GDE SU NESTALI POSTOVI?

Ej, mozda ja imam neki kakav takav logican odgovor: nailme, ja sam na kablovskom internetu, dakle sve vreme sam prikljucena i vise puta dnevno prosetam po forumu: u poslednja dva dana u vise navrata je 'padala' krstarica, tj. forum krstarice, a kad bi se sistem opet podigao, cela moja pocetna strana bi se nekako resetovala: sve poruke u sandycetu za privatnu postu oznacile su se kao nove (iako to nisu bile), moji postovi su falili pa sam ih ponovo pisala.....Nisam tome pridala previse paznje jer sam shvatila da se nesto desilo sa celim sistemom, ali vama koji nemate stalnu vezu i mozda redje idete na net od mene, eto da kazem da se to desavalo poslednja dva dana. Da li to ima veze sa Ganetovim pitanjem ili nema - nemam pojma, ali mozda moze da bude bar delimicno objasnjenje za vas eprobleme! Pozdrav!
 
Prosetajte malo po drugim Forumima, pa cete naci i objasnjenje...
Ukratko: neko je upao u sistem, obrisao najposecenije teme, pa je citav Forum vracen na stanje pre toga - drugim recima ono sto je u medjuvremenu (8. 03.) napisano - ne postoji.
 
smeh:
Prosetajte malo po drugim Forumima, pa cete naci i objasnjenje...
Ukratko: neko je upao u sistem, obrisao najposecenije teme, pa je citav Forum vracen na stanje pre toga - drugim recima ono sto je u medjuvremenu (8. 03.) napisano - ne postoji.


Pre svega hvala na pojasnjenju.
Inace tema koju sam postavio, a izbrisana je, bila je posecena do krivka ali mi je bila vazna bar zbog par konkretnih odgovora. :(
Sto bi rekli, vise srece drugi put. :wink:

Pozdrav.
 
gane011:
smeh:
Prosetajte malo po drugim Forumima, pa cete naci i objasnjenje...
Ukratko: neko je upao u sistem, obrisao najposecenije teme, pa je citav Forum vracen na stanje pre toga - drugim recima ono sto je u medjuvremenu (8. 03.) napisano - ne postoji.


Pre svega hvala na pojasnjenju.
Inace tema koju sam postavio, a izbrisana je, bila je posecena do krivka ali mi je bila vazna bar zbog par konkretnih odgovora. :(
Sto bi rekli, vise srece drugi put. :wink:

Pozdrav.

A koja je bila tema?
Pozdrav
 
WithdrawnWater:
gane011:
smeh:
Prosetajte malo po drugim Forumima, pa cete naci i objasnjenje...
Ukratko: neko je upao u sistem, obrisao najposecenije teme, pa je citav Forum vracen na stanje pre toga - drugim recima ono sto je u medjuvremenu (8. 03.) napisano - ne postoji.


Pre svega hvala na pojasnjenju.
Inace tema koju sam postavio, a izbrisana je, bila je posecena do krivka ali mi je bila vazna bar zbog par konkretnih odgovora. :(
Sto bi rekli, vise srece drugi put. :wink:

Pozdrav.

Pozdrav.

A koja je bila tema?
Pozdrav

Tema je bila sa naslovom "Ajde izusti..." - ali u medjuvremenu sam postavio rezprizu "Ajde izusti...(R)" pa je sve OK. :D
 
sanja:
interesantno, nestao je i moj odgovor sa teme "mama student" i sutradan se pojavio 90% slican ali potpisan drugim imenom...

e ja se secam tog tvog posta. pisalo je da je tvoja mama studirala u vreme kada si ti posla u osnovnu...a upamtila sam ga po recenici koja mi se mnogo svidela jer me asocira na mali ali srecan dom :"zajedno smo radile domaci za istim stolom u malom stanu" (izvini ako nisam bas pravilno citirala, to je onako, po secanju) :wink:
 

Back
Top