SEXUALNO OBRAZOVANJE

victoria's all bikinis..
V243714.jpg
V243597.jpg
V243800.jpg
V246480.jpg
V245855.jpg
V247270.jpg
V246416.jpg
V243375.jpg
V247302.jpg
V243769_RC93_92.jpg
V246444.jpg
V246429.jpg
V246558.jpg
V247278.jpg
V245961.jpg
V243705.jpg
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
5 + 5 ili...
...kako preživeti "dan posle"


5 Znakova da ste sinoć divljali

1. masna kosa (celu noć je mrsio-/la vašu bujnu kosu )
2. crni krugovi oko očiju (niste oka sklopili - pitamo se zašto?)
3. ista odeća od juče (prenoćili ste kod nje/njega)
4. promena raspoloženja(prvo ste euforični, zatim konfuzni, pa veoma razdražljivi)
5. crvenilo na vratu, osipi ( ehm… jel' objašnjenje potrebno?)

5 načina da sakrijete tragove ljubavnog mamurluka

1. idite u kupatilo, uzmite malo talka, stavite na kosu i rastresite; tako se ništa (skoro) neće primetiti
2. stavite naočare, po mogućstvu tamnih stakala i najveće koje imate
3. ubedite ga/je da prespava kod vas; tako nećete crveneti na poslu vi, već vaš partner
4. nabavite neke biljne preparate za jačanje nerava - recimo kantarion, majčinu dušicu i sl.; pomažu kod čestih promena raspoloženja; 2 puta dnevno po jedna šolja je OK
5. obucite rolku ili vežite maramu, ili nešto zatvoreno

8) :P

Ja tako izgledam svaki dan al od oranja i kopanja!!!Heh mora da su mi komsije ljubomorne :lol:
 

PENIS

-The tool used to wean and convert lesbians and virgins into useful, productive members of society.:P

"The lesbian babe saw the light and became straight when a real penis penetrated her vaginal lips".:P

-The envy of all men! :P
-"Damn my penis is large, maybe I should go buy a Ferrari.":P

-One of two things men keep after a divorce.
"She got the house and the kids.
I kept my penis and my soul.":P

-The drive and motivation in the male population.:P
"Hi, I'm a guy and I have motivation and drive because of my penis."
"Jeez, he's president of his company and making $110,000 a year? He must have sooome penis".:P

-"The reason I haven't killed myself."
*hugs my penis* :P



med8_small.jpg


:P
 
:P
VAGINA

-Female genitalia.

When aroused, swells and produces a filmy, whitish lubricant.

Contains a number of nerve endings, none more senstive than the clitoris, an organ a part of the vagina that is formed from the same tissue as the head of the male penis.

Stretchable. Consequently, the wider the penis inserted, the more pleasurable for the woman.:P However, this is not an elastic wasteband, most women prefer a fairly broad diameter equivalent to that of a fairly thick cucumber.:P

Approximately six inches deep, sometimes more or less depending on the woman. Suffice to say, the value of a long penis dimishes after 8 inches or when lacking in depth.

Exit for a baby.

"He had a 12 inch swizzle stick and kept ramming his fingers in my vagina. Next time I'll just use a dildo.":P


-The genitalia for a woman. Used naturally for sexual intercourse, which was also created to be pleasing. Sexual intercourse will also result in procreation, furthuring the extent of the human race, as it was created to be.


-a small inserstion between a womans legs. Some are tight, some are smelly, some are big and sometimes scary. ITS THE VAGINA OOO YEAh:P

-That place in the lower region of your body.
A place girls are generally not fond of, but it does give them extreme pleasure when there is a finger up it.
Place where guys stick their d.icks to have sex with the girl.
'He stuck his d.ick in my vagina' :P

-A musical instrument in the woodwind family.
She plays the vagina in the orchestra. :P

-a sock that expands to fit any size penis. Note- The bigger the better.
That's huge! put it in my vagina!
Ahhhh Im cummin!!!!! :lol:

-The female sex organ.....(LITERALLY)
'I had a seisure when i saw her Vagina' :?

-The best friend a penis will ever have.

"Jack inserted his penis into Jill's vagina and both had fun for hours." :lol:

-that thing that kind of looks like a wallet.
"Damn girl, your pussy looks fiiiine!"
:P
 
sad cu da budem malo bezobrazna, al' kome smeta ne mora da gleda...ok posle ovih zaebancija bice ozbiljne edukacije..nemam pojma kako se nisam setila da stavim cicu na koju mi se dize..sad malo i meni..i ako se jos nekome digne, znaci da sam dobra dusa..mislim na druge, dajem svoj doprinos erekciji i tako...mozda i masturbaciji u najgorem slucaju..ali zelim svima dobar intercourse i narafno multiple orgazme za zene, a litre ejakulata muskarcima...za zene:P


AngelinaJo_Mazur_2367141_600.jpg
AngelinaJo_Wargo_1071459_600.jpg
AngelinaJo_Wargo_1283538_600.jpg
AngelinaJo_DeGui_1296815_600.jpg
jolie006.jpg
jolie008.jpg
jolie003.jpg
jolie009.jpg
jolie013.jpg
jolie029.jpg
jolie050.jpg
jolie051.jpg
jolie055.jpg
jolie054.jpg
jolie002.jpg
angie_billy.jpg
tat09.jpg

nema vise njih dvoje..cak ni tattoo sa njegovim imenom vise ne postoji:( evo..samo zmajic ost'o
Yep_its_gone.jpg
e ebiga izbedaci se..a bas mi je cool billy bob..:(...kao super sto sam se vec jednom izbedacila smor smoravi hehehehe:P
 
evo nekih zanimljivih stvarcica o njoj and I'll shut the f.uck up :P


Married Billy Bob Thorton on the 5th of March, 2000 at the Little Church of the West in Las Vegas, Nevada.

She has several tattoos :
A box design on her lower hip.
A Chinese dragon on her left arm.
A rune-shaped design on her left wrist (lower case h).
She felt like she needed to get that tattooed because there had been two important people in her life who's name contained the letter h. One being her brother James Haven Voight and the other being Timothy Hutton (whom she dated).
Two tribal designs on her backside.
One on her arm which says "Billy Bob" and one uhh.. *ahem* down below.. which I know says *something* about Billy Bob.
The Chinese symbol for "death" on her shoulder.
She said she got the Chinese symbol on her shoulder so when ever she looks at it, it would remind her to live.
The Latin words on her stomach meaning "What nourishes me also destroys me" - "quod me nutrit me destuit".
On her left forearm she had a tattoo saying "a prayer for the wild at heart kept in cages".
A Tennessee William's quote.
On her lower back she has a dragon and a blue window tattooed in the middle of it.
She said she felt like she needed to get a window tattooed on her because all her life she found her self looking out of a window and always wished to be somewhere else.
A huge black side ways cross lying right next to the "quod me nutrit me destruit".
A chinese symbol - she got it to match her (then) husband Jonny Lee Miller and then later got it removed because she felt that it wasn't her.

As a child, Jolie wanted to become a funeral director. :P

Made her stage debut playing a German dominatrix in "Room Service".


Jolie is actually her middle name, her father Jon Voight gave both her and her brother James Haven a middle name which could also be used as a surname if they wanted to change it later on in life.


She loves lizards and snakes, and used to have a pet lizard named Vladmir, and a snake named Harry Dean Stanton.


Her favourite colour is black - "It goes with everything!"


She is left handed.:)


She wants to buy a hotel in America. - She was looking to buy a 22 room hotel in Arkansas but was out bidded.

She has dabbled with drugs such as cocaine, E, LSD, and heroine but vows never to touch them again.:(


She eats nothing but red meat.:)


She has never been happy with her appearance. She had an obsessive crush on Dr. Spock when she was younger.


She likes surrealism and self-help books.


She likes to be alone a lot and she doesn't depend on anyone.


She likes women more than men.


Jolie once described herself as "most likely to sleep with a female fan."


She has a few nicknames, thay are... Angie, Jellybean, and Bunny!


Angelina Jolie thinks that Cheerios are the "greatest food in the world" -


She also collects vampire books! -

Angelina and Billy own a bird named Alice but she's afraid it doesn't like her! Billy taught it how to say '**** you' but it can't pronounce the "f".
:P

Angelina has a pet rat named Harry and she feeds it pumpkin pie.


The name Angelina actually means "pretty little Angel". Jolie in French means "pretty" or "lovely"! -

Angelina likes to watch King of the Hill, the channels Animal Planet and The Game Show Network! -

Her favorite fast food resteraunt is Mc Donalds..

She smokes Parliament Lights cigarettes - Well, that was before she made Tomb Raider.. She's quit smoking now!


Her favorite painter is Egon Schiele


Angelina Jolie's Breast size is 36-C. :)


She is the niece of Chip Taylor.


She is the goddaughter of Jaqueline Bisset.


She is of Czecholslovakian, English and Native American Heritage.


She has just recently adopted a baby - Maddox:D


Extremly protective of her brother James.


One of People Magazines 50 most beautiful women.


Thinks that "Billy Bob" is a "sexy" name.


Grew up in Los Angeles.


Started going to the Lee Strasberg theatre institute at age eleven.


Graduated from Beverly Hills Highschool when she was 16.


She worked as a professional model in London, L.A. and New York.


Has apeared in many music videos such as, The Lemonheads, Meatloaf, Antonello Venditti, Lenny Kravitz and U2. ..aaa korn :evil:


Her height is 5'7".


Other nickname is Catwomen.
Her favorite movie of her Dad's is "Anaconda" and "Conrack".


She wears a glass vial around her neck containing 4 drops of Billy's blood that represents her, Billy, and Billy's two sons.


She is openly bisexual. / mmmmmm:P


She was a childhood athlete.


She considers herself to be very straightforward.


Her favorite drink is tequila and tea.
She has dabbled with S&M.


She is always running late.


She drives a black Ford truck.


She quit acting for six months after the filming of "Gia".


She never goes anywhere without her Blistex.


She loves putting on a lot of lotion. (pricaj mi o tome:P)

She knows how to tango.


She wants to cook and learn French.


Her mother is French and part Iroquois Indian.


Thinks she should have been born a man because of her restless spirit.:)


She is very close to her mom and her brother.


She had an obsessive crush on Dr. Spock when she was younger.


Her favorite feature about herself is the way her veins take shape on her forearms. (i meni moje:) sweet)


Reads Vlad the Impaler books.


She can count all her partners on the fingers of one hand.


She has always felt like she looked like a Muppet.


Her inspiration actress wise is Gena Rowland in which she got to star with in Playing By Heart.


Her perfume she wears is Herrera. "I've worn it forever. I like it because it's not spicy or flowery. It's nice."


iii kraj... sto se texta tice :P
 

jos samo ovo :P ispade kao najveci isfrustrirani sexualno nezadovoljeni pacenik koji bi da je bi da bi:? ok, ovo dole je kad je gostovala u nekim emisijama..nasla sam nesto svasta pa se lozim...

u stvari htela sam, ali necu..ali ok hocu, samo ovo sto lici nekako na Severinu a posle se skidam s ebenog neta zabole me dupe od sedenja..idem da ga bildujem.



angelina_various_2.jpg
angelina_various_4.jpg
angelina_various_8.jpg
 
derpe bre :) ne znam sta zene vide u njemu..jos jedna holivudska plavusa..precenjen bez razloga..ima mnogo lepsih i talentovanijih glumaca..ali ejj on je Brad Pitt..vidim i inteligencija je problem..a i ne zna covek sta hoce..hteo da zeni jednu, ljubav bla bla, onda ozeni isto tako precenjenu Jennifer Aniston..ne kapiram sta je tu privlacno..retardi..
a poznato je da su mnoge heterosexualne zene izjavile da bi se rado sexale sa Angie..mnoge se poistovecuju sa njenom obsesivnom sexualnoscu..nije snob, zna se vec cime se bavi pored glume...bla bla
 
Brad & Angelina.. odlichna kombinacija! on nezhan i plavu$an, ona crna i razuzdana, nazire se katastrofa i prskanje na sve strane :D


i tako.. dok se Angelina mirno i nichim izazvano tu$irala, zazvonio je telefon u kujni.. Angelina polako zavrce tu$ i chulji u$i. Brad ustaje i javlja se:

Halo. Brad Pitt na telefonu, ali upozoravam vas da lepota nije prelazna!

- Du$o.. Djenifer ovde. Zovem te iz kladionice. Ne umem da popunim listic. Molim te dodji da iz keca ubodemo u X.

Dobro de. Naruchi mi duzhu i kiselu, silazim odma samo da opamrchim ovu moju novu :lol:


heh... i mislite da se Angelina naljutila na lepu$kastog milionera koji bi da je opamrchi? 8)
 
ajde nesto ozbilnjije..

ginekoloski pregled ukljucuje pregled spoljasnjih i unutrasnjih polnih reproduktivnih organa...lekar ili lekarka pregled izvode pomocu ruke i spekulumom/poseban instrument za unutasnji pregled/. ukoliko se radi o prvom ginek.pregledu, tu cinjenicu treba saopstiti lekaru.....pre pregleda naravno treba da se isprazni mokracna besika...

kod pregleda vulve, lekar proverava da li postoji crvenilo, otok, promena boje ili povreda na spoljasnjim polnim organima.....posle spoljasnjeg, pristupa se unutrasnjem pregledu...prstom se pregledaju Bartolinijeve zlezde kako bi se utvrdilo da li u njima postoje ciste ili se iz njih cedi neki sadrzaj, gnoj ili sl....zivovi vagine se pregledaju da bi se utvrdilo postojanje povreda, zapaljenja i ostalih mogucih promena...pri ovoj proceduri pregleda se i grlic materice, koji je zahvaljujuci upotrebi spekuluma postao vidljiv. btw. spekulum je od metala ili plastike i veoma je vazno da bude temperature tela pre pregleda....znaci, onda na grlicu materice posmatramo moguce znake oboljenja, povrede, promene boje, defekti sluznice ili izrasline...takodje..sa grlica uzima se za pregled bris po metodu Papanikolau/ utvrdjivanje prisustva ili odsustva premalignih ili malignih celija i bris za mikrobioloski pregled, tj. odredjivanje stepena cistoce vagine..
..
kod nekih zena se pri uvodjenju spekuluma javlja osecaj pritiska u predelu mokracne besike ili debelog creva...
nemam pojma, meni prija:))) :P
da bi se 'neprijatnost' smanjila treba pokusati da se sto vise opuste misici male karlice i stomaka...

posle pregleda spekulumom, lekar stavlja dva prsta..naravno u rukavici, ..dakle stavlja 2 prsta u vaginu...(mmmm:P)...:lol:, dok drugu ruku postavlja spolja, na donji deo stomaka...na taj nacin, pritiskom spolja i iznutra, moguce je odrediti polozaj i velicinu, oblik..materice, jajnika i jajovoda...

palpacija tj opipavanje materice uobicajeno je bezbolna, ali takav pregled jajnika moze biti neprijatan...jajnike je cesto tesko napipati i laki bol koji se javlja pri pregledu je jedini pokazatelj da lekar bude siguran da ih je napipao...

 
a sta je tebi lepo :)

parovi koji su u stabilnoj vezi ne igraju se igre pogadjanja, vec jasno i glasno kazu sta ih muci:).. ne znaju oni da citaju misli..doduse ima i izuzetaka:)..

ok, kako to obicno biva..na pocetku svake veze jedno drugo zasipaju komplimentima..ali kada ushicenost s pocetka nestane, nestanu i lepe reci..i dalje ste zaljubljeni jedno u drugo, ali kako postajete opusteniji, sve se vise ustrucavate da to kazete glasno...tako bar tvrde neki psiholozi....bez velikog udovoljavanja egu nijedno od nas se nece osecati tako cenjeno kao na pocetku veze... veza slabi..

zato svakodnevno upucujte neku lepu rec...pohvali ga(je) za neke odredjene stvari za koje muskarci nisu navikli da ih podrzavas...ali ne preteruj...najvise mrzim kad neko prica ono sto stvarno ne misli..fujjjj..

zavodjenje odrzava vezu vatrenom i strasnom...onakvom kakva je bila i na pocetku:)

kada provodis gomilu vremena sa nekim..neki njegovi odredjeni gestovi stavice strpljenje na probu..ne mogu sad da se setim..ali npr. glup primer..ostavlja mokar peskir na podu posle tusiranja....kakav god 'problem' bio u pitanju, stabilni parovi znaju kako da ga prevazidju...

veza ce biti uspesnija ako shvatis da je bolje da istolerises sitnicu koja te nervira, nego da dizes prasinu oko toga i ugrozis odnos...kazu psiholozi...ali treba da postoji granica..a mi smo ti koji ih postavljamo..

parovi koji se uvek unapred drze isplaniranih izlazaka i druzenja neinventivni su, dok parovima sa dobrim izgledima na duze staze nije potrebna sigurnost isplanirane zabave......mogu da se zavuku u razlicite delove stana ne radeci apsolutno nista satima i opet ce se osecati zadovoljno:)

psiholozi kazu da srecni parovi dozivljavaju i obicne trenutke kao nesto intimno...'oni jednostavno mogu da funkcionisu i bez tudjih planova i organizovanih aktivnosti'....

srecni parovi znaju kako da prodrmaju stvari medju carsavima..presudno za bliskost u vezi..ok, ne mora da bude u krevetu hehehe...

sexualne avanture i raznovrsnost povecavaju adrenalin..tako da osecamo vise strasti jedno prema drugom...

isprobavanjem novih tehnika i poza sticemo bolji osecaj..kako da zadovoljimo svoje zelje, a to ce nas ispuniti i fizicki i emotivno.... nema potrebe izvoditi sex.vratolomije iz noci u noc...nekoliko sitnih stvarcica..poigrati se dok je upaljeno svetlo..ili realizujte razuzdane fantazije...i tako to...

treba redovno protresati probleme...nije potrebno zakazivanje jednom nedeljno za razgovor.....ne treba na tome insistirati svaki put kad se oseti truncica nesigurnosti...ali 'opipavanjem pulsa' s vremena na vreme moze se resiti neki manji problem....da ne bi uzdrmao vezu kasnije..

iskrenost je stub svake stabilne veze...ali to ne znaci pridrzavati se gesla 'sto na um, to na drum' ako cemo time povrediti svog dragog.......jeste svi mi ponekad odreagujemo kako ne treba..ebiga..

stvaranje zajednickih navika je super za budjenje veze..one nas zblizavaju, podsecaju da je ono sto nas dvoje imamo neponovljivo...
npr. svake nedelje sa deckom na sladoled, to kao neki ritual:)...a onda jedno vece odlucite da ga pojedete, ovaj sladoled:)u krevetu..goli...i onda ono sto je nekada bio samo desert, postalo je mnogo zabavnije...sexypilnije...
ili pocnete redovno da se masirate...i tako...

:)
 

Back
Top