Za neodlucne...

ielena

Obećava
Poruka
94
Dugo sam se dvoumila koju rasu psa da uzmem.Jednoga dana, naisla sam u Knezu na aktiviste Orke, koji su udomljavali slatke, male, beskucne i bespomocne mesance. Usvojila sam jednu tromesecnu kucu.
Ako vam nije bitna rasa, usrecite zivotinjicu i sebe na taj nacin, osecacete se zadovoljnije. :D
 
ielena:
Dugo sam se dvoumila koju rasu psa da uzmem.Jednoga dana, naisla sam u Knezu na aktiviste Orke, koji su udomljavali slatke, male, beskucne i bespomocne mesance. Usvojila sam jednu tromesecnu kucu.
Ako vam nije bitna rasa, usrecite zivotinjicu i sebe na taj nacin, osecacete se zadovoljnije. :D
:D Posebno mi je drago sto se ova tema vratila :wink:
 
jagodica:
ielena:
jagodica:
gde kuche spava...kad imash stan a ne dvoriste...u kujni?
Draga Jagodinka :D , zamisli gde ti sve spavas,pa potom zamisli kuce, i bice ti jasno! 8)

na krevetu
draga smeh mi je obrisala shta psi jedu.
sta jedu, neke kashice ili shta..nebitno

A ja sam ti odgovorio da jedu hranu koja se pravi od MAČAKA, ali je i to, valjda pedagoški, obrisano !!!
 
krvolok:
jagodica:
ielena:
jagodica:
gde kuche spava...kad imash stan a ne dvoriste...u kujni?
Draga Jagodinka :D , zamisli gde ti sve spavas,pa potom zamisli kuce, i bice ti jasno! 8)

na krevetu
draga smeh mi je obrisala shta psi jedu.
sta jedu, neke kashice ili shta..nebitno

A ja sam ti odgovorio da jedu hranu koja se pravi od MAČAKA, ali je i to, valjda pedagoški, obrisano !!!
Ovo ćemo ostaviti baš iz pedagoških razloga.
Samo mi nije jasno zašto od toliko mesta na kojima se neguje glupost, imate toliku potrebu da je zapatite i ovde?
 

Back
Top