Ko je Za Smenu Vujosevica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Z

zile

Gost
[/b] :x :twisted:
Vujosevic je veoma los trener. Ne znam da li ste provalili ali on nema nikakvu postavku u napadu. O odbrani i da ne pricam. Postavi neku zonu i to mu je to. Pa da su mene izabrali za trenera bio bih barem treci. Nagrdi nam ugled i zamlju.
HVALA SVIMA KOJI ME PODRAZAVAJU!!!!!!!!!
 

NARAVNO DA SMA ZA SMENU VUJOSEVICA, TO SAMO DIVAC I DANILOVIC MOGU DA HVALE I NIKO DRUGI. PA ON DA JE NEKI TRENER NE BI
TRENIRAO PARTIZAN NEGO BI KAO I SVI NASI
PRAVI STRUCNJACI VODIO NEKI PRAVI TIM U
SPANIJI, ITALIJI, GRCKOJ...
 
1) akcije nisu postojale. sve se svodilo na ulaze i silovanja pojedinaca (jarica, na primer). nisu znali ni ljudski blok jedan drugom da naprave.
2) jaric je igrao uzasno. prodaja lopti, glupava dodavanja, a i kad da 15 poena promasi 45. vujosevic ubacuje avdalovica koji za 2 minuta pogodi trojku i dvojku i onda ga IZVEDE valjda da bi se ovaj jos malo naigrao. koji to trener izvodi igraca kome je krenulo? samo on i pesic...
3) u odbrani, litvanci (i ne samo oni) su nam dali milione kosheva sami na ziceru...
i tako dalje i tako dalje... blamirali smo se samo tako...

pa majku mu... ako su vec igraci glupi ili im ne ide, onda valjda trener treba da menja ili bar da im objasni ponesto... nisu pokusali da odigraju ni 2 na 2 sto zna svaka seoska ekipa...
mislila sam da je klempavi pinokio bio nesto najgore ali debeli retard ga je zajebao do daske... koga je on napravio pitanje je. mozda su se malo vise napravili sami...
ne moramo uvek da budemo prvi ali bar da casno gubimo, a ne ovako...
naravno, veliki pljuc i za velike zvezde koje se nisu odazvale pozivu reprezentacije...

bas sam se iznervirala
i svaka cast litvancima, igrali su carski - cvrsta odbrana, precizan shut i zelja... sta vise... kao mi nekad
 
Vujosevic je dobar trener.Kada su igraci na parketu on ih samo gleda i nista a kada zatrazi time out onda se toliko izdere na njih da je to strasno.I cuo sam da mu je stiga racun za tehnicke greske cak 100 000.Ali ipak sta je to za njega
 
Pa kad je kreten,koji trener dobija tolike kazne???Inace one se stalno povecavaju kako idu i tehnicke greske...Poslednja za koju sam cuo bila je 120 000.Inace,svaka posle raste,ali ne znam za koliko.I onda od pocetka sezone se krece od nule i eto....

Ali lako je biti takav kad ti iza ledja stoji Danilovic i ko zna ko jos..I kad mozes da odes u svlacionicu kod sudija da drzis strazu dok ti predsednik bije sudiju..Strasno...I da posle toga svi fino nastave da rade u kosarci..Sramota!
 
Dule Vujosevic je cudotvorac kad je uspeo sa ovom skrpljenom ekipom da dodje na domak f8 u Evroligi, tu ne pomaze ni Danilovic niti bilo ko drugi
sto se tice Tripka, dovoljno je on njega forsirao, mogao bi ovaj polako da se preseli u Hemofarm ili Zvezdu, nije on za Partizan
a sto se tice Danilovica on je bio veliki igrac, ali nije u redu to sto mu je progledano kroz prste to za napad na sudiju, trebala je da mu se odrapi kazna, da mu zuji u usima
 
Vujosevic je odlican trener,znam da s emnogi nece sloziti,ali to je istina...Ali je kao pedagog,covek,jedna velika NULA!!! A Danilovic je jedan tako napaljen lik da nemate pojma...Mislim,verovatno to znaju svi koji su ga videli vise nego jednom.A za to sto je uradio Jurasu,trebao je da dobije zatvor ili bar da ga iskljuce iz kosarke za primer ostalima!

Ali ne,to je Danilovic,to je faca,ko ce njega da isteruje iz kosarke...Aj valjda ce da pohapse Terzica,Dzaju i ostale...Pa da predju i na kosarku..Samo sto ce onda ceo Savez da leti napolje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top