Ljubavni jadi

Welcome to Hell
pinhead.gif
 
Кулиража:
some_goran:
Da li je neko od vas ikada patio za nekom devojkom/deckom vise od godinu dana a da ga ona/on nije ni primecivala? Please javite, treba mi pomoc!!! :(
Ne mogu da verujem. Ako vec ne smes konkretno da joj kazes sta osecas sta mislis da li bi te primecivala da si joj prisao, "slucajno" popricao s njom i sl.
ah...mozda i pomogne...al juce...

ja se lozim na jednog decka jos od sedmog razreda i znatre sta...nista...bili smo mi zajedno kao par puta (kad je on bio pijan ili u nekom bedaku) i ja sam kao uvek imala neke akcije za muvanje...on zna da ja ludim za njim (sada manje,ali ranije sam stvarno patila) i to ga uopste ne zanima....


a fora je sto on uopste nije neki frajer il tako nesto pa da bude tipa "neosvojiv" nego je tako... :cry:
 
miss:
a fora je sto on uopste nije neki frajer il tako nesto pa da bude tipa "neosvojiv" nego je tako... :cry:
Uuu to jeste gadno. U principu najgore je da gajiš neke lažne nade. Nemoj da mu hraniš ego, kontaj ga kao jednog od miiiiliooon drugih (među njima je sigurno i onaj kome ćeš se svideti :cool:).
 
LPhoklica:
miss:
a fora je sto on uopste nije neki frajer il tako nesto pa da bude tipa "neosvojiv" nego je tako... :cry:
Uuu to jeste gadno. U principu najgore je da gajiš neke lažne nade. Nemoj da mu hraniš ego, kontaj ga kao jednog od miiiiliooon drugih (među njima je sigurno i onaj kome ćeš se svideti :cool:).
ma ne znam vise me i prosla volja za njega...sad mi sve opusteno... :wink:
 
Ja sam bila dugo in love u jednog dechka. To je trajalo chitavu jednu shkolsku godinu i josh malo posle toga. Najgore od svega, ja sam tada bila prva on chetvrta i nikad ga vishe nisam videla i nishta nije bilo medju nama... :cry:
 
Кулиража:
some_goran:
Da li je neko od vas ikada patio za nekom devojkom/deckom vise od godinu dana a da ga ona/on nije ni primecivala? Please javite, treba mi pomoc!!! :(
Ne mogu da verujem. Ako vec ne smes konkretno da joj kazes sta osecas sta mislis da li bi te primecivala da si joj prisao, "slucajno" popricao s njom i sl.
Nije da ne smem. Vec sam pokusavao da joj objasnim u kakvoj sam situaciji ali... nista. Tokom ovih godinu i po koliko vec traje sve to, imao sam vise devojaka, ali ipak ona je ostajala...
 
Ok, evo malo sentimentalnosti i od mene, da ne bude da... imam kastrirana osecanja:
Pre, evo sad u aprilu ce da bude, ravno pet godina sam upoznao divnu devojku preko neta. Problem bese sto nas je razdvajalo celih 1500 km, povremeno smo jos u kontaktu... Eto 5 godina i siguran sam da je necu nikad zaboraviti.
 
Kad_LupimLupim:
Ok, evo malo sentimentalnosti i od mene, da ne bude da... imam kastrirana osecanja:
Pre, evo sad u aprilu ce da bude, ravno pet godina sam upoznao divnu devojku preko neta. Problem bese sto nas je razdvajalo celih 1500 km, povremeno smo jos u kontaktu... Eto 5 godina i siguran sam da je necu nikad zaboraviti.
uuuh uzbudljivo, da li ste se uživo upoznali (videli, čuli, nasmešili... :wink:)? :)
 
some_goran:
Da li je neko od vas ikada patio za nekom devojkom/deckom vise od godinu dana a da ga ona/on nije ni primecivala? Please javite, treba mi pomoc!!! :(


Pa ako sam patila,znaci da mi se mnogo svidjao.i onda sam to morala da mu kazem...

A ti joj reci da se lozis na nju-makar ces znati na cemu si-jednostavno. :wink:
 
LPhoklica:
Kad_LupimLupim:
Ok, evo malo sentimentalnosti i od mene, da ne bude da... imam kastrirana osecanja:
Pre, evo sad u aprilu ce da bude, ravno pet godina sam upoznao divnu devojku preko neta. Problem bese sto nas je razdvajalo celih 1500 km, povremeno smo jos u kontaktu... Eto 5 godina i siguran sam da je necu nikad zaboraviti.
uuuh uzbudljivo, da li ste se uživo upoznali (videli, čuli, nasmešili... :wink:)? :)
Nope, najveci stepen komunikacije smo distigli preko telefona. Inace dobre dve godine smo provodili bar (kazem bar, znaci umelo je to da bude i mnogo vise) po sat vremena dnevno pricajuci sto preko ICQ-a sto preko privete-a na IRC-u.
 
Kad_LupimLupim:
LPhoklica:
Kad_LupimLupim:
Ok, evo malo sentimentalnosti i od mene, da ne bude da... imam kastrirana osecanja:
Pre, evo sad u aprilu ce da bude, ravno pet godina sam upoznao divnu devojku preko neta. Problem bese sto nas je razdvajalo celih 1500 km, povremeno smo jos u kontaktu... Eto 5 godina i siguran sam da je necu nikad zaboraviti.
uuuh uzbudljivo, da li ste se uživo upoznali (videli, čuli, nasmešili... :wink:)? :)
Nope, najveci stepen komunikacije smo distigli preko telefona. Inace dobre dve godine smo provodili bar (kazem bar, znaci umelo je to da bude i mnogo vise) po sat vremena dnevno pricajuci sto preko ICQ-a sto preko privete-a na IRC-u.
1500 km??pih,sitnica na mojih 3600km :wink: ali ta veza je zavrsena tako da mogu da odahnem,ali samo kad se setim ujedem se za usnu...
 
cutite sad svi
nikome nije kao meni
jer ja se JEDINA ovde (u to mogu da se kladim) lozim na decka koji se NE KUPA i alkoholicar je... :lol:
A ovaj drugi na kog se lozim me qlira 200 na sat. :roll:
A ovaj treci...E on se lozi na mene al je 400 km daleko.

Pa vi vidite :D
 
Moon Child:
cutite sad svi
nikome nije kao meni
jer ja se JEDINA ovde (u to mogu da se kladim) lozim na decka koji se NE KUPA i alkoholicar je... :lol:
A ovaj drugi na kog se lozim me qlira 200 na sat. :roll:
A ovaj treci...E on se lozi na mene al je 400 km daleko.

Pa vi vidite :D
Pa da si ih trazila na zeleznickoj stanici gore ne bi nasla...
 

Back
Top