usamljeni, nasmešiće vam se izuzetna prilika da to stanje promenite. Ne oklevajte.

Devica 23.8. - 22.9.
Priželjkujete tajne sentimentalne veze. Razlog tome jeste vaš osećaj da ste usamljeni. Nije sasvim tako, jer vaš nemirni duh često više zahteva od onoga što vam je zaista potrebno. Bićete sasvim zadovoljni ako vam partner uzvrati pažnju, koju vi njemu poklonite.

Vaga 23.9. - 22.10.
Vaša usmerenost ka emotivnom planu je naglašena. Osećate veću potrebu za pažnjom i nežnošću, nego inače. Spremni ste da je pružite, ali i da primite. Ipak budite oprezni, jer bi vam ova nedelja mogla doneti iznenadne komplikacije na polju ljubavnog života. Savetujem vam da apstinirate, ukoliko vam se ove nedelje ukaže neka, naizgled, povoljna prilika.

Škorpion 23.10. - 21.11.
Muškarcima rođenim u ovom znaku se smeše brojni kontakti sa mlađim ženama. Vaša romantičnost i emotivnost će ih privući. Devojkama ovaj period donosi pažnju suprotnog pola i nova prijateljstva. Škorpioni koji plove vodama stabilnih veza, imaju pred sobom ugodne trenutke.

Strelac 22.11. - 20.12.
Vi ne unosite iluzije u svoj ljubavni život. Realista u svemu pa i u tome. Međutim, naredni period vam donosi određene konfuzije na intimnom planu. Zato povedite računa da dobro razlučite šta se stvarno dešava između vas i partnera. Najbolji recept u ovakvim periodima je da što više vremena provodite zajedno i o svemu otvoreno razgovarate.

Jarac 21.12. - 19.1.
Ispunjeni ste snažnim osećanjima i prepuni ste strasti. Potrebno vam je nežnosti, ali i seksa. Trudite se da zadovoljite svoje potrebe, ali izbegavajte nepotrebna i štetna stimulativna sredstva. Dovoljno ste puni erotskog naboja da vam je to više nego dovoljno.

Vodolija 20.1. - 18.2.
Vaš sentimentalni život vapi za osveženjem. Obavezno unesite promene. Savetujem vam da sa partnerom odete na neko kraće putovanje ili makar na izlet u prirodu. Uostalom, sami razmislite kako da partneru i sebi priredite prijatne zajedničke trenutke. Ukoliko ste slobodni, sad je prilika da to stanje promenite.

Ribe 19.2. - 20.3.
Iako vam nije do novih poznanstava, baš ova nedelja nudi takve prilike. Na vama je da sami odlučite. Ali pazite, ako krenete u tom smeru, to neće biti samo jedno od mnogobrojnih poznanstava koja ništa ne znače. Verujte mi da bi vas ono moglo protresti to temelja. Da li ste spremni na tako nešto.
 

Back
Top