8 mart - DAN MRMOTA

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Svi smo primetili nestanak celog jednog dana ovog foruma (ili bar podforuma politika,proveriti).
Piatanje koje je interesantno je zasto i kako?

Da li su nestali svi postovi od 8 marta zbog:

1- Tehnicke greske
2- namernog brisanja administratora
3- hakerisanjem

Ako je slucaj pod 1 ili 2, a bogami i ako je 3, zasluzujemo objasnjenje, jedno malo kratko barem... Zar ne?

Dodatno , ako je to akcija admin. da li je izvrsena zbog odredjenog posta,teme ili sta li? To mi zvuci neverovatno (da bi tako trapavo obrisali sve zivo) Sve jedno, bice valjda objasnjenja.

Postavljeno je vise postova uklj. ovaj, to je verovatno dosta...

----------------------------------------------

Odgovor je pod 3)- Hakerisanje
 
Ma ne kazem, svasta moze da padne na pamet .
- tipa zato moze neko obavestenje administratora., samo toliko. Ovako panika

(a steta za neke rasprave, bas smo neke stvari juce isterali na cistac, a sad treba da prepricavamo ili jos gore- Jovo nanovo, steta)
 
e i ovde nestaju postovi,a?
Svaštara je još pre nekoliko dana desetkovana.

Evo,meni su nestale i neke PP.


Headhunter, pod tri
neko je našao da je zabavno ljudima brisati postove a nestaju i čitave teme...


vidim da je Boža sa ekipom vratio sve teme i postove na Svaštari...zato ima nade...strpljivo samo. :)
pozz
 
ma potpuno razumem ljude...
stvarno nije svejedno...

postovi nestaju i kućnim ljubimcima poznanstvima astrologiji i tako redom...



zamisli mene danas bem mu miša ...nema mi nijedne PP poslane i primljene u poslednja dva dana ...
 
Ja mislim da sam sakpirao sve ovo sto se desavalo proteklih par dana na forumu krstarice, a objasnjenje je:

Pre neki dan je lik koji sebe naziva Zoran, malo hakerisao po forumu krstarice i iskoristivsi bugove u istoj obrisao mnogo tema i postova na raznim podforumima.Cak se i javio na podforumu softver sa komentarom da je sigurnost na forumu nula.

Posle par dana, uspeli su ljudi sa krstarice da naprave backup svih tema i postova ali logicno na dan tj.trenutak pre nego sto je ovaj lik napravio u pad i brisao postove, pa su zato vraceni na datum pre samog upada na ovaj forum.

P.S Ovoj je samo moje vidjenje svega sto se desavalo ovde poslednjih par dana i ne mora da bude tacno.
 
commodore:
... Ne bih da paranojisem k`o Zuga u onoj pesmi, ali
sinoc - ja taman uploadovao SPECNAZ... a ono puff!
A administrator ne postoji.
A i ako postoji, zivi u New Teheranu...
[Sa-ra-i-je-i-vo]

Teme su tu, samo su poslate u Teheran na cenzuru. Sve one koje su u skladu sa učenjem Al-Kaide, biće vraćene u najkraćem mogućem roku! Zato ništa ne brinite...Ajatolasi ipak moraju da pregledaju tolike postove.... :shock: Razumite ih, i oni imaju dušu... :shock: :shock:
 
analiticar:
Teme su tu, samo su poslate u Teheran na cenzuru. Sve one koje su u skladu sa učenjem Al-Kaide, biće vraćene u najkraćem mogućem roku! Zato ništa ne brinite...Ajatolasi ipak moraju da pregledaju tolike postove.... :shock: Razumite ih, i oni imaju dušu... :shock: :shock:

Meni i dalje nije jasno u cemu je stvar sa al kaidom, teheranom i tim stvarima?
 

Back
Top