Sloboda za Legiju (?)

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Da li po vama optuznica protiv Legije treba biti povucena? Da li su dokazi i svedocenja protiv njega i zemunskog klana monitirana? Da li je to sve deo Cedoisticke zavere?

Ne, ne. Nije skrivena kamera, to su tvrdnje nekih ovde na forumu. A sve je pocelo sa ocigledno nimalo naivnim pitanjem:
Da li je 12 marta bio drzavni udar?
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=73265
O toj temi, tamo molim. A ovde samo o iskristalisanom pitanju koje je iskocilo zahvaljujuci toj, i temi"gospodin legija"
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=73151

------------------------------------------------------------------------------

Ispostavilo se vrlo brzo da ima par extrema,za koje je Legija i "heroj"(poneki Srs).
Ali oni su manjina, i nema ih toliko, dok su se sa druge strane pojavili "Legijalisti"(Dss obojeni,poneki Srs).

E to vec nisu postovaoci licnosti, koliko dela Legije(podsvesno). Za njih Legija jeste ubica i kriminalac ALI ZASLUZUJE DA BUDE OSLOBODJEN. Zasto pitate se, pa legijalisti se -makar bili istoricari,ili politikanti od politicara, "razumeju" u pravo i pre suda! (na koji pokusavaju da uticu). Tako da znaju da treba osloboditi Legiju iz razloga tih,i tih.
Jos samo jedan primer kako stranke formiraju "narodni sud" u javnom mnjenju! Pravda u Srbiji, je kao devica u Rimskoj javnoj kuci.

Misljenja? (Sloboda za Legiju)
 
ne!nikada i nikako.treba da odgovara za ubistva,za kradje,za dilovanje droge za sve sto je ucinio a nije smeo,a ko zna koliko toga ima a da se i ne zna..a na stranu sto je glup-mislim oni izgovori o skrivanju u snegu,kuci itd. :roll: ono da nije zalosno bilo bi smesno.a najgore je sto on i iz zatvora izgleda moze da cini sta hoce,i da utice na koga hoce :x .
 
Baron Ungern:
Па ти си мноме опседнут!!! Хоћеш ли да окачим своје фотографије, да их снимиш на хард, увеличаш и направиш постере? :lol:

Mirodjija se ponovo nasla u corbi, ko je tebe spominjao.A ego, radi li radi... Ovde ne znas sta da odgovoris?
 
Iluvatar:
pa...ako se dokaze da je nevin, u sta sumnjam da se moze desiti, sto zbog njega samog, sto zbog korumpiranih sudija, onda i treba da bude na slobodi...
u protivnom...sta da se radi....

Ма, Илуватаре, тип није у стању да схвати сложену реченицу, нити има појма о ма чему, па сад трипује.

Свако ко је писмен и има барем три грама здравог мозга може да види да на одговарајућим дискусијама нисам доказивао да је Легија невин, већ сам објаснио зашто је процес у ћорсокаку.
 
Iluvatar:
pa...ako se dokaze da je nevin, u sta sumnjam da se moze desiti, sto zbog njega samog, sto zbog korumpiranih sudija, onda i treba da bude na slobodi...
u protivnom...sta da se radi....

To je ok, nego se opet prave "narodni sudovi",tj. stranacki koji "znaju" da je Ceda glavni narko diler, da je on ubio Djindjica da bi smestio Kopstunici, da je Legiji smesteno - I DA GA TREBA OSLOBODITI...
I to sve od legijalista u politici, i ovde na forumu, koji se "razumeju" u pravo, bolje i od suda...

1.) Eto sad Dss kontrolise i mup(Jocic) i min.pravde i vladu i db,...I pitam STO SE SVE TO LEPO NE DOKAZE NA SUDU I KONACNO ISTERA NA CISTAC? (za Cedu narkomana/dilera/ubicu/zaverenika).

2.) A sa druge strane ti isti BI DA PUSTE LEGIJU,I ZATVORE SUDJENJE !!


Ova tema je o takvoj DEMAGOGIJI koje samo lud vari (Dss strancarenju)
 
Headhunter:
Iluvatar:
pa...ako se dokaze da je nevin, u sta sumnjam da se moze desiti, sto zbog njega samog, sto zbog korumpiranih sudija, onda i treba da bude na slobodi...
u protivnom...sta da se radi....

To je ok, nego se opet prave "narodni sudovi",tj. stranacki koji "znaju" da je Ceda glavni narko diler, da je on ubio Djindjica da bi smestio Kopstunici, da je Legiji smesteno - I DA GA TREBA OSLOBODITI...
I to sve od legijalista u politici, i ovde na forumu, koji se "razumeju" u pravo, bolje i od suda...

1.) Eto sad Dss kontrolise i mup(Jocic) i min.pravde i vladu i db,...I pitam STO SE SVE TO LEPO NE DOKAZE NA SUDU I KONACNO ISTERA NA CISTAC? (za Cedu narkomana/dilera/ubicu/zaverenika).

2.) A sa druge strane ti isti BI DA PUSTE LEGIJU,I ZATVORE SUDJENJE !!
Ma...sve to...Legija, Sloba, Kostunica, Ceda (narocito ceda), sve ce to jednog ne tako dalekog dana biti relitki proslosti...A sto smo dublje zagljibljeni oko toga ko je bio u pravu tada i tada i sta su oni radili, a sta sad ovi rade, nema napretka...Onog sustinskog, na nacionalnom planu. Meni stvarno nije bitno da li go-ho-spodin Kostunica zeli Legiju na slobodi ili ne...Ko god je bio na vlasti, pokazao je svoje nagore lice...
 
Sve to Iluvatare, ali se u ovoj zemlji treba boriti za pravo (!)

Ako ce istinu odredjivati javno mnjenje preko novina, i stranke odlucivati sta je pravda -van suda, onda nam se smesi lepa buducnost. Onakva kakva nam je i proslost bila.

Znaci stranke ili sud, podpitanje je sad.
 
Headhunter:
Sve to Iluvatore, ali se u ovoj zemlji treba boriti za pravo (!)

Ako ce pravdu odredjivati javno mnjenje preko novina, i stranke odlucivati sta je istina-van suda, onda nam se smesi lepa buducnost. Onakva kakva nam je i proslost bila.

Znaci stranke ili sud, podpitanje je sad.

Pa...ne vidim da su se tzv demokrate bas puno oslanjale na sudove...
Nisu ni oni pre...tj, nisu morali, sudovi su oslanjali na njih, ali u sustini sve su to ista gomna...
A pravde mora biti i to mora biti za sve...pa cak i za Legiju, svidelo se to nekome ili ne...
 
Ja pricam o tome da vlast, par stranaka (ds,srs) i neki na forumu se "razumeju" u pravdu bolje od samog suda, i pre suda donose sugestije da taj proces treba prekinuti.
A ja se zalazem za to da se pusti taj j'ebeni sud malo na miru da sudi.
 
Headhunter:
Ja pricam o tome da vlast, par stranaka (ds,srs) i neki na forumu se "razumeju" u pravdu bolje od samog suda, i pre suda donose sugestije da taj proces treba prekinuti.
A ja se zalazem za to da se pusti yaj j'ebeni sud malo na miru da sudi.
ok, ok...
ne ospravam ja to da sud treba pustiti na miru...
mozda treba ukinuti i TV spektakl oko toga...
Legiji se pridaje prevelika vaznost, narod se zamajava time, da ne bi video neke druge stvari i tako dalje....
 
Izmedju ostalog. Ali je i jako bitno pitanje za normalnost naseg pravnog sistema.Ako tu sud izdrzi pritiscima tog tipa, mozda ima prava i za 'male' ljude. (Nedao Bog nekom da se povlaci po nasim sudovim)

A da se narod zamajava nekim glupostima, nista gore od skretanja sa tema ekonomije,ustava,Kosova i sl. na toliko bitnu raspravu o gejerima,Slovacima(!),Madjarima(?),babinim ustipcima i sl. :wink:
 
Headhunter:
Ja pricam o tome da vlast, par stranaka (ds,srs) i neki na forumu se "razumeju" u pravdu bolje od samog suda, i pre suda donose sugestije da taj proces treba prekinuti.
A ja se zalazem za to da se pusti taj j'ebeni sud malo na miru da sudi.

Glavolovac, ruku na srce, ali ovaj Baron se zaista razume u istoriju, pravo i politiku.Ne razumem zasto si toliko sujetan.

Sto se Legije tice, moram Ti reci da ja uvek vise podrzavam velike mangupe nego
neke feminizirane strine. E, sad, meni je potpuno nejasno DA TI NE ZNAS DA SVAKA
DRZAVA NA SVETU IMA SVOJE SPECIJALNE JEDINICE KOJE U SLUCAJU POTREBE (DRZAVNE)
OBAVLJAJU ZA ISTU I PRLJAVE POSLOVE. Samo nijedna drzava nije toliko debilna da
iznosi takve stvari u javnost - i ni jedan ozbiljan drzavnik nije toliko debilan da
jednu takvu sluzbu koristi u cilju ocuvanja licne vlasti. Ali kod nas je sve naopako
pa i ovo - ako se dokaze da je Legija po zadatku sluzbe nekog koknuo - kako mislis
da ON TREBA DA ODGOVARA.
Licno verujem da ce Legiju morati da oslobode i licno verujem da mi nikada necemo
saznati ni delic onoga sto je on radio kao pripadnik specijalne jedinice.
 
Headhunter:
Ok Ermy, culi smo te. Glas - za slobodu Legiji.
ma, hunteru, ne shvatas...
nije to de facto sloboda Legiji...
Ermy je u pravu kada kaze da svaka vlada ima svoje ljude za "prljave poslove", sto je tacno i da nije nijedna vlada luda kao nasa, zivi bili pa videli, da to iznese u javnost...
E, moralo se naci zrtveno janje za pok. Djindjica (o mrtvima sve najlepse), bio to legija ili ti ili ja...
razumes?
 
Mislim da treba pustiti Legiju na slobodu, jer covek veruje ovoj vlasti (DOS-u i DS-u) a verujem da bi se uclanio u DS (ako vec nije clan a mislim da jeste) i tu sa svojim pajtosima, koji su mu skoro okrenuli ledja, vodio ovu drzavu. Ne znam zasto sada DS se okrece protiv svojih i naziva ih najpogrnijim imenima a doskora su im bili idoli?!
 
Sve je to krajnje interesantno, i jos kad bi na kraju balade postavili krunsko pitanje:
A zasto se Legija predao, kad se vlast promenila?


Ako se secate izjave njegovog advokata, to je zato sto se "sada oseca sigurno".
Nije nam trebalo dugo da vidimo zasto- Evo sad krece prica o pustanju,i bataljenju optuznice. (nakon godinu+ dana price kako je Djindjica ustvari ubio Ceda,glavni uvoznik 'belog')

I sve je krasno i lepo ako to gutate, ali ostaju 2 vazna pitanja:


1. Ako je Legija "zrtveni jarac", zasto ne pustiti sud da to otkrije i oslobodi ga pred zakonom.
Cemu mesanje i neko "razumevanje" prava, pa sad cemo da smenimo tuzioca,pa ipak ne ide,pa cemo da prodajemo kurir po ceni od 7 dinara (!),koji ce da prosipa Legijinu propagandu...

2. Ako su sve te nebuloze i price istinite (!) Sad eto omrazeni ds i Ceda nisu na vlasti.
Izvolite - oni su spremni i zreli za hapsenje. Mup je vas, db je vas, sudstvo je vase, mediji su vasi, javno mnjenje je vase...Cek, Stan- pa javno mnjenje si ti..
I sta sad- zasto to ostaje samo to- prica?
Ako palis narodne mase, tim metodama se stvarno moze nesto postici- eto vas.


A da li se to moze i dokazati ili nama svima ostaju - SAMO STRANACKE I MAFIJASKE KVAZI-SUDNICE VAN SUDA
 
Прикане, ако је Легија криминалац, то не значи да је будала и да ће допустити да га стрељају као Чедине ортаке Шиптара и Кума. Да подсетим, пре мање од месец дана поднета је кривична пријава против Чеде и Блануше због Чединих посета горепоменутој двојици док су били у ЦЗ-у 2002.

Ова двојица првооптужених су убијени да би се сакрила истина о позадини атентата. О томе шта у званичној причи не "штима" је писао НИН у фељтону који сам већ на једном месту помињао. Види:
http://www.mail-archive.com/sim@antic.org/msg17443.html

Повежи то са оним што је Багзи казао 9. марта ове године у специјалном суду:
http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/H05030801.shtml

И чињеницом да је међународну потерницу за Багзијем расписала не Живковићева, већ Коштуничина влада.

Уосталом, за Легијом је постојала међународна потерница, у земљи су га јурили као зеца, и било му је јасно да ће пре или касније бити ухапшен.

Тако да се и овде испоставило да се у причи о сарадњи ДСС и земунског клана ради о глупој пропаганди, коју "либерално-демократска" фракција лансира да би скренула пажњу са репова свог фирера.

А суд нико и не дира, осим чедоида и њихових филијала који приређују "Буђење! Бранимо суђење!" и сличне ступидне перформансе.

Међу њима сада хара паника, пошто пандурација више не убија оне који би могли да посведоче ко се крије иза убиства Злорана.
 
Sad ti sve nas ovde pravis nenormalnim. Ti si sam prvi (niko te nije terao) pozvao da se treba ukinuti optuznica protiv Legije, jer je "neosnovana" i da je to montiran proces(a ti se kao istoricar, i kao svi ostali Legijalisti, razumes u pravo).

Plus da je to uvod za progon i pogrom politickih protivnika, zavera, bla bla...Ko sto rekoh pamfleti iz mafijaskog kurira,i stranackih blatista dss-a i radikala.(Vidi da pravim razliku izm. dss/mafija, ne kazem da saradjuju vec samo da pricaju istu pricu)

A ova tvoja opsednutost Cedom prelazi u fiksacije.
 
Headhunter:
Sad ti sve nas ovde pravis nenormalnim. Ti si sam prvi (niko te nije terao) pozvao da se treba ukinuti optuznica protiv Legije, jer je "neosnovana" i da je to montiran proces(a ti se kao istoricar, i kao svi ostali Legijalisti, razumes u pravo).

Plus da je to uvod za progon i pogrom politickih protivnika, zavera, bla bla...Ko sto rekoh pamfleti iz mafijaskog kurira,i stranackih blatista dss-a i radikala.(Vidi da pravim razliku izm. dss/mafija, ne kazem da saradjuju vec samo da pricaju istu pricu)

A ova tvoja opsednutost Cedom prelazi u fiksacije.

Напротив, Курир је, уз Вучићевих 150 квадрата, твоја фиксација. Нико овде није помињао Курир нити било шта што би могло навести дискусију на њега.

Где сам ја рекао да је Легија невин, процес истоме монтиран и да оптужницу треба укинути ( осим у твојој глави )? Дедер постави линк према том посту...

Никада нећеш одрасти, мали весељаче, никада нећеш одрасти...
 

Back
Top